Ročník 1987. Pridajte sa!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
...tak ak sa tu takéto nevesty nájdu tak šup sem písať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slniecko hej mas pravdu,s tou vierou,aj ked netvrdim,kazdy sa moze sobasit kde chce ale keby som ja bola neveriaca tak tiez neviem ci by som sla do kostola
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky :-D malo chodim teraz, prepacte, ale vela je toho v robote, po veceroch som so psom, lebo chudacik uz je stary, ochrnuli mu zadne nohy, tak len lezi cele dni, potom ho tak podopieram jak babatko a prejdeme sa po zahrade, Vetovi chodime par krat v tyzdni, no proste tak... ak to neprejde, tak sa s nim budeme v pondelok musiet rozlucit :-( ale ja ho nenecham trapit, to budem radsej smutna, ale on je proste behavy pes, nemoze nemat zadne nohy... Adusik, kolko rokov ma vas tiger? Erika, jeeeej, gratulujem strasne, to je parada :-D pekne si to uzi u kamosky, len aby si sa nenakazila, lebo o chvilu budes drankat od Villiho bejby aj ty :-D ako ja, sa nemozem dockat, nakupila som nam vitaminy, meriam BT, no vytesujem sa poctivo. So svadbou nemam co riesit momentalne, az od noveho roka a ked budem vediet, ci som tehu a kedy sa to narodi - napr take saty riesit :-D bude sranda no. S tymi matrikami je to zabavne ako vas tak citam, no niekoho uplatit a mate pokoj, tak sa to asi dnes riesi :-D ozaj, 1.9. nastupujem TPP 8-)
Odpovedať
Nely ten papier čo vám dali je delegačka tj. splnomocnenie matriky (tvojho manžela) aby iná matrika vás mohla zosobášiť. mne sa tiež veľmi páčia svadby v kostoloch, ale ja som sa tam nehrnula. ani jeden z nás nie je veriaci. tým to u nás haslo. :-D Bea u mňa to nehrozí. strašne sa mi páčia bábatká, ale nedokážem si sama seba predstaviť ako 21 ročnú matku s nedokončenou školou bez práce, ktorá býva v izbe rozmerov 5x3 metrov. nemala by som problém kúpať, nakŕmiť, prebaliť bábatko ťahšie si už viem predstaviť, že by som vstávala uprostred noci. a GRATULUJEM k tpp. to je super. takže teraz pôjdeš na externé???
Odpovedať
Profilova fotka
caute kočky,tak mi zajtra drzte palce ;-)
Odpovedať
gibbidis Ako rychlo to ubehlo ze? A zajtra sa uz vydavas .. Budem na teba mysliet .. zajtra mas svoj velky den .. Krasne si to uzi! Drzim palce nech Vam vsetko vyjde! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja ti,gibbidis,drzim palce :) mne sa zajtra vydava aj spoluziacka, tak budem na vas, nevesticky, mysliet x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Gib, krasne si uzi dnesny velky den, daj potom vediet, budeme zvedave. Eri, ano, na externe :-D cela stastna. Baby, peciem, tak utekam do kuchyne, vecer sa ukazem, dufam, ze aj Gib :-D krasny vikend vam ;-)
Odpovedať
No pochybujem, ze Gib si najde dnes cas :-D :-D Ta ma ine povinnosti :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaa ked budem mat svadbu, tak dam niekomu minimalne pokyny, aby vam zavesil dake fotky a napisal ako sa mam :-D alebo budem mat internet v mobile a napisem vam sama :-D
Odpovedať
Bea, ty nemas chybu :-) A ako sa ma Tudorko? Uz mu je lepsie? Stale nanho musim mysliet....
Odpovedať
Profilova fotka
Aduska, horsie a horsie, musela som mu obviazat tie nohy, ako ich taha za sebou, ma ich uplne zodrate, krvave ;-( musim to zajtra doriesit, uz sa nemozem pozerat, ako sa trapi... keby si videla, ako sa pretvaruje, ked si mysli, ze ho nevidim, tak normalne place, snazi sa pohnut tymi nohami, chudacik moj maly... strasne mi je z toho smutno, uplne nechapem. Predstavovala som si tisic moznosti, ako skonci jeho zivot, ale toto mi fakt nikdy nenapadlo (kto neviete, tak nas stary psik ochrnul na zadne nohy) ... takze tak. Zajtra na nas mysli... Kocky, ako sa inak mate? My odychujeme cely vikend, uz sme to strasne potrebovali, len lezime a kukame filmy, vcera tu bol kamos na navsteve, vecer sme pozreli dva filmy, dnes dalsie dva, obed sme uvarili vcera, dnes len prihriali a ja som vypocitala, ze sa zacneme v oktobri definitivne snazit o babatko :-D Takze tak, mam radost, budem TPP, budem si priplacat na nemocenske aby bola vyssia materska.. ozaj, Tomo sa este mozno dostane na denne do skoly, ja na to externe a viete si predstavit situaciu, ze v piataku budem kupovat listky na vlak: 1 cely, 1 studentsky, 1 detsky :-D ja viem, detom sa listky nekupuju, ale situacia je to brutalna... :-D
Odpovedať
och boze, to je strasne.. chudacik maly.. keby bol dajaky sposob ako mu pomoct :-( budem na vas mysliet.. vela sil ti zelam. hlavne, aby sa netrapil...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, tak ja som celý minulý týždeň strážila Adriána a aj tento budem. cez víkend sme objednali rám na schody. pôvodne sme chceli celé drevené, ale budeme mať železný rám a samotné schody budú drevené. veď keď budú hotové pofotím. Bea psíka mi je ľúto. inak je zaujímavé. kamarátka mala už tiež starého psa. bol chorľavý nevládal jesť a na nohách sa mu spravili rany. neskôr už nevedel poriadne chodiť. radšej ho dala utratiť. mne ubehlo toto leto ani neviem ako. už by som pomaly mala začať rozmýšať nad mojou bakalárkou. bojím sa, že nenapíšem toho dosť. sa zas cítim ako pri maturitách. nie som si sebou istá.
Odpovedať
Gib dúfam, že tvoj svadobný deň dopadol podľa tvojich predstáv. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) dlho som tu nebola...Vidíš Beuš, ja si nemocenské priplácam už štyri mesiace a nejak bábätko neriešime,teda ja by som aj chcela, ale hádam po októbri sa do toho pustíme 8-) Gib dúfam, že tvoj veľký deň bol supeeer :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Smutny den. Tak uz havka nemam. Bola to fakt sila, ak sa to tak da povedat, otrasny zazitok, ale uz bol na tom fakt zle, strasne sa trapil, uvarila som mu same dobre veci, nakrmila, pohladkala. Doktor bol uzasny, strasne velky clovek, normalne plakal s nami, pochvalil nas, ze sme sa dobre rozhodli, ze to bolo najlepsie, co sme mohli pre neho spravit, ze sa velmi trapil, ze by to nebol zivot, ak by mu aj dal lieky, ze by sa nic nevyriesilo, neskutocne nas podrzal. Nas tam nechal stat, strasne som plakala, uplne sa mi zastavilo srdce s nim, bolo to hrozne....no uz som sa snad vypisala z toho, na jesen si asi kupime noveho havka, mama bola strasne hotova, plakala a tak, jaj... ;-( Luna, aj my chceme od oktobra, zatial si meriam BT, ale cykly mam celkom slusne pravidelne, sa aj dost orientujem kedy ovulka a tak, snad sa nam zadari co najskor, velmi tuzime po babatku (pozor, uz obaja :-D x-) ) Tak vam tiez drzime palce, mozno budeme potom v nejakej spolocnej teme na konovi :-D Erika, parada, tesim sa na schody a Adka si uzi pekne. Bakalarka bude super, neboj, tam aj ziskas istotu aj vsetko, kedze to budes pisat cely rok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Včera sme akurát riešili tému bábätka s drahým, no neznelo to povzbudivo, povedal, že on sa ešte na to necíti, že na budúci rok, lebo chce ísť ešte na dovolenku bez detí a tak....takže možno budúci rok v lete :-. no neva To s havkom mi je ľúto :-(
Odpovedať
charlize Viem si predstavt co si prezivala :-( Aj nas havko uz nevladze stat na zadnych nohach a len tazko sa vie postavit. Chudacik ale ma uz 13 rokov tak sa nie je comu cudovat .. ved je to uz starcek. Susedia tiez dali utratit psika pred asi mesiacom lebo mal rakovinu a hned na druhy den si isli po noveho .. tak skus si aj ty zaobstarat noveho uz teraz a mozno to trosku utlmi smutok za starym psikom. Ale viem ze este stale ho budes mat pred ocami .. lebo taky psik to sa berie ako clen rodiny!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky... beus mrzi ma to velmi s hafankom, ale je mu uz dobre, netrapi sa.. :-( ericc tak ty takto pekne praxujes cez leto...xixi..no ty uz budes skusena mamina :-D :-D ja sa k detom radsej ani nevyjadrujem... moj stary chce deti a velmi, no je to u nas uzavreta tema a uplne tabu... on si mysli ze deti nosi bocian, tak neviem... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak to si počkáte na toho bociana 8-) potom ho pošli aj ku mne ;-)
Odpovedať
Ahojte.. Bea, ma to uz za sebou.. chudacik.. viem si predstavit ake to bolo.. ako s mojim Rikinkom.. jemu davali narkozu, takze vyzeral ako mrtvy a to som vtedy revala ako by ma drali.. potom bolo na chvilku dobre a o rok... no ved vies. Z mojej skusenosti ti mozem poradit, nech si psika zaobstarate vazne az na jesen... aspon 2 mesiace nemat nic.. pretoze mne dali Bennyho na narodeniny, sice to bolo o 4 mesiace od kedy nebol Riki.. no ale proste som si nanho nemohla zvyknut.. vadil mi. a tak velmi som tuzila po novom priatelovi.. ale nemohla som si pomoct.. takze som si nanho zvykala pol roka.. :-S teraz by som ho samozrejme nedala za nic na svete.. ale bolelo ma srdiecko vtedy. kedze som toho psika predtym mala od 6 rokov a prezil so mnou vsetko mozne. proste mal svoje miesto.. tak isto ako Tudko mal miesto u vas.. kazdy psik je jedinecny.. my ideme v nedelu zas do prahy.. sa mi vobec nechce, ale nenecham milacika sameho.. ma tam zas tie testy blbe.. snad uz ide posledny krat.. Gib... fotkyyyyyyyy :-)
Odpovedať
Nely to myslíš vážne??? že deti nosí bocian, on tomu verí??? wau čo sa mňa týka, bola by som schopná postarať sa o vlastné dieťa. veď sa starám aj o Adriána a nie len teraz ale už aj keď bol menší som ho zvykla stážiť celý týždeň tj. mala som ho aj na noc. ale predstava, že by som mala vlastné dieťa teraz mi momentálne nesedí. necítim sa na to a Vili sa necíti na otca. takže to máme vyriešené. ja sa chystám vo štvrtok na Draždiak, je tam knižný kolotoč. idem omrknúť čo to chce byť. už som dlho nič nečítala.
Odpovedať
erika, nemyslim si, ze nelynka to myslela doslovne :-D to bolo myslene ironicky :-N ze jo? proste, ked sa mu nechce, tak sa mu nechce.. a chlap sa neda k nicomu prinutit.. to poznam...
Odpovedať
Profilova fotka
ericc nie neveri tomu, tak ako pise princess myslela som to ironicky, ved sama dobre vies ako to je u nas doma co sa sexu tyka a bohuzial bez toho deti nebudu... tak preto ze si asi mysli ze deti nosi bocian
Odpovedať
sorry :-D :-N neako mi to nedošlo... dnes mám asi spomalené myslenie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eri vpohode, mna dneska pr ezmenu boli cely den hlava a drahy ma ukecava na bicykel, snad zacne prsat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky. Dakujem za podporu. Ja nechcem psa, urcite chvilu, nemohla by som hned Tudora vymenit a zabudnut, to nejde. Aj dnes rano automaticky som isla pozriet ako mu je, vodu vymenit a tak, az ma zamrazilo, ked som si to uvedomila, aj v praci som sa normalne rozrevala, ked sa ma pytala kolegyna ze ako havko... no nic. Chudacik, uz mu je dobre, to nebol zivot, nastastie sa trapil len par dni, pekne si to uzil, postarali sme sa, varila som mu, rozpravala som mu, a tak. Hainy, mal 12 rokov. A ano, bol clenom rodiny, to si ani neviete predstavit, co vsetko bolo okolo toho jeho zivota :-D on bol prekvapenie od mojho ocina, mi povedali jedneho dna, ze babka chce robit leco, a ideme kupit na nejaku dedinu lacne paradajky, a dosli sme tam, tam steniatka behali po dvore a on ze vyber si :-D x-) no krasa. Luna, skuste sa stretnut s nejakou tehotnou kamaratkou, na Toma to strasne zaposobilo a hned zmakol.. :-D a do detskeho oblecenia treba obcas zajst :-) Tom uz zacal chodit sam, obzeral mini svetriky a tak :-) Eri, daj vediet, co to bolo, znie to dobre, ten Drazdiak ;-) Nelynka, neboj, aj na Fera dojde :-D
Odpovedať
Bea jasné, že dám vedieť. inak s tými schodmi to nevyzerá tak ružovo. predbežná kalkulácia nie je taká akú sme očakávali. na to že to bude len železný rám so zábradlím je to veľmi drahé, takže teraz hľadáme niečo lacnejšie.
Odpovedať
Profilova fotka
Beuš to nepomáha, jeden kamarát má malého synčeka a keď sme ich boli pozrieť a povedala som, že aj ja chcem,tak mi povedal, že si ho mám požičať :-D no nič,však času máme dosť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, prisla som sa s vami este rozlucit, ideme do Ciech na chatu tete s nasimi, trosku zmenit vzduch a tak vobec, tak vas silno pozdravujem, Erika nech hlada schody, Nelynka pracu, Luna posledne svadbo vychytavky a Adka pozdravi psika, Gib nahra fotky kym sa vratim a Hainy poriadne rozplanuje nieco na svadbu :-D pokusim sa tam dostat na net, ale nic neslubujem, potom vam aj nahram fotky, ak bude nieco zaujimave na videnie :-D majte sa krasne, uz teraz mi chybate :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?