Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@lokalistin teda, mne sa páči a určite aj fantasticky chutí :-p mňam, len sem pekne s receptom. Potrebujeme nové nápady :-D :-D
Odpovedať
@pinetka26 ahoj.som rada,že si si na mňa spomenula. Dnes nechcem moc provokovať, lebo mám hody. Nebolo by to fér :-) :-) Ale zajtra sa už zapojím, dnes som len čitateľ ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@lokalistin prečo žiadna sláva?! Vyzerá úžasne ;-) ;-) Pozeráš cez víkendy na JOJ najlepšie torty?Pripomenula si mi to, tým červeným cestom. Len ty pekne ten receptík hoď na plac :-D :-D :-D pinetka určite súhlasí tiež ;-) ;-)
Odpovedať
@11xena11 ja súhlasím so všetkými novými receptami, pretože dlhodobo sa nedá fičať dookola na jednom a tom istom :-| . Pozerám aj torty, za chvíľku idú myslím o 18 hod. Kočeny dávala som poťahy do auta, no to bol fakt "ORGAZMUS". Ale čo už sú čistučké a dúfam, že dlllllho vydržia. Idem si dať Tofu údené a pokukať recepty, čo zajtra variť x-) x-) x-)
Odpovedať
Vajcová hrudka 10 vajec 1 liter mlieka 1Pl vegety Do mlieka vmiešame rozšľahané vajcia, pridáme vegetu a na miernom ohni zahrievame a miešame. Varíme, kým sa hmota nezrazí. Vlejeme do gázy alebo plienky a siahneme. Necháme odkvapkať. Po vychladnutí nakrájame na plátky. Pred scedením môžme pridať pažítku, kápiu, petrž. vňať alebo iné bylinky. Získame zaujímavé vzory a chute. Zaujal ma tento recept, je vhodný pre nás Dukanky a ešte bola aj sladká varianta: Do vajec a mlieka pridáme sladidlo a goji (pôvodne 2 lyžice cukru a hrozienka). x-) x-) x-)
Odpovedať
@pinetka26 si ma pobavila. Ak by ti taký "zážitok" a hlavne "orgazmus"chýbal, stačí povedať, dám ti adresu! :-D :-D :-D :-D My máme štyri autá :-D :-D :-D :-D :-D :-D Tú vajcovú hrudku určite spravím. Ja na zajtra plánujem rajčinovú polievku s nastrúhaným syrom. Ešte som to nerobila. Rajčinovú polievku mám rada, uvidím aká bude tá dukanová.
Odpovedať
@11xena11 nedovolila by som si ochudobniť ťa o taký "suprový zážitok". Mrzí ma iba, že som si nedala počítadlo spálených kalórií, určite som spálila viac, ako pri Jillian :-p :-p :-p
Odpovedať
Ahojte tak sem hodim receptik a inac ja som nasla jednu stranku je tam 63 stran dukanovych receptov tak budem skusat a vam to sem hadzat,len su to vsetko zahranicne stranky tak neviem ci vsetky rozumiete aj tento kolac je na nejakej anglickej stranke tak som to prekladala cez translator
Odpovedať
oh nejde mi to vlozit tak to musim vsetko pisat maly moment
Odpovedať
6PL mletych ovsenych otrub 2 bielky(ja som dala cele vajcia) 200g tofu(neudeneho) 2PL bieleho odtucneneho jogurtu 1Pl pdp 2PL kakaa(mozte dat menej je to trochu horke) 2PL sladidla Kvapku vanilkovej aromy niekolko kvapiek potravinarskeho cerveneho farbiva(ja som dala normalne praskove z drogerie za par centov) Plnka 3PL nizkotucneho natierkoveho masla alebo tvarohu(mne ide tvaroh hore krkom takze nat.maslo) 1PL nizkotucneho creme fresh sladidlo podla chuti kvapka vanilkovej aromy(ja som dala trochu zelatiny za studena) Zmiesame suche prisady,pridame tofu(ja som ho nastruhala) vajcia a farbu.Vymiesame a pridame vanilkovu aromu.Dame do formy a pecieme vo vyhriatej rure 200° asi 30 minut(ja som piekla pri 150° podla truby :-D) Vymiesat plnku a ked kolac vychladne prekrojit a naplnit. DOBRU CHUT!
Odpovedať
A inac dakujem. Bajecne torty nepozeravam nezijem na slovensku,ale na youtube som si ich kukla a dufam, ze niekedy sa moje vytvory aspom trosku budu na tie tam podobat. :-(
Odpovedať
@11xena11 naozajstny red velvet chuti lepsie a inac aj cesto na tiramisu chuti lepsie, ale tato plnka mi zase chuti lepsie ako ta tvarohova na tiramisu
Odpovedať
Článok sa načítava...
no kde sme kočeny? Varíme, či spíme? Ja som piekla kuriatko, deťom ryžu a polievočku so zeleninou a bujónom pre všetkých :-) lokalistin vďaka za receptík, ešte mi priblíž creme fresh, tipujem niečo ako jogurt alebo tavený syr? a v ktorej časti sveta žiješ? 11xena11 ako ti vyšla paradajková polievka? Ja ju mám veľmi rada, ale Dukanovu som ešte nevarila. Ok, teraz bežím na autoslide, večer pozriem, čo je u vás nové. x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte dukanky, tak sa hlasim zase aj ja :-) nemam nic nove, dietu dodrzujem neporusujem , ale vaha stoji ... stale... drzim sa na 62.5 , skoda ze mi nedju este tie dve kila dole, nechapem tomu.. ale co uz. olovo, ako si na tom? si v prvej faze teraz? to ze si rezignovala chapem, aj mna parkrat preplo a a na dietu som zabudla aj na tyzden a potom som si dala par dni bielkovinovych a bolo to zase vseko ok :-) dnes zase do prace, nechce sa mi , este ze len na 5 hodin... prajem vsetkym pekny den ;-)
Odpovedať
@pinetka26 ahoj. Takže tá rajčinová polievka vyšla OK. Použila som celé lúpané paradajky z konzervy. Rozmixovala som to, soľ, oregáno, vegeta, pre zjemnenie ale 1.5dcl mlieka, doliala som to vodou, sladidlo. Nastrúhaná karička a mňamka je hotová. To creme fresh tipujem na rozotierateľný syr na slano ako nátierka.(vídam to v AT). Uvidíme ako sa nám k tomu vyjadrí lokalistin. Moje dnešné menu: R-klasika cereálie s mliekom, čaj, káva D-2stredné jablká O-rajčinová polievka s nastrúhanou karičkou, káva, neskôr dve malé kuracie stehienka Ol-otrubová kaša,čaj V-chlebík , philadelfia light, šunka,kaleráb
Odpovedať
@lokalistin ahoj.Red velvet je v Amerike veľký boom,nechápem. A to je tam pridané len červené farbivo.Nie?Ale tie torty sú úžasné :-) :-) :-)
Odpovedať
čauki mňauki, už som doma. Autoslide pekne odsýpal, Karolko nám zvíťazil ako vždy :-) tak pozerám a vidím Cherryl, ty pracuješ aj dnes? Nevadí, 62,5 kg, veď to je na tvoju výšku ideál či???? Daj aktuálnu fotečku, najlepšie s rifľami pred tým, ako si začala chudnúť. To bude veľmi motivujúce pre nás všetky !!!! Veď aj doktorko píše, že jednoducho telo sa musí vyrovnávať so stratami a reaguje po svojom, či sa nám to páči, alebo nie. Stačí iba "VYDRŽAŤ"!!! Ty si mladá holka, to sa poddá x-) x-) x-)
Odpovedať
@11xena11 super receptík na rajčinovú, vyskúšam.... :-) :-) :-) aaaaa konečne tvoje meníčka. Obdivujem ťa, lebo mne sa to nechce vypisovať, ale rada sa inšpirujem.... som svinka čo? ....som tipovala na creme fresh niečo v tomto zmysle, ale máš pravdu, počkám e na lokalistin :-)
Odpovedať
@pinetka26 svinka-nesvinka,možno som ja, keď tam hádžem aj také jedlá, čo vy v 2.F.ešte nemôžete. :-( Ale zasa by to mala byť pre vás motivácia, že na čo sa môžete tešiť, keď nebudete často hrešiť. ;-) ;-) Wauuuu! To je tuším na básničku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Presne 15.11.mám prvú polovicu 3.F.za sebou. Potom hodím miery a váhu. Foto, žiaľ pred dukanom nemám, tak by bolo zbytočné dávať aktuálne. Dobrú noc! x-)
Odpovedať
@pinetka26 @11xena11 ja zijem v nemecku a creme fresh dam vam link na wikipediu podla mna je to nieco medzi kyslou smotanou a jogurtom, ale trochu ine http://cs.wikipedia.org/wiki/Cr%C3%A8... neviem som myslela, ze to je aj u nas a vola sa to tak isto Ja to mam tiez rada,ked pisete menu a este viac by sa mi pacilo, keby boli fotecky ja kupujem aj knihy recepty,len kde je vela obrazkov to ma motivuje varit :-D Ja som tiez cely den makala dnes :-p
Odpovedať
@lokalistin práve som to pozerala. Takže som sa sekla úplne od veci. Takže je to zakysanka. Presne zakysaná smotana. super.Človek sa učí celý život. Ja som dnes prelehnila pred telkou. :-| :-|
Odpovedať
@11xena11 no zavidim, ze pred telkou mna bolia nohy jak kona dneska 8 a pol hodin v mekaci lietala jak besna umieram, volno budem mat az v sobotu :-p
Odpovedať
@lokalistin ahoj moja to som zasa ja :D tak co ako si na tom po vikende ? vazila si sa ? ja hej a uz konecne rpesla sklesla nalada dnes rano vaha 69.5 takze ide to pomalinky ale isto -3,5kg takmer za mesiac
Odpovedať
@melbe Ahoj!no ja som sa vazila pred dvomi dnami po zeleninovych a radsej ani nepisem kolko,dala som si teraz 4 dni bielkovinovych a potom sa odvazim takze v stredu budem referovat :-D ,ale nemam dobry pocit, zatial si nikto nevsimol,ze som nieco schudla :-p . Trosku to citim na mekacovych gatiach, ale inak nic. Ale ja to teraz neberiem az tak vazne jak minule, ked schudnem-schudnem ked nie-nie. Ja som vlstne minule skoncila,lebo som skolabovala. A frajer aj mamina mi povedali,ze uz to nemam drzat dalej,ale ono ja som skolabovala (podla mna)koli robote robila som s dost jedovatym lepidlom,ale oni si to nedali vysvetlit.
Odpovedať
@melbe inac mne frajer vzdy hovori,ze som krajsia ked mam trosku viac slaninky :-D ,ale-3,5kg je celkom dobre ja som sa tak tesila,ked som videla 8(68,...),ale po zeleninovych bola zase 9 :-p a v stredu mam dostat dni takze asi zase bude viacej :-p
Odpovedať
Ahojte kolegynky :-) hlásim sa po dlhšom čase a vysledkami. Váha 71,5. Brucho - 4cm, Boky - 3cm, som šťastná že to ide pekne dole aj ked niekedy si niečo malé doprajem,. len mám teraz menšiu dilemu. Minuli sa mi ovsenné otruby a môj drahý mi kupil pšeničné a to sme si všimli až ked sme prišli domou, myslíte že v tom bude nejaký problem? Asi si budem musieť ísť kupiť tie ovsenné že?
Odpovedať
@lokalistin jasne ze to nedrz striktne to ani ja nedrzim tak ... no to sa vobec netrap ja tiez sak som ti pisala pred dnami ide vaha hore neboj nic prejdu a zas -2kg :) budem sa hlasit aj na dalej ale po tyzdnovych intervaloch akludne sa hlas aj ty nech sme v tom spolu a ked to budes chciet vzdat vzdy si spomen ze aj ja som v tom :) a ja zas na teba :)
Odpovedať
@hamajka ja myslim ze rozdiel je len v mnozstve tych psenicnych by si mala tusim jest len lyzicu a pol a nie dve ale ked das aj dve myslim ze nic sa nestane sak baby bezne pecu chleby z tych psenicnych
Odpovedať
@hamajka ahoj stratená. pšeničné zohrávajú úplne inú úlohu.Po nich by si mala mať ľahšie stolicu. Nám ide o ovsenné. Tie nabobnajú a zaplnia nám žalúdok, nalepia na seba tuky a rôzne nečistoty a ešte prečistia aj steny čriev. Takže radšej si ten nákup zopakujte. :-| pre tvoje dobro. A ooooozaj. Tie kilečká ti dole len tak tečú.To už musí byť aj vidieť. To máš už 4,5kg. Nie? chvála,chvála,chvála, len tak ďalej ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
@melbe zlato to je mile sme v tom spolu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?