Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@daniela_7 tolerované potraviny jsou např. kukuřičný škrob, kakaový prášek, tofu, nastrouhaný sýr atd... a s tím pohybem tam asi musí mít chybu - nemělo tam být minimálně? vždyť Dukan všude píše jak je pohyb důležitý. =-) Doporučuji stáhnout si tu knihu v aj, já jsem si to dávala po kapitolách do google překladače... Je tam vysvětleno dost nejasností. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka Uz som si tu knihu ulozila, pustim sa do prekladu po veceroch, ked moj maly spinka. Vies mi povedat kde najdem zoznam tolerovanych potravin? Nech to mam kompletne. A co sa tyka pohybu, bud je tam chyba, alebo mi este napadlo, ze kedze som nikde (Dukanovu knihu som sice zatial necitala) nenasla zmienku o cviceni okrem chodze 30 min., co ma k cviceniu daleko ;-)... ze tolko vela bielkovin, spolu s cvicenim to sposobi narast svalovej hmoty, teda hmotnost neklesa tak rychlo, pretoze svaly su tazsie ako tuk. A kedze cela tato dieta sa toci okolo kg (co je podla mna dost hlupost, lepsie je merat si tuk a svalovu hmotu na specialnej vahe a sledovat zmeny na postave), tak to akoze znizuje efekt. Ja budem cvicit aj tak, lebo nechcem byt mega stihla, ale mat sexi postavu s plochym bruskom a vypracovanym zadkom ;-) A prave ak baba schudne 10-15-20 kg tak svalstvo aj pokozka je urcite ochabnuta, takze neviem si predstavit necvicit.
Odpovedať
@daniela_7 seznam tolerovaných potravin nemám, jen co jsem tak vyčetla z textu a z receptů... v té knize je chůze jako minimální pohyb - představ si např 50letou 90 kilovou zaměstnanou ženu, která je ráda, že dá aspoň tu procházku - do fitka chodí průměrně asi spíš mladší. Já držím DD bezmála půl roku, k tomu chodím 3x týdně do fitka, nevím jak přesně se změnil poměr tuky/svaly, ale vidím že se všechno zpevňuje a hlavně cm mizí... :-) Když nešly nějaký čas dolů kila, tak šly dolů cm, i na oblečení jsem to poznala...
Odpovedať
@daniela_7 @9ka Ahojte Dukanky..kniha vyjde aj v cestine a slovencine ..nemusite prekladat ... kliknite na http://www.gorila.sk/t/home.php?ref_i... a zadajte do vyhladavaca: DUKANOVA DIETA - Jak rychle a přitom trvale zhubnout....ja ju uz mam objednanu tak posuvam dalej:):):):
Odpovedať
@ncora jj, zatím ten datum vydání pořád posouvají.... :-| To je tak, když se sejde pečlivý korektor a grafik lajdák... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 neviem neviem ti teraz na to povedať niečo mudre, no podla mna ak sa dobre človek citi, kludne može aj zaťažovejšie cvičenia robiť :) ja som moc nie športovy typ čiže nejak vela nešportujem, max večer na niekolko minut nejake cviky, ale vaha mi ide stale krasne dolu :) dnes som dosiahla moju vysnivanu vahu, no neviem, ešte enchem isť do 3tej, lebo hoci to mam už na kg dobre, no ešte chcem par cm schudnuť, myslim si že tým cvičenim sa to spravy :D
Odpovedať
Profilova fotka
ako rýchlo ste v 2 fáze dosiahli svoju vytúženú váhu myslím časov ja by som potrebovala dat dole až 26kg tak preto sa pýtam ale taká čo potrebuje dat tolko dole tu asi ani neni:)))
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini na stranke http://www.dukandiet.co.uk/ ti po zadani udajov posle na mail kolko mas byt v prvej faze, kedy dosiahnes vysnivane kila a kolko mas byt potom v tretej faze.mne to vypocitalo na den presne..presne na den mi vaha ukazala vahu, aku som chcela mat.
Odpovedať
Profilova fotka
na stranke http://www.dukanaute.com/liste_comple... najdete kompletny zoznam dovolenych, tolerovanych a zakazanych potravin... musite si stranku prelozit cez translator, ale urcite to zvladnete :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini ahoj, ja som v 2. faze už cca 12ty den, dnes som sa prvy raz važila, neviem kolko som zhodila v prvej faze, a kolko v tejto, ale už som dala dole 6kg, važila som sa pred dietov, mala som 58, dnes mam 52 :) to je moja vaha na kt. som chcela zhodiť, no bola som prekvapena že tak rýchlo, no vidim na sebe že ešte par centimetrov ostalo, čiže ešte v nej zotrvam :) držim palce :))))
Odpovedať
Profilova fotka
baby ešte par otazočiek, prosim : 1. myslite že by vadilo do receptov, kde sa píšu aj OVSENE aj PŠENIČNE otruby (pečivo), vadilo by keby osm dala len PŠENIČNE? ... nemate s tým nejake skusenosti? 2. kokos sa može?
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka tak to mas perfektný metabolizmus ... a dobre sa držíš... ja by som bola taka rada :-) ale tak každa sme iná a nemôže sa to porovnavať :-) a poznam tie nastrahy po skriniach a suflikoch :D vieš čo ani ja sa teraz moc nehybem lebo som chora ale jak sa am dokopy zacnem znovu fitko a raz do tyzdna zumbu ... uuu dufam sa mi to podari :-) dnes si peciem take kolaciky... takže snad mi to oklae moje chutove pohariky a nebude ma lakať nič z coho sa pribera :-) ja ked chcem schudnut tolko kil tak musim byť v tej prvej faze 4 dni.... a potom v druhej faze som dovtedy dokym neschudnem tolko kolko som si želala... a potom pojdem na tu tretiu fazu ... ale bude to boj ... ale my to zvladneme sme predsa ženy :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@atlantida keď zješ ovsené v niečom inom tak môžeš len pšeničné a kokos má tuky
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka no jasne, ze hej :-) tie otruby si nasla ked si piekla tie kolaciky? ako chutia? teraz mi napadlo, ze kolko sa zhruba v tej druhej faze byva... ci to nebude trvat pol roka kym schudnem tie 4kg :-| mas pekne meno, aj moja mala sa tak vola martinka :-D dnes to bolo ake??? horsie? bola si hladna alebo tak nejak? napis mi co si dnes papala..ja budem potom opakovat po tebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka jeeeej zlatááá :-) noo Maťka je pekné meno to si super vybrala :P hej nasla som ich dnes som bola v dvoch DM a až v tom druhom som ich nasla boli pod nazvom ovsene klicky.... až ked som si kukla nalepku tak som zistila co to je :-) v tej druhej faze si dokym neschudnes tolko co si chcela... ja dufam že to nebude trvať pol roka ved ma porazi :D ja to potrebujem dať do leta dole :P dnes som jedla rao aktiviu s ovsenymi vločkami, obed som mala vyborny... cottage, mozzarelu nizkotucnu a hydinovu sunku :-) na olovrant som si dala jogurt a terz na veceru som si dala proteinovy napoj... to som pijavala po cvicení ked som prisla domov... ale zasytilo ma to... a dnes som bola dosť hladna tak som si dala to :-) inak by som si dala tuniaka vo vlastej stave :-) dnes som si upiekla tie kolaciky moc mi nechutia dala som tam malo sladidla asi ... ale nevadi ... aspon niečo sladke :P to si vezmem zajtra do prace nech mam co chrumkať :-) a samozrejme som pila veeela vody.. a taky fenikelovy caj ... :-) mi to vonalo po celej kancelarii :-) ale to mas inak strasne dobre že nemas až taky problem s priberanim... ja mam strasny problem ... ja priberam už aj zo vzduchu ... ja ked si nedavam pozor tak to hned vidno ... snad mi toto pomože... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka Ja som nemyslela fitko, ale skor tie specialne stroje na chudnutie - pre mna Vacu Fit a Rollen. Vacu fit je 30 min. aerobne cvicenie s urychlovacmi spalovania tukov. Inak nie je celkom pravda, ze pre zeny s vacsou nadvahou nic nie je, su vyborne stroje typu slender, chodia na to aj zeny s nadvahou, dochodkyne aj s problemami s klbami a tak, a velmi si pochvaluju, chudnu a spevnie im svalstvo. Take stroje nie su vo fitkach, ale v specialnych centrach, ja cvicim tam, dvihat zeleza vo fitku ma nebavi. Ak by niekto mal zaujem poslem link ;-)
Odpovedať
ahoj chcela by som zacat drzat tuto dietku mam 65kg a chcela by som schudnut na 55kg co by bolo pri mojej vyske 166cm akurat,mozem poprosit zaslat jedalnicek na 4 dni alebo radu ako zacat,dakujem :-)
Odpovedať
@ninimini ahoj, ja som zacla dietku 9.1. aaaa tiez bol moj ciel 25 kil :) takze sama ktora chce tolko schudnut urcite nie si :) a len tak pre inspiraciu, pred tyzdnom som mala dole presnu polku, cize 12,5 kg, tak dufam,ze ta to inspiruje :) drzim prsteky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka :-) no feniklovy caj vonia aj u nas kazdy den :-) to je dobre pre deticky pri naduvani. ja som si myslela, ze si pecies take suchariky akoze slane lebo kedze nemame jest normalne pecivo len upecene z tych receptov. lebo mne by to pecivko velmi chybalo tak si ho upeciem este v pondelok. a som si vsimla, ze sa chysta svadba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka ešte by som sa ťa chcela spýtať, makrelu môžem neobmedzene však?? - teraz mi akosi zachutila ..
Odpovedať
Profilova fotka
@diwa super dakujem takže až v septembri skončím 2fázu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rriana dakujem určite áno aj mne to podla tabulky ktorú mi dala diwa vychádza na september:)
Odpovedať
@ninimini hehe, ale myslim, ze to je pekne, rychlejsie by si asi bez nejakeho jojo efektu urcite neschudla a zasa priznajme si ani tych 25 kil sa nenaberalo len mesiac :) tak teraz musime trosku vydrzat a tesit sa z kazdeho uspechu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..ja som uz v 3. faze..dokopy som schudla 15 kil ale najlepsie na tejto diete je ze niesom nikdy hladna a tiez fakt ze ked budem napr. pred svojou svadbou este chciet schudnut 5 alebo 10 kil tak viem ze tato dieta je osvedcena a na moje telo posobi zarucene 8-)
Odpovedať
@pitynka makrelu můžeš neomezeně - i když je tučná, u ryb to nevadí, protože to jsou prospěšné omega3 tuky... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte...tak som sa nakoniec preluskala celym forom .Zacala som v pondelok aj s maminkou.My sme obe velmi nizke .Ja mam 30 rokov a 150cm.Moja vaha 60 kg.Chcem ist na 50kg. I.fazu mam 5 dni.Zajtra zacinam II.fazu. Vazila som sa dnes rano a 2kilecka dolu.Teda zrejme to je len voda.Splaslo mi brusko.Inak sa citim celkom fajn.Len mam sucho v ustach.Piekla som uz aj chlebik ,cibulove pecivko a zatial mi to vsetko chuti.Drzim nam palce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rriana presne si to trafila :-D :-D ja som 3 mesiace dodržiavala delenú stravu a nič tak to vydržím masko ja možem
Odpovedať
@diwa dakujem za odpoved, a vies mi prosim ta povedat kolko tej kavy mozem vypit? ci len 1 alebo aj viac salok.
Odpovedať
kocky ak sa smiem opytat,aky tvaroh pouzivate? 0,1% tuku ani snad nie je,alebo?
Odpovedať
Profilova fotka
@danusica83 no vies co, kava je medzi povolenymi, cize neobmedzene, ale instant coffee je uz medzi tolerovanymi iba. ja pijem dve salky denne co sa tyka tvarohu, v pohode je ten s 0,5% tuku
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?