Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte vsetyk 85-ky! Kto sa prida a pokeca o hocicom?
Odpovedať
tak to fakt nie je vela, u nas su to vyššie počty
Odpovedať
keď som ešte bývala u našich, tak by som za to,aby toho bolo málo dala neviem čo, ale teraz sme len dvaja, takže je toho podstatne menej ako zo 6 ľudí
Odpovedať
lyduska, a mas aj surodencov?
Odpovedať
mám dvoch mladších bratov, jeden bude mať 22 ten druhý má 10 a ty máš súrodencov? možno som sa už pýtala, ale dajak nepamätám :-)
Odpovedať
mam brata, 21 ma, v decembri 22...2 roky je medzi nami rozdiel
Odpovedať
prajem krásne víkendové ránko takže sme obidve najstaršie zo súrodencov :-)
Odpovedať
ahoj lyduska, vieš čo, od rana som taka rozčulena...mam pocit, že v tejto domacnosti sa zodieram zbytočne. hovorim mame, že kupelnu som už umyla...nie, ona ju musi umyť ešte raz. už tu ani prstom nepohnem ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
to ja dobre poznám, len trošku obrátene od ráno som makala ako mulica a bratia nemali ani najmenší problém s tým, aby urobili neporiadok ešte väčší ako bol a mama sa potom rozčuľovala, že som vôbec neupratala, to ma tiež poriadne rozhádzalo ]-(
Odpovedať
ale ja robim a ona to urobi po mne ešte raz. tak načo sa ja tu vobec namaham? iny vyspavaju cele doobedie (čo si ja zdaleka nemožem ani len dovoliť) , ja tu musim makať od rana jak taka fretka a čo z toho? zničene nervy a chrbtica. nestačim si na nu gely kupovať, čo mi tlmia bolesť
Odpovedať
máš bolesti? a nebola si s tým pri lekárovi, veľmi to nepreháňaj, aby ťa aj neseklo
Odpovedať
vcielka, pohadaj sa a hotovo....uz aby isli na dalsiu dovolenku, ze?
Odpovedať
serus milovana, ta ty aj tu? :-) pridaj sa k nasmu duu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lyduska, bolesti mi tlmi Fastumgel, zatial pomaha... ahoj milovana, vitaj v našej teme, kde sme zatim len 2 ...bolo nas viac, ale vzdali to :-D :-D
Odpovedať
vcielka tak vies ze ja u vojakovskej teme :-D
Odpovedať
milovana, ale ja u vojakovej teme ne som ta pokecaj s nasim duom aj tu, ne? ;-)
Odpovedať
tak dnes som bola 1.krat v praci a bolo fajn. vela info, ale s tym som ratala. pači sa mi tam, rychlo ubieha čas ;)
Odpovedať
no vcielka, takze dobre bolo, hej? ;-)
Odpovedať
dobre bolo, nesťažujem si. vždy si hovorim, že bolo aj horšie
Odpovedať
bre ranko lyduska, neuveriš, ale už mam aj volno :-D iba dnes, zajtra idem na poobednu, vo štvrtok na rannu a v piatok mam znova volno, a tak sa to bude striedať cely mesiac, až pokial sa neotvori nove nakupne centrum. ranna je od 9.00 do 17.30 a poobedna od 12.30 do 21.00
Odpovedať
ahoj lyduska, ako si sa mala na dovolenke? ja chodim do prace, pači sa mi tam x-) inak nie je nič nove. budem sa opakovať, ale tentokrat s inym čislom: už len 8 tyzdnov x-)
Odpovedať
na dovolenke som sa nudila ako kon parkrat sme s muzikom vysli vecer von a to bolo vsetko ale ak pocasie da, tak na buduci tyzden pojdeme do tatralandie do LM na take 3 dni :-) 8-)
Odpovedať
som rada ze sa ti praca paci, je to dost dolezite vidis ako sa ti to krati, a potom bude uz iba 7, 6, 5,....1, 0 a pride domov :-)
Odpovedať
fuuuha, tatralandiu ti ticho zavidim :-N
Odpovedať
vcielka preco? :-) chceli by sme ist do tatralandie, do western city aj do besenovej a na spiatocnej ceste by sme chceli stihnut aj aquacity poprad no este uvidime, ci nam to vyjde 8-) potom dam na pokec fotky, tak sa mozes pozriet :-)
Odpovedať
pretože aj ja chcem ist do tatralandie :-D tešim sa na fotky x-) dnes mam volno
Odpovedať
ja dnes pre zmenu zastupujem kolegynu v cerhove, ale tak strasne sa tu nudim, lebo vobec nie je ludi ja ti zase zavidim, ze mas dnes volno
Odpovedať
o nude mi niečo hovor, včera som myslela, že v robote zaspim. maličko ludi...cez vikend to bolo to iste, ale o niečo viac ludi. dufam, že ked sa otvori nove obchodne centrum (lebo onedlho pojdem tam do novej predajne, tu sa len zaučam), tak tam bude viac ludi.
Odpovedať
ja si myslim, ze asi ano, a teraz si v predajni niekde v meste? :-)
Odpovedať
hej, v meste 1 obchodnom centre, ale je to dosť od ruky, priamo v centre mesta to bude ine. ale už len zopar tyzdnov a dufam, že už budem tam.
Odpovedať
musis odratavat tyzdne ako pri priatelovi a zbehne to rychlo :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?