Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@milacik65 tvoje otázky mi uz prišli take , že som ani neverila, že to myslíš vážne ... Uz mi to prišlo , že ty si musíš robiť srandu , pozri na Google , nájdes tam o DD veľa ... Tak isto aj na dukanovadieta.com prepac, ale take otázky co mi dávas sa proste zodpovedať nedajú ... U každého je chudnutie individuálne...pekny večer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ano trosku som si myslela, ze to bude lahke, lebo som citala tie prve strany a tam ta baba pisala, ze schudla za den kilo, viem, ze chudnutie je individualne a davala som vela otazok, ale chcela som sa dozvediet co najviac, ale dakujem za vsetky rady co si mi dala, mam pevnu volu a verim, ze to zvladnem , aj tebe pekny vecer :-)
Odpovedať
@milacik65 ja by som odporucila nastudovat si knihu od Dukana a potom sa pustit do diety nie tu pisat trivialne otazky, sorry ale toto tu este nebolo. Kazda, ktora zacinala mala aspon zakladne poznatky a nepytala sa vseobecne zname fakty. Takze najprv si nastuduj a comu nerozumies na to sa pytaj.
Odpovedať
@cherrymania tusim ti dosla trpezlivost :-D :-D :-D
Odpovedať
@cherrymania nezlob se, že Tě budu i já otravovat otázkou :-), ale nechci se ptát na dukan. dietu, tu jsem si celkem pořádně nastudovala, obdivuju Vás holky, opisuju Vaše recepty. (snad se na mě nezlobíte, že Vám tu tak lezu), ale zatím hodně kojím a tak nemůžu začít, ale od ledna bych chtěla, tak chci být připravená. Některé recepty a rady od Vás jsem si vzala k srdci už teď- bílý cukr nahradila stévií a zkouším různě ty otruby. Cherry, ten Tvůj chlebík je úplně skvělý, už snad ani nebudu kupovat normální (jen pro děti), manžel si na tomto taky pochutnává..A pizza, teď nevím, kdo dal recept-mňááám, lívance atd.. No, ale abych se dostala k té otázce, týká se cvičení s Jilien M., tys psala, že si taky před tím moc necvičila? A jak si ji zvládala ze začátku? Já jsem začala cvičit včera, dnes jsem cvičila podruhé (už poprvé jsem měla pěknou svalovici :-)), ale dnes si pomalu nesednu na záchod :-D jak mě stehna bolí.. Bolelo Tě to též? Bojím se, jestli dokážu zítra cvičit s tou bolestí, ale chci! :-) přejde to časem? Nezlob se, že se obracím na Tbebe, ale Tvoje výsledky z cvičení a vytrvalost je úžasná!! Hezký večer Tobě i ostatním dukankám;-)
Odpovedať
spotena som ako mys Jillian 3 level odcviceny ;-) :-D
Odpovedať
@alore uz toho bolo na mna dost ... Otázky hodné 15 r. baby ... Az sa mi tomu nechcelo veriť ... @evicka333 ahoj ,Ďakujem za kompliment :-) áno nikdy predtým som necvivila, 5 rokov dozadu som behavala ... Mala som najprv strasnu svalovicu, ale cvicila som aj s ňou ... Trvalo zo iba chvíľku , zopar cviceni ,rýchlo som sa do toho dostala a teraz mi zo uz nerobí nic , iba dobrý pocit zo seba samej , dobrú náladu a ubudajuce cm :-) mám tak 1-2 dni v týždni pauzu ...
Odpovedať
@evicka333 ahoj Evi velmi sa mi paci tvoj ,,postup´´ ako si vsetko dopredu nastudujes pozapisujes a pekne od januara zacnes poctivo. Paci sa mi aj to, ako si niektore veci zaradila do jedalnicku napriek tomu ze kojis, a obdivujem, ze si sa dokopala k cviceniu, lebo niektore zeny tu maju 100 vyhovoriek preco zase nemohli zacat cvicit a nevedia sa k tomu odhodlat , alebo to cvicenie po prvej svalovici vzdaju. Zaciatky nikdy nie su lahke, musis vytrvat zatat sa odcvicit kazdy den a uvidis ako ti pojde kondicka hore, nebudes mat ani svalovicu , ani sa nezadychas a budes mat kopec energie a pozitivnu naladu ;-)
Odpovedať
@cherrymania @alore holky, vy jste mě tak potěšili. Takže jste to zvládly i přes bolest..Já to zvládnu taky ;-) :-) alore, děkuji Ti moc! Mě ta dukanovka fakt zaujala, myslím si to stejné jak vy, že to není jen dieta, ale prostě změna život. stylu.. člověk by fakt měl jíst zdravěji, cvičit a tak.. No, víš, se dvěma dětmi ( z toho jedním skoro ročním, které na prsíčko vstává stále co dvě hodiny), plus se studiem VŠ té energie moc nemám..Ale řekla jsem si dost. Konec vyhovorek, jdu na to! ta chvilka denně se prostě najde!!!!!!! Místo sednutí na gauč s čokoládou budu cvičit:-) a to mě nabije energií rozhodně víc.. chci to dokázat, protože se mi ten pocit po cvičení (i když svaly bolí) líbí :-) a jsem na sebe pyšná.. (no, zatím nebudu moc machrovat, cvičím dva dny, takže nic moc, ale já to dám :-)) ještě jednou děkuji holky!!
Odpovedať
Profilova fotka
@alore @cherrymania nechapem co som sa take spytala, ze mohla niekomu dojst trpezlivost, myslela som, ze nato je zalozena tato diskusia, aby si baby pri chudnuti pomahali, a otazky 15 rocnej baby, no neviem kde v tom bolo nieco detinske, asi bola chyba obracat sa na vas
Odpovedať
@milacik65 Neviem,preco sa citis urazena.Chapala by som,keby si nevedela co je to maizena/skrob/,nakolko byvas v Rakusku.No ale zaklady DD si musis nastudovat sama.Vsetko dopodrobna najdes na linku,co Ti napisala Cherry. Ak si najdes trosku casu,tak na tomto fore najdes dobre recepty a rady.A myslim si,ze dievcata su tu celkom ochotne poradit.Pekny vecer Ti prajem.
Odpovedať
@milacik65 www.dietaprotal.sk
Odpovedať
Článok sa načítava...
@evicka333 mas moj obdiv, ze pri vsetkych povinostiach, starostiach o rodinu a studiu si sa dala aj na cvicenie. Ja sice deticky este nemam, ale mam toho tiez vela a zvycajne si najdem cas cvicit az vecer, tak si pustim tv nejaky fajny music kanal a pekne si odcvicim, niekedy ma to tak chyti ze si potom aj zatancujem a poskacem :-D Inak som sa tiez musela dokopat k tomu aby som chodila 3 krat do tyzdna cvicit do fitka plus k tomu kazdy den Jillian . Rozmyslam ,ze nedelu si spravim ako oddychovy den bez cvicenia. Neni dobre stale cvicit. Treba nechat telo aj oddychnut. Inak ak by si mala nejaky fajn tvoj domaci Dukanovsky recpetik tak sa podel s nami prosim, isto si skvela kucharka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania Tak predsa si skusila?????WAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAU
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania cherry,inak ja co som nasla recepty aj na original cheescake tak tam bol tvaroh......chova sa normalne,nestvrdne,neteče,či ako si to myslela?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania tak tak dobre ako teraz som sa uz dáááávno nezasmialaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,cherry obdiv-velky :-) :-) :-) :-) milacik65!!!!! zabila si,doslova,som skoro monitor oplula.... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jáááj dievcata,idem ja uz do 3 fazy :-) vaha mi stoji na 57 ,už mááám kopec prehreškov a fakt sa citim chudo :-) pekny vecer vam prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
Takze prvy den za mnou, vsetko nastudovane, ide sa dalej.
Odpovedať
@panthera neboj aj v 3 faze nieco este schudnes ja som isla do 3 fazy s 63kg a teraz mam 60 ;-) Inak dobre ranko vsetkym Dukankam, prave ranajkujem otrubovu kasu. Na desiatu si dam melon. Na obed paradajkova polievka, prirodne dusene kuracie prsia. Olovrant- babovka s domacim slivkovym dzemikom. Vecera- zavinace
Odpovedať
@evicka333 ahoj, evi, super, mas moj obdiv, ze si najdes popri vsetko cas.. drzim palce :-) ;-) a kludne nam sem do toho ''zasahuj'' a pis , ako pokracujes a postupujes ;-) @panthera ahoj moja :-o kde si tolko bola, vcera som myslela ze sa tu zblaznim :-D ale uz kaslat na to, no o tom v tvarohu v trube, vies som sa bala ci to ne**bne v tej trube alebo co :-D alebo ci sa to nejako neroztopi alebo tak... ale dopadlo to dobre, vcera som robila dalsi kolacik,tak isto ako ten prvy, ale dala som tam tvaroh,jednu riccotu a jednu philadelphiu, navrch som spravila dukanovsky marcipan... a drahemu som na to dala jablcka, celkom dobre to dopadadlo... Luci, nie ze to este niekedy spravis a opustis ma na tak dlho :-D a zuzka je stale na dovolenke? a Lajba?
Odpovedať
@panthera ozaj a zabudla som povedat , ako ti zaaaavidim ze ides do tretej fazy ... ale s tvojou vahou by som tam isla aj ja.. ved si uplna sexica... 3.faza je uz podla man uplne v pohode, hm, ty sa maaas :-Dja stale na 62.2 kg nechapem...uz mi to lezie naervy :-D poslala som ti srdiecko draha ;-) :-o
Odpovedať
@cherrymania aj mna by zaujimalo co je s Lajbou a Zuzkou, uz som sa na ne pytala , ale nejako sem nechodia. Hadam sa Lajbus zajtra po vikende ako vzdy ozve a Zuzka uz dodovolenkuje
Odpovedať
ani prezidentka sem uz nechodi
Odpovedať
@alore dobre ranko alore :-) no veru mas pravdu, ani prezidentku som tu daaavno pradaavno nevidela... bohvie co s nou je... ale lajba ma super jedalnicky, take ako ty, mnam , kolko krat si poviem , ze hm, uz aby som bola v tretej faze ked to vidim :-D dnes necvicim, tento tyzden som cvicila kazdy den tak aspon dnes dam pauzu, vcera som uz citila unavu pri cviceni , zajtra dam aspon lepsi vykon a pritvrdzujem, uz nie bike a potom jillian, dam najprv kardio s Jillian a potom treti level :-) kokso , to bude hodina s Jillian vyplujem aj dusu :-D
Odpovedať
a tu je ten kolacik zo vcera, to hnede roztecene si nevsimajte haha, to som si na to spravila kakaovu polevu, a bola trosku riedsia ako som chcela :-D :-D navrchu je biely dukanovsky marcipan :-)
Odpovedať
@cherrymania wau ten kolacik vyzera super,urcite ho cez tyzden spravim ale trosku inak, aj ja dnes davam pauzu od cvicenia, dnes je regeneracia :-D od zajtra pridavam 6 tyzdnove cvicenie na brucho od Jillian plus klasicky 3 level. Fitko - pas pokracujem pondelok, streda, piatok klasicky.
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania tebe ako prvej,a aj ostatnym babam,VIANOCNY KOLAC potrebujeme: 150ml mlieko 2 platky zelatiny 4 vajcia 4 lyzice maizeny 7 lyzic sladidla aroma vanilkova a cokoladova podla chuti 0.5 sacku prasku do peciva 1 kavova lyzicka kakaa Priprava kremu: mlieko zohrejeme(nie zovriet),zelatiny rozpustime vo vode,v jednej mise zmiesame 1 vajicko,1lyzica maizeny,2lyzice sladidla a cokoladovu aromu,rozmiesat az kym hrudky nezmiznu.Potom pridat teple mlieko,a na miernom ohni miesat az kym krem nezhustne,stiahneme z ohna a pridame zelatinu a nechame vyhladnut v chladnicke. Mucnik: pomiesame 3 vajicka,o.5 sacku prasku do peciva,2lyzice maizeny,5lyzic sladidla a vanilkovu aromu,nakoniec primiesame sneh z bielkov,vyvalkame na obdlznik a pecieme v rure pri 160-ke asi 5 min.Mucnik po upeceni nechame vychladnut a nakoniec potrieme s kremom a urobime roladu,dame do chladnicky a pred servirovanim posypeme s kakaom
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam ze to bude ok,postup je take iste jak pri tej jahodovej rolade,len krem je iny,tak vyskusajte,mam hodit aj ine recepty?Len neviem jake,ci chcete sladke alebo normalne masite jedla,tak mi dajte vediet
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania kolacik tvoj je nadherny aj ja mam velmi rada marcipan,vedela by som zjest na kila :-D :-D :-D
Odpovedať
@olovo80 dakujem , si poklad! hned ako dojem tento tvarohovy kolac, spravim tento , tak som velmi zvedava, lebo vyzera vynikajuco :-) len sa chcem spyat, tie platky zelatiny? to nevies, ci to je ochutena zelatina alebo bez chuti? to tam nepisu??? velm velmi pekne ti dakujem za recept, ja som teraz maniacka na pecenie a kolaciky, uz sa tesim ako vyskusam tento :-) @alore daj potom vediet ako si robila ten tvarohovy kolac ty, rada sa inspirujem ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?