Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
presne tak ako hovorí hokejka ...suoper papaničko
Odpovedať
Den 3 :) BB: ranajky: acidko, obed: tuniak a sunka :) celkom mi to ide :) doma si spravim nejaku placicku na veceru :-D
Odpovedať
@hokejka111 PARADICKA SPENATOVA POLIEVKA zvladla som to, trosku prisposobila, ale obed za 5 minut 500 g cerstveho spenatu 500 ml vody (vodu som nezlievala) 1 zeleninovy bujon 150 ml mlieka 1 ČL skrobu 1 strucik cesnaku vsetko rozmixovat (nabuduce by som dala menej vody, je to skor polievkovejsie, ale chutilo mi, nalozila som si 2krat) trochu spenatu som dala aj do dnesneho chlebika
Odpovedať
Baby, neviete mi poradiť ...vždy ked pečiem otrubový chlebik , tak sa mi prilepi o papier na pečenie . Pečiem ho v srnčom chrbate . Ako ho pečiete vy ??? A ešte sa chcem opýtať existuje Acidko nizkotučne s príchutou???
Odpovedať
@dudka1002 acidko nizkotucne ochutene som videla raz uz davnoo,,,od raj,,,,ale, ci ich este vyrabaju neviem,,,,, ,,a ja chcelbim nepeciem,,,,,len otrubove zemle,,,,,,
Odpovedať
a na olovrant otrubove lievance :)
Odpovedať
ahojte ja drzim dukana dva mesiace som v druhej faze a uz tri tyzdne stojim na vahe ....tak som sa dnes najedla normalne a punktum....poradte ci je to normalne stat tak dlho na vahe, alebo robim niekde chybu?
Odpovedať
Holky moje dnešní večeře: Tofu lívance :-D Bože jsou taaaak dobré..... :-D Já dala místo nízkotučného mléka trochu nízkotučného kefíru aby byli nadýchanější a nemixovala jsem jen sem to tofu nastrouhala na jemno.A potřela jsem si je tvarohem se skořicí, a je jich docela dost(nejsou tam otruby takže se můžou sníst všechny) ;-)Jak mi to tofu samo o sobě vůbec nechutná tak v tomhle je luxusní. 100g tofu,1 vajce, 1-2PL sus.mlieka, NT mlieko podla poteby, sladidlo. POLEVA: 1CJ kakaa,sladidlo a 1PL NT mlieka. POSTUP: vsetky suroviny rozmixujeme na jemnu hmotu a pecieme palacinky. Plnime tvarohom alebo dzemom z cukety alebo goji, navrch dame "slahacku" polejeme kakaom. Mozeme zjest kolko chceme. Dobru chut.
Odpovedať
@mmmmmm ,,,hm,,,,myslim, ze si dobre urobila:)...mozno sa organizmus konecne spamata:)) ;-)
Odpovedať
@mmmmmm myslim, ze to je normalne, aj mne takto stoji vaha uz dost dlho, ale idem na to opacne, nedam si hody, ale davam si v kuse 7 bielkovinovych dni a uvidim, ci sa to pohne...a ako si spokojna po 2 mesiacoch s vysledkom? ak je to ok, mozes dat tretiu fazu... 8-)
Odpovedať
@dudka1002 Ano existuje ananásové, vanilkové aj jahodové.
Odpovedať
@michaliena a kde sa daju kupit ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak skusim aj ja tie bielkovinove dni mozno sa to pohne ..noooo este potrebujem dat aspon 5mozno 8 kil a potom by som isla do tretej fazy inak po 2 mesiacoch je to super dala som dolu 10kg a je to aj vidiet...
Odpovedať
no dnes som zobrala os nasich vahu, musim sa priznat,dlho som sa nevazila, ale to co som tam videla, az mi zle prislo, myslimze to prislo v pravy cas...rano sa odvazim, ze co to bude a hadam dosvadby dam 10 kil dole !!!! jaka som vytocena, ani neviem kedy sa mi to podarilo sa tak vyzrat...
Odpovedať
Profilova fotka
@juanna ahoj, aj moja neter ma svadbu 4.8. a ja chudnem prave na tu svadbu :-D tak mame spolocny ciel 8-)
Odpovedať
@happysmile ja chudnem s nevestou na 9.6. :)
Odpovedať
@locikaaa a v ktorej faze si?
Odpovedať
@mmmmmm v druhé, chtěla jsem najet znova na první kvůli prohřeškům ale střídám 5B dní a 5BZ dní tak pokračuju dál :-) ted mám zrovna B dny
Odpovedať
Profilova fotka
@katkita tak to uz mate za chvilocku :-) drzim palce, nech dosiahnete svoju vysnenu vahu ;-) ty aj nevesta, s ktorou chudnes x-)
Odpovedať
a ako ti to ide kolko si schudla?
Odpovedať
aj ja chudnem na svadbu ktora bude 29.6. ale ci sa to podari neviem...
Odpovedať
@mmmmmm Držím ji od dubna, mám dole zatím 7kg, možná by bylo dole i víc, jenže jsem měla velkou spoustu prohřešků :-| Ale na ty moje hříchy myslím je to ještě super výsledek, mohla sem dopadnout hůř :-D
Odpovedať
ja mam po dnesku - 2,5 kg (10 dni od zaciatku; 2. den 2 fazy) nevesta -5 kg (6 tyzdnov)
Odpovedať
Profilova fotka
takze dievcata, po 3dnoch 1F je -1,6kg :-) a dnes konecne zelenina! uz som spraskala na ranajky chleba s rajcinou :-D na obed si idem urobit brokolicovu polievku a na veceru asi rybu so zel.salatom...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja mám teraz svoje dni takže som stále na -3,2 kg, ale aspoň som nepribrala ;-)
Odpovedať
ja zacinam dnes prvy den
Odpovedať
Dievčatá musím sa aj ja pochváliť, dnes mám 4. deň prvej fázy a - 4 kg :) tak sa teším :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prosim vas mozu sa jest parky? ja som totiz zavislak:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vanilka123 ak niesu bravcove, ale hydinove a co najviac masa aspon 85% a viac... tak mozes ;-) :-D
Odpovedať
@vanilka123 ,,co viem parky nie,,jedine, ze najdes nejake bez muky pre celiatikov,,,,,ale asi ani tie by sa nemali,,treba pozriet zlozenie,,,,
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?