Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
a o aký post sa uchádzaš, ak smiem vedieť? :-)
Odpovedať
predavačka, nič ine tu poriadne nie je...okrem vyrobnych technikov a obchodnych zastupcov s 5 ročnou praxou
Odpovedať
to poznáme, všade by chceli 20-ročných s 20-ročnou praxou. ]-( ja tiež nerobím to čo som vyštudovala, ale to dnes málokto, ak vôbec má prácu :-( no tak ako to dopadlo? :-) už vieš niečo nové? :-)
Odpovedať
ahoj lyduska, pekny den prajem :-) dopadlo to tak, že ked som došla na pohovor, išlo to ako na pase. pan šefino mal pred sebou 5 cm kopu životopisov, takže velku nadej na uspech nemam...ale "ževraj" sa ozve do konca tyzdna, čo predpokladam, že sa neozve. idem znova k babke pomoct jej s pečenim, aspon prejde čas
Odpovedať
to poznáme, ale nevzdávaj sa mne osobne sa veľakrát potvrdilo, že práca, ktorú som veľmi chcela a tak mi na tom záležalo aby som ju dostala, tak samozrejme nevyšla, ale zato naopak konkurzy, na ktoré som išla len aby sa nepovedalo, že som nešla a nevyskúšala, tak som vyhrala a zobrali ma :-)
Odpovedať
ahoj včielka, ako sa dnes máš? :-)
Odpovedať
ahoj lyduska, som u babky, inak sa mam fajn. akurat mi včera aj dnes volali, aby som prišla buduci tyzden na dalsie pohovori. :-) a ty ako, ako ide den?
Odpovedať
dobre ranečko sa praje :-)
Odpovedať
no tak sa ti to pekne rozbehlo, určite ti niečo z toho vyjde :-) a mne včera bežal deň tak normálne, akurát som prišla z práce taká unavená, že som celé poobedie zívala a ešte aj teraz ráno zívam v práci dúfam, že sa preberiem (teraz by som najradšej položila hlavu na stôl a spala) a zákusky ako, vydarili sa? :-)
Odpovedať
zakusky sa vydarili všetky, len keby nebolo take teplo, lebo s marcipanom sa zle robi a o kremoch ani nehovorim
Odpovedať
poznám to, keď občas pečiem ale dnes sa už riadne zamračilo, hlavná vec, že keď som išla z domu, tak svietilo slnko a ja som sa obliekla jak na pláž keď pôjdem domov a bude pršať, tak budem mať blato aj na hlave :-(
Odpovedať
dobre ranko lyduska, u nas bola okolo polnoci vichrica, myslela som, že nam dom odfukne. teraz je pekne, slniečko, ale od zajtra sa ma schladiť. už som doma od babky
Odpovedať
Článok sa načítava...
tu tiež vyšlo slniečko, ale pripeká riadne 8-) tak je dusno, že už len odrátavam minúty, kedy konečne skončím v robote ráno to vyzeralo na poriadnu búrku, ale začal fúkať vietor a všetky čierne mraky rozfúkal :-o
Odpovedať
bola som na 2.kole pohovorov, v pondelok bolo 1.kolo, dnes ma zavolali na 2.kolo a vyzera to tak, že možno z toho niečo bude, len sa nechcem vopred radovať, aby som to nezakrikla
Odpovedať
dobre ranko lyduska, ako si vikendovala? :-)
Odpovedať
dobre ranko vcielka! vikendovala som celkom v pohode v sobotu sme boli u našich, mama je Anna, tak sme boli zagratulovať, odniesli sme na cintorín kvety a zapálili sviečky, lebo aj obe babky boli Anny a aj prababka a dnes sú to práve 4 roky, čo mi zomrela jedna babka. a včera sme sa boli u svokrovcov na večeru a ešte predtým sme sa boli bicyklovať, takže ja tak a ty ako?
Odpovedať
takže ja som to mala dosť rušne. sobota prebiehala klasicky, nič vynimočne...až prišiel večer a noc, a moja suseda, ktora ma rodičov na dovolenke, si urobila doma party. niečo otrasne, hudba im tam vyhravala tak, že to počula cela ulica, alkohol tiekol potom, kvantum ludi. inak je to moja sesternica, s ktorou na nerozpravam. nedela ok, pohoda...nevyspata, oči červene ako opica zo sobotnej prebdenej noci, ale prešlo to. večer som zaspala ako babätko. chystam sa do mesta. dnes by som mala dostatť definitivnu odpoved, či ma prijimaju /neprijimaju do roboty.
Odpovedať
tak ti držím palce, aby ťa prijali a s tou hudbou, to mi je akési povedomé, my momentálne bývame v bytovke v prenajatom byte a pod nami býva jeden (prepáč za výraz) idiot, ktorý znepríjemňuje ľuďom život ten každý deň púšťa hudbu tak nahlas, že mi zrní podlaha pod nohami a o tom aby sme nemali telku tak nahlas jak u hluchých ani nehovoriac manžel za ním už pár krát bol s tým, že ho povláči po úradoch a môže každý týždeň platiť mastné pokuty, ale stíchne tak na jeden až dva dni a potom zase staré známe :-(
Odpovedať
mlada si chcela vyhodiť z kopýtka...len hold, prehnala to. to je dlhšia story, škoda reči, načo budem nad tym lamentovať hned zrana ;-) dam ti vedieť potom odpoved, čo sa prace tyka. už len 10 tyzdnov a mam doma draheho x-)
Odpovedať
a ja už len tento týždeň a budem mať týždeň dovolenku a potom zase týždeň v práci a zase týždeň dovolenky 8-)
Odpovedať
a chystate sa niekam na dovolenku? možno som sa ťa to už aj pytala, ale nepamätam si.. :-N
Odpovedať
chceli by sme niekam vyraziť, niekde na západ alebo sever Slovenska, ale iba na krátko, možno iba na 2-3 dni :-)
Odpovedať
strašne tužim ist na Oravu, ale to bude možne asi až buduci rok v lete. minuly rok sme boli v Tatrach, pekne bolo.
Odpovedať
ja ani neviem kam pôjdeme, asi zbehneme na net a po niečom sa poobzeráme :-)
Odpovedať
na nete teraz najdeš hocičo. my sme išli cez 1 netovu cestovku a nemali sme s nou žiadne problemy, za 2 dni sme mali ubytovaci poukaz, fakt žiadne problemy. a kebyže mam ist na dovolenku , tak určite cez rovnaku cestovku
Odpovedať
hej na nete je dnes fakt všetko, tak verím, že niečo vyberieme, potom ti napíšem čo, možno to budeš poznať :-)
Odpovedať
zas tolko som toho neprechodila :-D
Odpovedať
ale si tam bližšie, tak určite je väčšia pravdepodobnosť :-)
Odpovedať
jaj, tak to určite ano :-)
Odpovedať
kedy dnes budeš vedieť, či ťa prijali? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?