Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
No mne sa pacia bud totalne jednoduche, cize len s jednym malym bielym ockom :-) Alebo potom krasne zdobene. Cize ocko a okolo este vsetko okamienkovane :-) A kov jedine biely. Nie som moc na zlte zlato... Co sa tyka obrucok, tak to este ani sami nevieme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim, nie som moc na zlte zlato;-) na obruckach by mi nevadilo az tak, lebo tie budem mat cely zivot, takze ked nahodou raz zmenim styl a budem nosit zlte zlato, nausnice a tak, tak bude zladeny aj prsten :-p a titan je sivo strieborny, ten sa nam paci najviac.... a snubak, suhlasim, len biely, len ocko. no uvidime, co Tomo vyberie :-) ja to trochu necham aj na neho, ale budem ho usmernovat :-D
Odpovedať
Ahojte, pridavam sa do rocnika 87 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj stuplicek, vitaj medzi nami :-) tak sa pochval, co si zac ? :-) take kratke predstavenie, kde studujes, co priatel, kedy bude svadba... a tak:-) kocky, ten zapis, no koniec sveta, ani sa nepytajte. sila. Ericca, znizili vam klasifikacnu stupnicu? nechapem, co tym sleduju...a podrzte sa, povolili prenasat 24 kreditov....mantaci degesni...
Odpovedať
ahojte, Bea tiež nám znížili stupnicu. Nechápem na čo. 24kreditov? Veď to je blbosť. Sa to zbytočne hromadí. Kto to nezvláda nebude ani takto.
Odpovedať
Profilova fotka
je to uplna hovadina. a vobec, tusim cela tato skola, uz fest lutujem, a pytam sa, co tu este robim....zacnem asi znova uvazovat nad niecim inym, po Bc.... ach jaj, a potom aby nas co sa ucime a makame na sebe porovnavali s tymi, co prenasaju 24 kreditov a maju Ecka za 51 bodov...no dovi dopo....
Odpovedať
Tak kocky, som studentkou VS, prave vcera som sa zapisala do 4.rocnika, s priatelom som 6 rokov, a kdeze obaja este studujeme svadba bude minimalne za 2 roky.. Takze to este moc neriesime, ale samozrejme, ze pokukujem po svadobnych satach :-D Nam pocet kreditov na postup do dalsieho rocnika naznizili, musime mat min. 30.. aspon sa to trosku preriedi
Odpovedať
Profilova fotka
stuplicek, a kde studujes? si nas pekne opinkala, ked si uz stvrtacka...takze osemrocny gympel? my sme obaja tretiaci na ekonomickej, dnes sme sa zapisali :-p
Odpovedať
charlize: Jj, bola som na 8rocnom gympli, takze mam rok k dobru ;-) Ja studujem na TnUAD odbor politologia.. Tak vy ste spolu s priatelom spoluziaci?
Odpovedať
Cauky... Boze kocky. Teraz sme prisli domov... Som dnes cely den cucala na zadku v aute, lebo sme sli do Surian a k babke na chalupu.. A som strasne utahana... :-p stuplicek - ahoj :-)
Odpovedať
No tá naša škola je bieda. Ja ju dokončím, aby som mala ekonomické zameranie, ale vedomosti budem musieť nazbierať niekde inde.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, bambulky. ;-) Tak k tej zmene OP. Ten rok po svadbe by som pockala, lebo ked budete zapisovat aj priezvisko, aj titul, tak mamte dve zmeny a to sa OP meni zadarmo - aspon usetrite. K tomu prstienku: cez vikend som videla jeden krasny a ukazala som ho aj Vilkovi. Neskor sa ma opytal, ci by som aj ja taky chcela. Tato otazka ma zaskocila a nevedela som, co mu mam na to povedat. :-N Nebol to taky klasicky - bol z bieleho zlata a mal viac kamienkov, ale bol krasny - trosku mi pripomenul styl Swarowsky. A obrucky by som rada mala kombynaciu farieb, aby sa dali nosit aj k bielemu, aj k zltemu (keby som casom na to presla). K tym kreditom: To nemyslite vazne?! No som zvedava, co caka mna na zapise. A som zvedava, ako sa posunie ta hranica znamkovania, ked teraz pri 56 bodoch davali E, ked to bolo uz nad 50 bodov. To teraz budu davat aj ked bude mat niekto 45? :-| Stuplicek87 vitaj medzi nami! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Kocky chcela som sa vas spytat, ze vy to ako planujete so svadbou?teda v akom casovom intervale planujete svadbu? My chceme s priatelom najskot dostudovat a az potom sa vziat..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja som dnes odprevadila Toma na vlacik a cely den sa preflakla s kamoskou po meste :-D Eri, podla mna kto chce, tomu ta skola nieco da...mna vyslovene ked nieco zaujme, tak sa tomu venujem aj nadramec zakladnej literatury. Gabika, teraz je R od 51, takze taku matiku A ako u nas daval aj za 50, tak bude aj za 45 :-D aspon u Fecenka :-D nie moj pripad, ale moji spoluziaci ju mali za 50.... a prstienok super, mozno sa Vili toho chyti a dostanes ho :-D stuplicek, my sme spoluziaci, z kruzku, svadbu chceme 2010, buduci rok rekonstruujeme byt, inak by bola svadba 2009... nechceme cakat az po skole, nie je na co cakat podla mna. a ak mi budu vychadzat plany, tak mozno rok po svadbe uz bude zarobene na mimi, a tehotna sa vydavat nebudem :-D k tomu OP, idem to pozriet niekde do legislativy, myslite ze po svadbe si mozem nechat OP so starym menom a som slobodna rok?? a az po Ing menit? no idem to niekde najst...
Odpovedať
charlize: rok 2010 by eventuelne mohol klapnut aj nam, nakolko v tom roku by som mala skolu dokoncit.. uvidime este.. my nemame zatial doriesenu otazku byvania, a kedze obaja este studujeme nemame prijem na nieco vlastne :-( tak sme sa rozhodli pockat, kam aspon priatel tento rok neskonci a nezacne aspon on nejake tie peniazky zarabat :-) a je to zlate, ze ste spolu s priatelom spoluziaci, my mame tiez zopar parov v rocniku a dva pary su aj v spolocnom kruzku a pride mi to take roztomile :-D proste, ze si mozte pomahat, ucit sa a tak..
Odpovedať
Profilova fotka
stuplicek, ano, je to fajn, dost sa tahame, studujeme ucto a informatiku, ja viem informatiku a on ucto :-D osobne si myslim, ze by sme to nemali take lahke, keby sme si navzajom velmi nepomohli... ja by som ucto asi tak dobre nezvladla :-D ale druhy stupen ideme kazdy inde :-p a byvanie, my mame velke stastie, byvame s rodicmi, mame rodinny dom, kde su 2 byty, takze za Bc. si mozeme ten jeden na cas od nich prenajat, zrekonstruovat, a byt samostatni. tie peniaze su hrozne, my obaja brigadujeme (ja teda po vyse roku nie, hladam...) a snazime sa setrit co to da... tak tento rok na byvanie, dalsi rok na svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nasla som len toto zatial: V prípade zmeny trvalého bydliska alebo zmeny priezviska (napr. v dôsledku sobáša) je nutné požiadať o vydanie nového občianskeho preukazu (k tomu viď text hore). Občiansky preukaz je neplatný, ak obsahuje neplatné alebo nesprávne údaje, alebo neoprávnene vykonané zmeny a z toho mi vyplyva, ze do 30tich dni musim po svadbe poziadat o novy OP, takze to Ing. nestiham :-p no nevadi, budem mat potom hned po sebe... mozno sa naucim aspon tvarit na tych fotkach :-D
Odpovedať
Ahojte kocky.. Tak ako mame? Ja dnes idem k tej kadernicke, tak som zvedava :-p Bea, asi budes mat konkurenciu s ofinkou, hihi. Baby, no vcera sme isli s drahym do Bytcice a sme boli na dost vychytenej krizovatke... Sme sa dali do laveho odbocovacieho pruhu a cakala snad 5 minut... Lebo jedna baba to tam blokovala a vobec sa nepohla... Hrozne nieco.. A pritom ju aj pustali asi 3 x z kazdej strany.. No ona nic.. By sme tam boli asi do alelluja, ale skoro vsetci sa dali vedla nej a isli sme normalne. Ja nechapem, ze co tak panikarila.... Este nam aj nadala, ze co sme si dovolili na nu trubit. A pritom sme jej chceli iba dobre, ze nech sa pozrie ze ju pustaju :-D No pekne, ze?
Odpovedať
Ahojte Bea tak aj to je pravda, ja som s tým podobne. aj keď ja radšej čítam prózu než odbornú literatúru. :-p Aďa aj ja by som sa už mala dať konečne ostrihať. potom aj ty dej fotku. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby, čítala som ten príspevok v 1988 a tak strašne som sa nahnevala!!prečo by som nemohla študovať, cestovať??? a au-pair..prečo??to je povinnosť, že musíte ísť ako všetci cez leto do Anglicka škrabať krumple alebo strážiť deti?? a keď už, tak sa dá aj s priateľom, resp.mužom.... :-S no nič... Inak nič nové nemám, len nám zatiaľ nikto nehovoril nič o zápise a som z toho celkom nervózna...a škola nám začína 6.10. a aj to je piatok :-) aj ja by som mala ísť ku kaderníčke, akurát už neviem čo mám s tými mojimi vlasmi vymyslieť...ide jeseň tak by som si ich možno dala natočiť ( nie trvalú) :-D len som počula, že také niečo je, tak sa opýtam..mne sa sami dosť točia, takže by som mala pekné kudrliny.. :-) poraďte...Adi, a nechcela by si mikádo?podľa mňa by ti šlo ;-)
Odpovedať
Mikado? Teraz myslis co? Vlasy do postupna? Alebo? :-D
Odpovedať
Hmm, som si teraz precitala aj ja 88 a niektori ludia fakt nevedia co so sebou... Co sa vtiera??? Ju je co do toho? Mam rada take zenske, ktore radsej riesia vsetko ine ako seba...
Odpovedať
Profilova fotka
také že vpredu pod bradu a kus dlhšie, a vzadu skrátené,vieš..Napr.Rihanna či ako sa píše také mala :-) http://www.quebechebdo.com/imgs/dynam...
Odpovedať
baby je zbytočné sa takými príspevkami zaoberať. to sú nechápavý ľudia čo si myslia, že len ich názor je správny. mne začínajú prednášky už budúci týždeň 16. a 17.9 mám národohospodársku politiku a 18.9 podnikové hospodárstvo. Bea vieš niečo o týchto predmetoch, kto to zvykne učiť? pls neaké info.
Odpovedať
ja som tiez nejaka ta 87 ale do svadby mam vazne velmi veelmi daleko :) ale ja by som sa vydala za priatela aj hned :D
Odpovedať
tweetynka vitaj. napíš nám niečo o sebe. kde šutuješ? ako dlho ste spolu s priateľom a tak. ;-)
Odpovedať
velmi pekne dakujem za mile privitanie :) asi by som zacala ze som z kosic, momentalne nestudujem ale chystam sa na buduci rok len ma to este nikam specialne netaha takze uvidime :) teraz pracujem ako asistentka ale hladam si novu pracu a najradsej keby to bolo v svadobnom salone (som trosicka maniacka na tieto veci a priatel si zomna utahuje kvoli tomu ;-) a co sa tyka nas tak sme spolu rok a pol a myslim a dufam ze to bude aj dlhsie...sice ja by som sa uz aj hned zanho vydala ale myslim ze este je skoro. on ma skolu a este sa oplati pockat...ajked ja milujem svadby :-)
Odpovedať
takže po strednej si išla pracovať. už si rozmýšlala ned neakými školami?
Odpovedať
sla som do prahy hned po mature a myslela som si ze tam aj ostanem ale tak zmenila sa to a ked som prisla do ke uz bolo neskoro na skolu :( a potom som si uz nasla pracu..ale teraz lutujem ze som nesla na vysku..ale co nic nieje stratene :) rozmyslala som nad masmedialnou komunikaciou alebo socialnou pracou..uvidime co ma bude viac "pritahovat" :)
Odpovedať
masmedialna komunikácia je fajn, ale každý rok je tam strašný nápor. kamoška sa tam nedostala. a priateľ kde študuje? je od teba starší?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?