Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ja som dnes chcela cvicit,ale jak naschval mi mala pobede nespala..... :-( ach jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj,keby som mala 100 kg,islo by to lahsie...
Odpovedať
Dobre ranko babulky,vcera vecer som bola vo fitku klasicky,dnes cvicim jillian, uz teraz sa tesim :-) Dnesne menu: R-tiramisu D-melon O-dnes konecne dojem kuraciu polievku a jelenie masko Ol- jogurt+ otruby V-2 zavinace Pekny dnik
Odpovedať
@panthera ja sa chystam uz nejaku dobu behat , ale tiez jak naschval vzdy ked mozem tak prsi :-D stiahla som si nejake nove cvicenie, je to s Jillian tak uvidime, dnes to chcem pre zmenu skusit, tusim to trva viac ako 30 min, neviem , este som to nepozerala...ale malo by to byt cisto iba kardio, takze to asi vyplujem dusu, ak to bude celych 30 min take , ako zvykne ... :-D dnes rano si dam tiramisu a v priebehu dneska mam v plane zjest vela cerstvej zeleniny, iceberg, rajciny, uhorka, redkovka, mlada cibulka, zalejem bielym jogurtom, cierne korenie, sol, rozpucim cesnak, trosku olivoveho oleju a salat je hotovy.. idem si dat tie ranajky :-) prajem krasny den.
Odpovedať
ooooo baby, prave som docvicila to kardio s Jillian... :-) je to brutal, super, uplne som sa bavila pri tom, mam novu namotavku teraz :-) zase som si dala do tela , najprv pol hodka na biku nieco vyse 300 kcal a hned na to Jillian som so sebou spokojna :-) citim sa skvelo :-) a pekny den moze zacat :-)
Odpovedať
@cherrymania cherry super, ja si planujem doniest z USA jej dvdcka popripade aj od niekoho ineho :-) Dnes aj ja cvicim Jillian dam si level 2 a hned nato 3 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania obdivujem ta...mne dnes odpadol necht ,komplet cely,som si pred troma tyzdnami privrela prst a cely necht mi odpadol,boli to jak svina,takze zas nemozem cvicit :-)
Odpovedať
ahoj cherrymania od kiaľ si stiahla to kario s Jillian? lebo ja mám od nej jedno video - 30 day shred a je to super, ale už chcem niečo nové :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte..verím, že sa Vám hodí aj nejaké to info navyše,tak keď budete mať čas a chuť kuknite na http://www.facebook.com/tajemstvihubn... nájdete tam zaujímavé tipy, rady, ale aj zdravé recepty..Ak sa vám stránka zapáči, stačí dať like a aktuálne info sa vám bude pravidelne zobrazovať v profile a nič nové vám neunikne. Pekný deň vám všetkým..Jana
Odpovedať
Profilova fotka
čaute kočeny, ja len tak narýchlo, už mám dovolenku, tak nestíham :-)))) váha stojí, alebo je mierne hore, brucho ako balón, dokonca mám pocit, že som pribrala...a to je nafigu pocit :-( to ako naschvál...keď sa človek viac snaží, akosi to menej ide :-( ale som rada, že vám sa darí, teším sa s vami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný den prajem dievčatá....dnes som si robila kuraci šalat,mnaaaaaaaaaaaaaaaam:) -kur.grilovane prsia nakrajane na sliziky -majoneza light -kur.šunka,taktiež na pružky -2 natvrdo uvarene vajcia -1 malá cibula a dovi dopo,skoro som sa zadrhla:) v chladničke sa mi chladi aj tiramisu,takže HASTA LA VISTA :-) ;-)
Odpovedať
Jillian odcvicena, Cottage zjedeny, hor sa do fitka! :-D
Odpovedať
@eveline88 http://www.ulozto.sk/xTMRHw2/cviceni-... ahoj, teraz si davam toto kardio pre zmenu, je to super, odporucam ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no dobre ranko baby :-) kde ste vsetky? ja sa hlasim, s tym, ze mam konecne svojich 62.2 kg naspat... stale mi to skakalo, utorok som mala dokonca 63.2! to som bola nasrana :-D no a zajtra ked tam neuvidim 61.nieco, tak uz neviem co mam robit :-S uvidime.... @pantera tak som sa namotala na ten cheesecake, ze drahosovi som nakazala kupit veci a jak dojde z roboty idem do toho... ten napad , ze viac upiect/ususit to piskotove cesto nie je zly..ale to podrvene cesto treba zmiesat s roztopenym maslom... a to by sme ako vymysleli? lebo ja maslo do ust nedam :-. nic ta nenapada? @alore ahoj, ty tusim robis tiramisu z riccoty? ja som ju nasla v obchode, prosim ta, ty kupujes nejaku light? alebo kolko kalorii ma ta co ty papas?
Odpovedať
Ahojte Dukanecky, nejako tu mame mrtvo tento tyzden :-| Ja som prave doranajkovala - dala som si skvlely slivkovy kolacik dukanovsky, plus 1 slivkovy jogurtik mnamka Na obed si spravym ,,vyprazany syrˇ´´a rajcinkovy salatik. Olovrantik- otrubova kasa. Vecera- hemendexik ;-) :-) Lajby co je s tebou? Som sa tesila , ze budes prispievat tvojimi krasnymi jedalnickami a ty nic :-( @cherrymania http://www.galbani.cz/recipes/search/... tuto kupujem.Inak tam na stranke mas aj recept na cheesecake. Davam ju aj na pizzu. Raz som ju dala aj do brokolicovej polievky namiesto smotany. Je skvela. Ma viacej kalorii aj tuku ale chuti skvele a nejem ju kazdy den :-D
Odpovedať
@cherrymania http://www.kaloricketabulky.cz/ricott...
Odpovedať
@alore uuuff, no, tak to spravim asi z tvarohu, ale dakujem...lenze, to treba aj zapiect, neviete ako sa zachova tvaroh v trube???? skusali ste niekto? @panthera tam vyssie som ti pisala, len som poplietla tvoj nick :-D
Odpovedať
@alore Akýže vyprážaný syr? Aj ja chceem. :-) Ináč baby, poraďte, čo si prichystať fajné, keď ideme na pár dní na výlet, aby mi to vydržalo dlhšie? Aaale tešíím sa, ideme domov na Slovensko, tak si nakúpim párky!!! :-D A ZERO cukor, lebo tá Stevia mi nechutí. :-N
Odpovedať
@alore inak ja som asi slepa, ale uz aj vcera vecer aj dnes rano som tam ten recept hladala nevidiiiim nic.... =-) vazne..
Odpovedať
@cherrymania aky recept?
Odpovedať
@alore na ten cheesecake moja... ci zle som pochopila nieco? ja som myslela , ze pises , ze na dukanovskej stranke je recept na cheesecake... ci? uz som uplne popletena...
Odpovedať
tak nakoniec som si k obedu spravila aj zeleninkovu polievocku, ,,vyprazany syr robim tak ze postruham nadrobno syr tvrdy plus vajicko, vymiesat vylejem na plech vystlany papierom na pecenie a peciem v trube 15 minut na 180 stupnov s fukanim. Dnes som tam dala aj sunku nech mam viacej bielkovin ma len 100kcal na 100g 95% maska. 8-)
Odpovedať
@cherrymania chery neviem s kym si ma pleties ale ja som nic o recepte na cheesecake nepisala, nic take ze je na dukanovskej stranke. Neviem odkial si to vzala. Ja som len pisala odkaz na ricottu co kupujem a tam na stranke maju uvadzane aj recepty k ich vyrobkom a je tam recept na cheesecake samozrejme ze nie dukanovsky ale s drobnymi upravami by sa dal spravit ked tak po nom tuzis. Ja na cheesecake nie som. Pouzivam ricottu inak.
Odpovedať
@alore ''tuto kupujem.Inak tam na stranke mas aj recept na cheesecake. Davam ju aj na pizzu. Raz som ju dala aj do brokolicovej polievky namiesto smotany. Je skvela. Ma viacej kalorii aj tuku ale chuti skvele a nejem ju kazdy den'' tuto :-D ja som to pochopila, ze na dukanovskej stranke je recept... nevadi, bolo skoro rano, este mi nepracoval mozog vtedy...:-D
Odpovedať
cherynka zle si pochypila tuto- bolo ukazovacie zameno pouzite na oznacenie ricotty ktoru kupujem :-D . tuto kupujem.- Myslene TUTO ricottu na tomto obrazku kupujem. Nevadi sak sme sa uz pochopili :-D
Odpovedať
Haloooo , kde ste vsetci? Vcera som robila tvarohovy kolac alebo cheesecake mnam , maskrta :-) Vaha 62.2 mna asi porazi ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
@cherrymania Aj ja sa pýtam, že kde sú všetci. :-D Ale ja keď napíšem, tak všetci ma ignorujú, takže... :-N A aký recept si použila na cheesecake? :-) Aj mne váha stojí, možno preto, že osledné dni hrozne málo jem, nejak neviem, čo by som jedla. =-)
Odpovedať
@sophiesxoll no je tu hrozne mrtvo.. ja som chcela spravit cheesecake, ale je z toho taky tvarohovy kolac, ale dobry je vazne! naranajkujem sa , hodim foto a aj recept ak sa ti bude pacit :-) robila som ho podla original receptu na cheesecake, len som ho upravila na dukanovsku verziu... tak pockaj chvilku nez sa naranajkujem a hodim to sem ;-)
Odpovedať
dobre ranko :-) Lajby co je s tebou? Zuzi stale dovolenkujes? Ranaky+ desiata- otrubova kasa s 2 nektarinkami mnamka ;-) 15 kešu O- zeleninkova polievka, moj milovany zeleninovy salatik s kozim syrom Ol- cottage V- zvysok salatiku Vcera som dala Jillian dnes dam tiez + este skocim do fitka. Pekny dnik
Odpovedať
@cherrymania Ďakujeem, určite pošli recept, rada sa nechám inšpirovať. :-) A dobrú chuť. :-)
Odpovedať
375 g riccota (ja som dala 0%tvaroh) 375 g light philadelphia 3 cele vajicka citronova kora vanilkovy extrakt sladidlo podla chuti Postup ja som spravila tiramisovu piskotu z 5 vajec, klasika upiekla ako na tiramisu v tortovej forme. nechas vychladnut. Krem: riccotu (tvaroh) philadelphiu zmiešame dohladka, pridáme sladidlo, vajcia, citrónovú kôru a vanilkový extrakt. Jemne prešľaháme a vylejeme do tortovej formy. Aby z cesta vyšiel všetok prebytočný vzduch, nechajte ho uležať cca 10 minút. Potom vložíme do rúry predhriatej na 140°C a pečieme cca 80 minút. Cheesecake je upečený, keď na okrajoch mierne zozlatne. Pre tretiu fazu DD mozeme dat navrch ovocie, ja som spravila este aj sirup ovocny , ze som povarila jahody a sladidlo iba cca 5 min a tym som to poliala... pre druhu fazu, si dajte namiesto ovocia kakao, alebo polejte dukanovskym doma vyrobenym salkom ;-) Dobru chut.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?