Menu Forum

Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

11. feb 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
smaily
Registrovala sa 2. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1226 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov. Rakúsko.
 ahojkaj Zdenka. Tak my mame zajtra na obed v plane dobry obedik.... emoticon
sobota je pre nas proste ako nedela na sk.... emoticon
tu je sobota najkludnejsia....pre nas...a budeme mat sampionovu omacku s nejakymi talianskymi cestovinkami....(to mily pripravi) tak uvidime,ale nechcem sa prezrat emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
no rano bielkovinku....
a vidis,ja si tiez musim uz zimne boty kupit...... emoticon emoticon
eeka kde si?????
9. nov 2007 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 dobre ranko,cice. Tak ja som sa vazila 1 krat po dovolenke a som stastna,ze nemam viac.... emoticon
mam 60,5 kil a z toho 29%tuku,pritom pred dovolenkou som mala 38%tuku!
tak a teraz uvidim kolko buduci tyzden schudnem mojou chutnou bielkovinkou....zas som sa nou prezrala ale prijemne,lebo predsi si to rozrabam v 0,5 litra vody... emoticon emoticon a vzdy sa citim,akoby som zjedla kona... emoticon
dnes rosku budem veru obedovat sampion.omacku s talianskou cestovinkou......co hovoris eeka???
ale na veceru uz chcem zas bielkovinku......
no kde ste vsetci?? spite??? emoticon emoticon emoticon my pojdeme uz do obchodu.....papa emoticon
a pekne chudnutie....
a pekny dnicek... emoticon
10. nov 2007 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
queen
Registrovala sa 12. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov a 1 album.
  • Svadba bola 12. mája 2007
    Vo Viedni
fotoportrét
fotoportrét
queen
Registrovala sa 12. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov a 1 album.
    Vo Viedni
 ahojte kocky.Veru vam poviem aj ja zacinam byt nestastna lebo odkedy som vidata som pribrala 4 kila a nie a nie ich zhodit. Do fitka nemam cas ist. Doma si trosku zacvicim, ake potom to zasa dobehnem nejakou tou cokinkou. Moj manzel tiez pribera. Mame sa velmi dobre tak priberame ako prasiatka. Vecer ked prideme z prace tak hned mame obidvaja prvu cestu do chladnicky a okolo deviatej vecer chrumky chrumky - salamovy chleba, potom nejaky ten syr - ten vecer nemoze chybat, sme zavisly a nakoniec cokina. Ale nie jedna tablicka ale cela cokolada. A kila prichadzaju a ja neviem co robit. Uz sme skusili kupit len zdrave veci, ale potom sme po tyzdni taky hladny, ze si povieme preco sa tak tyrame. Poviem vam nevadi mi u manzela, ze pribera ale u mna . Nechcem stratit u neho atraktivitu a hlavne u seba. Co mam spravit, poradte nejaky lahky recept ako sa udrzat emoticon
10. nov 2007 o 09:27  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ahoj queen emoticon tak to je vzdy tak,ked sme zacali s milym pred 3 rokmi spolu byvat,tak som hned pribrala...a zvlast preto,ze vie suprovo varit.... emoticon
ak sa nechcete vecer zbavit papania a nekupovat bielkovinove prasky,tak najlepsia cesta je ze si na veceru budete vzdy robkat bielkovinkove jedlo...ziaden chleba,ziadna schoko... ale napr. grilovanu rybku so zeleninou....nizkotucny tvaroh s ovocim....morcacie alebo kuracie mäsko so zeleninkou....no aby to bola bielkovina a vtedy zarucene budes chudnut a udrzite si vahu....
ja si zatial nestiham robit bielkovinove jedlo,a preto som si kupila jeden z najlepsich bielkovinovych praskov na chudnutie...dam si do vody,alebo mlieka a som najedena...a chudnem pritom.....
neviem ako mas rozozene jedlo pocas dna a co... emoticon prajem ti aby si sa rozhodla pre svoj styl chudnutia a nepriberania.... emoticon emoticon emoticon
10. nov 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
queen
    Vo Viedni
fotoportrét
fotoportrét
queen
    Vo Viedni
 ahoj smaily, dakujem za radu. Popremyslam o tom bielkovinovom jedle.Moj problem je ten, ze moje chutky su vseliake a ked neskombinujem slane so sladkym tak mam stale vlci hlad. Ale poskusim sa premoct.
10. nov 2007 o 10:59  •  Svadba bola v máji 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 no ahojte chudnuce cice! stale nikoho? vsetci ste taki zaneprazdneni v sobotu???? emoticon emoticon
ja som si prave kupila vanila jogurty,aj jogurtove nizkotucne drinky a budem si to miesat s mojou bielkovinkou.....bude to konecne ine..... emoticon tesim sa,ale dnes vyzera,ze aj na veceru budem papat zeleninku so sampion.omackou ...lebo to bude urcine super,kedze to vari moj mily.....ja sa liecim s anginou.... emoticon
kde ste?? emoticon emoticon
10. nov 2007 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
Registrovala sa 28. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 351 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 1. marca 2003
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
Registrovala sa 28. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 351 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
    Trenčín, okres Trenčín
 ahojte...
iba rýchle zdravím... chlapi sú vo vani, práve sme došli domov, od rána sme neboli doma..
a dnes sa celkom držím, na to, že sme boli u našich... iba vitamíny... oriešky, hrozienka, banán, karfiol a jablko emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
zatím pá, idem aj ja do vane a večer sa konečne "venujem" manželovi, šak som ho týžden poriadne nevidela emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
10. nov 2007 o 19:08  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 no adamko,aspon ty emoticon emoticon tak peknu vanu prajem a krasny vecer prajem..... emoticon
10. nov 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 dobrú noc cice emoticon!!
dnes som sa fakt "držala" .. normááálne emoticon emoticon
10. nov 2007 o 22:54  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 krásne ránko "Cicky" emoticon
11. nov 2007 o 09:52  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ahojte... emoticon
tak ja som dnes vyskusala bielkovinkovy prasok s vanilkovym mliekom a chutilo to suuuuper...... emoticon emoticon
no uz sa tesim nato,ked sa budem zas v sobotu vazit emoticon emoticon a uvidim dalsie kila dole....
dnes su u nas martinske slavnosti....ked pride moj mily Martinko budeme papat trosku tortu...... emoticon emoticon
a asi aj vareny punc emoticon emoticon pekny den prajem..... emoticon
11. nov 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 ahoj smaily
.... jéééé, taký maňamky punč, to by som si dala emoticon emoticon emoticon emoticon
.... no ja som sa vážila dnes, ale inak aj včera emoticon emoticon , ale dnes váha ukázala 57.6 a včera 58.2, tak neviem, asi som bola menej napapaná iba (teda resp. som dnes bola po WC emoticon emoticon emoticon )... ale ráno som sa vééééľmi z tých 57.6 vytešovala... ak keby to bol "klam" emoticon emoticon
.... tak dobrú chuť k tortičke... my ideme poobede gratulovať, tak dúfam, že nebude žiadna torta emoticon emoticon emoticon emoticon , aby ma nelákala emoticon emoticon emoticon emoticon
11. nov 2007 o 10:17  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ahojkaj Adamko emoticon emoticon gratulujem k peknemu cisielku emoticon
keby som ja mala 57,5 v sobotu,to by som tancovala od radosti......no aj 58 bude super..... emoticon
kazdy gram je uz bomba,no nie??? emoticon
ja budem papat len kusocek,a aj tak choroba mi berie dost energie,tak mi nezaskodi.... emoticon emoticon
11. nov 2007 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 .... no hej, len dúfam, že ma váha neokašlala emoticon emoticon , no ale to je jedno, odvážim sa až buduci víkend teraz a aspon budem mať týden aspon dobrý pocit emoticon
... ešte stále si choručká?? fúúú, tak to nič moc, lieč sa, oddychuj...
... ja teraz žehlím a nakúkam sem... polievka sa mi varí, zemiaky mám očistené a budú rezne, tak to mám rýchle hotové... emoticon
11. nov 2007 o 10:39  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 rezne??? emoticon no ja veru dnes by som nemala chut......ani na obed.....esteze mam vanila mlieko s bielkovinkou......aspon neschudnem z vody....ale z tukov.... emoticon
vies ale sama, zdravotnici su najhorsi pacienti.... emoticon ale uz som skoro liter a pol tekutin vypila..... emoticon
11. nov 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 no rezne.. hej... ja si dám iba také opražené bez trojobalu... a manžel "klasické" emoticon
s tekutinami sme na tom podobne, už mám viac ako liter čaju v sebe... v tomto sa dosť "kontrolujem", aby som vééééľa pila, a hlavne doobeda emoticon
to viem, že lekári, sestričky... to sú ZLI pacienti ...
a schudnúť z tukov, to by sa mi zišlo, no ale šak aj voda stačí emoticon emoticon
11. nov 2007 o 10:48  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 emoticon emoticon kto chudne hladovanim,tak chudne len z vody a cukrov...... emoticon
ty urcite nechudnes vodicku ked ju tak pijes emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
11. nov 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 ... fú, tak to som rada emoticon
emoticon idem rýýýýchle dovariť obed.... pápa
11. nov 2007 o 11:11  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
Registrovala sa 2. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 366 príspevkov a 4 albumy. Má 10 priateľov. Vráble, okres Nitra.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
klauduska (34 r.)
Registrovala sa 2. januára 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 366 príspevkov a 4 albumy. Má 10 priateľov. Vráble, okres Nitra.
  • Svadba bola 6. mája 2006
    Vo Vrábľoch, okres Nitra
 Ahojte cice.....
chcem sa vas spytat co je to zac ten vas bielkovinovy prasok na chudnutie,kde ho dostat kupit,kolko cca stoji a ci mate overene vysledky,ze ste schudli.....Diky moc.......
11. nov 2007 o 11:35  •  Svadba bola v máji 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ahojkaj klauduska. emoticon
ja mam bielkovinovy prasok overeny na sebe,ale pred dovcou za nejakych 5 dni boli 3 kila dole.... emoticon
a teraz uvidim buduci tyzden kolko....
a overene to maju vsetci pacienti DR.Strunca.....v nemecku emoticon
na sk je problem kupit dobru bielkovinku ktora na porciu bude mat aspon 20g bielkoviny....a vsetko potrebne na chudnutie..to som uz pisala aj str.104,104 a myslim 115.
V Rakusku,nemecku neni ziaden problem v lekarni zohnat dobru bielkovinku.
Dr.Strunc ma tiez,akurat som vcera pozerala na nete,je drahsia....
ja mam s eekou tiez drahsiu,ale menej ako u DR.Strunca emoticon
vola sa Multan-figur former. a lacnejsi a dobry je almased.
Dufam,ze som ti pomohla emoticon emoticon
11. nov 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 klauduska... jééé, ty žiješ?? emoticon emoticon
kam si sa doteraz vyparila?
a čo 90-dnovka, tá ti už nevyhovuje, nestačí emoticon emoticon emoticon

smaily ti napíše stranu, kde sa o bielkovine píše... a výsledky sú tiež dobré, aj 3 kg za týžden vraj bez jo-jo efektu... ale v SR véééľky problém zoznať bielkovinu na chutnutie emoticon
11. nov 2007 o 11:44  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ahojte cice emoticon
tak ja planujem v tyzdni nabehnut tu do lekarne a zohnat tu slavnu bielkovinu emoticon
11. nov 2007 o 11:48  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 no téééda, miri.. už aj ty ?? emoticon

a vidím, že smaily je rýchlejšia, ako ja emoticon ... ale už ideme inak obedovať smaily emoticon, dieťa je hladné emoticon
pápa
11. nov 2007 o 11:54  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 adamko, no co...ste ma nakazili...a ta 90dnovka sa mi v poslenom case akosi "neda" jest....nie je cas emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
dobru chut, my prave ideme ranajkovat emoticon
11. nov 2007 o 11:59  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 ahojte,no teda adamko dobru chut k obediku a tebe miriamka prajem aby si nasla dobru bielkovinku emoticon
som veru zvedava co zozenies emoticon emoticon
11. nov 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ahoj smaily, vdaka..aj ja...xi....teraz utekame do sveta.... emoticon krasnu nedelu cice emoticon
11. nov 2007 o 12:31  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 do sveta???jeeeeej aj ja chceeeeeeem emoticon emoticon emoticon
ja cakam milacka a budeme trosku oslavovat,ale dufam nedonesie ziadnu kacku pecenu emoticon emoticon
pekne si uzite toho sveta emoticon
11. nov 2007 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
adamko05
    Trenčín, okres Trenčín
 smaily.. počuj, ten tvoj miláčik nám sem doniesol sneh... emoticon emoticon
.... hrôza, samá voda....
sme po dobrom obede emoticon
11. nov 2007 o 12:50  •  Svadba bola v marci 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eeka
Registrovala sa 3. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 861 príspevkov.
  • Svadba bola 27. septembra 2003
fotoportrét
fotoportrét
eeka
Registrovala sa 3. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 861 príspevkov.
  • Svadba bola 27. septembra 2003
 ciao cice..tak ja sa musim pochvalit... emoticon ja mam 2,900 dole zatial a bez hlaaaaaaaaaaaaaaduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,tak do toho cice...kupte bielkovinu..vsak do vianoc schudnete a po novom roku hor sa do toho........
este dobre ,ze nie som na sk..neviem -neviem ako by som to vydrzala emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon vsetky tie pochutky...este dobre,ze varim ja....
moj sa uz tyzden stazuje..ze jedlo je slane alebo si pyta sol.......aj ked uz ma zacal podozrievat....ze jedavam po ttajomky.... emoticon no uznajte.....tak to dopadne,ked niekto vazne chudne.. emoticon
tak ja sa idem povystierat...smaily..nesla som do roboty......rano som pozerala od siedmej vtaky v trni,tak som nesla.....no poobede asi pojdem.........ale zapnem icq.....nie teraz,lebo mi blika baterka.......tak papapa.....krasnu nedelu.....
adamko,ty sa maaaaas...z party na oslavu.....kde zijes.......v hoolywoode????????? emoticon
miri..zase si ma nepockala .........zvonim a zvonim...a teba nikde....papapa........ emoticon emoticon emoticon
11. nov 2007 o 12:55  •  Svadba bola v septembri 2003  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
smaily
fotoportrét
fotoportrét
smaily
 adamko, tu nedosiel na bielom koni.....skoda..tesila som sa.....
eeka,jeeeej no konecne si tu emoticon emoticon
a ten tvoj manzelik ta musi podozrievat,ved uznaj ako sa musi sardincan citit ze zrazu s nim nepapas... emoticon
este som na icq,asi do 16,00
vtaky v trni????jojha,to bolo kedysi na sk......no teda.... emoticon emoticon
11. nov 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš