Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@diwa dakujem,si zlata :)
Odpovedať
ahojte, dnes je 13 deň a váha stále stagnuje, dole len 1,5 kg. Dodržiavam všetko bez prehreškov, pijem 2-3l vody denne, B a BZ dni striedam 2ku2. Bol na tom niekto tak ako ja???
Odpovedať
Profilova fotka
@9ka tak to rada počujem :DD a ozaj prišla mi už stévia, celkom mi chutí ..
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka ajooooj.... nooo aj take som si dnes upiekla :-) ale až na nedelu ... ochutnala som z neho... dnes a zajtra mam ešte bielkovinovy den takže snad to vydrži do vtedy... mam to v chladničke :-) dnes ti poviem co som jedla . vlastne sa to vobec nemeni ... ranajky aktivia s ovsenymi vločkami, obed cottage, sunka, syr :-) potom dve aktivie na olovrant... a večera 3dcl horuceho mlieka :-) inak zajtra ideme na opekacku tak som sa najskro tak zhacila, že do kelu :D :D lebo pod opekackou si predstavujem klobasku, spekaciky a cerstvy chlebik :D ale vezmem si kuracie prska a alobal ... poriadne okorenim osolim dochutim a hodim do pahreby :-) to bude dobrotka :-) aj budem na opekacke a ani hladna nebudem .... len mi bude luto, že si nebudem môct dať cipsy a taketo vecicky... a alkohol asi tiež nič moc... feniklovy cajik je super :-) pocula som ze sa z neho dobre vyprdkava :-) heeeeeeh chysta sa svadbička... 9 juna drž palce nech je pekne pocasie, lebo to bude pod holym nebom :-) ty si mala kedy svadbu ??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, neviete mi povedať kolko škrobu denne možem zjesť? lebo napr. ked si robim pečivo, tam je už niečo škrobu, potom ked mam polievku, tiež ju mam troška zahustenu so škrobom.prípadne pusing.... :D má to velký vplyv na chudnutie asi však?
Odpovedať
@atlantida 15 g za den od druhé fáze
Odpovedať
@atlantida tedy 15 g je jedna dávka - ve druhé fázi můžeš 2 dávky tolerovaných potravin, ve třetí 3 dávky - záleží co ještě z toler. potravin ten den sníš...
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka ahoj :) ja zahajujem dietu zajtra..pretoze svokra sa rozhodla,ze tu este pobudne tak nebudem cakat a zacnem zajtra aj keby vsetci frflali :) aka bola opekacka? ja som sa vydavala pred dvoma rokmi. akurat presne o mesiac budeme mat vyrocie (24. aprila) tak to trosku oslavime. v lete chceme ist na dovolenku a samozrejme ako kazda babenka chcem predsa dobre vyzerat...teda aspon trosku lepsie :-p palce budem drzat, to pocasie je niekedy nevyspytatelne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka Ako vizera tvoje balenie Stevie? Ja som bola v bio obchode, pytala som Steviu sladidlo a az doma som si vsimla, ze je to nejaka ustna voda Stevia, mala krabicka kocka, su na nej pery. Asi sa pomylil predavac... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka čize si už dneskaj začala :-) a ako sa ti darí ???? ja by som za normalnych okolnosti neoddolala sladkostiam, ale ked vidim a citam co tu pise tie baby ako im to ide rychlo dole ... tak mi to dodava taku volu a sebazaprenie :-) včerajšia opekačka... mala som nejake prehresky.... pila som ladovy caj, jedla som tie kukuricne chleby, ale v podstate nic ine ... aj ked tam boli rozložene cipsy a keksiky tak toho som sa ani nechytila.... opekala som si kuracie prsia ajedla som to so zelenino :-) taže snažila som sa bolo v pohode :-) a ani som alkohol nepil to by sa tusim ani nemalo :-) hiiii :P heeeeej :-) takže pojdete na dovolenocku ... a kam ????druhe vyrocie, treba to pekne oslaviť :-) ja už sa tiež velmi tesim na leto, len este neviem ci vobec niekam pojdeme :-/ ale sak netreba predbiehať možno sa vyskytne nejaky dobry last minute :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka a ty si uz v druhej faze? lebo ta zelenina ;-) dnes som zacala: nizkotucnym bielim jogurtikom s lyzicou otrub a kavu s mliekom, normalne ma to nasytilo na cele predpoludnie. na obed som si dala cotage cheese so sunkou. uvidime na kolko to vydrzim. potom planujem na olovrant zase jogurt s otrubami a na veceru tuniaka, mlieko, no este uvidime. rano som sa odvazila a som si to napisala do kalendara aby som nezabudla, kolko som mala predtym :-D ty uz nieco vidis na vahe ? vecer si upeciem na zajtra aj nejake to pecivko. mam taky pocit, ze keby som chodila do prace tak by mi to slo lahsie. tak by som asi nemyslela stale na jedlo :-D co uz...na dovcu este neviem kam pojdeme lebo mangel menil pracu a este neviem kedy by mu dali volno ale asi aj tak by sme sli na nejaku last minutku. a musim si kupit aj nejake to umele sladidlo aby som si mohla aj nieco sladke urobit ;-) najhorsie to bude myslim vecer pri telke. vsetci chrumaju nejake cipsy alebo bombony a ja nic len nejaky jogurt :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka :-) no tym, že som včera zhresila trošku tak si dam dnes este jeden iba cisto bielkovinový deň :-) som na ranajky mala jogurt s vočkami a acidko nizkotučne a kavu s mliekom... na obed budem mať pečene kura a na večeru si spravim praženicu :-) ty si si dala super :-) zohnala si tie otruby v pohode ??? mam taku radosť, že to niekto drži zaroven somou .. potom ma to viac nuti k tomu aby so to držala :-) tak večer je to hrozne...a le už som si nejako zvykla... vieš čo postupne vidim ubytok.... naprklad zacinala soms vahou 61,2 a včera rano ked som sa zobudila už som mala 59,5, ale včera co sme boli na tej opekacke tak dnes rano som sa zubdila a mala som už 60 .... takže dnes som sa nahnevala a zasa som si dala len ten bielkovinový ... zajtra v praci už budem mať asi aj pestrejsiu stravu kedže k tomu budem mať aj tu zeleninu :-) joj to bude super :-) to ti inak nezavidim... lebo ja to vidim na sebe že ked som teraz v nedelu doma tak mi to je strasne... mame doma moje oblubene keksicky...chrumky a kadeco... na to myslim, ale aby som sa isla radsej vody napiť tak to ne :D :D ešte že tu mam spraveny taky velky krigel caju ten popijam :-) inak aj mlieko sa rata ako pitie takže ak sa ti voda trosku znechuti tak si daj mlieko ... :-) teda ak ti chuti :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte...tak po 3 tyzdnov dodrziavania dietky musim uznať že to celkom funguje...zajtra vstupujem do 4 tyzdna a som lahsia o 4 kg co je podla mna super...sice vela necvicim...mozno by slo dole aj viac:) ale to nevadi aj tak neni zdrave schudnut velmi rychlo no nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@mokecajka ahoj a si stale v tej druhej faze ???? a kolko chceš schudnut ?? :-) ja teraz tiež necvičim lebo som chora, ale určite začnem keď sa dám dokopy :-)
Odpovedať
cauteee caje :) ...po tyzdni dovolenky v prahe som uz doma a zacinam odznova :-D ...najblizsich 5 dni dam bielkoviny len a potom striedacka. Nepribrala som nic, ale citim sa nejak "zamorene" z toho vsetkeho co som tam pojedla a popila ... napr. nakladany hermelin, a hot dog a vypr. syr a pivo a kazdy vecer vinecko :-( ... nedalo sa odolat a to som mala so sebou aj otruby aj napecene otrubove chlebicky....som ja ale hriesnica :-o ...drzte prsteky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka u nas mame v podstate nove terno, tak som si myslela,ze to tam bude (vsak tam mali vsetko :-) ) ale nie, nakoniec som to nasla v obycajnych potravinach (ziadne tesco, terno, caufland) medzi ovsenymi vlockami, lanovymi semienkami,... a maju tam aj psenicne otruby. to kupim na buduce lebo v niektorych receptikoch su aj ovsene aj psenicne otruby a nechcem nahradzovat psenicne ovsenymi aby som ich nejedla velmi vela, to nieje asi az tak dobre. povedz mi ako pecies kura, uz som nad tym rozmyslala a neviem ci ked chcem dat do misky kura tak na miesto oleja tam dam vodu??? alebo ako?
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka ale aj ten jeden kilogram je fajn za taku chvilku, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake :) držím palceee, mne sa hrozne zda že vela toho jem, lebo som si začala piecť sladke slane pečivko polievky... tak sa bojim či to neni vela na mna
Odpovedať
@atlantida ja zas opacne, moc mi jest nechuti...a co sa tyka tych receptov a povolenych jedal pri DD, trocha ma to obmedzuje, lebo ja som sladke nejedla skoro vobec, teda mi to ani nechyba, slane viac, nakolko som prestala pouzivat sol odkedy som na DD ... a este mi moc chyba olej...ako nie ze nieco mastnee....ale skratka, aby sa mi nelepilo vsetko na panvicu a pod. ...
Odpovedať
Profilova fotka
@juranka ja už vidím ale hlavne vidí moj manžel že to išlo dole no ja civičím aj behám
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake jj mne to pečivo nejak nechuti, no už sa mi žiadalo po obloženom chlebiku a šunke, tak ked si to daš na to pečivo dukanove tak je to celkom jedlé :) ... ja mam hroznu chuť, na http://www.mimibazar.sk/recept.php?id... aj osm si trochu dala dnes, len problem je asi že tam ide do toho aj cukor, nevieš či sa toto može? poznaš to? :)
Odpovedať
@atlantida myslim, ze by sa to mohlo v druhej faze pocas BZ dni, akurat by som dala asi mensie mnozstvo mrkvy... mrkva a cvikla sa mozu v obmedzenom mnozstve len...no a este ten cukor, snad by sa dal nahradit umelym sladidlom...ci?? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj, len to mamča pozavarala minuly rok, mame toho plnu špajzu, a dnes som si otvorila jednu a dala som si asi tak... neviem nebolo toho veľa, len tak pre chuť, ale mam vyčitky z toho :D ja ani neviem čo sa berie za prehrešok :D je velky prehrešok ked napr. pečiem a ochutnam cesto, ale len tak trošililinka :-P ??
Odpovedať
@atlantida to je brutalny prehresok :-D :-D :-D ako si vobec nieco take dovolujes :-D ..zartujem samozrejme...myslim ze nie...podla mna je prehresok prerusit tu dietu a zacinat s tym stale dookola odznova, alebo zjest nieco fakt velke...povedzme dat si chlieb, alebo cestoviny, alebo sa opit...ja tiez vela peciem, kolace vsak nechutnam, doverujem receptom...ale polovicke varim same fajnoty a degustujem, ked to dochucujem.... ]-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@trupkake fuu, normalne som sa zlakla, lebo ja som čitala na jednom fore ako baba pisala: baby, ja som dnes robila zemiakovu kašu a potom som olizla lyžicu a oni jej na to: fuu, tolko škrobu si do seba dostala :/ :D ... tak neviem či o bolo važne alebo nie, ale dosť ma to tak prekvapilo :-P dobre, tak som rada, som pokojnejšia, čo však neznamena že cesto oliznem aj nabuduce :-P no ano, bez ochutnania sa neda navariť podla mna :) tak fajne, zajtra sa tešim mam bielkovinovy den: ranajky: biela aktivia, škorica, otruby desiata: 2 male čokoladove kolačiky obed: acidko, pečene mäsko v rure, samozrejme na vode, + neviem či len tak same :/ večera: nejake vajičko, šunka, mliečko so škoricou :) tak dufam že nebudem hladna :) PS: neviete niekto poradiť, čo si orbievate k mäsku, ked mate čisto bielkovinový den? :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
@martinka_martinka ahoj ešte stále som v druhej, ale už aj ja som chorá takže si len vibro slim na pas a na zadok...ale moja mama ma nevidela mesiac a bola milo prekvapena ze som tolko schudla:)...dnes sa začina 4. týždeň a prechadzam na 1:2 BZ:B, a ked niekto očakava že každym dnompojde dole jedno kilo tak to úravda nie je ,,,ani zdrave to nie je:) ja som spokojna so 4. kg za 3 týždne, aj ked mi ostáva do vysnívanej váhy 15kg:) budem realistka a uspokojim sa aj ked schudnem dalsich 5 kg :)a ked cvicite baby..tam sa nabera aj cvalova hmota ktora je tahsia ako tuk tak si nelamte hlavu tym ze sa rucicka neposunula na vahu...dolezity je viditelny efekt:)
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantida ahoj ja si dávam k masku taký dressing aktívia+granulovaný cesnak alebo čerstvý+sol trošku a máš takú studenú omáčku ale mne velmi chutí vyskúšaj a uvidíš alebo si do toho daj trolinka podravky ale len trošičku inak je to slané
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som sa dnes chcela odvážit ale dostala som tak som to vzdala :)) no podla toho čo viem že mi váha ide hore aj 1,5 tak by som mala mat dole za 6 dní 4kg dole ale cm išli parádne:)) pás o dalších 12cm boky o 6 cm,stehná padli o 6 cm ale to asi preto lebo behám a vela bicyklujem a ruky išli o 3 cm tak sa teším že aj ked som dosatala je vidiet že to išlo dole:) takže ešte 22 a bude super :-D
Odpovedať
@juranka ten olej - je dobré mít doma olej ve spreji - např. tescoma prodává takový doplňovací rozprašovač, tam si naliješ olej (nebo ocet atd) a tu pánev postříkáš - to je povolené. http://eshop.tescoma.sk/stolovanie/ko... Můžeš až 1PL oleje denně. A třeba to kuře nebo restované maso nejdřív rychle opečeš a pak podliješ vodou nebo bujonem. Nebo se hodně věcí dá dělat na pečícím papíře - kuřecí stehna, karbanátky, losos....atd ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ninimini Ďakujem za typ, určite vyskúšam :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?