Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@inga123 super výsledek, z jaké váhy hubneš? ;-) :-)
Odpovedať
Božeee baby ako tak čitam kolko ste schudli , tak ma chyta debka ...ja mam 43 den a len 4 kg dole :/ sa mi to nejak nepači ...a to nehovorim o tom že v sobotu idem na svadbu a buduci týžden na krstiny ..... neviem či budem vediet odolať !!
Odpovedať
@niki1979 ale tak ked si robim rascový chlebik , tak nie je mokry ..ale tak čo už , ked som hladna spučim aj taký zmoknuty :)
Odpovedať
@dudka1002 možná nemáš tolik co zhazovat ;-) Z jaké váhy jdeš?Těm s větší váhou ke kterým já taky stále patřím to jde většinou rychleji ;-)
Odpovedať
@locikaaa Mylsim že mam z čoho zhodiť :D ..tak idem z váhy 71,8 pri výške 174 a teraz mam tak 66,8-67,5 ..a moj ciel je tak 60-62 ..ale už týžden vaha stoji a nič :(
Odpovedať
@dudka1002 ahoj, ja som isla z vahy 72-73 kil, zacala som siesteho marca, teda dnes su to presne 3 mesiace a moja vaha sa pohybuje medzi 62-63, podla toho co zjem, ako mam kramy a pod. ...vaha mi velakrat stala, pripadne sa aj zvysila, ale nevazim sa moc casto, aby ma to nedeprimovalo, mna velmi tesi volne oblecenie a pochvaly ludi z okolia ;-) ty si ako na tom s oblecenim? citis, vidis zmenu?
Odpovedať
@kanna hej citala som aj ten recept, dakujem krasne za tip, urcite skusim :-'
Odpovedať
@niki1979 dakujem krasne za tip, urcite vyskusam aj tento :-) uz si tlacim recept !:-)
Odpovedať
@zuzana018 ahoj zuzi, neboj, zvladnes to! ja som tiez neni clovek s nejakou extra pevnou volou, vzdy som chudla "od zajtra", ale poviem Ti, toto forum ma dost brutal nastartovalo..citala som pocitov vsetky prispevky od zaciatku asi tak 4 dni a od 1.6. som "v tom" aj ja :-) a zatial sa pekne drzim, nehladujem a hlavne ma to velmi motivuje a az sa cudujem, bavia ma varit tie jednoduche jedla :-)))
Odpovedať
@trupkake Tak na oblečeni citim a vidim že som schudla rifle su mi volnejeiš opasok musim viac zacvaknut :) aj trička nie su mi take obtiahnute .....ale stale sa mi zda malo tých 4-5 kíl a strašne pomaličky to ide ... nie a nie sa dostat na 65tku !!! Sice pohybu fakt nemam vela ale tak dufam, že buduci týžden budem mat na neho viac času ... a čo sa týka prehreškov , tak su to len take maličke ..sem tam si dam kocku čokolady , pripadne si odkusenm z oblozeneho chlebika ..ale to je tak všetko !!! Tebe trvalo fakt až 3 mesiace na tých 10 kíl ??? a teraz si už v tretej faze , či ešte stale chceš chudnut ???
Odpovedať
@dudka1002 este som v II. faze, chcem zist na 58 kg, resp. az budem spokojna s tym ako vyzeram, este mam nejake rezervy...a tie tri mesiace mi ubehli ako nic a zda sa mi to pekny vysledok...som velmi spokojna 8-)
Odpovedať
@dudka1002 neboooooooj ja mám 44 deň a mám dole 5kg mne to tiež ide pomalšie z akej váhy chudneš?? ja som mala 69,5kg teraz mám 64,5kg :-D a chcem mať 58-60 ..... ja som tiež žasla nad niektorými babami ale tak iný metabolizmus ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
@trupkake no moj prvotný ciel tiež bol 58 kg ..ale tak to by mi trvalo asi až do Vianoc :D
Odpovedať
@niki1979 tak idem z 71,8 .....tak som rada že ste tu aj vy (moja krvna skupina , čo to ide pomalšie ) bo ked čitam tie komenty že 10 kil dole a tak dalej ..tak až slza mi ide von :) ale tak som rada že nie som v tom sama :))
Odpovedať
@niki1979 @trupkake baby a mávate aj nejaké prehrešky ????
Odpovedať
@dudka1002 z 80 kil a viac das desat kil dole za mesiac pripadne o nieco viac.......len v pravej faze das dole v pohode 4 kila...moj kolega - chlap povodne 110 kilovy, drzi 90dnovu dietu a dal za mesiac dole 12 kil...
Odpovedať
@dudka1002 malo...sem tam daco...ale moc neporusujem, mala som narodeniny, tak som pila vino a vodku a mojito a kadeco...ale po nejakom prehresku vzdy dam niekolko krutych bielkovinovych dni a v pohode....koncom mesiaca idem na svadbu, tak chcem este daco dat dole, asi dam opät vela bielkovinych dni po sebe...
Odpovedať
@trupkake Ja idem teraz v sobotu na svadbu , tak zajtra a pozajtra bielkovinove dni nasadim a budem dufam, že v sobotu sa v tých šatach stratim :D haha
Odpovedať
@dudka1002 No já si myslím že nemáš moc co shazovat proto ti to jde pomalu:-) , já sem stejně vysoká a mám teď 92,6 kg proto mi to jde rychleji a můj sen je mít mezi 70-75kg.Ono když máš podle BMI normální váhu tak už to hubnutí jde čím dál pomaleji a čím dál hůř, tělo se tomu brání protože to asi nepotřebuje.Takže si myslím že tvůj úbytek je i tak super ;-)
Odpovedať
@ika_nika AHoj :) inak ja som DOminika !!! :D ano ja to tiež až tak vážne neberiem :) ale nie nemyslím si že preto :D mne kila moc dole nechcu ísť :-D nikdy :-D jahody sú svine ešte počkaj ked zbadám melon :D som si všimla že sa budeš vydávať niekde pri Ilave ? kde tam ? :) clekom to tam poznám :)
Odpovedať
Profilova fotka
@domid14 dominika, krasne meno :-) ja tiez milujem melon a tento rok som este nemala :-| ale uz sa chystam, ze si kupim tento tyzden..len moj drahy melon velmi nemusi, budem ho musiet zozrat sama :-D ja som inak z dubnice ale byvame teraz v ba a vydavat sa budem v hornom srni, odtial je priatel. najskor mala byt svadba na vrsatci, tam mala minuly rok aj sestra svadbu, ale nakoniec aj kvoli financiam to bude v srni v kulturaku, ale nevadi, hned blizko je aj kostolik, tak to bude fajn :-) hlavne, ze bude moct prist viac ludi z draheho rodiny :-) bude to ina svadba ako mala sestra a uz sa aj tesime a dokonca bude aj kostol, co sme ani neplanovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, dobré ráno, ďakujem za privítanie. Tak dnes začínam, s váhou 79,00 kg. Dlhšiu dobu som mala 80kg, a to mám aj svoje dni teraz, ale pripravovala som sa na "dukanku" týždeň s tým, že každé ráno som zjedla biely jogurt s 2 lyžičkami otrúb, a dnes som mala - 1 kg? Je to možné??? Veľmi ma to potešilo, pretože patrím k tým, čo neskutočne ľahko pribeberú, žiaľ s chudnutím je to presne naopak. Chcem dať dole 15 kg, ak sa zadarí viac, namietať nebudem :-) Musím sa ešte popozerať po nejakých fajných receptoch, večer som si upiekla toustový chlebík, čo som v dukanke našla recept, dá sa, ale lepší by tiež mohol byť :-))) Toto FÓRUM je super, super motivácia, sama by som sa na to nedala.
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, prosím vás, potrebujem jednu radu - môžem piť kávu?? teda = nesca s mliekom. Doma bez kávy vydržím, ale v robote nie :-(
Odpovedať
@zuzana018 ...kavu mozes pit kolko len chces:)))
Odpovedať
@zuzana018 ahoj Zuzka,,mam kopec receptov napis mi do posty mail , preposlem:) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem hokejka, už som ti napísala. Idem si teda urobiť machiato :-)))
Odpovedať
ahojte babule, tak sa dnes hlasim . Vahu si drzim, spokojnost velka. Dnes mam dnik bez zeleninky. Nevadi, bude zmena. Ovocie si vsak neodpustim. Ranajky- otrubove pecivko + bryndza, jogurt s vanil. aromov desiata- melon obed- palacinky s tvarohom vymiesanym s par kuskami jahod a jahodovym jogurtom + želatina olovrant- jogurt vecera- makrela Pohyb opat ziaden, nestiham. Buduci tyzden to dobehnem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ahoj, ty si už v 3. fáze?
Odpovedať
@zuzana018 nieco medzi 2-3 fazou, bojim sa pridat uhlohydraty a hodove jedlo. Ani mi po nom srdce nepisti. Ja si idem podla seba. Ale neprezieram sa, davam pozor. Chudnut uz nepotrebujem Len udrziavat. Na tmave pecivo si este netrufam tiez.
Odpovedať
kuskus asi nemozem, ze?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?