Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj dukanky, môžem sa pridať?? Dnes mám 4 deň diety, -2 kg, hádam vydržím ešte jeden B deň . Bóžinku čo by som dala za paradajku alebo maličký rožtek..... :-) :-) :-(
Odpovedať
@hokejka111 kokos sa nesmie....
Odpovedať
možete prosím dat recept na kakaové truffle, vdaka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, zajtra sa k vam pridavam! Dukanovku zacinam teraz druhy krat, tak snad to dopkopem do zdarneho konca a uz nepriberiem =-) :-( :-N drzte mi palce!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katkita dakujem ti velmi pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkita dakujem ti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja4451 ja chcem schudnúť 30-40 tak sme na tom rovnako....
Odpovedať
http://jankohrasko.posterous.com/new-... a tu http://www.squidoo.com/dukanova-dieta baby je to fajn popisane
Odpovedať
a tu po slovensky :) http://www.topdieta.sk/dukanova-dieta/
Odpovedať
..a dievcata::)ň...od dnes...cca 3 tyzdne nam bude v dietovani priat aj mesiac,,,,,vraj sa bude lahsie chudnut::... ;-) ;-) ....dne s14 den -5,8:))))
Odpovedať
@didi232 no na fotke vyzeráš super....a som rada že tu je niekto ako ja.....ja mám v pláne 40kg dúfam že koncom týždna buduceho bude dole prvých desať..dá sa to ..... @didi232
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby, tak dnes 9 den a dole- 2,5kg,no zda sa mi to malo co myslite? 1 fazu som mala 4 dni a dala som dole 1,2kg.Vsetko dodrziavam a som bez akehokolvek prehresku,zatial ;-) Zacinala som vahou 78,8kg,potesilo by ma -15kg no budem spokojna ked sa mi podari -12kg A este nieco: Som maminka skoro 3rocnej slecny a u mna okrem nocneho prezierania bol problem aj to ze som po malej v jednom kuse vsetko dojedala,teraz dojeda manzel alebo to konci v kosi....Niekedy mi to pride velmi luto vyhodit pretoze clovek stoji pri sporaku vari pre rodinku a potom zvlast pre seba ale co uz inak sa neda,ako ste na tom vy?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@hokejka111 hahahahahaha...ďakujem...no na mne tých 110 kíl nie je vidno, každý si myslí že mám tak max 90, či mám kosti ťažké alebo čo...a ďakujem za kompliment, takže sa môžeme spoločne motivovať....ja začnem asi tam v stredu, dnes ešte dokúpim somarinky. a možno už zajtra, takže ostávame v kontakte....pekný dník zatiaľ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj malo to patriť JAJA 4451
Odpovedať
@zuzkaxx4 Já mám dvouletého syna, a nepřibrala jsem tolik za těhotenství jak po něm :-| Zůstala jsem doma na mateřské na jídlo během dne nebylo tolik času tak jsem to doháněla večer jak malý usnul, klidně v devět večer jsem snědla na co sem přišla :-( a tak sem dopadla jak sem dopadla 120kg :-S Loni na podzim jsem zhubla během měsíce 10kg a pak dalších 5 kvůli psychyckým problémům a stresu.Po novém roku jsem začla 2x týdně cvičit a a tím 5kg nabrala zpátky(v jídle jsem se neomezovla).Od března jsem se začala zase trochu omezovat v jídle a od dubna začla s dukanovou dietou a k dnešku mám 97.8 kg :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaxx4 presne viem, o com pises :-) ja tiez ked som zacala s dietou, tak mi bolo luto vsetko vyhadzovat... najradsej by som to zjedla, ale prekonala som sa :-D od dnes zacinam znova!!! musim dat do augusta -5kg :-N (aj s ukoncenim 3Fazy) dufam, ze sa mi to podari, lebo ideme netery na svadbu tak chcem vizerat dobre :-N som na seba nastvana a tym padom aj poriadne motivovana... uz viem co som robila zle ked som 1x drzala DD. tak teraz sa budem tomu vyhybat /teda aspon dufam :-N :-D
Odpovedať
@happysmile ...drzim palce,,,,,ale aj tak by ma zaujimalo, co si robila zle,,,aby sme sa tomu vyvarovali aj my:) ;-) ;-)
Odpovedať
@didi232 :-D mě taky tipujií o deset méně než mám, asi něco na těch těžších kostech bude, ale já sem i vysoká tak se to možná ztrácí :-D
Odpovedať
Baby, dnes som sa nakopla a idem do toho... tie otruby vyzeraju velmi vtipne :-D drzte sa
Odpovedať
...dievcata mate niektora oskusany dobry recept na chlebik????? :-)
Odpovedať
hokejka!!!!!! ani ja nevei prísť na chuť dávajte recepty ked kupujem rožky pre chlapov mojich tak mi je do plaču...xixxi
Odpovedať
@happysmile čo si robila zle povedz aby sme sa tomu vyhl mi ostatné
Odpovedať
Profilova fotka
@hokejka111 @jaja4451 ja som jedla velmi vela... a malo som pila. a urcite si treba(teda aspon v mojom pripade) dat casove rozostupy medzi jedlami. a v 3F ked som mala "hody" som sa nevedela zastavit v jedeni... preto som aj nabrala :-( ]-( . teraz sa chcem toho vyvarovat a hlavne vsetko dodrziavat tak ako sa ma... bola som s kockami na modrom koniku, ale tam sa stale "chvalia" alebo stazuju, neviem, kolko co zjedli a zhresili a to ma vobec nemotivuje... skor si vzdy poviem, ze ked oni mozu tak si dam aj ja. preto tam uz nechodim. dakujem za podporu a dufam, ze s vami sa mi to podari x-) :-)
Odpovedať
Holky právě jsem zjistila že jsem dělala všechno špatně ]-( U receptů je vždy napsané pro jakou fázy se hodí, a tak sem podle toho jela no a to jsem neměla :-| , protože jsem zjistila jsem že v první fázy se smí jen čisté bílkoviny a vůbec žádné tolerované potraviny a já měla skoro každý den buď škrob nebo kakao nebo kečup :-( No tak si pro jistotu zopakuju první fázy potřetí:-D
Odpovedať
Profilova fotka
hokejka111 ja som tu nasla jeden recept, je to na muffiny, ale myslim ze ked to cesto nalejes do tortovej, alebo chlebikovej formy tak z toho bude chlebik 2 kopcovite polievkove lyzice psenicnych otrub 4 kopcovite polievkove lyzice ovsenych otrub 2 vajicka pol zarovnanej lyzicky prasku do peciva 75g nizkotucneho bieleho jogurtu - do cesta mozes ale nemusis pridat asi 4 platky chudej kuracej sunky nakrajanej na kococky, a podla toho v ktorej faze diety si tak na vrch kosickov mozes pridat aj polovicku cherry rajcinky alebo kusok mozarelly light... - piekla som to vo vyhriatej rure na 180 stupnov asi 25 minut ta baba co tu ten recept davala, pisala ze davka je na asi 8 muffinov, ja ked som zamiesala z jednej davky tak sa mi toho videlo strasne malo, tak som rovno dorobila este jednu davku a z tychto dvoch mi vyslo 8 kuskov... asi mam velke formicky na muffiny :-) . ja teda robim rovno z dvoch, koli styrom kosickom sa mi neoplati pustat ruru, a musela by som piect kazdy druhy-treti den... nie je to klasicky biely rozok, co mne osobne velmi chyba, ale celkom sa daju jest
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa ja mám tiež 175cm...budú v tom kosti :DDDDD
Odpovedať
@didi232 Tak to máme stejně já mám taky 175cm
Odpovedať
Profilova fotka
hahaha...ja hovorím, sú v tom kosti.....a možno aj vlasy sú ťažké...jáj, tak potom načo chudnúť, nie? hahahhaha :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetky. Od dnes sme zacali s manzelom tiez drzat tuto dietu.:) Chceli by sme schudnut aspon 20kg, tak uvidime, ci sa nam to podari. Samozrejme vsetkym drzim palce. Inak dobry recept na polievku, ktora mne velmi chuti je rascova s vajickom.:)
Odpovedať
Profilova fotka
@locikaaa si ma teraz pekne vylakala =-) som si robila placku k masu zo skrobu... tak som zasa snorila ci sa moze, ci nie?! ale skrob je povolena potravina 1PL denne. fuuuu.... :-D (som si vydychla :-D :-D :-D )
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?