Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D bez komentara
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo kdeze ste? uz sa vam mozem trosku venovat, kym pojdem na obed
Odpovedať
jeeejda dobra fotka konecne
Odpovedať
jeeej qietocek... x-) mirka,až teraz som došla do svojho kanclíka, bolo dosť robotky a kolegu mám teraz za chrbtom...tvárim sa že čítam zákon :-N |-|
Odpovedať
lubi caaaaaaaaaaaau
Odpovedať
Profilova fotka
no toto Qietok :-) ako sa mas Sis? Lubka, asi ta trosku vynecham, ked nemozes pisat. :-| Konecne vam napisem o vikende. V piatok som bola na stretnuti s babami z martinskej temy, v sobotu som domka pracovala a v nedelu sme boli chvilu u nasich (trosku porecnit a potrebovala som nejake veci zasit na masine) a potom sme sli po dlhej dobe na hokej. Zas prehrali, ked sme boli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kolko vas bolo na stretku z MT temy =-)
Odpovedať
Profilova fotka
len 3 ale bolo super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no musim ja ist makat, ked nehcem nadcasovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Sis, nebodaj aj ty pracujes?
Odpovedať
caaaaaaau silvi ;-) :-D my sme včera boli u brata navštíviť neterku ;-) manželík síce pracoval,ale poobede sme si spravili výlet...aj u babky sme sa zastavili,no došli sme až okolo pol desiatej večer :-N Tatianka je už veľká slečna,vyzerá úplne inak ako naposledy :-D má iba 2 mesiace,ale váži už 6 kíl,bambuľka naša x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak si mala rodinny vikend, Lubka x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
to áno...troška ma bolia ruky od maličkej :-N ,ale ked je taká zlatučká že som ju nechcela pustiť z rúk x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka :-D x-)
Odpovedať
v piatok sme sa zastavili u svokrovcov a v sobotu,keď som doma upratala,tak som bola za manželíkom v práci...v sobotu bol vstup voľný,tak mali strašne veľa návštevníkov...
Odpovedať
Profilova fotka
co tak? akosi casto maju volny vstup, nie?
Odpovedať
tento týždeň som sľúbila svokrovi palacinky,no uvidím aké budú dni v teréne,či budem vládať stáť pri palacinkárke :-N :-D
Odpovedať
nie...dávno,dávno nemali vstup zdarma...teraz bol preto že bol nejaký svetový deň cestovného ruchu či čo...vstup zdarma mám hocikedy iba ja ;-) :-D
Odpovedať
ach,aká som už hladná :-p :-N |-| ešte hodinku a pol musím vydržať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zdalo sa mi, ze nedavno si pisala, ze mali tiez z nejakeho dovodu volny vstup, no nevadi ja pojdem za chvilku :-) tak pa zatial
Odpovedať
pocuj ty dako casto palacinkujes lubi
Odpovedať
dobrú chuť... ;-) o voľnom vstupe nepísala kedysi kici? =-) :-N
Odpovedať
alebo som mohla písať o vernisáži...vtedy sa neplatí ak sa otvára nová výstava ;-) :-D silvi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uz neviem, Lubka... a dakujem
Odpovedať
aj ja som uz hladna
Odpovedať
idem na poradu...asi bude prúser,námestník nemá príliš náladu :-( :-| držte palce :-S
Odpovedať
ok drzime potom sa ozvy
Odpovedať
ahojte som tu len na hop a skok uz mame vybavene: miestnost, kuchara, hudbu, fotografa a riesim video a oznamka co stali vase oznamka ? a samozrejme zakusky je to normalne ze 2000-3000 zakuskov ? :-. vsak to bude najdrahsie z celej svadby ;-)
Odpovedať
ahojko mirkao :-) ste teda riadne šikovní s tým vybavovaním...koľko budete mať ľudí?my sme mali okolo 3000 zákuskov na 60 ľudí... oznamká neviem po čom letia,ale nechcete si vyrobiť vlastné? ;-)
Odpovedať
inak tá porada bola celkom v pohodke,akurát námestník má hlavu v smútku...do stredy budem na závode,pretože mu treba s niečím pomôcť,ale je mi z toho dosť na nič... :-| :-( budú to kruté dni plné napätia... :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?