Svadba v lete 2014

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, viem ze sa to niekomu bude zdat priskoro. Ale je tu niekto kto bude mat svadbu v roku 2014???
Odpovedať
1
5
6
Profilova fotka
@evina231 https://www.facebook.com/groups/39329... tu ju máš napíš jej správu a spýtaj sa jej ;) ona ti bude vedieť lepšie povedať bo nechcem povedať nič čo by potom bolo inak ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@vikina1092 a kde budeš mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
No mala som ju mať v Nitre ;) ...no budem ju mať pred hurbanovom v starom orechu tam je taký užasný pajko čo je tam šéf že na 100% odporúčam...;)
Odpovedať
Profilova fotka
@vikina1092 a kde v Nitre si ju chcela?a ta baba na tie šaty ešte neodpisala...ty budeš mat tiež od nej šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
@evina231 v Zlatom Kluciku som chcela....a hej budem ...mozem jej napisat alebo ja dam ti priamo jej fb??? https://www.facebook.com/edit.kurciko...
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja som jej písala na fb a nič stale---- :-|
Odpovedať
Ahojte baby, aj my mame vybraty termin 30.8.2014, ale nebojite sa ze ako bude aj s dodavatelmi a hostami, kedze to je super predlzeny vikend- volno piatok az pondelok - nebudu mat prave vtedy vo vela pripadoch dovolenky?? Dakujem za nazor
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my budeme mať svadbu v roku 2014, v auguste...akurát váhame nad termínom. Zatiaľ to vyzerá na piatok 8.8.2014. Nechcela som svadbu v piatok, ale miesto, ktoré sme si vybrali robí svadby v sobotu len nad 50 hostí, čo my budeme mať asi len 40-45. Tak ešte váham, či svadbu v piatok, alebo pridať pár hostí, ktorých by sme ale inak nepozvali. Čo si ostatné nevestičky myslíte o svadbe v piatok? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
baby berie sa niektora z Vas na urade?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak my budeme mať svadbu 7.6.2014, chceli rok dopredu sálu, kapelu aj fotografa a dokonca cukrárku .. čo som sa chytala za hlavu .. :) ale čo už .. :) aspoň bude menej stresov .. a to ešte sa len chystáme tak cca v novembri k farárkovi .. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@renatka_b budú chcieť prísť v piatok, aby si nemuseli brať dovolenky z práce?! alebo aby im dovolenky dali atď .. ? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem mat v júli 2014
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mile damy,kapela Fantom ponuka na leto 2014 secialne zlavy - POZOR, do vypredania terminov ;-) ...
Odpovedať
Profilova fotka
***DUO AXIS - party music ***DUO :-) :-) - kompromis medzi veľkou kapelou a DJ-om pre Vás Ponúkame hudobnú produkciu pre rok 2014 *** klasické bežné svadby vrámci celej SR *** medzi regionálne svadby (ak Váš snúbenec/snúbenica pochádza z inej oblasti SK ako Vy... prípadne budete mať na svadbe maďarsky, česky hovoriacich hostí...alebo zahraničia) ***bohatý REPERTOÁR : domáci, zahraničný, český, maďarský(len v prípade potreby ) od oldies cez rôzne štýly až po hity 2013 ***ľudovky z celej SK, Repete ***VYKRÚCANKA alebo REDOVY alebo MENYASSZONYTÁNC***(aj kombinovane ) ***krátke pauzy, dlhé kolá ***ZMLUVA ***príjemné ceny aj pri väčších vzdialenostiach SKÚSENOSTI Z CELEJ SR !!! viac info na našom profile Želáme pekný deň /// duo AXIS
Odpovedať
@nely459 my budeme mať iba úradný sobáš, ale bude to v kaštieli, nie priamo na úrade v sobášnej sieni :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte neviete ako to chodi na radnici v ZA
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka9 ahoj na piatok vychadza sviatok lebo my tiež chceme 30.8.2014 a už si niečo začala vybavovať
Odpovedať
Ahoj @lucifer2403 , uz sme zacali pomaly. Mame zajednanu salu, hudbu, viac menej fotografa este musime zaplatit zalohu :) a vo stvrtok ideme do kostola.. takze to podstatne a teraz mame zas nejaky cas klud na zhananie inspiracie :) a ty mas uz nieco ??
Odpovedať
Profilova fotka
zatial sme boli omrknuť salu a chystame sa na radnicu zahlasiť ,to ostatne sme ešte nejako neriešili kedže mame doma 20mesačneho syna ale hadam to dame do kopy.Už vieš aku chceš mať vyzdobu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ma niekto svadbu 30.8.2014 v Ziline
Odpovedať
Profilova fotka
My chystáme svadbu na 26.07.2014 a už máme všetko zarezervovane a urobené keďže si ti robím sama,kuk album ach chcete :)
Odpovedať
už máme rezervovaný termín 6.9.2014 :)
Odpovedať
ahojte, my sme sa teraz rozkývali a začali teda s plánovaním svadby.... malý je už 14 mesiacov na svete :-) ale kedže sme s ním absolvovali už 3 operácie, skôr sa akosi svadba nedala. Teraz som to vzala pevne do rúk a ideme na to :-) prvé teda že termín.... veľa toho už nie je... aby som bola konkrétna, tam kde sa nám to páčilo je voľné len 2.8. , 16.8. , 30.8. a ešte v oktobri , ale to sa chcem vrátiť na VS a nechcem vynechávať školu, takže to chcem na ten august, dúfam že nebude nejako extrémne horúco, lebo naši sa brali v 35 stupnových horúčavách a segra zase v oktobri ked bola brutál kosa a pršalo..... netuším čo mám dalej vybavovať. Priateľ mi ani veľmi nepomáha-je tak trošku workoholik tak to nechal viac-menej na mna.... pomoooc :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, som tu nová, môj milý ma o ruku požiadal len včera, ale o svadbe uvažujeme už dlhšie, takže nejaké predstavy už mám. myslíte si, že je ešte reálne nájsť voľný termín na august 2014?
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukam profesionálne ozvucenie a osvetlenie,deejay a moderator na svadby,tak sup na profil mate tam aj kontakt a bude vesolo :-)
Odpovedať
Caute baby :-) my planujeme 8.8.2014.zajtra ideme dohodnut salu a buduci tyzden urad.vybrali sme si uz aj zivu hudbu afotografa.oznamenia ste uz riesili?my sme si pozerali oznamenia na nete a zajtra nam maju prist bezplatne vzorky.myslim ze priskoro to vobec nieje uz riesit ak sa chcete vyhnut stresu ;-)
Odpovedať
1
5
6
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?