Svadba v lete 2014

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, viem ze sa to niekomu bude zdat priskoro. Ale je tu niekto kto bude mat svadbu v roku 2014???
Odpovedať
Profilova fotka
my planujeme do 100 priatel to tiez chcel skresat na 80 ale ja mam dost velku rodinu tak neviemnevim budem sa musiet este s mamou o tom porozpravat -ja som tiez vsetko co by som chcela a co nasla na internete ukazala priatelovi no hned par veci ohundral..takze je to zaujimave ale hladam stale a kedy to chcete tu svadbu ?
Odpovedať
@alex1986alex aj ja si myslim, ze bude oblubeny a prave preto sa toho aj bojim. lebo co ak si budeme mysliet, ze mame este cas a zrazu uz bude vela veci na ten datum rezervovanych :-( a co sa siat tyka, tak to skratenie mi potom moze deformovat postavu. neviem na aku vysku to navrhuju, ale tipujem tak 165-170. neviem ako mi potom tie saty celkovo sadnu. ale bojim sa aj toho sitia, lebo co som videla kopec siat, tak nebolo to take ako na obrazku :-S
Odpovedať
@jaankaa1 ja mam tiez velku rodinu bez problemov by sme dali aj 100 ale chcela som trosku brat ohlad aj na priatela. :-) predsa len to neni len moja svadba :-D mna hundranie este len caka :-D uz vies akej farby budes mat vyzdobu?
Odpovedať
@verra66 tak este mas podla mna trochu casu predsa len je to viac nez rok. Ale do leta by som urcite salu rezervovala uz len kvoli tomu datumu. A ohladom toho sitia viem ze existuju aj velmi dobre krajcirky a ze ich vsetky nemozem hadzat do jedneho vreca ale ja by som sa sitia bala..... ale na druhu stranu videla som aj krasne saty ktore boli usite.....kazdopadne ja radsej budem hladat az do skonania sveta :-D ale na sitie by som odvahu nemala :-D ale zase kazda sme ina ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alex1986alex jasne treba brat ohlady aj na druhu polovicku :)) mne ohundrava najnovsie moje saty..ale to ma smolu boli vynivane take aj budu . jasne mame aj vyzdobu vybranu ( tu mi priatel odsuhlasil ) mam ju v albume ak chces pozri bude to zeleno tyrkiskova alebo ruzova (zvlasna farba ale paci sa mi ta kombinacia) ale aj to bola len nahoda ze to uz mam objednane takze myslim ze nie je sa kam ponahlad obe mame este dost casu :)
Odpovedať
@jaankaa1 vlastne ano tu vyzdobu som uz pozerala, pekna kombinacia :-) ja by som najradsej chcela staroruzovu s bielymi kvetmi (hlavne nie tu klasicku ruzovu :-| ) Ja ked som s drahym len tak ockom pozerala svadobne saty tak sa mu najviac pacili saty na taky styl ako je Magie Sottero - Decadence :-( bohuzial pre mna straaaaaaaaasne moc sladke. Takze saty si vyberiem sama a bude to pre neho prekvapenie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,my plánujeme svadbu v apríli 2014 a vobec neviem,kedy máme začat všetko vybavovať aby sme všetko stihli...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja budem mat v Auguste 2014,pripajam sa ktym ...se je kazdeho vec kedy co a ako zacne riesit.My mame salu zajednanu lebo je o ju trosku boj...aa mam depku lebo Ked citan se 60-70ludi hm ny Ked pozveme tych najblizsich plus kamaratov bude nad cca 150...
Odpovedať
Profilova fotka
@lili224 @jetotu @smudielko @jaankaa1 @evina231 dievčatá ahojte :) my máme termín máj 2014 a mňa už mrle žerú, chcela by som si už niečo kúpiť, zajednať - ale keďže ešte nie som 100% rozhodnutá o mieste, farbe a pod. tak neviem :( čo nie je závislé na farbe s čím by som si už mohla urobiť radosť? :)))
Odpovedať
Profilova fotka
@bejka_85 ahoooj ˇ:) no my mame 24.5.2014 a zajednane uz vsetko :) fotograf, hudba, sala, kostol :) farby rozhodnute uz mam pomaly vsetko hotov ale stale si najdem nieco nove...pre 130 ludi od menoviek, oznamenia atd si robim vsetko sama, a oznamenia uz robim polroka a stale niesu dokoncene :) takze kludne mozes zacat nieco vytvarat :) napr pierka pre hosti? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jetotu :) ja neviem či som taká šikovná že by som vedela sama urobiť tie pierka. A hlavne. Stále váham či použijem jednú výraznú farbu - naj asi cyklámenová, alebo bude všetko jemné - trebárs biela a champagne. Páči sa mi aj to aj to :)
Odpovedať
@bejka_85 ahoj :) my mame tiez maj :) a zajednala som len to najdolezitejsie ako je sala, fotograf, kamera, DJ a starejsi...Ostatne veci teraz neriesim :) len hladam inspiracie :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lili224 :) veď máme ešte času na hovadinky :) Miesto mám predbežne vybraté (ešte sa obzerám, ale asi už nič vyhovujúcejšie nenájdem) a našťastie to nie je ten typ že je na viac ako rok dopredu vybookovaný, to pôjdeme rezervovať tak rok dopredu - teda niekedy v máji. A to predpokladám že sa na nás budú čudne pozerať :) Fotografa máme jedného v rodine, tak poprosíme jeho, alebo dúfam že dohodí niekoho známeho. Starejší a DJ v jednej osobe je priateľov kolega - len sa akosi okúňa ho opýtať - vraj aby všetci v práci neriešili že bude mať svadbu (strašne šokujúce po tridsiatke - fakt). Aj keď už ho začínam s tým otravovať lebo viem že je v našom regióne obľúbený a kľudne má na rok dopredu termíny rezervované...
Odpovedať
@bejka_85 tak aspon mas veci ako tak premyslene :) je fajn ked mate takto znamych ktori robia tieto veci :) ja nemam vobec, takze som hladala uplne niekoho noveho...my nemame zajednany kostol, to chcem ist cez leto...niekde maju objednavky uz na rok 2014 a nepozeraju sa cudne, inde zase pozeraju :D tak drzim palce :)
Odpovedať
@jetotu ahoj mozem sa spytat v akom programe robis oznamenia?
Odpovedať
Profilova fotka
@mima89 sama, bez programu...ja ich mam totiz ,,ine,, :) chek moj album :)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat v 17. maja 2014 kedze pracujem v zahranici uz mame takmer vsetko objednane. zajtra cestujeme domov pojdem este zriesit knaza a zaplatit zalohy farbu vyzdoby budmee mat cyklamenovo zelenu a kameraman je znamy fotograf tiez dj nam spravil super cenu takze podla vsetkeho sa zmestime do 7000-8000 eur..viac nedam ani keby co bolo..ale inak ostatne baby si myslim ze este maju cas je na to rok este cas ale predsa viem ze s kludnym svadomim je uz zaklad vybaveny _D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,tak my máme svadbu 19.apríla 2014 a ešte síce nič nevybavujem,ale boli sme už pozriet obrúčky,šaty a tak...ale myslím si,že do leta mám ešte čas aj ked by som najradšej už mala den pred svadbou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jaankaa1 ahoj,kolko máš ludi na svadbe,ked ta svadba tak moc víde???
Odpovedať
Profilova fotka
aj my :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@heluska0601 čo aj my? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@evina231 patrime do tejto témy.....či som sa zle ozvala?....
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaj nie nie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat sto ludii a zalohu za salu idem zaplatit tento tyzden tesiiim da :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lili224 @bejka_85 my planujeme tiez v maji :) ale v ledniciach :) a budeme iba 4 ludia :) my dvaja a dvaja svedkovia :)
Odpovedať
Profilova fotka
@silvia167 tak to máš super teda :-) aspon ta to moc nevíde...my budeme mat 40ludi....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
My máme tiež naplánované na 14.6.2014. Máme zahovorenú sálu aj DJ a úplnou náhodou zakúpené aj obrúčky. Kameru a foto nám bude robiť brat, takže základné veci by boli. Na matrike mi povedali, že stačí prísť v jari budúceho roka. Ináč nás teda bude okolo 80 ľudí a ja si pomaličky chystám stojany na menovky, lebo som sa rozhodla, že to bude darček a stojanček v jednom a keďže ich treba 80, tak som pomaly začala, aby som to zvládla predpripraviť postupne tento rok a potom len dokončila podľa farby výzdoby :)
Odpovedať
Ahojte :-) tak my sme si tiez naplanovali termin,ale vlastne len tak priebezne,na 30. august 2014..Neviem ci ste to niektora riesili, ze v piatok 29. augusta 2014 je statny sviatok,SNP....Myslite,ze tam bude nejaky problem nahodou keby vyskocila nejaka vec...A taka malickost,ze nechty v tento den?...ja viem,ze to zavisi od nechtarky,ale tak co ja viem,,asi myslim na uplne nepodstatnosti.. :-) A v pondelok po vikende,1. september dalsi sviatok.. :-)..My sme mysleli,ze fajn datum,aspon budu vsetci pracujuci doma aj pred vikendom aj po.. :-) Dufam,ze uz budu vsetci po dovolenkach..Inac sa tesim,ze sme viaceri na ten datum,, My este nemame nic zajednane,ale zasnuby tie budu v novembri,5 rokov chodenia a moje narodeniny. :-) nebude to sice priamo na moje narodky,ale tak bude to november... :-) Tak dievcata len vela fantazie.. .....a penazi :-)
Odpovedať
ahoj :-) my by sme mali mat svadbu tiež v lete 2014 a zatiaľ sme sa zhodli na dátum 23.8. Čo myslite mám čas na vybavovanie alebo ako...poraďte prosím
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?