Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi dakujeme, aj ja Tebe prajem dobru nocku a pekny vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Levik - ja by som si priala, aby uz bol doma, ale volal mi este popoludni, ze je este len na rumunskych hraniciach a cesty su zle :-( , takze pride neskor jak predpokladal...ale nevadi, hlavne aby prisiel v poriadku, ja mam take stresy vzdy.... Takze muzik sa zabava, co ? Aspon si si to vynahradila a mas nove tricko :-D :-D
Odpovedať
veru to je hlavne. aby a) prisiel a b) v poriadku presne :-D ale ved ja sa budem v utorok :-D
Odpovedať
idem aj ja spat, tak nech mas coskoro muzicka doma a dobru noc !
Odpovedať
Profilova fotka
No prave manzelik volal, do hodinky by mal byt doma, jupiiiii x-) x-) Tak tak Levik :-) A manzelik pojde v utorok na nakupy ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobru noc aj Tebe, aj krasny vikend... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz ste asi vsetky v hajaja.. dobru noc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pekné sobotné popoludnie Vám prajem ;-) , no Zuzka, dokedy si bola sama doma? Ja do polnoci a skončilo to tichou domácnosťou :-x . Volal mi ešte o 21.30, že dopije pivo a ide domov, že sa bude ponáhľať. Tak mu to trvalo do polnoci ]-( . Ráno som sa s ním nebavila, on nechápal prečo :-D . Nahnevalo ma to hlavne to, že ma vlastne oklamal :-( . Ja už nenachádzam slov, či sa bojí odísť skôr od partie, aby mu náhodou nepovedali, že je pod papučou, alebo čo?! 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
u nas to bolo podla slubu, takze pohoda, do hodiny to vyslo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby, tak som rada, ze ten moj sa neflaka kade tade.. sedi doma a pidlika si tie svoje modely.. my sme boli na navsteve u kamosov v ich novom byte, potom predsa len pozriet mladych a svokra, ale len na 20minut a hura nakupy v ikea :-)
Odpovedať
iwi, tymto sme si tiez presli.. a dostali sme sa sem: vie, ze raz za cas (tak asi za mesiac, dva) moze prist az nadranom a celkom mimo, ale musi si to potom nejak vyzehlit. a inak, vzdy musim pocitat, ze pride o nieco neskor, ako povie.. napriklad, ze nedal sa zohnat taxik sa vyhovara.. najlepsie na tom je, ze ked sme boli spolu kratko, tak ja som jediny raz dost vela meskala, a potom mi vycital, ci za mna rozhoduju kamarati (nechceli ma pustit). tak teraz mu zvyknem hovorit to iste. najhorsie je, ked som uplne prec. vtedy si to vynahradza :-D mam dost vela kamaratov, a viem, ze chlap moze byt na to citlivy, takze sa snazim byt tolerantna ;-) a zvyknem hovorit - hlavne, nech sa vrati ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi- neboj, nejako sa to zvladne,treba s nim hodit rec.... inak moj tiez zvykne prijst neskor, ako slubi a tiez sa to pohybuje aj hodinku hore-dole.... ale v piatok prisiel nacas, mozno preto, ze som bola z toho smutna... inak sa tiez dost zmenil, ako pise levik, uz nie su tie ich chlapske seansy take pravidelne a dlhe ako kedysi, asi starnu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej starnu ;-) ale aj ked starnu, su proste ini. teraz ma napadlo take uletene prirovnanie - oni si asi ozaj povedia, ze toto pivo a pojdu. ale to je asi ako ked si zena povie, ze kupim si len toto jedno pradlo a nic viac. no jasne, ze sa to neda. je to proste tak a netreba to riesit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som rada, ze toto nemusim riesit.. ale zasa take, ci si kupime taku vitrinu na modely alebo taku.. a samozrejme ju treba dat do obyvacky, kde sa vobec nehodi k ostatnemu nabytku 8-( inak v tomto som mozno ja ta zla, ked idem s babami na stretko, tak stale poviem, ze uz idem a som aj tak dlhsie ;-)
Odpovedať
no ved vzdy je co riesit, to by bolo, keby nebolo ;-) ja sice chodim menej, ale zase, moj muz sa zvykne akoze "vypytat" odo mna, a ja mu vzdy len oznamim, ze proste idem :-D a aby to nevyzeralo u nas zase tak idealne, tento piatok prisiel celkom neskoro a dlho spal, takze sme nemohli ist pozriet vianocny darcek pre mna. je totiz v takom obchode, co ma standardne otvaracie hodiny, cize v sobotu do 13. takze najblizsi piatok muz nikam nepojde, aby sme ten obchod v sobotu stihli, inak bude jeziskom vyhodnoteny za zleho a nedostane ziadne darceky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani u nas tak podobne, ja tiez len oznamujem ;-)
Odpovedať
halo je tu niekto?
Odpovedať
bre ranko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bré ránko ;-) , tak už je to celkom v pohode, lebo v sobotu a včera som bola pre istotu von ja :-D , nech chlapec vie ako je to :-N . Tak zistil...povedala som mu to isté, dopijem mirindu a idem...prešli tri hodiny x-) . Ale dnes sa s ním chcem poriadne porozprávať, lebo ma to stále trápi. Neviem prečo, ale cítim sa momentálne tak, že mu je prednejšie niečo iné ako ja :-( . Neviem, možno mám také blbé obdobie... Ináč, pekný dník aj keď je ešte len pondelok 8-(
Odpovedať
iwi, najlepsie je sa o tom porozpravat..u nas to skoncilo tak, ze si to zehlil cely vikend :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes sa na ten debat chystám x-) . On je tiež po "tom" veľmi milý, pozorný...len keby mu to chcelo aj vydržať čo najdlhšie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Iwi - držím palčeky na debatu, niekedy to chlapom treba povedať po lopate ;-) Neboj, určite si preňho stále rovnako dôležitá, len chlapi to niekedy zabúdajú dať najavo..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi len pekne donho, ako si ho vychovas na zaciatku, tak budes mat cely zivot :-D
Odpovedať
ahojte iwi tiez drzim palce a predtym ta takto nerozculoval? ja len, ze ci to nie je tak, ze si cakala, ze sa po svadbe zmeni :-o
Odpovedať
dobre ranko. Ja som tiez velmi stastna ze nemusim riesit taketo veci. Mozno je to aj tym ze tu mam mozno najstarsieho manzela, ktory mal straaaaaaasne burlivu mladost, do vtedy pokial nenasiel mna a "neusadil sa". Vsetko si to odbil v "mladosti" :-D a teraz je naozaj len poslusny manzelik stastny ze moze byt doma, ist na kavicku, do kina, divadla, party atd s manzelkou :-D je to naozaj vyborny pocit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana - tak to je super, že ho máš takto skroteného :-N Ja som tiež šťastná, že takéto problémy nemáme, a veľmi ma poteší, keď mi zavolá aj o takej 18, že bude v robote dlhšie a príde o hodinku neskôr.... :-) aspoň viem kde je a nemám oňho strach :-) Môj síce nejaký búrlivák nebol :-D , a tiež je rád, že sme spolu - či doma alebo niekde inde x-) x-) no ale aj tak ma vie občas vytočiť - niečo sa vždy nájde :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dnes rano boli s autom na stk.. baby zazitok.. po znamosti, este sme zaplatili viac a boli sme tam dve hodky.. :-p
Odpovedať
aj ja mam zazitok s autom :-D bola som rano tankovat, a za mnou zastal taky sympaticky mlady muz. som mu potom pisala mail, a on mi odpisal, ze tiez stretol na pumpe taku sympaticku mladu zenu. ze taku, ze by si ju aj za manzelku vzal ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm nebol ten muz manager? ;-)
Odpovedať
hmmm, bol ;-) aj majitel toho auta na ktorom som bola ja ;-) ale ja som nevedela, ze pojde tankovat, ani on, ze pojdem ja, tak to bolo take mile x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?