Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Zdravim babulky :-) No ste toho popisali :-p Tak sa idem nejako extra pridat, hi. Moj sa za babami absolutne neotaca, jedine vtedy, ked je nejak extra zle dohabana alebo zmalovana. Inak nikdy nic... :-) Ja sa kuknem len tak, ze ani nevnimam.. Nikdy nie, ze aha aky fesak. Proste sa kukam po vsetkych ludoch :-) Inak pokial viem, tak Alex nema Oxford, ale studuje/studoval v Parizi.. Som to uz vela krat citala. A nepride mi vobec rozmaznany... Vladi, no to ma mrzi, ale nejako sa to urovna. Uvidis. A tvoja mama ma nejakeho partnera? Ci nie?
Odpovedať
moj sa nastastie neotaca :) lebo ani poriadne nevidi :) viem ze to nieje vtipne ale ja si utahujem z neho ze ci mna vobec vidi ked nema brile a vascinou ich nenosi lebo zabudne :-D ale ajtak pochybujem ze by sa otacal..ved ma taku uzastnu pritelku :-D :-D :-D
Odpovedať
Kočky ja uz mam vybraty zasnubny prsten ...sice sa este nevydavam ale ked som videla tie co ponuka ALO diamonds tak som skoro odpadla..skuste si pozriet ich stranku tam kde su brilianty a kolekcia exclusiv, predpokladam ze kazda by si vybrala..:)
Odpovedať
tweetynka, to ja mam uz davno preluskane a jasne, ze su krasne.. uz sa buduci manzel spracuvava :-D no ja som videla uz tolko krasnych prstenov, ze je mi tazko vybrat :-)
Odpovedať
och tak toto ja este nerisiem pred nim :) skor len tak pre seba...ale len tak pre zaujimavost by som chcela vediet kolko taky prsten stoji..nech moj zacne sporit lebo predpokladam ze lacny spas to nebude :D
Odpovedať
Tak to teda nebude lacny spas, pokial chces prave diamantiky.. Ak ti stacia zirkony, tak asi nie je az taky velky problem.. No vidis, ja to uz riesim aj takto :-D
Odpovedať
tweetynka ALO diamonds sa predávajú spolu s najvychytenejšími kúskami ako Chopard, Bvlgari a Omega. sú síce cenovo dostupnejšie ale určite nie lacné. ja by som si tiež vedela vybrať, ale toľko peňazí mať asi nikdy nebudem aby som si niečo také kúpila. :-|
Odpovedať
uz viem ze tak sa predavaju, dneska som citala v eve :D viem ze su drahe velmi ale tak mozem aspon snivat...mne bude stacit aj ten zirkon, len nech je to prejav lasky :) ved ked muz bude zarabat veeelmi vela vtedy moze kupit aj dodatocne :D
Odpovedať
Erika, ved aj zirkony su krasne :-) A neboj, raz mozno aj ty budes mat diamantik :-) Mne je to v podstate jedno.. Len ked si predstavim, ze taky diamant sa len tak neznici, ze je stale krasny a ze ho potom mozu dedit.. Ze dedit??? No urcite, ten ja uz nedam z ruky :-p Ale len srandujem.. No proste sa vo mne ozyva typicka zenska marnivost. Keby bolo na mne, tak beham len v satach ako Sissi a som cela ocackana :-) :-p
Odpovedať
presne presne..sissi ! ja ten film milujem..ako je dost prostoduchy ale toooooolko siat a sperkov co tam ona vystriedala..ach aj ja chcem! :)
Odpovedať
praveze ja Sissi milujem se vsym vsudy :-D nema chybu pre mna :-)
Odpovedať
heh aj premna nemala..tak kym som nemala asi 18 rokov a pohopola som ze je to len o prehliadke kostymov, sperkov a palaca :D ale nic v zlom, rozpravka kraasnucka :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
krasnucka je. a vzdy bude. na dnesnu dobu je to pre mna tak krasne ciste... lebo ked sa toci nieco teraz, tak je to vzdy o tom istom.. vrazdy, unosy, katastrofy, sex a neviem co este...
Odpovedať
hehe no to :) a bolo taka zlato naivna..skoda ze nenatocili aj dalsie casti..ale podla mna by o uz bolo onicom lebo sa mi zda ze to nedopadlo dobre snou :) a btw. mas pravdu..stale otrepane filmy zo zapadu :-S
Odpovedať
no s nou to teda dobre nedopadlo.. no kazdy mame nejaky ten osud...
Odpovedať
presne tak..a nikdy nevies ako to moze dopadnut :( napr. moja kamoska, velmi dobre dievcatko, pekna, mila stale pomohla ked som potrebovala, uzasna kamoska a zabil ju jeden nezodpovedny idiot! ;-(
Odpovedať
:-( tak to ma mrzi.. a to ju zabil,ze zabil alebo ju zrazil autom alebo ako? umyselne ci neumyselne?? no mne moja kamaratka minule hovorila,ze jej spoluziacke sa zabil priatel, s ktorym sa mali brat... snazila sa byt chuda silna, vydrzala to pol roka a potom len tak odpadla a bolo po nej.. sa utrapila... chudatko. no teraz su uz aspon spolu...
Odpovedať
on mal autohavariu... ze nikomu sa nic nestalo, len jemu :-(
Odpovedať
jesisi moja :( jo je take strasne smutne :( a no pockaj poslem ti link a si precitas....ona sa zabila aj s priatelom takze su tiez spolu :(
Odpovedať
toto sa stalo...a doteraz nieje vinnik potrestany..vraj ze ich nevidel ..ale on im vletel do protismeru v zakrute a jemu sa nic nestalo a oni dvaja zomreli...boze je to strasne toto..vazne doteraz sa neviem spamatat ;-(
Odpovedať
hmmm.. smutne.. :-(
Odpovedať
asi tak ..ale pomaly sa spamatavam....boli to ale radsej sa bavme o niecom inom..predsa len som ti nechcela pokazit naladu :)
Odpovedať
ved v pohode... je tolko smutnych veci okolo nas.. treba sa s tym naucit zit....
Odpovedať
Profilova fotka
caute, ako sa mate? co nove? my mame noveho synovca, Andrejka, od pondelka, mal 3 kila a 50 cm.... :-D uz sme mu aj pokupili darceky, take uzasne, ze som sa skoro zblaznila, papucky malilinke, ponozky a spacie vrece. juj ako ja milujem tie malicke vecicky x-)
Odpovedať
Ahojky charlize! Jeej tak ty mas maleho synovca :-) super.. Ja mam straaasne rada deticky, by som ich najradsej spalala :-D moje sesternica ma maleho 3 rocneho sintra a dalsia sesternicka ma o 2 tyzdne termin, tak sa vytesujem, ze budem moct zasa kocikovat :-) Aj priatelova sestra ma amle deticky tak vzdy ked k nim dojdem tak si to uzivam.. Juj uz sa tesim na tie svoje x-)
Odpovedať
Bea, to je mile :-) Si viem predstavit, ze aka si natesena z tych veciciek. Inak ja som minule zostala v soku - prijemnom. Sme isli s milacikom v aute z obchodu a on len tak povedal, ze ci sa nejdeme splu pozriet do detskeho obchodu, nad ktorym som uz dlhsie slintala, ale aj tak mi to neprislo vhodne tam ist... Same kociky, postielky, vanicky a neviem co este.. Este by mi len prislo luto... No a on to sam od sbea navrhol. Ja som nemohla :-) Tak sme si to boli omrknut a sme boli taki nateseni :-) Juuuuj.
Odpovedať
halo halo tak sa hlasim
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme boli na aktivnej prechadzke s maminou :-D ja tiez moc nemozem do tych detskych obchodov, ked mam slabu chvilu, az mi je doplacu...ja som taka dojimava :-p mna velmi prekvapil Tomo, ma teraz doma synovca, ma 4 roky (Tomovho brata) a hned mi pisal, ako sa hrali, co robili, ako sa tesi a co papa, maly mu vela rozprava a Tomo mi to potom tlmoci a hned co by robil inak, aky bude on ocino a tak x-) z toho som nadsena... barborka vitaj, dlho si tu nebola:-) ako sa mate? co hafan? fotky este nemas?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Baby, ja som sa zblaznila do jedneho filmu... :-( Vo stvrtok som bola aj s maminkou v kine na Mamma Mia a teraz nan stale myslim. Fakt super uzasny film a milujem aj ABBU. A uz som si aj vymyslela mladomanzelsku pesnicku (ak nevymyslim nieco ine, kym sa budem niekedy vydavat... ;-) ). Bola v tom filme, resp. dve boli. Jedna je Winner takes it all a druha je I have a dream. Nadherne pesnicky... Dejovo ma ten film dostal - zasa nieco, co vo mne prebudilo svadobnu naladu. 20-rocna baba chysta vlastnu svadbu. Cely film je o dvoch dnoch pred svadbou. A ja uz chcem! :-( A Bea, aj take male vecicky uz chcem, ja by som bola schopna vykupit aj cely obchod takych veciciek. Ako to mozu take mini sit, to je uplne krasnucke... :-) A babatka su v tom este krajsie - cele na zjedenie. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kocice, vsetky vikendujete out of net? no teda :-) Gabi, ved to je fajn, ze si nasla pekne pesnicky, aj ze sa ti pacil film :-) a bude aj svadba. mne tak stale chodi po rozume, ci este nie je cas ukecat Toma, aby to bolo o rok... ale viem, ze je to skoro, aj s peniazmi ktovie ako budeme. a aj to bude krajsie, si to lepsie naplanujeme, nasetrime cim viac....a aj budeme uz rok spolu byvat, tak to bude take ozajstne vsetko :-p ale tiez mi to niekedy pride luto, ze preco nie uz o rok....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?