Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Ty o tom chudatko ani nevies? No aj mne to Robo len tak mimochodom spomenul. Zato ale dnes by si mohla aj ty prist. Pozret sedacku ;-) , neboj cicusiaka zavrem do spalne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ozi peto ta prosi ci by si mu poslala link na ten router ;-) uvidim ako mi bude, lebo vecer byvam uz uplne "presla" :-N
Odpovedať
Oki. Hod mi do IP petovu adresu a poslem mu.
Odpovedať
halo halo kde ste sa stratili? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani nestihame :-N statnica za dverami :-p
Odpovedať
Skola vola. Ja som sa odtial prave vratila ]-(
Odpovedať
juujha janne vy uz ste zacali? my az tento vikend.. ale samozrejme nejdem :-N bez kedy to mas presne?? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Janne, tak uz opat poctivo chodis do skoly :-D Ja som este stale v prazdninovom rezime :-D My sme dnes boli na 3D, bolo to uzasne x-) x-)
Odpovedať
mary jeeej a uz viete co to je?? :-) kde si bola na 3D?
Odpovedať
Teda zasa kopa novych zazitkov :-D Ja som tam tento tyzden kazdy den |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana veru uz vieme, aj na morfe aj teraz na 3D nam potvrdili chlapceka x-) x-) Bola som v Ruzinove, ved chodim nakoniec tam, kam si mi Ty dala referencie, len k vedlajsiemu dokimu :-N A malinky je uzasny, tak si tam lezkal v klbku, ma krasnu pusinku x-) , a tie prsteky na nozickach... no na spapkanie :-N x-) x-) Janne, tak to uz poriadne zarezavas...ja som tam bola zatial akurat na zapise....
Odpovedať
jeeej mary to vazne???? to so nevedela ze chodis tam. Ak sa ti paci, tak som rada ze som ti dobre poradila :-x takze to bude fesaaacik? supeeer... taak sa tesim na kocikove stretka :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jani, aj ja som rada, ze tam chodim, lebo doki je ozaj dobry, profik, vie co robi a vidno, ze ho to bavi, z kazdeho babatka je nadseny :-N A navyse ma vzdy ukludni svojim super pristupom, skoda len, ze uz nechodi k porodom...Ty si mala niekoho zazmluvneneho k porodu ? Ja sa tiez tesim uz na kocikovanie x-) x-) A ako sa ma Lili ? Uz ma vyse 3 mesiacov...teda, to riadne leti.... =-) :-)
Odpovedať
cicka nasa ma uz 3 m3siace a 3 dni x-) dokiho som mala zazmluvneneho svojho, zial nemohol prist k porodu, tak ma tam prisiel aspon na pol hodku pozriet a vybavil mi prednostu Doc. Rusnaka... bol uuzasny ;-) takze 2 krat uz si vyberiem overeneho :-D (hovorim o Kramaroch) ozaj aj Bez kam chcete ist rodit??/ =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak super, ze aj ked nemohol, tak to dobre dopadlo :-) Ja chcem rodit v Ruzinove, ale asi budem rodit u toho, kto bude mat zrovna sluzbu, lebo si nechem zazmluvnit niekoho, koho nepoznam...
Odpovedať
ahojte. tak ja som bola na prehliadke dnes, vsetko je ok a mam uz fotecku x-) jeana tiez rozmyslam zatial len o kramaroch.. takze mi porozpravas na stretku, ako bolo ;-)
Odpovedať
no tesim sa kedy to stretko bude :-D mna zase napada len nejaky shopping, lebo tam sa nefajci ako v restikach a da sa v poho parkovat :-( mohli by sme nieco spachat ked bude Bez po statnici ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani statnicu mam teraz v pondelok 13.10. :-p rodit sa chystam v bojniciach, uz mam vybraneho dokiho {pana docenta} aj dulu ;-) ale podla vcerajsej poradne to vyzera, ze tak skoro rodit nebudem, co ma celkom srdi, kedze koli diabetes ak neporodim do 40tt tak idem hned na vyvolavacku 8-( stretko jasne, ze dame, mozeme hned buduci tyzden alebo ten dalsi, neviem, kedy pojdem k nasim do bojnic, ked peto este stale nema vodicak
Odpovedať
ja zase dufam, ze na mna nepride ta neprekonatelna unava akurat na stretko. by som z toho dovodu uvitala niekedy cez vikend skoro popoludni :-D
Odpovedať
jani nam to iste to nase vyhlasenie ;-) tam pokecame, ked stretko dovtedy nevyjde :-)
Odpovedať
Ahojte. Mozem sa pridat na stretko aj ked niesom (skoro)mama? :-D :-D :-D Ja by som najradsej cez tyzden, ale ked inac nedate, tak sa prisposobim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jani neviem, si odkazana na chodenie na kavu na cilistovsku :-D
Odpovedať
Tak to beriem. Aj ked za chvilku sa tam rozmnozite :-D a potom uz nebude toho casu na kavy tak vela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jako ze nie? prides, strcim ti dieta do kociara, navarim kavu do poharov, zoberieme so sebou a pojdeme sa prechadzat x-)
Odpovedať
Aha aj tak sa da. budem kocikovat a ty budes rada, ze mas na chvilku pokoj :-D A ja sa budem vytesovat, ze mam pozicane babo :-D
Odpovedať
Ahojte damy. Kde ste sa stratili? ;-)
Odpovedať
cauko jani. co nove? bez dnes statnicuje? drzime jej palce ;-)
Odpovedať
Aj ja je drzim palecky. Ja nic nove. Ako vzdy. Ale predsa. Kupila som si novy krem :-D
Odpovedať
ahojteee, aj ja myslim na bez uz od piatku a sucitim... ale ona, teda oni su sikovni takze urcite to spravia ;-) hmmm krem ;-) nejaky speci? levik.. momentalne hladam kvoli tej vasej akcii nejake suprove topanocky... tak som zvedava na co natrafim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caveste, trvalo to sice celu vecnost, ale mam to :-D :-D :-D dakujem za podporu x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?