Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@84vali ee
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Tak musim povedat, ze keby som nenasla toto forum, tak by som sa na tu dietu asi tiez nedala. Ale chvalabohu som nasla dobre ohlasi, tak sme to skusili spolu s manzelom. Dnes je presne mesiac, co sme zacali. Manzel ma -8kg a ja -6kg. (on chodi na bicykli do prace, tak asi preto) :) Ked to takto pojde aj dalsi mesiac, tak na leto budeme ako z katalogu. :-D Inak drzim vsetkym palce a niektorym ticho zavidim, ze to chudnutie ide tak rychlo... :-)
Odpovedať
Fuuuu jak som sa luxusne napapkala. Milujem palacinky :-D
Odpovedať
Ahojte,chcela by som sa opýtať na čo je dobré to mlieko so škoricou ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simka18 :) škorica ma veľa pozitívnych účinkov, je zdravá, a ja osobne ked si to porovnam s obyčajným poharom mlieka, mam po nej pocit sýtosti :D
Odpovedať
@locikaaa 14 drahá no tak dobre budem uprimna13,5 ako kedy a zásadner sa vážim len ráno a v gatkách len xixixi
Odpovedať
ako sa robia palacinky a dievčatá napríklad viete čo s ami stalo dneska som malovala malému izbu rekuidem sa vypotiť a lepila mi fototapety..tak som sa normálne že zabudla najesť... nažel mi kupil včera autíčko tak sa tolko vytešujem že pri takom peknom aute musím byť aj superná kočica..takže pokračujem každý den si dávam dve PL nutely riadnej....boatej na tuky ....musím udržaivať cukor lebo som ho mala minule ráno najedená 1,4 takže preto dávam si dva bielkovinove dni musímt vydržkať bez zeleninky lebo malá moj amá dva roky oslavujeme v sobotu tak nechmámzeleninkuinak mi nevychádza na sobotu tak to musímkompenzovať a moji m piatelom verným sa stalo acidko všelijakej forme....milujem ho je síce bohate na tuky ale neva uberáminde
Odpovedať
@dudka1002 tak ja občas mávam ale ked poviem občas tak to raz za týžden aj to len také že si dám napr.nanuk alebo zmrzlinu inak nejem nič čo nieje povolené ani ovocie a to som na ovocie že maniak ale vzdala som sa ho na chvílu kým držím tuto dietu ja som aj pred dukanom kadečo držala takže napr také že coca cola a sladené nápoje nepijem už minimálne 2 roky, vôbec nejem vyprážané jedlá už asi rok a biele pečivo už vôbec nie to som prestala tiež ešte pred dukanom takže v podstae som priberala len z toho že mám sedavé zamestnanie a nemala som nikdy pohyb ani po práci kedže niekedy v práci trávim skoro celý deň :((
Odpovedať
@dudka1002 mne inak tiež asi 2 týždne stála váha som z toho bola strašne zúfalá ale potom sa to pohlo akože je pravda že som napr prestala jesť po 17tej lebo sa píše síce že sa može jesť povolené hocikolko a dokonca niektoré baby tu písali ,že jedávajú večer o 21:00 ale podla mna ked večer ješ hocičo tak pribereš aspon u mna je to tak ked večer po 17tej už nejem tak to ide lepšie dole :-D ale inak závidím babám čo jedia večer a nijak sa to neodrazí na ich váhe =-)
Odpovedať
@jaja4451 ja ked sa vážim ráno tak mám tiež menej o kilo abo 1,5kg ale to nieje reálna váha lebo večer pocelom dni je to totálka že najhoršie a to je reálna váha podla mna :-(
Odpovedať
Videla som ju videla, uz dnes vecer 7 :))) 67,9 super pocit. Boli sme sa kupat a musim si kupit nove plavky hlavne ten vrch :)
Odpovedať
Halooo baby ahojte. :-) ja som sa tiez dala na diétu som zvedava ako mi to pôjde :-) ale dať dole takých 7-10 kilo by mi nevadilo :-) dala tu niektorá z vás toľko dole ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobré ránko - kočky, prosím vás, ako je to s bryndzou? Svokrovci, ktorí držia túto diétu druhý mesiac, a krásne schudli už, vravia, že bryndzu NIE, ja som zasa našla recepty, kde sa bryndza dovoľuje. Tak ako to je??? A milujem "syrokrémy", včera som nevedela, aký si vybrať, nakoniec som si Lunex, odtučnený, ale na krabičke je že "len 9,9% tuku"..ale vraj sp aj také roztierateľné že do 1% - tie som ale nenašla :-( Viete mi poradiť? Dííík
Odpovedať
@zuzana018 ahoj bryndza by sa nemala, ale ja si sem tam dam na ranajky trosku ked mam chut, a vzdy na dalsi den som mala -200g :) nikdy som po nej nepribrala. Vyskusaj, uvidis ;-) Baby tak ja som sa dnes odvazila a zazila som sok 62,3 to je moje celozivotne minimum. Uz som velmi chuda, viac uz nechcem chudnut. Uz len udrziavam. Ked by som aj kilecko pribrala, tak nic sa nedeje 8-) Dnesne menu- Ranajky- otrubove pecivko + bryndza + 2 paradajky desiata- Dulovy kompot obed- zeleninkovy salat s kozim syrom olovrant- puding vecera-zeby cuketove placky? @cherrymania tych 7-10 kg das v pohodicke. Ja som dala dole cca 11 -12 kg. Ale chudla som pomaly, lebo som nemala nadvahu mala som normalne BMI, teraz som uz na podvyzivenom :-D . Zacala som v polke januara.
Odpovedať
Profilova fotka
@alore Myslela som, že bryndzu nie, aspoň zo začiatku, predsa len sa radí medzi "plnotučné výrobky" - ale v druhej fáze si ju isto zaradím do jedálnička, veď je zdravá, uškodiť nemôže ;-) Ten puding môžem prosím ťa aj v prvej fáze? Kočky, koľko ste boli dní v tej prvej fáze? Ja chcem byť 4-5 dní, schudnúť chcem 15 kg.
Odpovedať
@zuzana018 Tak v prvej faze bryndzu nie,myslela som ze si uz v druhej faze. Ja som prvu drzala 5 dni. Puding si daj tiez radsej od druhej fazy lebo je to tolerovana potravina- skrob. Tych 5 dni vydrzis aj bez tolerovanych potravin. Potom budes mat jedalnicek pestrejsi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore Ďakujem :-) veľmi túžim schudnúť, už dlho sa mi to nedarí, a ako mám dcéru, pribrala som už necelých 20 kg a bola som už zúfala |-| S dukankou začali svokrovci a krásne schudli, tak idem skúsiť aj ja, verím že schudnem konečne :-) Len sa bojím toho, že je to viac-menej celoživotná diéta, či to zvládnem :-(
Odpovedať
Prosím Vás tie otruby sú niečo ako ovsené vločky alebo to je niečo úplne iné .... a ešte jedna otázočka keď držím tú dukanovu diétu môžem pritom aj fajčiť alebo to môže spôsobiť nejaké vedľajšie účinky .
Odpovedať
Profilova fotka
@domid14 ahojte kocky aj ja som od Ilavy:-)
Odpovedať
Dobré ráno, chcela by som sa k vám aj ja pridať ja som začala DD 31.5 a do dnes 8.6 som mala 1Fázu. Ja mám veľkú nadváhu a napriek tomu to ide pomalunky.31.5.- 86,1 a dnes 82,9 asi som čakala viac.Som mladá baba a chcem konečne trocha vyzerať ako človej. Dúfam že to dotiahnem až do konca. Niektoré baby tu tak krásne chudnú krása hádam sa aj ja dočkám.
Odpovedať
Profilova fotka
@katkakristi Katka vitaj, ja som tu tiež nová - s DD som začala len včera :-) Neboj sa, zvládneme to, toto fórum je super motivácia ;-) Za prvých 8 dní si schudla 3,2 kg? Veď to je podľa mňa krááásny výsledok, buď spokojná. A podľ mňa, nemáš veľkú nádváhu, veď 86kg nie je katastrofa! :-) Držím ti moc palce :-)
Odpovedať
@zuzana018 Ďakujem ale je to dosť zlé ja som krpatá a ak teraz neschudnem tak už neviem a aj tebe veľa štastia a všetkým dukankám!
Odpovedať
Profilova fotka
Baby nestresujte, samozrejme nieje porovnatelne ked niektora "startuje" z vychodej vahy 60 kg a 90 kg.... Ja som od 2.4. do 4.6 minus 13 kg z 96 na 83. Cca 2 velkosti, zopar dierok na opasku a nove svadobne saty :-))) nedrzim sa toho striktne, a slapem na rotopede. Pretoze mam strach ze pri takom velkom a rychlom ubytku mi bude visiet koza, hlavne ramena, brucho. a skoda ze aj hrudnik ]-(
Odpovedať
@alore ahoj :-) ano za dva dni som dala 2 kila, :-) myslim, ze to bude v pohode :-) len treba vydrzat, ja tiez nemam nejaku nadvahu, len zadok , boky a stehna ma trapia, inac, baby, ktore aj cvicite, ide to potom rychlejsie ?
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ja som dala dole 13 kg..uz som to niekde tuto pisala..dala som viac, ako som povodne chcela ;-) tak drzim palce
Odpovedať
@diwa je to super pocit vsak? ja som asi 5 rokov dozadu schudla tiez 12 alebo 13 kil uz nepamatam, ale potom ako som prisla do Irska, som to pomaly naberala naspat, lebo zrazu nebol cas na rozumne a pravidelne stravovanie, tazke viem ze sa to da, len ten zaciatok je najhorsi :-) treba si zvyknut a ked uvidim ubudajuce kila, pojde to lahsie :-) aj si cvicila nejako? lebo mne sa nechce vobec :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania je to neskutocny pocit..ja som nikdy nedrzala dietu..ale po porode som sa necitila dobre, lebo som pocas tehotenstva pribrala 20kg..po porode som sice dala skoro vsetko dole, ale potrebovala som dat este nejakych 6-7 kg..a nakoniec som schudla raz tolko..ale ked to islo tak rychlo, motivovalo ma to..ale priznavam, ze som to trosku prehnala..teraz mam tolko kil, ako som mala naposledy 16 rocna :( kazdy uz nado mnou zalamuje rukami..tak ale pred tyzdnom som uz skoncila :) ano cvicim..ja som vzdy chodila do fitka, ale teraz sa pri malej neda..tak som zacala cvicit DVD Jillian michaels 90 dnovi trening a je vybornaaa, strasne ma to bavi a mam vyrysovane take svaly, co som ani netusila ze mam :D
Odpovedať
@tesoro ahoj prosim ta posles mi na mail recepty na tie otrubove vecicky, a prosim kde by som kupila otrubove vlocky ci ako sa to nazyva, dakujem
Odpovedať
@cherrymania ahoj, super vysledok 2 kila za dva dni. Ale velmi sa netes, nic nemas este vyhrate. Budu dni mozno tyzdne, ked ti bude vaha stagnovat. Musis mat pevnu volu a ist si za svojim, inak to nema vyznam. Tiez odporucam cvicit ak chces schudnut 1ľ kg a nechces byt mlandrava. Ked uz do toho ides, tak naplno aj s cvicenim. Ja chodim 3 krat v tyzdni do fitka plus obcas cvicim aj doma, mam cinky + fitloptu+ bosu. A najist si cas doma zacvicit si popri telke neni problem. Len nesmies byt leniva :D A ked budes cvicit vaha ti tak rychlo nepojde dole, cize mensi jojo efekt ti hrozi. Potom moc nepozeraj na vahu skor na oblecenie centimetre lebo svaly su tazsie ako tuk :-) @diwa gratulujem k super vysledku, a sme 2 co sme to presvihli s kilami ;-)
Odpovedať
@cherrymania jej ty budes mat svadbu v kursalone :D ja som tam mala stuzkovu, sranda. Si v Irsku?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?