Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Jejda, vidim, ze jsem to s delkou sveho prispevku na tema "sousede" ponekud prehnala :-N Ale jsem toho plna, takze jsem se asi potrebovala vypsat :-D S tema detma a vychovou v Italii nejak moc osobnich zkusenosti nemam ... v rodine zadne male deti nejsou ... ale to co ctu: to je proste porusovani zakladnich vychovnych zasad. Se pak nedivim, ze je Daniel tak nadseny z ceskych deti a ceske vychovy ... uz jenom to jak se treba deti chovaji v restauracich a na verejnosti (casto proste spatne vedene), no ... @salsiccia to s tim prostiranim u tve svagrove je fakt huste ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@oky teda ti sousedi nad vama, to je teda mazec...mit to my tady, tak uz Mickovi nosim do vezeni pomerance, jak on rika :-D :-D jeste ze se budou stehovat, to gratuluju! 8-) s televizi jako kulisou taky bojuju, ale musim rict, ze se Mick hodne zlepsil, i kdyz ma jeste pred sebou dlouhou cestu :-D Nicmene dobre vi, ze napriklad do loznice mi tv nesmi a az bude jednou (doufam) oddelena kuchyn, tak ani do kuchyne...tam se posloucha radio! ;-) @salsiccia a jak bylo to ditko stare? Rikas, ze si hralo na zemi, tak treba u malinkyho ditete bych to jeste pochopila...ale teda chudak tchyne se s vama ani nenajedla? Vsak mohla jit na tv potom, pokud chtela, ne?
Odpovedať
Profilova fotka
@oky tak to je masakr.. ale dobrá zpráva je, že se odstěhují, super!!! s těma podložkama to taky Simo hned koupil, samotný nás to štvalo a představa, že špekovitý špeh, co bydlí pod náma, to musí poslouchat znásobený podlahou.. špekovitý špeh je normální pavlačová drbna, akorát že je to chlap. když jsme šli v neděli na procházku, tak normálně vykoukl z okna a pozdravil, jako dobrý, ale on to dělá skoro vždycky. jednou na nás asi čekal, páč jak jsme se blížili k domu s hromadou věcí, co jsme sem stěhovali, tak vyšel s odpadkama. se představil a popadl mě za ruku a nechtěl ji pustit, brrrrrrrrrrr. a je to asi super kámoš naší domácí, páč vykládal, jak to tady v tom bytě dali všechno do pořádku (chtěla bych to vidět u něj doma, jestli např. impianto elettrico je podle něho u nás super). a to je všechno, páč v podkroví jsou ještě asi dva nebo kolik bytů, ale tam žijou nějaký mlaďasové a asi dobrý, není nic slyšet a zatím v pohodě.
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna no, chudák.. parliamone ;-) ona to udělala snad schválně nebo já nevím, ona měla svůj seriál a nemohla si ho nechat ujít. to prostě byla póza. jako že se stejně najedla dřív, že pak večer jíst nemůže, chápu to, ale je to výmluva v tomto případě. najez se, ok, ale pak můžeš jíst s náma, aspoň naoko, nebo tam sedět a povídat, pokud máš zájem o kontakt a komunikaci. pak si stěžuje, že s ní nemluvím... klukovi je pět let, to mi přijde jako dost staré dítě na to, aby jedlo u stolu s rodiči, pokud k tomu není vychované, je asi lepší, aby si dělalo, co chce a na co je zvyklé vždycky, ale on nejí u stolu nikdy, ani když byl na hlídání u tchyně, kde jsem teda byla taky já.. zapnou mu telku a nechají ho hrát si na zemi, pak má jíst, tak ho posadí na gauč před tu telku a dávají mu po lžičkách neobo po vidličkách to jídlo. fakt myslím, že to není normální
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia Chudackove, z tech budiku by me asi trefilo.. Ja jak v noci nespim, dohanim to rano a muj budik vubec neslysim. Kdysi mi na probuzeni stacil prvni ton..Nas dum je teda asi nak moc klidny. Souseduv (pod nami) pes steka, kdyz u nich nekdo zazvoni, to je denne asi x-krat, porad k nim nekdo chodi a soused nad nami obcas chrape, no a ta jeho (pokud to neni on, v zivote jsem je nevidela) v noci pochoduje km v podpadcich. Ja si myslela, ze nejtenci zdi maji nase panelaky, kdeze, zlate panelaky to jsou :-) S tim mistem narozeni v CF - nam pisou Ceca Repubblica. @lejinka Vecere byla vyborna! :-) Simo si pridal, i mne to moc chutnalo, dekuji za recept. :-) Dala jsem tam navic jeste mozzarellu. Ja si myslela, ze uz gatteau nebudu v zivote jist, ty brambory byly o nicem, ale takhle po nasemu to bylo vyborne :-) @salsiccia Tchyne: Kdyz byl Simo piccolo... Simo: To mi ale bylo 17! Vcera jsme v noci o ni mluvili, taky uz vim, proc nespim. Ona i me vidi jako bambina. Ja, kdyz to srovnam s nasi rodinou, to je 100:1.Taky mame spoustu drobotiny, 6 deti + jedna 12 leta. Takovi andilci to jsou, navic vsichni fest blond :-) Jejich rodice s nimi jednaji uplne normalne (zadne tutununu, spadnes, ublizis si, ja ti to rikala atd.) a na tech detech to je znat. Jsou klidne, spokojene, vychovane. Vsichni Italove se nad nimi na svatbe rozplyvali. Mne docela desi, ze bych mela sve jednou budouci dite sverit tchyni.. Ona je schopna mi rict, kdyz neco krajim, neporez se. Ja se asi prihlasim do nejakeho kurzu psychologie, napr. Komunikace s tchyni s ohledem na zachovani vlastni identity. ;-) @yellowbanna Tch. byli taky zvykli veceret u televize, u nejakych priblblych programu, nepovidali si. Ja jim rekla, ze nasi v kuchyni TV nemaji, ze si radi povidaji a ji v klidu. Asi jsem to zopakovala vicekrat, protoze jim to evidentne zacalo vrtat hlavou a pak jednoho dne tchan rekl, ze tu TV vypnou, ze si vubec nemuzeme popovidat, jako ze je to jeho napad :-D @oky Tak to je sila s temi sousedy.. Nemate tam nejakeho amministratore, ze by jim domluvil, to snad musi, kdyz jsou stiznosti, asi jsem ale naivni.. Ja mam prave s amministratore dobre vztahy, jediny soused, se kterym se da pokecat a je s nim sranda. Ja tady casto vidavam, jak shora leti vlasy a bordel, protoze naka krava zametala balkon a je mi z toho spatne. U nas doma je TV prakticky porad vypnuta, ono je to i tim, ze nemame obyvak a hrbit se tam na zidli se nam moc nechce. A taky ty programy, ty teda jsou, porad se tam rve, zadny program se neobejde bez tech jejich "krasavic", obcas daji nejaky film. Holky, tak si nekdy rikam, kde jsme se to ocitly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, vy ste toho zas napsaly:) Ja ted nemela cas. Giorgio byl dva dny pracovne v Milane, tak sem se musela cely den starat o maleho. V utery sme jeli ke kamaradce do Ancony, to bylo fajn, proste neni nad vylet vlakem:) A vcera sme jen cely den prochazkovali, vypada to, ze pocasi se umoudruje a porad ted sviti slunicko. Vcera uz se Giorgio vratil, ale privezl sebou i reckeho kamarada, takze zas mam o starost vic. @Sisiko, vy jako za zmenu jmena na zvonku platite? To si nemuzete prehodit sami? Ja to prelepuju kazdy mesic, nebo jak na to prsi, tak je to k neprecteni...to by me vyslo pekne nadraho:) Teda...az o pul treti zaspis, no to se nedivim, ze pak vstavas v 11 dopoledne, mas to prehozene. Ani kdybys vstavala brzo tak pak nezaspis driv? Nebo musis se hodne unavit pres den:) Ja sem s tim pred malym taky mivala problemy, ale ted s davidkem...staci se dostat do vodorovne polohy a uz spim:) @Reys, tak mi mame sousedy uzasne. Nad nami je jen rodina rybare,jeho maminky a jeho syne a jsou super. V zivote sem od nich nic neslysela...a to ten pan vstava ve 2 rano, aby sel do prace. Problem je spis pod nami, tam je bar a to je fakt neco. Pres zimni obdobi se to da, ale pres leto je to na zabiti. Nekdy mam sto chuti jit na nich neco hodit nebo vylit. Ale to jeste neni nic proti letni sezone vseobecne. Ja vim, ze kdyz sme si pronajimali byt primo na lungomare, mohli sme s tim pocitat, ale nevedeli sme, ze sme naproti nejoblibenejsiho podniku z mesta. Kazdy den koncerty, pred barakem mame mimo jine parkoviste motorek, po koncertech se jdou lidi bavit do baru pod nama, kdyz to teda uz ve 4 rano zabali, tak zacnou jezdit cistici vozy, od sesti od rana vysypaji sklo a dalsi veci, no a pak uz muzete i vstavat:) No ale jsou to jen 3 mesice v roce, tak to nejak zkousnem, no:) @Salsiccia, no je fakt, ze jmenem se tu moc nerika. Prijde mi, ze tchyne nejcasteji tituluje manzela figlio mio a Davidka, monello nebo amore di nonna:) JInak ja se priznavam, ze maly mi u televize sedi. NEz nachystam obed nebo po ranu nebo pred spanim, no neni to moc fajn, ale tak zas ho to nezabije. A dalsi zlozvyk, ze nejime u stolu. Krmim ho na gauci pred tou televizi:) Kdyz on tak blbe a malo ji, ze to jink neslo. Takto je aspon zahledeny a dostanu toho do nej vic. Ale vetsina nasich znamych deti u vecere honi...ja vlastne taky:) No nikdo neni dokonaly:) @Lejinka, ta aupairka sem byla ja. Ja byla na mallorce a chytla sem super rodinu, 3 mali kluci, ale byli vychovani lip nez kterekoliv jine deti, co sem znala. Maminka byla prisna a tatinek, ac vecne nepritomny flegmatik, jen zvysil hlas a bylo to. Dokonce mi i pomahali s nadobim a uklidem po veceri atd. Ale jinak vim, ze to byla spis vyjimka, ostatni kamaradky meli v rodinach rozmazlenejsi deti.
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia Oni krmi petilete dite??
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina21 Kdyz my mame cedulky na zvoncich vsichni stejneho druhu, vis, tady mame i rohozky vsichni stejne (fuj, jak ja bych ji vyhodila). Listky vymenuje myslim amministratore. Ja jsem vecer unavena, ale jakmile si lehnu, neusnu. Vcera jsem vstala v 6:45 a nepomohlo to. Asi budu praktikovat ten odvar z makovice :-D Co ten recky kamarad, sympatak? Holky, kde se kupujou ty podlozky na zidle? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko maji je ve vetsine supermarketu, v obchodech s domacimi potrebami a vsadim boty, ze i v Ikee 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko Simo tam dal těsnění do oken, páč to jsme tu taky všude museli nainstalovat... ty jova, stejné rohožky?? mazec jáí s tím, že se ke mně někdo chová jak k dítěti mám docela problém. ona se o to občas pokouší aj moje babi, ale tý je devadesát a má to v hlavě pořád srovnaný, na rozdíl od tchýně. můžu do toho kurzu chodit s tebou? Simo mi jednou říkal, že je nějaký film: "Getta la suocera dal treno" nebo něco tak, tak jsem si ale říkala, jak já jí do toho vlaku dostanu :) to je torchu mimo, ale pořád mi leží v žaludku, ona je totiž na denním pořádku, páč pořád prudí, ale naštěstí ji k nám Simo moc netahá (jako do toho hovoru teda) @paulina21 jak jsem psala, je to individuální a já nemám co mluvit, protože zatím nemžu říct, jak já jsem dobrá a daří se mi to, jak si to idealizuju.
Odpovedať
Ahoj holky,dlouho jsem u vás nebyla,dodatečně vše nejlepší v novém roce :-) Prosím,prosím...pauli,ty bys to mohla vědet...jak se jmenuje taková dlouhá mušle,jedly jsme to s mladou v Cupře u nějakého soukromníka,vypadá to jako 10 cm dlouhý nehet a byla v tom taková náplň jako kdybych jedla strouhanku. Nemužu to nikde na webu najít ani podle obrázku :-| .Děkuji :-) :-) :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Kdyz se ty podlozky daji tak dobre sehnat, proc je teda nikdo nepouziva? ;-) @salsiccia Jasne, budeme prvni, kdo se do kurzu prihlasi :-D Problem je, ze moje tch. neni zly clovek, ona je hodna a tim mi to jeste vic komplikuje ;-) Tak si rikam, ze kdovi, jak se k ni v detstvi chovala jeji matka.. Napr. mela na krku sveho mladsiho brachu, ktereho jeji matka nechtela, cele tehotenstvi pry probrecela a stydela se za to, ze je tehotna ve 40.. Ale moje mamka se te sve narodila v 36, deda s babickou si ji prali, i kdyz byla uz 3. dite. No a paradox je, ze ten nechteny ml. bracha se ted o svou matku stara, ona ma Alzheimera, nidky se neozenil, ale nastesti s ni nebydli. Takze si tch. takhle omlouvam.. ale ona me pak zas vykoleji.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ten CF se generuje podle dat platnych v okamziku narozeni. Takze kdo se narodil v Ceskoslovensku, ma tam kod pro Ceskoslovensko, kdo se narodil v Horni Lhote predtim, nez se sloucila s Dolni Lhotou, ma to tak. Mne pripada, ze s prvnim vnoucetem tchyni kleslo IQ asi o 30 bodu, chapu nunani na mimino, ale ona chvilema opravdu blbne, az nepricetne. Ja na deti nejsem, respektive nejsem z nich na vetvi, tri jsem tri roky mela na krku a tak nejak me opustily idealy a zbyla tvrda realita (jako napr. ze od dvou kousku vys se to musi usmernovat jako jakakoliv jina smecka savcu). Zatim se me nipotino boji, my se s nim moc casto nevidame, takze jsme v podstate cizi lidi, az bude vetsi, treba se skamaradime. Ted me jen rozciluje, kdyz se normalne dospele bavime se svagrama a do toho v pulce vety vpadne tchyne s malym a rve mne ho do naruci, on z toho ma trauma, zacne rvat, vypukne akce utisovani mimina a hovor se naprosto rozpadne. A pro nic za nic, vsichni vi, ze malej se me boji, nechapu tu jeji logiku. Jinak mam v okoli jen deti malinke, v podstate zatim nevychovatelne, jen jeden osmilety spratek se vyskytuje, a ten teda je! Samozrejme genialni dite, nepochopene nepratelskym svetem atd. Nepochopen ve skole, nepochopen vrstevniky - nema ani kamarady, jak je sobecky a agresivni. No, tak tohohle darecka jsem jednou vytahala za usi, ten z toho ma sok jeste dnes :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko v Ikee... uz jsem jich chtela par koupit a hodit jim je do schranky ]-( Pod nami jsou jen garaze, takze my to resit nemusime...vzdycky si u tehle prilezitosti vzpomenu na sousedy nad nami v panelaku v Brne...vzdycky tam byl pomerne klid, i kdyz meli dva kluky pomerne raubire... a pak najednou zacal z niceho nic hluk - klapani bot, neustale, den a noc...az to tatka nevydrzel a sel nahoru - pani se zhrozila: "No my vymenili podlahu, mame ted dlazbu a plovoucku. To me vubec nenapadlo, ze to bude tak slyset". Koupila si jiny papuce a je zas klid :-D To tady fakt nehrozi... Naopak ovsem moje babicka s dedeckem bydleli v poslednim patre panelaku. Pod nima nejaka "pani doktorka" - hrozne dulezita a nafrnena zenska, ktera babicce delala ze zivota peklo. My teda vedeli, ze je megera, ale nektere veci vyplynuly na povrch az ted, kdyz uz tu deda a babicka s nama nejsou a bydli tam moje teta... ja sama si pamatuju, jak nas babicka jako deti vzdycky napominala, abysme nebehali, ale chodili potichu (po spickach, ne?) nebo se pani Chroustova (odpovidajici jmeno ]-( ) bude zlobit... Podotykam, ze v celem byte byly koberce a vetsinu casu tam babicka s dedou byli sami....babicka byla hrozne hodna a nechtela se s nikym hadat... ted se Chroustovka snazila parkrat zneprijemnit zivot me tete, ale nastoupil na ni bratranek, jako majitel bytu, ze jestli bude mit nejaky problem, at jedna s nim. A on se jen tak neda, takze je od baby pokoj... ach jo...nekteri lidi, fakt... @sisiko to je fajn, jak tvuj tchan "vymyslel", ze vypnout tv, to se mi libi ;-) asi se taky zminim :-))) @paulina21 a to jste nemohli jet s Giorgiem? :-p Mohli jste se prijet podivat za nama ;-) Musim zaklepat, ze Tonik zatim ji dobre. Pokazde ve sve zidlicce. Kdyz jsme nekde na navsteve, tak u mne na kline... obcas ma takovy cuky, ze nebude jist nebo jen malo...tak ho necham, nenutim a uz vubec "neuplacim"... ja se proste jen bojim, ze by to pak ziskalo efekt snehove koule, az bych se pozdeji divila... obcas, kdyz tu ma Mick zapnutou tv, maly se nataci v sedacce (je zadama), aby videl... kdyz to prekroci unosnou mez, jakoze se fakt krouti a neji jen kvuli tv, ne proto, ze nema hlad, tv se vypina treba uprostred zapasu ]-( at se tatinek tvari jak chce 8-) @salsiccia tak petilete dite by teda uz opravdu mohlo (a melo!) sedet u stolu a jist samo... no jo no... a ta tchyne, mas pravdu, ze to je o neochote a snaze "neco naznacit", nenadelas nic...
Odpovedať
Profilova fotka
@Sisiko, aha, tak to bude asi neco jineho s tema zvonkama....ale teda ty rohozky me dostaly:) a kdyz se nejaka opotrebuje nebo tak, tak se pak jde pro druhou?:) Jo a ten recky kamos je sympatak, giorgiovi byl na svatbe za svedka....a oblboval mi tam vsechny me kamaradky:)) @Frisbee, nebyly to cozze? To me napada jako jedine, kam se dava napln ze strouhanky. Jestli to bylo cerne barvy, to je to ono:)
Odpovedať
@paulina21 ..hodná,děkuji...vypadá to,že ano,takové dlouhé nehty,zkusím se podívat na webu,díky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, vy jedete jak fretky :-D Jinak se hlasim do klubu hlucnych sousedu :-)) Mame nad nami pani, duchodkyne, starsi, udajne s artrozou v kolenou-no neuveritelne, kolik toho nachodi, a jak je to slyset!Jak to tady tak sleduju, bude to typem domu tady a hlavne tou silenou dlazbou, co maji vsichni v bytech (nas dum je z 50. let, cili je tam takova ta kamenna podlaha). My jsme si dali do bytu drevenou podlahu s odhlucnenim a nejake koberce, take ty podlozky pod zidle a stoly, i tak mam vycitky svedomi vuci sousedce pod nami, kdyz mi neco spadne na zem...ta pani nad nami je neuveritelna. Sli jsme za ni nekolikrat, v dobrem, muj pritel to umi, ale stisi se tak na 2 dny a pak zase. Ja bez ucpavek do usi neusnu, protoze chodi takhle okolo 1 v noci, kolem pulnoci usiname. No des! A predstavte si, ze jsem byla na 100% presvedcena, ze chodi v podpatkach, ale ona ma normalni boty, a presto je to slyset, ale strasne rany. A proc obchazi 10x postel pred tim, nez jde spat??? Nevim :-) Ale vidim, ze je to vsude podobne. @frisbee Ahojky, my se jeste nezname. Myslis Cannolicchi? @paulina21 tady take sviti slunicko, ale taky hrozny mraz..nemuzu se dockat, az prejde unor, je to muj nejmin oblibeny mesic v roce..Pavli, vy jste teda chudaci pres letni sezonu..ty jo, ja bych to nedala, obdivuji. Jinak ma sestra take krmila svou dcerku tak jak ty, protoze jinak nic nepojedla, a dnes ma 9 roku a od nejakych par let zpatky ji normalne a pekne u stolu se vsemi. Takze to casem urcite taky prijde ;-)
Odpovedať
@paulina21 ..tak cozze ne,ale našla jsem něco podobného,no snad to v obchodě vysvětlím,co sháním.Dík x-) http://www.fruttidimare.net/tutti-i-f...
Odpovedať
@jennynka5 ..ano ano ano :-) ,právě jsem to objevila. Nebudu rušit,já jsem sem chodila,když moje neteř bydlela v Cupře s Italem,teď je Ital natrvalo v Brně,chudák si zvyká na zimu,nevím,jak dlouho mu to vydrží :-)
Odpovedať
Jo,teď jsem nebyla v Itálii rok a pul,chybí mi sluníčko a šum moře,snad to letos vyjde.Mějte se.:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna, no kdyby to nebyla takova dalka, jela bych hned. Ale rikal mi, ze jim do letiste v Linate dalo jen 3,5 hodky, to se mi zda nejak malo, no buhvi jak rychle jeli:) Treba nam to setkani vyjde v Cesku....nebo az pojedete na vas jarni prodlouzeny vikend do bologne:) Jinak davidek, kdyz sme nekde jinde, tak se naji i normalne bez televize. Jen proste doma ho tim prikovu k zidli...kdyby to nehralo, tak ma milion jinych veci na praci, jako hrat si se vsema autama atd a neji mi uz vubec. No vsak od zari pujde do skolky, tak uvidime, co to s nim udela:)
Odpovedať
Profilova fotka
Hahaha, @sisiko, prej "neporez se!" Trumfuju svou tchyni a jejim castym ustaranym, naprosto nepochopitelnym "neni ti zima? nemas hlad? NEPOTREBUJES SE VYCURAT?"
Odpovedať
Profilova fotka
@frisbeee, vidis, ja ani netusila, ze tu neco takoveho mame:) na tom tvem obrazku sem to videla poprve. Jee, tak oni se prestehovali do Brna? No to je teda velka zmena, jak to tam zvlada?
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela ja mam na CF ze som narodena normalne Slovacchia, takze to mam chybne? Najlepsie, ze oni tu maju dva rozne kody aj pre Slovacchia a Repubblica Slovacca :)
Odpovedať
@paulina21 ..já to taky viděla jednou v životě,normálně mi mušle nechutnají,ale tyto byly super :-) Prosím tě,to je telenovela,ona se tam trápila,že je pořád sama,že s Italkama se nedá kamarádit,že jsou falešný,kamarádku měla Albánku,pak se s Emanuelem rozešli,9 měsícu /sorry,nepíše mi u s kroužkem/ byli od sebe,ona tady,on tam a pak se k sobě vrátili....láska je láska x-) x-) x-) . Ještě jsem u nich nebyla,nastěhoval se tuším v listopadu,zatím nemá práci,v Cupře byl zvyklej,že ho každý zná a že měl práci vždycky :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela na to curani lze opacit jen "ani ne.. a Ty?" :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ked oni su presvedcene o tom, ze su na nas takym sposobom velmi mile, milion otazok, len aby si sa citila dobre, a chod sa prezliect a daj si papuce, daj si sprchu.. atd... len ked je clovek zvyknuty si o vsetkom rozhodovat sam, sa tazko chape ze to myslia dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela Tak v Turine to tak neni, ja se sice narodila v Ceskoslovensku, ale to ma kod 105 a ten ja v CF teda nemam, mne dali hezky cesky kod podle Ceca Repubblica :-D @yellowbanna Dobry napad, ale treba by ani nepochopili, k cemu ty podlozky vlastne jsou :-) @paulina21 Mne pripada, ze ta nase rohozka je velice puvodni, barak tu stoji uz 30 let :-p @jennynka5 Tak to je jak ta moje sousedka, v noci km kolem postele. I kdyz, jak rikas, ze nema podpadky a klepe to, zacinam mit dojem, ze ta nase sousedka je soused - chrape, kasle.. @danieladaniela Nepotrebujes se vycurat?? :-. Tak to je neprekonatelne.. Jak to zvladas? Mne se tehda libilo to tve drsne: Nedelej to.- Proc? - Protoze to rikam. To se budu muset naucit.. @lejinka 2 kody pro Slovensko? Uffa..aspon, ze je to porad tva zem a ne neco, co uz skoro 20 let neexistuje, ze..
Odpovedať
Profilova fotka
@frisbee Cannolicchi miluju, ja je objevila ve Spanelsku, na trhu vypadaly vylozene nechutne.. A pak v jedne restauraci nam rekli, ze je maji cerstve a byly uzasne!Tady v Italii jsem je jeste nejedla.
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela ty jova! aby se ptala, esi nepotřebuješ čůrat, to bych asi nedejchala, ale ono si možná stačí říct, že ten člověk je prostě senilní teda nechci se dotknout konkrétně tvé tchýně, to mě napadá jako možná odpověď na otázku, proč se na to proboha dospělý dospělého ptá??)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?