Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
musime lebo zistujeme ze uz je vela terminov obsadenych napriklad hudba nam hovorila ze na 13. sept. sa im uz pytalo 6 ludi ale chvala bohu uz ich mame mi x-) vyrobit sami nemam na to tlaciaren a ked si to prepocitam tak som na tom istom a bez trapenia
Odpovedať
cau mirkao uz sa ti to blizi pomalinky
Odpovedať
no to áno,mirka ;-) ...ja som bola predtým nezamestnaná a mala som viac času popri brigádach niečo vymýšľať ohľadom oznamiek a bavilo ma to...ale keď si predstavím,že by som ich mala vyrábať v terajšej situácii tak by sme si ich tiež určite objednali ;-) idem na obedík...majte sa zatiaľ peknučko :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Mirka ;-) noo sikulky ste. Vies, ze ani neviem, kolko kusov zakuskov sme mali. :-N Cosi sa mi zda, ze na 45 ludi + vysluzky sme mali 11 kartonov. Oznamka si radsej niekde dajte urobit. Ja som nase kvoli setreniu vyrabala, ale uz by som sa na to nedala. Bolo okolo toho dost papracky: s tlacenim, zhananim papiera, s rezanim... fakt mi stacilo.
Odpovedať
no a ked by si si to zratala tak si na tom istom a + starosti okolo zhanania baby mi sme zacali zratuvat vydavky a prepocitavat a uz sme na 80 000,- a to este neratame oblecenie :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave, vyslo to asi rovnako a to som sa snazila, aby to nebolo este viac :-S
Odpovedať
som uplne hladna na obed sme mali pecienky z ryzou cele som to vyhodila a doma mam nutelku vrrrrrrrrrrrr ze som si ju nevzala zo sebou
Odpovedať
Profilova fotka
Sisi, nemas rada pecienky?
Odpovedať
neznasam ju
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-S uz len domkov vydrzat
Odpovedať
asi tak
Odpovedať
Profilova fotka
som sa prisla len rozlucit x-) papa mavajte sa krasne
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja sa pomaly lúčim...neviem kde mi hlava stojí,už mi z tej práce šibe :-( pekný zvyšok dňa x-) asi vytiahnem manželíka niekam na prechádzku prevetrať hlavu :-N x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko :-) dnes asi nebudem stihat byt tu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zas mi to neberie ]-( dobre rano
Odpovedať
pekné ránko x-) ja tu dnes doobeda nemám šéfa ;-) jupiiii,jupiii,jupiiii... :-D ale roboty mám vyše hlavy takže ani ja veľmi vyskakovať nemôžem :-N |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Lubka ;-) nam zas dojde uctovnicka :-S hmmm, ked ste take zaneprazdnene, nebudem tu sama strasit nech sa vam dari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nech sa vam dari krasky ;-)
Odpovedať
ale sem-tam mrknite aj tuto... ;-) ak sa vám bude dať x-) :-N včera sme boli s manželíkom v meste na kávičku,lebo mi zdatne zašibávalo z tej práce...a večer som piekla palacinky ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sak aj ja obcas mrknem x-) zavislak sa nezaprie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to mne by s tych palaciniek svitorilo :-N :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, tiez nakuknem, ci ste tu
Odpovedať
qietocek v pohoooode...ja rada pečiem palacinky...na dvoch panviciach aby to šlo rýchlejšie :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky, prisla som Vas na kratko pozdravit ... tento tyzden finisujem v praci a potom som uz domaaaaa :-) Taaak sa tesim. Dufam, ze vsetko dobre dopadne ... Majte sa :-)
Odpovedať
Dobre ranko ;-) 8-) Ako sa dnes máte????
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, tiez som rada pekavala palacinky, no teraz na elektrickej platnicke je to uplne ine :-S
Odpovedať
ahoj ahoj majcik a juli x-) jeeeej to je milé že ste sa tu ukázali ;-) majcik držkáme palčeky,doooobre to dopadne ;-) isto x-) juli,no dnes je to trocha pernejšie ako inokedy ale snáď sa to všetko zvládne...
Odpovedať
Profilova fotka
x-) To nam je navsteva :-N :-) Majcik, pekne od Teba, ze si na chvilku prisla :-) Ahoj, Juli ;-) Ako sa mas? Mas menej robotky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj majcik x-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj julia x-) ;-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?