Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
No ja som rano ani z postele nechcela ist. Ked som pocula a hlavne videla co je vonku. Ale za chvilku sa to cele roztopilo, takze my sme mali auto uz len mokre.
Odpovedať
Profilova fotka
levik ved ani ja som zasa tolko darcekov nechcela macovi kupit.. ale knihu uz mam a este ten strojcek.. no cim sme sli blizsie k BA tak uz menej snezilo a viac prsalo a teraz svieti slnko ;-) jani vy ste kedy isli z domu? zuzi dik za recepty, mam rada take, kde su obrazky :-)
Odpovedať
Bez, ked on futbal lubi pred telkou na gauci s pivkom v ruke.. Snad ak by to bol nejaky velky medzinarodny zapas.. :-( A aku knihu si kupila macovi? Fifi, my mame 2. vyrocie chodenia 15. decembra.. :-) U nas prsi a svieti slnko zaroven..aj ked len tak roztrusene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
silvi jaj tak.. knihu receptov od buovskeho, nejaka nova.. na meniny dostal ten navod na prezitie od neho.. my mame 21.12. 5 rokov :-) ideme na veceru a do divadla
Odpovedať
bez, na tu knihu som cumilkovala v sobotu v knihkupectve :-D
Odpovedať
a my mame az v marci vyrocie :-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
boze pisem jak hotentot.. bukovsky.. vyzerala celkom dobre, pekne obrazky su tam a kedze maca bavi varit :-)
Odpovedať
Bez, neva, aj tak som pochopila..mimochodom sme sa rozpravali vcera s drahym, ze na jar zabludime do Bojnic x-) Uz teraz sa tesim ;-) Aj ten moj rad vari, ale len ked ma naladu..no nikdy nie podla kucharky..ak nevie, tak sa spyta..ale knihu neotvori :-D Levik..a kolke? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás kočky? Tak aký bol víkend? Či ste to už dnes prebrali? :-D Fifi, vďaka za receptíky x-)
Odpovedať
4. bude ;-)
Odpovedať
Bez tak tomu neverim. My mame vyrocie o jeden den skor. Akurat 4. a nie 5-te. Aj my pojdeme na veceru. Mozno sa aj stretneme. Kam idete? Niekde do mesta? Alebo tam na dolnu zem?
Odpovedať
Prave som sa dostala k tomu, aby som prestudovala receptiky z kuracieho maska od fifi, a este jeden skvely ma napadol..taky sviatocnejsi..chcete? ;-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani :-D urcite v BA, este neviem kde, asi niekde v meste ked ideme do snd.. puccini boheeemaaaa to bude maco prevracat oci :-) inak baby uz aj mna boli hrdlo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Sisulka, jasnéééé ;-) Hodíš do IP, alebo pošlem maila? :-)
Odpovedať
Z tych od fifi som robila ten posledny. Mozem vrelo odporucit. Aj s tym dresingom. Sisa hod ten vianocny :-)
Odpovedať
iwi, ako chces, mozem aj do ip, bude to rychlejsie ;-) :-D
Odpovedať
Zuzi ty ides do divadla? To mas ale kulturneho manzela. My sme boli v divadle v sobotu, ale na tych mafianoch. To je jedine divadelne predstavenie, ktore moj manzel prezije ]-(
Odpovedať
sisa aj mne IP x-)
Odpovedať
babenky, mate IP :-)
Odpovedať
Vdaka :-D
Odpovedať
Baby kedy dame stretko na vianocnych? Uz by sa aj hodilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, nič si nerob z nekultúrneho manžela :-D . Môj a divadlo? To jednoducho k sebe nejde :-( :-) a tu sme :-N Siska, vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
silvi aj ja si prosim recept :-) to vies, chori ludia potrebuju dobru stravu ;-) jani jasnacka, maco chodi rad do divadla.. ale na opere este nebol, tak som zvedava, ci to predycha :-D
Odpovedať
no moj by operu nepredychal. To by musel mat sakra obrovsu kompenzaciu. Ani si nechcem predstavit co by pozadoval ;-)
Odpovedať
Moj a opera = cert a svatena voda :-D Bez, posielam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved som zvedava.. prinajhorsom cez prestavku odideme ;-) silvi diiiiiik
Odpovedať
Vsak potom daj vediet, nech sa pripadne zasmejeme. Ja som tu operu uz davnejsie videla, ale neviem, ci viem docenit jej kvalitu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kukla som a na ten termin je dobre obsadenie.. tesim sa ;-) veru aj ja som zvedava, ci to zvladne bez ujmy :-D
Odpovedať
Mojmu muzovi by asi najviac vadilo to oblecenie. Uz aj s oblekom na svadbu mal problem ]-( Ale to musel a prezil.
Odpovedať
Ahojte heerecky :-D musim sa priznat ze som este skoro nic nestihla precitat, lebo som teraz prisla od lekarov, u ktorych som bola od pol 8, hladna smadna, atd.... hrozne... ale aspon ze zistili ze mi nic zavazne nie je, len krivam na jednu nohu co moj manzel oznacil ako postrelena antilopa ]-( :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?