Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@honey225 ahoj, vitaj v klube :) jasne ze ti pomozeme, kludne sa pytaj, nikto uceny z neba nespadol :D
Odpovedať
Holky pro motivaci Vám to sem hodím, včera jsem oblékla kalhoty které jsem na začátku této diety zapla tak že mi byli akorát, spíš ješte táhly :-D a včera stačili dva kroky a normálně mi spadly i přes zadek až k nohám :-D
Odpovedať
@locikaaa wau paradicka, ja som natom tak isto v skrini 30 rifly a ani jedny dobre. V utorok idem na shopping. Ked budem mat cas hodim tiez motivacne foto :)
Odpovedať
Baby, prosím vás a ako dlho už držíte túto diétu a koľko ste schudli??...išli ste dole viac s kg alebo s cm. ?
Odpovedať
@honey225 od januara, schudla som 10-11 kil neviem presne. Nevazila som sa na zaciatku a merat sa vobec nemeriam. Skor vidim ubytok cm na obleceni. Rifle z 32 na 28 :-D
Odpovedať
@honey225 Ahoj Já už mám dole celkem 13,1kg,měřit se budu příští týden tak aktuálně nevím ale tohle jsou moje úbytky po jednom mesíci Prsa 113 107 -6cm (z prsů jsem neztratila nic spíš asi ze zad) Pod prsama 98 95 -3cm Břicho 119 113 -6cm Zadek 119 112 -7cm Stehno 67 64 -3cm Začínala jsem s váhou 105,6 dneska mám něco málo přes 92 ;-) Příští týden dodám i úbytky po dalším měsíci ;-)
Odpovedať
@honey225 jo a začala jsem v dubnu, takže je to přes 2 měsíce co ji držím ;-)
Odpovedať
A ze zdrave veci nemozu byt dobre.. mini dukan pizza
Odpovedať
A ze zdrave veci nemozu byt dobre.. mini dukan pizza.. trosku improvizacie :)
Odpovedať
@juanna to vypadá dost dobře, to je těsto normalně na dukan pizzu?Já měla dnes na oběd plněné žampiony, to je moje oblíbené v zeleninové dny, už je mám druhý víkend po sobě a myslím že mě dlouho neomrzí :-D
Odpovedať
@locikaaa no cesto je skor na dukan zemlicky :) ale oni sa velmi nelisia... plnene sampiony? uz som o nich pocula... mozes dat recept? este mi ich dost ostalo :)
Odpovedať
@locikaaa a aj cvičíš, ked si toľko schudla? pretože ja mám pravidelný pohyb jedine chôdzu, na nejaké hodinové cvičenia teraz nemám čas ( skúškové obdobie ) :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
čo ste si tak zvykli robiť na obed v prvej fáze ?
Odpovedať
@honey225 No chodila jsem 2x týdně do posilovny, to už od nového roku takže mám možná víc svalové hmoty a ta prý lépe spaluje tak možná i to mi pomáhá k takovým výsledkům,nejsem totiž moc důsledná, mám časté prohřešky, tak sem ráda že to jde tak dobře i přes to :-| :-)ale teď jsem celý květen v posilovně nebyla, natáhla jsem si vazy v kotníku ]-( Takže už měsíc nemám pohyb žádný :-| Ale od příštího týdne zase najedu na posilovnu aspon jednou týdně a taky kolečkové brusle když bude hezky :-) Už se těším.... :-D
Odpovedať
@juanna Plněné žampiony já si dělám takto: Odloupnu nožičky ty nadrobounko pokrájím přidám k nim buďto cibulku nebo pórek nadrobno, nadrobno šunku(já mám tu domácí takže té můžu kolik chci:-))a nadrobno nějaký sýr tvrdý nejlépe asi to pírko, ale já ho nesehnala takže používám madeland light 20%, opepřím to osolím, trošku vegety a zamíchám do toho 1-2 vajíčka podle množství těch žampionů.Pak to nacpu do těch hlaviček a šupnu do trouby.Většinou mi ještě trocha té nádivky zbude tak to sem minule dala jen tak k těm žampionům a dneska jsem to zkusila nacpat do kápie a je to taky moc dobré ;-) Peču asi na 200 v horkovzduchu 20min. pod alobalem a 20 odkryté, ale to i radši ohlídej každá trouba peče jinak ;-)
Odpovedať
Ahojte ja dnes koncim 1 Fazu 10 dni 1 faza, Uz sa tesim na zeleninku. Jaj mne to ide tak pomalicky ja neviem kde je chyba denne dam len 0,1kg dole.Zatial - 3,3kg a co som citla ak sa papa aj zelenina ide to este pomalsie tak hadam to prekonam a nevzdam to. Drzte sa a toj toj toj
Odpovedať
@katkakristi 3,3 kg za 10 dní je super výsledek, taky záleží z jaké váhy jdeš.Většinou čím větší nadváha tím to jde rychleji ;-)
Odpovedať
@locikaaa ved to ja mam velku nadvahu 86,1 som mala a dnes rano 82,8 takze dost
Odpovedať
Profilova fotka
Hello Dukanky, tak sa vam hlasim opät z dneska slnečného Anglicka :) Tak som sa rozhodla, že od pondelka idem na 100 percent na tuto dietu :) kedze zajtra idem do Londyna so spoluziakmi a nebudem mat cas rozmyslat ze kde zzeniem bielkovinu tak ako mam mat :) uz som sa aj pripravila na to, objednala som z Ebay-u otruby, fit loptu, dvdcka pilates a na motivaciu jeansy po ktorých túžím už niekoľko tyzdnov a naschvál som si objednala menšie číslo!!!! :) :) nech sa vytesujem ked ich zapnem hihi :) a mam tu dokonalu prirodu a 20 km park na behanie a k dispozici bike a hned za domovm luxusné tenisove kurty, golf, bazeny takze sportu sa nevyhnem a mam ho rada. Chcem sa vás opýtať... myslíte, že sojový chleba je ok? pretože, mne kupuje jedlo domáca a ona kupuje zdravé jedlá a kazdy tyzden mi kupuje sojový chleba.. je síce taký divný.. akby bez chuti ale mám ho rada :) hm co si myslíte? :) Držte mi prosím palce :) Idem dat dole dost vela kilogramov.. teda chcem dat dole 20.. vsetci vravia ze budem moc chuda ked dam dole 20 lebo to budem mat 50 ale viem ze sa budem citit potom dobre a 50 je dobrá vaha pre mna kedze mam 167 cm :) takze co ten sojovy chleba? :D :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte, viete mi poradit kde kupit otruby?a ako z nich spravim chleba? :-) dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@morphea ja som si ich dneska objednala cez ebay :) za 4libry ovsene a 8 libier psenicne :) ale v dmke som videla este ked som bola na slovensku :)
Odpovedať
@morphea otruby nájdeš v každom bioobchode a takisto iné veci čo potrebuješ k tejto diete a recepty sú na http://www.dukanovadieta.com/products... - sú tam aj iné recepty
Odpovedať
Ahojte babulky. Dnes 62,8 trosku viac po zeleninke, nevadi. Dnesne menu: R- polovica otruboveho peciva+ leco D- jahodky O- kelova polievka, ,,rezen" salatik miesany Ol- jogurt visnovy+ polovica tvarohu V- pol otrub. peciva + plnena paprika s karickou light
Odpovedať
ahojte baby.Tak ja som tu nova a rozhodla som sa ,ze sa tiez s vami podelim o moje skusenosti s dukann diet . Dnes zacinam svoj prvy den. Knihu mam prestudovanu celu a kedze mojim konickom je strava a pohyb nebudem mat problem myslim si pekne schudnut s touto dietou. Ja mam 60,1 kg pri vyske 163 cm. Tak vas budem informovat ako sa mi dari a hlavne ako rychlo mi idu kilecka dolu. Sama som zvedava kedze ja a masko sa moc nemusime a preto si jedlo rozlozim na male porcie a aj nizssi pocet kalorii . Hladna nebudem pretoze som zvyknuta papat menej ale casto . Tak sa tesim a u mna sport treba cize aj kazdy den davam beh a takisto to bude aj teraz . 40 MIN behu pre mna nie je problem dokonca ani pocas 1 fazy , a pocas 2 fazy chcem zaradit kardio pocas bielkovinovo zeleninovych dnoch dva krat denne .Tak by sa nemalo stat ze by vaha stagnovala pretoze tie sacharidy jednoducho povedane vybeham .Tak som sama zvedava ako to pojde nemam stanoveny ciel ale tych 5 kil si myslim ,ze dam dolu lavou zadnou . Uvidime som naozaj zvedava tesim sa na vase prispevky a budem rada ked si navzajom povieme a podporime sa . Ja idem prave behat :)
Odpovedať
Ahojte moje krásne dukanky :) po dlhšom čase sa hlásim. Týždeň som bola v zahraničí a prerušila som diétu. Po prvé, bola som na služobke a v strese a po druhé chcela som ochutnať miestnu kuchyňu. Moja váha pred odchodom bola 83,2 ( východzia bola 99,1) a po návrate je 83,9. Priznám sa, že som žrala všetkoooo, hlavne dezerty, čokolády, zmrzliny, no úplne všetko. Viem, viem :) ale je to super. Je pravda, že som veľa chodila, tak asi sa to spálilo :D No ale zajtra si dávam tri bielkovinové dni a to bez tolerovaných potravín, nech sa zasa naštartujem :)) Dnes som bola po vyše mesiaci doma a tam všetci zízali, že ako som už schudla a tak, takže o to väčšia motivácia pre mňa pokračovať :) Samozrejme som si prečítala všetko, čo ste tu popísali a teším sa z Vás :) Nech sa nám pekne darí :) Fakt sem rada chodím viackrát denne a teším sa z každého príspevku :)
Odpovedať
@alore Ahoj :) prosím Ťa a kde v BA kupuješ tie shirataki? Ja by som to rozhodne vyskúšala :D
Odpovedať
@lajba ahoj lajba. to je vynikajuce ze si skoro nic nepribrala. wau. aj ja sem chodim rada, aj viac krat denne, len dnes je tu trosku mrtvo, asi preto ze je vikend. tie shirataki kupujem v seoul plaza potraviny- korejske. su na bajkalskej na tej strane ako su tri veze. za nimi je benzinka slovnaft tak na nej zaparkujes a hned oproti je novostavba bytov a na prizemi su tie potraviny. hned oproti predajni slovnaftky. urcite to zbadas. ja nie som z ba ale v pohode som to nasla :) myslim ze maju aj internetovu stranku. este som bola v jednej predajni v starom meste, tam ich vtedy nemali a blbo sa tam parkuje.
Odpovedať
@alore hej dnes tu je trošku pusto :) to sa zasa zajtra rozbehne :D inak to je paráda, že je to na bajkalskej :D ja tam úplne blízko bývam :D takže sa tam vyberiem a kúpim si ich :))) Ďakujem :) a to, že som skoro nepribrala, tak to sa čudujem :D ale sa aj teším z toho.
Odpovedať
@lajba prosim ta daj potom vediet ci ich mali :) v utoroka v stredu budem v ba tak by som po ne skocila mam posledny balicek a ten si dam v utorok ku kuraciemu perkeltu :D
Odpovedať
@alore ok, jasnačka :) asi sa tam vyberiem v utorok, možno zajtra, ale neviem, či budem stíhať :) inak som stiahla to cvičenie tej Jillian Michaels, tak som zvedavá :D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?