Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@sophiesxoll ta daaaa a je tu :-) len poviem ze z riccoty by to bolo lepsie, takto je to taky tvarohovy kolac ,takze kazda si spravte podla seba , ja som dala tvaroh kvoli kcal .... niekto zase uprednosti chut ;-)
Odpovedať
@cherrymania Ale vyzerá luxusne! :-) Ja tvarohový koláč možem, mám rada napr. ten strúhaný, takže vyskúšam aj toto, aj keď bez jahodiek. :-N
Odpovedať
@sophiesxoll ja som ho tiez jedla bez jahod, polovica kolaca je s jahodami a sirupom (pre draheho, chutia mu moje dukanovske kolaciky :-D ) a ja mam polovicu bez ovocia :-)
Odpovedať
@cherrymania Tak to je super, moj drahý keď mal jesť tiramisu, tak sa tváril všelijako. :-D Asi nie som taká zručná kuchárka/pekárka. :-N No čo, aspoň mi viac ostane. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte chcela by som sa k vam pridat, potrebujem schudnut do tych 10 kil, ale absolutne neviem co mam jest, co sa smie, uz som niekde citala o tejto diete, ale dozvedela som sa len, ze treba jest bielkoviny , takze co mozem papat?
Odpovedať
Ahojte žienky, trošku som vypekala, tak hádžem foto aj s receptom. Bryndzový koláč 1 vajce, 5 lyžíc otrúb, 3 lyžice jogurtu, 1 lyžička suš. droždia, 1 lyžica Gustinu, soľ, rasca - vymiešame, vylejeme na papier na plech a navrch rozdrobíme 125 g Bryndze, paradajky na kolieska a posypeme grilovacím korením. Ja som dala aj cesnak a bolo to mňam :-) :-) :-)
Odpovedať
Mrkvová bábovka 250 g mrkvy 4 PL ovsených otrúb 3 vajcia - vyšľahať bielky na sneh umelé sladidlo (stačí trocha, mrkva je sladká) 1 čl škorice 1 čl prášku do pečiva 1 čl rumovej arómy kôra a šťava z 1 citróna (ja som nedala, nemala som) Všetko poriadne vymiešať a upiecť cca 45 min/180 st. Po upečení a vychladnutí som ju prerezala na polovicu a potrela rebarborovým džemom. Ako sladidlo som použila dve lyžice Xylitolu ;-)
Odpovedať
ahojte ..prvy den -0,8 kg ,,,, teraz som sa pozrela len tak navahu a mam o 0,7 kg viac ..je to mozne ?? ... myslite ze to iba cez noc mi ta vaha klesa ?
Odpovedať
@barcitka No a myslíš, že čo to zješ a vypiješ cez deň nič neváži? =-) Váž sa len ráno, ideálne po wc. ;-) @pinetka26 To vyzerá luxusne, ale nemyslím, že je bryndza povolená. :-.
Odpovedať
@sophiesxoll tak si ju nahraď niečím iným( Karička light, Philadelphia syr, dokonca v pôvodnom recepte sú olomoucké syrečky), len nezabudni na cesnak. Ten tomu dá správny šmrnc ;-)
Odpovedať
Pekny vikend babulky :)) R-otrubove pecivo , philadelphia, rajcinka,paprika.mozarella D-2 nektarinky O-rajcinova polievka, čína, rajcinovy salat Ol- babovka V- hemendex
Odpovedať
Profilova fotka
Vsetky vas zdravim dievcata, dnes zacinam, mam 173cm a vazim 75 kg, do 6.10. kedy sa vydavam by som chcela minimalne 69 kg, myslite, ze sa to podari? Chcela by som sa opytat ci to otrubove pecivo si robite same, alebo si ho niekde kupujete, nemozem jest tie suchare? Dnes som mala na ranajky dve vajicka, musim ist do obchodu a nieco nakupit :) Este som sa chcela opytat kolko ste schudli v prvej faze, nemozem pribrat, ked teraz urobim taky sok telu, ze budem menej jest?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@milacik65 ahoj vitaj medzi nami. Myslim, ze zacinas dost neskoro, ale nie je nerealne schudnut do svadby 5-6 kg ked sa budes naozaj snazit a poctivo dodrziavat (ale podla mna to nieje zdrave)..Cim pomalsie schudnes, tym lepsie a tym trvalejsi je vysledok. Takze ziadne prehresky a minimalne 20 minut chodze denne ako kazde Dukan. Uplne naj by bolo keby pridas viacej kardia. Pecivo si pecieme. Ale z toho co pises mam silny pocit, ze chces schudnut len kvoli svadbe a potom s Dukanom skoncis. Takze jojo efekt ta neminie a kilecka sa vratia spat. Vtedy nema zmysel ani zacinat. Tu ide o celozivotnu zmenu stravovania a zvykov. Chce to pevnu volu odhodlania a sebazaprenie a sebadisciplinu ak ti toto nechyba tak kludne zmen svoje stravovanie a budes dobre vyzerat aj sa citit ;-) Ps. ja sa takto stravujem uz od januara a som maximalne spokojna. Teraz mam 60 kilov a 183 cm
Odpovedať
Profilova fotka
@alore Dakujem za privitanie, nechcem schudnut len kvoli svadbe, uz sa tyzden obzeram v zrkadle a vobec nie som spokojna, uz som chcela zacat davnejsie, ale nikdy som sa neodhodlala, ale teraz som si uz naozaj povedala dost v zivote som nemalana nad 70 kil, ani po porode a pohyb mam kedze ma maleho synceka minimalne dve hodiny denne sme vonku, ale chcem aj trochu cvicit kym na obed spi, takze dufam, ze sa mi podari schudnut a potom budem vahu len udrziavat :) A mohla by si mi napisat s coho si robite to pecivo? a mozem ho jest uz v prvej faze? A co vsetko mozem jest? Dnes som mala na ranajky dve vajicka a na desiatu jedno :) O chvilu ideme z malym na nakup, tak neviem co si mozem vsetko kupit :)
Odpovedať
@milacik65 Ahoj aj ja ta vitam :-) No do svadby sa ti urcite nieco podati zhodit, tazko povedat kolko , ale nieco urcite..zalezi, ako budes vsetko dodrziavat.. musim ti povedat , prosim ta , nejedz iba vajicka, zachvilu ti bude takymto stylom z tej diety zle! teraz mam takto narychlo nenampada, co vsetko mozes jest v 1.faze. urob si napr. pecene kuriatko (bez koze) nejaku rybu na grile, alebo v trube, hovadzie masko mozes, ja si robievam pecenu fasirku z havadzieho mleteho... upravenu pi dukanovsky.. alebo napr, mozes tvaroh 0% tuku, ja si z neho robim pribinacik, alebo 0% jogurty alebo proste kuraciu/morcaciu sunku... pozri si www.dukanovadieta.com tam mas aj nejake recepty , napady a zoznam potravin , ktore mozes jest v kazdej faze... takze drzim palce a pevnu volu prajem ;-)
Odpovedať
ahojte dukanky, a ja som si vcera dopriala vydatny obed, prvykrat som skusila ten falosny zemiakovy salat, bola som velmi prekvapena, bol super a spravila som si k tomu pecene ''fasirky'' z havadzieho mleteho maska, uf, tak som sa napraskala, prave teraz, kvoli velkemu uspechu peciem zase tvarohovy kolac, drahemu dam na jeho polovicu opecene jablcka :-) Za hodinku idem cvicit, dam klasika, bike a Jillian :-) tesim sa normalne :-) pekny den prajem :-)
Odpovedať
@cherrymania aj mne falosny zemiakovy salatik velmi chuti len sa mi ho nechce moc casto robit :-D
Odpovedať
@alore ja som bola hlavne prekvapena z tej domacej majonezy z tvarohu, nic tomu nechybalo, bolo to vazne super, z coho robievas salat ty? ja som spravila z bielej repy, petrzlenu a trochu mrkvy som tam dala... ozaj a jedno vajicko na tvrdo ...
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania Dakujem za privitanie, myslela som si, ze si sa nahnevala, ze som ta otravovala spravou, ale potom som tu nasla forum a napisala som aj sem :) uz som si nakupila, syr, sunku, biele jogurty, kuracinku a otruby a mozem povedat, ze to v tom obchode bolo starne tazke , ked som videla vsetky tie sladkosti ( ja som na sladkostiach zavisla ), ale odolala som, rychlo som s tade usla :-) A tebe sa podarilo kolko schudnut a za aky cas? Ale ty riadne vela cvicis, ja az tolko casu na cvicenie nemam, ale s malym chodime vela von a odteraz budem aj dakych 15-20 minut cvicit cez obed kym bude spat ;-) , Dufam, ze sa mi to podari, uz sa tesim na poslednu fazu, to sa mi uz zda ovela lahsie a hlavne sa tesim na tie tvoje dobroty co tu davas :)
Odpovedať
@milacik65 ale co si, preco by som sa hnevala, len priatel bol na pc, tak som nemala cas pisat nejake rozsiahle spravy, vies.. ja som schudla 9a pol kila zatial , za 2 a pol mesiaca, myslim ze celkom dobre, isla som dole zo 71.5 a teraz mam tak 62.2 ako kedy :-) chudnem tak kilo/tyzden celkom v pohode :-) ak mas chut na sladke (ja som zavisla na sladkostiach, odporucam tiramisu, alebo si sprav bielu cokoladu z dukanovskej stranky, tu zo suseneho mlieka , mlieka a sladidla.. ja ju milujem a vzdy uspokoji moje chute na sladke.. :-D alebo si sprav pibinacik chuti ako ten original alebo ako stary dobry komunisticky termix ten pribinacik z dukanovskej stranky mne osobne vobec nechutil.. ja tobim takto : 275g % tvarohu cca 100 g bieleho 0% jogurtu cca deci mlieka sladidlo, kakao vsetko poriadne rozmixuj dohladka a nechaj nachvilu v chladnicke, uplna mnamka :-) ach chces ovocny pribinacik urob tak isto , tvaroh , trochu jogurtu, sladidlo , a sugarfree ovocnu zelatinu rozrobenu asi v deci , deci a pol vody vychladenu zmiesaj so vsetkym a rozmixuj ;-)
Odpovedať
@cherrymania ja som robila salat z tych zozbieranych dukanovskych receptov, co tu raz niekto hodil link a bol super aj majoneza, ja som ju nerobila z tvarohu ako ty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania a sladke uz mozem aj v prvej faze? a ako robis tiramisu? Tu cokoladu aj pribinacik urcite skusim, dakujem a mozem aj ten tvarohovy kolac co si sem davala?
Odpovedať
@milacik65 http://www.dukanovadieta.com/fotogale... pri kazdom recepte mas napisane v ktorej faze mozes, sladke mozes aj v prvej ;-)
Odpovedať
@milacik65 a ten tvarohovy kolac asi az v duhej faze... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania tak super aspon nieco mozem, lebo uz mam abstaky :-D a uz som si upiekla, to pecivo, som zvedava ako to bude chutiti, ja nemam zemlicky, ale nejaku placku, ale hlavne, ze to bude jedle :) Poobede este skocim do obchodu, na tvaroh a to susene mlieko :) a este musim kupit to sladidlo :)
Odpovedať
@milacik65 pozri si ako motivaciu na cvicenie stranu 313 , moje vysledky s Jillian .. a tu je recept na vyborny chlebik...ja robim dvojitu davku, lebo ho jedava aj moj priatel... proste mu chuti... http://www.dukanovadieta.com/products...
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania co je to maizena ? akurat jem tu moju placku a celkom mi to chuti :) a chcela som sa spytat ci sa stravujes 5 krat a po kolkej uz nejes? a velmi pekne ti dakujem za tipy, si strasne zlata :)
Odpovedať
@milacik65 ja jem casto :-D ranajky, otrubova kasa, potom nejaky jogurt pred obedom ,potom cvicim , to si dam proteinovy drink, potom obed , potom zase nejaka malickost ako jogurt, pribinacik alebo tak okolo 4 ...a snazim sa mat posledne jedlo okolo 6-7mej podla toho ako stiham... a kludne si davam aj napr., pohar kakaa vecer pred spanim, jem celkom dost asi :-D maizena je gustin. teraz uz idem ale cvicit :-) uz som mala mat davno odcvicene ale piekla som , tak nestiham :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania a tu otrubovu kasu si robis ako? Aj ja budem jest viac krat , nejako som stale hladna, ale sa ani necudujem, lebo predtym som jedla kadeco a teraz sa kontrolujem :) len si pocvic, aj ja si trosku pocvicim :)
Odpovedať
@milacik65 otrubovu kasu? uplne normalne ,povaris s mliekom a sladidlom kym nezhustne :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?