Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
kati, peknu chatovacku :-p drahy je total chory- skoda, mame jarmok :-p :-p tak vybehnem aspon s kamoskami :-N ;-) kati, vcera som bola so zoe vonku ;-) a je za stretko-nejaku minichatovacku, mozno aj adeli by sa pridala, to by sme uz boli 4 :-) :-) :-) hm??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati...no ja to tiež neznášam, ked mi niekto povie, že som na dovolenke. Je to dosť makačka starať sa o dieťa a už duplom, ked je matka na všetko sama :-p mari....a čo mu je? Je aj na PN? =-)
Odpovedať
bys, boli ho hrdlo..a kycha.. :-( nie je na PN, robi teraz za 3 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mari tak to je super - to by som brala... ved dajte termin a ja sa dostavim :-)) bys no veru... uvarit, oprat, ozehlit, starat sa o dieta, v noci nespat a hlavne sa z toho vsetkeho nezblaznit.. a muzik pride domov z roboty a chce mat doma usmiatu a spokojnu zenusku...
Odpovedať
Profilova fotka
kati....no aj usmiatu a k tomu ešte aj sviežu na nočné ťuťu muťu :-p :-D mari...tak tomíkovi rýchle uzdravenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru bys - na to som takmer zabudla :-D no a este by si mala byt pri tom tutu mutu aj poriadne akcna... jaj chlapi - ale ked oni maju tazky den, tak to sa im musi inac skakat okolo zadku :-D mari a co si toma slabo liecila metodou telo na telo? :-) x-)
Odpovedať
kati, asi treba viackrat po sebe :-D ;-) :-) :-)
Odpovedať
Bys,nie je v BB nahodou nejaky program na namesti??? Bracho s drahym tam isli robit,natacat prenos na obrazovku,ale vobec neviem o co tam ide :-D :-D :-D Baby,dnes som svojou vinou skoro mala havarku...takmer do mna vrazila oktavka...vliezla som na hlavnu,lebo som ho nevidela za odbacajucimi autami...a to som si hovorila,ze radsej pekne pockam,co zabocia tie dve auta...no v tom sa tam objavila ta oktavka...presne na tomto mieste mala kamoska havarku pred rokom...skoda ju stala 40 tisic :-p ale hlavne,ze bola ok a ja mam ponaucenie... Kati,tak pekne chatuj :-) ja zase cez vikend sama... Mari,tak kup drahemu cukrove lizatko na jarmoku :-D
Odpovedať
adeli, to viiiiiiiiiiiiis, ze ak mi ostanu po masazi nejake koruny, tak mu nieco prinesiem ;-) x-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
adeli...hííí...na to si treba dať bacha. Aj moja sesterka tak nabúrala, lebo si myslela, že všetci odbáčajú. A hop...už auto bolo v nej :-N a nemám ani šajnu aký je tu program, ale kedže je SNP, tak isto nejaké subory. Možno aj pán prezident príde. Ale nemám ani šajnu :-p
Odpovedať
ja som vcera skocila na jarmok, drahemu-chorobke mojej po trdelnik ;-) :-p :-p masaz bola super x-) o tyzden idem zase x-)
Odpovedať
ahojky... tak tu leje a leje cely den... prave som sa vratila z domu, boli tam aj kamosi pomoct, tak bolo veselo :-D teraz som si dala horucu vanu a idem len tak polihovat...az do zajtra budem sama :-| pekny vikendik 8-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, tak hlasim navrat z chaty... bolo paraadne... len o siestej rano zacalo liat ako z krhly, tak sme si este pospinkali a okolo pol desiatej sli domov, zastavili sme sa este u kamoskinych rodicov - tam sme boli az do piatej, no a teraz sa konecne idem dat do poriadku, lebo som ako udeny spekacik :-))))))
Odpovedať
hviezdi, tak ako si relaxuvala? x-) kati, no super vam muselo byt x-) ja uz umyta lezim v postielke :-) :-) sama :-| drahy chcel kuk film, tak ma hodil skor domov ;-)
Odpovedať
mari, celkom dobre :-D prisla aj rodina na chvilu k nam, tak sme posedeli a potom som opat lezala s notebookom v postely :-D teraz som konecne dokrutila plnene kuracie prsia a idem pozriet tv,step by step :-D
Odpovedať
hviezdi, mna dnes caka relaxacny dnik-pri notebooku :-D ;-) :-) :-) a diky, ze ho travis so mnou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som prave umyla riad po obede... tak som sa napapala.. teraz ma prekacuje - asi si pojdem lahnut.. o hodinku ide v telke harry potter, tak aspon budem dovtedy vyspinkana :-)
Odpovedať
kati, a ktora cast? ze by som si ja pri tom schrupla :-D ;-)
Odpovedať
Mari ;-) ..ja dnes pokracujem v takom relaxe ako vcera vecer :-D boli ma hlava, tak aj pri druhej kavicke :-) ja neznasam filmy typu harry potter 8-( 8-( :-N
Odpovedať
ani ja :-D :-D ale knihu som precitala :-) este tu prvu :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby neohovarejte mi tu harryho :-D
Odpovedať
... no darmo kati, neznasam science fiction :-N :-p ja som na take romanťaky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a tak ani ja ich nemam rada, ale harry je vynimka :-) ale keby som mala pozerat takeho pana prstenov, tak sa zblaznim. Teda nejake pokusy boli, ale vzdy som sa zobudila, ked boli titulky :-D a romantaky mozem aj ja :-D a velaaaa x-)
Odpovedať
....no ja to mam v tom tazke,ze ten moj ich miluje... 8-( pana prstenov,harryho aj podobne voloviny :-D to je jedina vec v kt. sa nezhodneme.. :-| ale aj romantaky moze :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ja by som to pozerala s nim, aspon by som si vzdy dobre pospalal :-D my sme niekedy pozerali filmy, ktore sme ma az tak nebavili, tak som sa pritulila, zavrela oci a bolo :-))
Odpovedať
ja sem tam zapnem, ale vacsinou lezim :-| a popijam domace :-p drahy ma nainfikoval-toto som uz fakt nepotrebovala :-( :-( snad to rychlo prehrmi :-| jeho starka lezi chora s teplotami.. 8-( a ja som s nou vcera bola :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak toto nie je nic moc mari, liec sa lebo ved o dva dni ides do prace...
Odpovedať
kukuc, ja dnes budem s drahusikom len virtualne :-N ;-) liecime sa.. :-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak sa len pekne liecte, nech ste obaja zdravi a nech mari hned na zaciatku skolskeho roka "nekasle" na svojich ziakov... som strasne zvedava na to, ako sa ti bude ucit a zaroven ti drzim palce veeelmi :-))
Odpovedať
kati, ucit zacneme neskor, prerabaju nam skoolu :-N ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?