Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uži si to tam :-) pofoť niečo a potom sa pochváľ :-D maj sa krásne ;-)
Odpovedať
ahojte, Luna ono to na neho príde. netreba ho do ničoho tlačiť. ;-) neboj, určite sa dočkáš. Bea uži si to. tešíme sa na fotky. :-)
Odpovedať
Ahojte. Tak my zajtra s drahym odchadzame na dovolenku do Madarska. Sa tesime .. Dufam ze nam vyjde pocasie .. ale na vikend uz hlasia pekne tak uvidime. A Vam baby prajem krasne planovacky svadby a krasne leto 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ženušky... No po dlhej dobe sa ozyvam... Nejako nebolo kedy, veľa práce sme mali... Dnes ma vytočil každý, kto mi prišiel do cesty, od šéfa, cez zákazníkov po drahého... Asi mám taký deň blbec, lietam celý deň. :-( Ale v sobotu ideme sesternici na svadbu, tak sa celkom teším, dokonca zajtra končím skor v práci, pojdem jej pomocť chystať sálu :-) Celkom sa na to teším, okuknem si sálu, pretože v nej máme o mesiac neskôr aj my svadbu :-) Tak vám prajem všetkým krásny dník a ak tu do víkendu nestihnem zablúdiť, tak aj pekný víkend. Inak dnes má moja mamina meniny, tak som jej kúpila takú krásnu bielu orchideu, myslím že sa jej bude radovať :-)
Odpovedať
seruste :-) uz sa tesim na gibine fotky x-) studujem vas kazdy den, len nepisem... tak bea je mi fakt luto hafana, my sme mali doma tiez taku psiu tragediu tohto roku :-( nas nero (slovensky cuvac) nas este ako decka tahal so segrami po snehu na sankach, jazdili sme na nom ako na konovi atd :-D spolocny milacikos... tohto roku usiel a niekam sa zatulal, o par dni nato krstny (je zelezniciar) volal otcovi ze pri trati videl podobneho psa... nanestastie to bol nas nerko, este s jednym psom s ktorym usiel zrejme nahanali srnu - ta bola tiez pri nich... a vsetci traja boli mrtvi pri trati ako ich nabral vlak :-( nechapeme ako je mozne ze pred nim neusli. fakt takyto koniec si nezasluzil, havko dochodkar a takto dopadol. ked som dosla domov a videla prazdnu volieru az sa mi tisli slzy, dovtedy mi to pripadalo ze to nieje pravda... v pondelok sme boli zas doma a sli sme na nasu dedinsku matriku, lenze matrikarka tam nebola, nevedeli ci a kedy pride a cislo na nu nemali (alebo nechceli dat...) v noci sme cestovali naspat, tak ja fakt neviem kedy sa to vybavi... to je jak u debilov 8-( nemozem kvoli tomu brat volno a ked tam dojdem, tak nikoho nikde... ale inac je celkom v pohode tyzden, tak rychlo vsetko bezi... chvalabohu, nech je uz cim skor vikend ;-)
Odpovedať
ahojte, tak ja som tie knihy na Draždiaku nikde nenašla. pritom nehovrili nič o tom, že sú tam len niektoré dni alebo v určitích hodinách. :-( tak som z toho bola trocha sklamaná, ale čo už. možno nabudúce. zajtra idem s našimi na záhradu a tak tam zostaneme celý týždeň. ak všetko pôjde podla plánu začneme robiť terasu. :-) mali by sme poriešiť aj tie schody. no veď uvidíme. notebook síce budem mať so sebou aj s netom, ale keď som na záhrade na net si ani len nespomeniem. :-D tak keby som sa neozvala, ťažko pracujem. ;-) majte sa krásne zatiaľ.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zenusky, my uz sme doma, akoze paradny tyzden to bol, len co je pravda. Idem ponahravat nejake fotky na FB, tak potom popozerajte, bolo dobre, pochodili sme vselico, Kutna Hora, Praha, Chrudim, Kohoutov, Adrspaske skaly a tak vobec, pekne pocasie nam vyslo, fajn sme sa pobavili, az som ostala sama milo prekvapena, ze s nasimi a take dobre. Pekne odychujte, cez tyzden sa ozvem, peciem este chlebik na zajtra v pekarni a som zvedava, co sa na mna zasa zvali v robote, ked tam nabehnem...ale tento august si dam trochu chill out, tento vikend by sme mali ist do LM, dalsi vikend su zavody na Morave, takze tam... no a uz bude pomaly aj koniec :-( nechce sa mi ani do skoly, ani nic :-D musim si pockat do oktobra a potom sa tak posnazilkovat, ze to vyjde na prvy raz :-D
Odpovedať
ahojte, Bea super fotky, aj by som išla na taký trip :-) ja som sa dnes dotrepala do školy, mám zápočet z anj. zastavila som sa aj za šéfovou a opísala jej moju osnovu bakalárky. milión krát mi zdôraznila, že nesmiem opisovať lebo sa na to príde vďaka overovaniu cez pc program. no a v septembri sa na to pozrie a ak sa jej to bude pozdávať, tak mi nezmení tému. ]-( :-| tak teraz budem zahrabaná v knihách... prišla som na riadny odrb. čo mám notebook a k nemu mobilný internet od T-mobilu sľubovali, že budú mať pokrytie aj u nás na záhrade. klamstvo, sa čudujem, že sa im z huby neprášilo. je tam síce anténa ale signál je taký slabý, že sa mi ani prehliadač neotvorí. im ho asi otrepem o hlavu. tak sa hlásim teraz kým som v Kn. potom až o týždeň. tak sa majte a užite si zvyšok leta. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, toto iste sa stalo aj mojmu chlapovi. tiez na mape ukazovali,ake super pokrytie maju aj v dedine,kde byva.. lenze ked prisiel domov, signal nenaslo. isiel to reklamovat, sice sa to natahovalo,ale zreklamovali mu to.vratil datovu kartu a oni mu vratili peniaze. takze asi sa to bude dat riesit jedine takto. alebo najst jedno miesto,kde ten signal je trosku vyssi a tam chodit :-) on tak mal pred branou na muriku,nikde inde :-D
Odpovedať
ďakujem za radu, ja ho využívam najmä v meste takže to nie je problém len teraz budem týždeň na záhrade a myslela som, že vyriešim pár vecí cez net.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,,, Ja som tak isto ročník 1987, Sme s drahým už 4,5 roka,a tak isto máme pred zásnubami. Nakoľko drahý má ešte pred sebou 2 roky školu svadbu planujeme na september alebo oktober 2011( po promociach)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, ako sa mate? Dako je tu ticho :-D Ja v praci stale, ale super, tam je stale dobre, len nech to vydrzi aspon kym pojdem na matersku :-D mno, a zajtra ideme do LM po dlhej dobe, snad bude dobre. Ako sa inak mate babulky? A Gib je kde? Na honeymoon? A co by som vam tak porozpravala...nic mi nenapada. Riesila som teraz tie poistovne, zdravotnu, socialnu, este si odychnem par tyzdnov a sup do skoly, dufam, ze to bude dobre ( a ze to rychlo ujde). Delfinusik, vitaj medzi nami :-) Co studujete? Kde byvate? My mame tiez pred sebou 2 roky skoly, ja na externom, chlap na externom alebo na dennom, byvame spolu, planujeme sa od jesene snazit o babo, obaja makame tvrdo, aby boli korunky. Tak sa este niecim pochval :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
cawte :-) uz to mame definitivne, zmenili sme termin a myslim ze je uz konecny :-D prisposobili sme to fotografovi, kedze ma nabity v podstate cely buduci rok a tento termin bol este volny... a s tou matrikou to su teda somariny... horsia sprava je ze dnes zomrel rastov dedko, takze asi idem na vikend domov na pohreb :-( dufam ze vy si vikend uzijete veselsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,az teraz som sa tu dostala,fotiek mam zatial len malo ale budem sa snazit!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dlho som sa sem nemohla dostať, nemám kedy, skoro stále som u drahého,lebo jeho mamina má zlomenú ruku a treba jej pomáhať,keďže doma prerábajú a nie je tam net, takže mám smolu :-( Beuš aj ja idem tento víkend do LM, tak sa možno niekde zhliadneme ;-)
Odpovedať
waw gib ty si teda kost :-D fakt nevesta na pohladanie, tesim na dalsie fotky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cafte, tak pisem z LM... dnes ideme svokre gratulovat k narodkam, boli sme na hubach, tak mame rocnu zasobu kuriatok, asi ich budem davat do vsetkeho, kolko ich mame :-D Luna, tak sa zastav u nas, my sme az do pondelka :-) mozeme vecer niekam zajst na vino...alebo pivo, ked je tu ten pivny festival ;-) Gib, nadherne fotky, cakame aj na tie profi, parada! Tak aj zazitky popis, sme zvedave :-D Katuska, super termin, to je fajn, konecne konecny :-) my sme zase zacali spekulovat, ze budeme mat alternativu, 18.9. alebo 12.6. no uvidime... podla toho asi, ci sa nam podari to babatko, a ako sa to bude viac hodit potom s bruskom alebo kocikom :-D Ostatnych pozdravujem.....x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Beuš, nemohla som sa zastaviť, lebo sme tam prišli v sobotu o jedenástej a večer o desiatej sme už išli domov, lebo môj ocino sa ponáhľal ešte na jednu oslavu a môj drahý nechcel zostať do nedele a ísť domov autobusom :-( tak som sa tešila, že tam zostaneme dlhšie... Gib bola si kraaaaaasna nevesta :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No vas tu ale je :-D :-D :-D Mame havinka, fenku, vola sa Prada, fotky na FB :-D sme to dlho nevydrzali co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) No to ste teda dlho nevydržali, ale hlavne, že ju budete mať radi :-D
Odpovedať
ahojte.. no ja sem chodim nakukovat :-) mali sme teraz vela prace na zahrade.. rozkopali sme cely dvor, lebo sme hladali jednu sprostu ruru :-) tak si viete predstavit.. teraz robime exterier, a v zime interier :-D aspon tak sme si to rozmysleli.. Bea, videla som havinka.. krasna je :-)
Odpovedať
zije tu esste niekto???
Odpovedať
ahojte, ja som síce neaký ten net na záhrade mala, ale chudáčik mini notebook nezvládal spracovávať dáta tak som pozerala len veci do školy. bola som dva týždne u nás na záhrade, prvý týždeň s rodičmi, tento týždeň s Vilim. mali sme celý dom pre seba na 4dni tak sme si nanečisto vyskúšali ako sa nám tam bude bývať x-) poviem vám bola to paráda ani sa mi dnes nechcelo naspáť. :-( som každé ráno nakúpila, navarila, robili sme poriadky okolo domu. konečne sme začali robiť terasu. :-) zajtra hodím neaké foto na FB aby ste videli čo sme porobili. už sme dostali aj ponuku na čisto drevené schodisko, ale ešte skúmame či je to adekvátna suma za tú robotu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja tu chodim kazdy den pozriet, ci niekto napisal :-D a hrame sa s hafanom... mala je strasne zlatucka, mame babo proste, tak radost. A vikend strasne rychlo presiel, sa mi nechce zajtra do prace :-( tak vas vsetky zdravim proste :-D
Odpovedať
ahojte.. no ja stale cakam na vyjadrenie zo skoly, ze ci ma vzali.. a este sa im neuracilo to poslat. tak mam nervy na celu skolu.. vcera sme boli na vylete... super bolo :-) a dnes konecne pride drahy, lebo bol doma..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja mám tiež stresy zo školy, lebo ešte neposlali vyjadrenie, či ma berú aj na druhý stupeň, tak neviem :-( tak nemám moc ani náladu na nič...
Odpovedať
ahojte, ja mám stresy zo školy nonstop. mňa to asi neprejde, zas sa cítim ako rok pred maturitou akurát teraz by to mali byť štátnice. ešte som stále nezačala s bakalárkou pritom v septembri by som mala už niečo predložiť. poobede sa budem musieť do toho pustiť. baby ako ste zvládali tretí ročník???? mňa ide poraziť a škola sa ešte ani nezačala. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
eric dá sa to zvládnuť...ja som všetko nechávala na poslednú chvíľu a zvládla som to, takže verím tomu, že to zvládneš...
Odpovedať
vždy si vravím veď spravili aj blbší (nemyslím teraz vás ale niektorých z ročníka) ale napriek tomu si neverím je to na nervy. a teraz som sa dozvedela, že budem mať opravák zo SM čo som myslela, že prenesiem. blbé je, že ešte nevieme kto bude skúšať, kde sa bude skúšať a kedy ale má to byť pred zápisom a ten je budúci týždeň v piatok. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, máš pravdu, spravili aj blbší, tak prečo by si ty nemala ;-) je to veľa stresu a starostí s tým, ale neboj, ty to určite zvládneš
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?