Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna Shirataky su v podstate bez chuti a take vodove... su uskladnene v takom "rybacom" naleve. takze ked si otvoris sacok tak to dost smrdi. ale ked sa preplachnu studenou vodou tak ten smrad sa strati.
Odpovedať
@juanna v tescu som ich ešte nevidela, ovsené najdeš v DM drogérii určite a potom v bio obchodíkoch ak nejaké mate ak si z ba alebo z blízka tak tam ich najdeš najviac na krytej tržnici ich majú asi za najlepšiu cenu 0,70 za 250gramov, potom v avione v bio obchodíku, Auparku Petržalka - v BIO predajni, Tesco-Petržalka v BIO predajni (hne´d pri vchode) :)
Odpovedať
@happysmile prosim ta co je prdopec??? nejak sa nechytam :)
Odpovedať
@lolitqa diky za radu, robim asi 200 m od trznice, pokila myslis tu na trnavskom myte :)
Odpovedať
@juanna staci primiesat do jogurtu (a v tej diskusii sa pise aj o tomto...)
Odpovedať
Dukanky od splnu az do novu (20.5.) by sa nam malo s ubudajucim mesiacom aj lahsie chudnut :)
Odpovedať
@katkita dakujem velmi pekne :) a chcem sa spytat, nemem moc rada ciste mineralky, ani vody, mozem si tam dat trosku kyselky? dakujem :)
Odpovedať
@lolitqa no v tescu nemali, tak som sa stavili v DM :) idem skusit nejake tie placky :)
Odpovedať
@juanna Možete pit kávu a čaj (ladové a teplé), v neobmezenom množstve. Možete pit mlieko a iné mliečné nápoje, za predpokladu, že sú bez tuku a nízkým obsahom cukru a sacharidov. Možete mať dietne nápoje a limonády (bez kalórií, bez cukru) a šumivé vody nebo sodu.
Odpovedať
vie my niektora poradit aky casovy rozdiel ma byt medzi jedlom _
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna prdopec alebo PDP je prasok do peciva. :-D @lodenica ja si davam rozostupy tak 2,5hod - 3 hod. inak som velmi hladna :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna boze, az teraz ma napadlo, ze ak si sa pytala na tu placku k masu, tak tu si robim ako palacinku na slano. to predtym bol "ranny chlieb" prepac :-D placinka na slano . klasika: 1PL kuk.skrobu, mlieko, vajicko a trosicku soli. ja som si ani nedavala, lebo tu placku som potom opiekla na panvici co som robila maso, tak mala chut este aj po carry... prepac, neviem ktoru si to myslela, zle som to tam napisala :-N a este z tejto palacinky sa niektore kocky robia aj spagety :-D , len to tenucko nakrajaju na pasiky a poleju boloneze omackou s masom, alebo ako komu vyhovuje :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
nasla som PRODUKTY DUKAN Mlieko: Albert,Kaufland, Tesco, Lidl Tvaroh: Tesco, Albert, Kaufland, Cottage: Lidl (Linessa), zn. Rajo snad maju vsade Otruby: zdravá výživa, Kaufland, DM drogerie Sukraloza/Cukren: Albert-Hypernova Stevia: zdravá výživa,Vega, Hokkaido: zdravá výživa, Billa,Kaufland Syr: 20% boryna - Kaufland,Billa, //Kaufland, Albert sýr plátkový...
Odpovedať
@happysmile neviem co to bolo, ale bolo to mnamky :) na prvy krat mi to celkom chutilo, len by som ich zjedla aj viacej :)
Odpovedať
Profilova fotka
Neviete mi povedat, ci sa moze jogurtove mlieko 0.9%?
Odpovedať
@happysmile OmMMG ja som jaka blondiiina :) dikyy...
Odpovedať
@lucky3 podla mna ano:)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucky3 pokial tam nieje cukor, alebo kusky ovocia tak smelo na neho :-D myslela som ten jogurt ;-)
Odpovedať
@lucky3 v pohode, len zrejme myslis nieco ovocne a ovocie nie je povolene. Iba ak by islo LEN O OVOCNU AROMU, prip. skus neutralnu vanilku ;)
Odpovedať
@lodenica prestavky medzi jedlom nie su dolezite. jes kedy chces a kolko chces, ale iba potraviny povolene pre tu-ktoru fazu. obcas jem kazde 2-3 hodiny a inokedy, ako napr. aj dnes to bolo s odstupom 5 hodin, ale medzitym som vypila 1 liter tekutin, cize pocit hladu sa nedostavoval. Od prveho dna si pisem, kedy som co zjedla a uz pri jedeni pozeram na hodiny, aby som si to mohla odsledovat, kedy by malo nastupit dalsie jedlo. Aj ked idem cvicit a momentalne nie som hladna, tak zjem nieco mensie (jogurt alebo chlebik s platkom sunky), lebo po docviceni by to bol vlci hlad a to by uz nemuselo dobre dopadnut, chladnicka by predomnou nestihla ujst :D
Odpovedať
@juanna v mensom TESCO ich nemusia mat, u nas ich nemali :(
Odpovedať
Profilova fotka
@katkita konkretne som myslela ten z Kauflandu Milblu, ale pozeram, ze obsahuje 5% sacharidy a z toho 16% cukor, tak neviem.
Odpovedať
ked je tam vyslovne napisany cukor a uz duplom v 16%nom zastupeni, tak radsej nie :( ved mlieko a mliecne vyrobky sa odporucaju NIZKOTUCNE, niekde som citala, ze do 1,5% (aj ked napr. taketo mlieko je POLOTUCNE). Taketo vyrobky by som konzumovala len vynimocne, ak by nebola ina moznost. V opacnom pripade nebude ubytok na vahe taky viditelny. Drzim palce, ved my to zvladneme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte spolubojovnicky :-) Dlho som tu nebola,no citam Vas stale.Ako pokracujete?Ja velmi uspesne :-D Dnes rano na vahe 53,00 kg.Uplne super sa citim,priznam sa,ze obcas uz aj zhresim a vaha ide stale dole.Je to uz na mne naozaj aj vidiet a okolie vravi,ze mi to velmi pristane x-) Povodny ciel bol 50 kg,no asi este potiahnem na 48kg,ked uz to tak pekne ide dole. Dnes som objavila u nas v Jednote tento napoj a je naozaj velmi mnamkovy :-p Drzim nam stale prsteky a nevzdavat to ;-)
Odpovedať
@katkita @happysmile baby cim mozem dochutit tvaroh s kakaom? potrebovaka by som to nejak zosladit :) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@katkita dakujem za radu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna ak mas nizsko tucne kakao tak mozes. inak sladidlo, skorica, alebo aromy... ja si obcas robim tvaroh s mliekom, sladidlo a pomarancova aroma... to vyslahat ponornym mixerom do hladkeho kremu. je to mnamka ;-) :-D
Odpovedať
@happysmile a sladidlo pouzivate ake? to musim kupit zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
Neviete mi poradit, ci sa mozu jest tie polystyrenove chlebiky? Su cisto ryzove, celozrne a neviem ake este alebo aj kukuricne chrumky bezlepkove, co davam rocnej dcerke? :)
Odpovedať
@lucky3 pri DD nie!!,,len pecivo z otrub,,,
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?