Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky perfektneeeeee... si sikulka :-) po kolkých dnoch ???
Odpovedať
ahoj drzi niekto Dukanovu dietu? Dnes som sa dopocula o tejto diete prvy krat a zajtra by som rada isla na to, len by som potrebovala spriaznenu dusu , s ktorou by sme to drzali spolu a mohli sa potporovat ....napiste ak ste aj vy niektora zacali dakujem...
Odpovedať
Profilova fotka
@teticka ahoj ja zacinam zajtra :-) už som si nakupila potraviny na prvu fazu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@teticka @martinka_martinka Ja zacinam v nedelu ;-) . Neviete mi odpovedat na otazku z predchadzajucej strany?
Odpovedať
@daniela_7 pšeničné otr. jsou jako tolerovaná potravina a tam platí max 20 g denně a ne víc než 2 tolerované potraviny za den... Já si dělám toasty: 1 vejce, 2 PL oves. otrub, 1PL pšeničných otr (možno vynechat), 1PL tvarohu, špetka soli vymíchat a nalít do sendvičovače, 10 min bez otvírání péct. Vyjde to na 1 čtverec (2 trojúhelníky). pak rozpůlím, namažu nějakým žervé, šunka, popř. zelenina.... Jako sendviče. Je to rychlé...
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka Aha, tak to o tolerovanych potravinach som sa zatial nedocitala, dakujem ;-) Odkial cerpas info? Ja citam www.dukanovadieta.com a trochu tu, ale tu to nie je prehladne.
Odpovedať
@teticka ahoj,ja ju dnes drzim druhy den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 :-) takže už to bolo povedane, ale poviem ti, že ja som nevedela najsť ovsene otruby nikde iba psenicne som nasla, tak som si to zamenila za ovsene vlocky... snad to nie je až taký prehrešok ... uvidíme :-) dnes som začala zatial sa držím :D :D :D je ráno tak v pohode... na ranajky som si dala aktiviu s vločkami a 3 deci bylinkového caju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@teticka ahoj ja som sa o tejto diete dozvedela len vcera :) ked som hladala vhodnu dietu do plaviek :) potrebujem schudnut nejakych 4-5 kg ale zacnem s nou asi od pondelka lebo zajtra pride svokra z vychodu na par dni. bude varit iste ona a nemam nervy dohadovat sa s nou,ze hociaka dieta je zla :-S ale sa na to tesim, zda sa mi to celkom lahke kedze mozeme jest kolko chceme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka ahoj ja som myslela,ze zacnem dnes ale som uz tu pisala, ze pride svokra a bude aj narodeninova oslava mojej malej cez vikend tak zacnem pekne od pondelka :) uz sa tesim ako to vsetko zhodime a v lete budeme kocky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja dnes idem tretí den a dole je 3,5kg teším sa :-D :-D
Odpovedať
@martinka_martinka ovesné vločky určitě ne! to je něco jiného - to už jsou lepší ty pšeničné otruby místo ovesných. Zkus DM nebo zdravou výživu. @daniela_7 tady je dost informací a recepty: http://www.dieta-protal.sk/ a tady si můžeš stáhnout knihu v angličtině: http://www.uloz.to/xPVJWfe/the-dukan-...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@martinka_martinka prosim ta napises mi co si dnes cely den jedla? dakujem :)
Odpovedať
ahojte kocky,ja som sa dnes rozhodla zacat s DD,mozem vas poprosit par rad: kava-kofeinova alebo bez a v akom mnozstve? kde zozeniem ovsene otruby? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@danusica83 v obchodoch so zdravou vyzivou..ja to kupujem v petrzalskom tescu v takom bio obchodiku..tusim to maju aju DM drogerky.. Myslim,ze u kavy nie je podstatne, ci je kofeinova alebo nie..samozrejme s umelym sladidlom a pripradne nizkotucnym mliekom
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte som tu opäť, vysledky sú asi dosť viditelne, kamošky mi povedali že už nemam dalej chudnuť, no ja si mylsim že to je len závisť :-P ešte mam bruško a hlavne stehna, musim to nejak zhodiť, len malo športujem, skoro vobec, ale niekde osm aj čitala že športy okrem rýchlej chôdze sa neodporčajú :) je to pravda??
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka Dakujem za tipy, idem studovat. @martinka_martinka ako tu uz pisali, ovsene otruby kupis v DM drogerie za 2,60 Eur. Ale s tym pecivom ako som sa pytala na strane 169 aj tak neviem odpoved :-( kolko ho mozem zjest na den?
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka tak dnes som si dala na ranajky aktiviu s ovsenymi vločkami, na obed som si dala hydinovu sunku, varene vajicko a cotage, na olovrant som si dala iba aktiviu a na veceru som si dala tuniaka... vypila som 6dcl bylinkoveho caju a 2l vody ... :-)
Odpovedať
@daniela_7 tolik aby to odpovídalo cca 2PL oves. otrub za den... ty pšeničné můžeš k tomu - jsou tolerovaná potravina -max 20g denně, max 2 druhy tolerovaných potravin denně za předpokladu, že hubnutí jde dobře. Pokud váha stagnuje - omezit tolerované potraviny... @atlantida sporty se velice doporučují :-D jen v první fázi (což je asi týden), při tom šoku, co tělo dostane, nemusíš...
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela_7 to ešte nemam vsetko prestudovane, že kolko toho co sa tyka peciva... ale tato dieta je znama tym, že to co mas v tej faze povolene tak môžeš zjesť kolko chceš... ja neviem napriklad jogurtu môžeš zjest kolko chceš aj tvarohu aj nizkotucnych syrov... ale tiež si to musim ešte vsetko priadne prečitať lebo je toho dosť vela....
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka fuuha tak to si dobra :) ja mam problem vypit obycajne 1,5 l tekutin za den...budem sa musiet donutit,citala som aj na inych dietach,ze je dolezite vela pit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka co to znamena 2 druhy tolerovanych potravin? to znamena, ze ked sa rozhodnem jest jogurt a kuracie maso za ten jeden den tak nemozem k tomu uz nic ine?
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka no aj ja som s tym mala velky problem .... ale tak som si vstupila do svedomia, lebo som to fakt zanedbavala a to potom aj ladviny trpia bolesti hlavy su nizky tlak a tak ... je to fakt dolezite aj kvoly tomu... ale ja napriklad som citala že rano ked vstanes tak si das na rozhybanie criev pohar vody... tak teraz si davam každe rano pohar vody a až potom sa idem naranajkovať...
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka a kolko chces schudnut? ja som myslela, ze tie otruby nezozeniem ale dnes som ich v jednom nasom obchodiku nasla :-D tak som kupila hned 2 balenia :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka ja si ich tiež určite kupim... len musim pohladať...:-) jaby som chcela tak 7 možno 8 kg schudnuť... mam 61,2Kg a dnes som začala.... tak snaď sa mi podari pokračovať... ja mam strasne slabu vôlu, ale dnes som sa fakt držala... nic sladke som si nedala ani slane, ani pečivo ani nic len bielkoviny... a to je hadam prvy den prvy kat v mojom živote co som nepodlahla nastraham ktore mam v sufliku :D a ty by si chcela dať kolko toho dole ??? inak caj a kavu som dnes tiež pila uplne nesladenu ..... uplne som bola rada, že som to zvladla ....
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka fu, neviem ako vy, ale ja sa citim slaba ešte stale ,a to už mam 3 týžden za sebou... nie som ani hladna, myslim si že dosť jem, no mlsim že mi chyba ovocie a sladke... emam nejak energiu...
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka Aha, dakujem za odpoved :-) @martinka_martinka a ktore syry su este tolerovane okrem cottage a syreckov? Z tych klasickych tvrdych som nasla light 25% ale to je asi stale vela, vsak. Tusim som niekde citala, ze light mozzarella, ta je OK, nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka hej ja ti fandiiim :-) len tak dalej. ja chcem schudnot takych 3-4 kg. mam 53,5 a som na materskej asi rok a predtym som mala 50 kg, drzala som sa stale na tej istej vahe, v podstate ked som bola tehotna tak som pribrala len 7 kg a ked som sa vratila z porodnice tak som vazila rovnako-50 kg :-D som bola strasne rada, ze som to nemusela zhadzovat :-D ale ako som bola doma tak vies si predstavit: v skrini same sladkosti, tak kazdy den aspon trochu niecoho sladkeho, malo sa pohybujem, kedze som stale doma len poobede chodim s malou na hodku-hodku a pol von a inak ziadna aktivita. tak sa to na mna nalepilo a uz som z toho nervozna..leto sa pomali blizi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka este sa chcem spytat, ked hovoris, ze chces schudnut do 10 kg to znamena, ze budes v tej faze 1 tri dni?
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida Aha, ja som nasla toto: http://www.dieta-protal.sk/zmeny-v-pr... bod 8, pride mi to ako poriadne pritiahnute za vlasy, ze 20, 25, 30, max 60 minut.... =-) To je fakt zakazane cvicit? Ja budem cvicit na Vacu Fite, na tom sa super chudne, ja som mala predtym dobre vysledky, takze s dietou to musi byt bomba :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?