Dátum svadby apríl alebo máj 2013. Nevieme sa dohodnúť

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
neviem sa rozhodnut...
Odpovedať
@tanusta my sa berieme v ten isty datum ako vy :) tiez som si hovorilia 12345, jemu sa to urcite popletie ale ja si to zapamatam urcite :)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 18.5 krasny maaaaj
Odpovedať
ahoj my mame svadbu asi 6.4 :-D
Odpovedať
@zuzanna77 tento datum schvalujem, lebo som sa vtedy narodila :) a ked sme zistili, ze tento datum pripada aj na sobotu, zaciname uvazovat, ze svadbu spravime vtedy. Na povery o maji neverim... Stastie v manzelstve nezalezi na tom v ktorom mesiaci sa brali, ale na tom ako dokazu prejst spolocnym zivotom ...
Odpovedať
my sme mali mat 25.5. 2013 a zmenili sme to na 1.6.2013 ... :) som poverciva tak asi preto
Odpovedať
@baby124 jéééééééééééj aj my máme 6.4.2013...je to krásny dátum aj keď nie je ničím zvláštny... ale ževraj je to veľmi dobrý deň a dátum na kultúrne a spoločenské podujatia :o)) ale pre nás bude zvláštny lebo je to náš deň D :)
Odpovedať
@nikuska88 mi to este nemame iste :-D
Odpovedať
@baby124 to asi som prehliadla :D
Odpovedať
@nikuska88 v pohode :D ale inak krasny datum uz mate vybaveny kostol a pod.?
Odpovedať
už máme úplne všetko okrem kostola, ktorý ideme vybavovať tento týždeň, lebo je najvhodnejší čas... ale inak okrem neho všetko...:o) a zajtra si idem asi skúšať už aj šaty... a som rada, že máme, lebo všetko na apríl máj jún a júl je skoro obsadené...veľmi veľa svadieb bude...
Odpovedať
Profilova fotka
@jamay ja by som urcite brala maj ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nikuska88 tak si sikovna ja chcem nabuduci tyzden obechat kostoly a niaku miestnost a to je asi vsetko a po novom roku na plno
Odpovedať
@kristinajancovicova a preco 25.5.2013 povery? Kvoli tej 13 tke, ci?? lebo maj je krasny mesiac, len som nepochopila to s poverami, co sa s tym datumom spaja? Dakujem
Odpovedať
@kythos21 no majove manzestva su neni stastne preto... sice je to maj lasky cas ale na manzestva uzavrete v maji castejsie koncia rozvodom a tiez su velmi nestastne... preto nie 25.5. :)
Odpovedať
@sovicka333 naozaj? tak to som este nepocula.. My sme tiez chceli 25.5.. ale moc na povery neverim..
Odpovedať
no ja verym ...a presne je to napisane takto.... dávna povera: Svadba v máji - do roka máry.
Odpovedať
Profilova fotka
@sovicka333 A veris aj na cierne macky a na kominarov a tak? Ja poverciva nie som, tiez som velmi chcela svadbu v maji lebo je to nadherny zakvitnuty mesiac, no zmenilo sa to z rodinnych dovodov. Ale v tej dobe som citala plno diskusii o maji ako o nestastnom mesiaci na svadbu aj o tejto povere a vravelo sa, ze sa to preto tak tradovalo, lebo ked sa kedysi ludia vzali v maji a hned pocali dieta, tak zena rodila niekedy koncom zimy-zaciatkom jari. Vtedy bolo chladno, organizmus oslabeny, podmienky na porod zle a vela zien a deti umieralo. Preto sa zauzivalo, ze majove manzelstva koncia nestastne a myslim ,ze toto hladisko je dnes uz nepodstatne. No nech sa kazdy rozhodne ako chce, je to kazdeho osobna vec.
Odpovedať
@ena1903 verym aj nato ... mame v rodine manzelstva ktore boli v maji a vsetky su nestastne ... tak preto som to zmenila a tiez som citala aj o tom ze ked sa uzavre v maji tak niekto umre potom z rodiny. a aj koli tomu... som clovek co very na vela veci...
Odpovedať
Profilova fotka
@sovicka333 Dovodom, preco su vsetky tie manzelstva nestastne je to, ze sa brali v maji hej? No smejem sa.
Odpovedať
@ninusz od davnej doby sa to vravy a statistiky to vravia tiez... tak riskovat nebudem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kurca82 aj my mame 4.5.2013 , do rok a do dna :)
Odpovedať
Profilova fotka
http://kosice.korzar.sme.sk/c/4426750... no a my budeme mať 25.5. je to pekný dátum a je jedno že je to v máji :)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dievcata, nedajme sa, maj je krasny cas a povery su pre staromodnych
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my budeme mat svadbu 20.04.2013 uz sa moc tesim aj ked mam obavi z pocsia.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,s tym mojim datumom 25.05.2013 sa nespaja nic,teda aspon o nicom takom neviem...rozhodovala som medzi vsetkymi sobotami v maji a rozhodla som sa pre tento..a preco rok 2013..pretoze uz na tento rok bolo vsetko obsadene..a to som sa bola informovat uz minuly rok v novembri....ps a po zratani vsetkych cisel datumu mi vysla 3 a to je moje stastne cislo...
Odpovedať
Profilova fotka
Pripájam sa, tiež budeme mať svadbu asi 11.5.2013 a ja pevne verím, že ani povery ani bláznivé počasie nám náš krásny vzťah neovplyvnia :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, tiež máme svadbu naplánovanú na máj 25. Bála som sa tých povier, no keď som sa dozvedela prečo vlastne sú a aký bol dôvod....tak tie časy sa už dááávno zmenili a poviem pravdu, neverím na to teraz. Vydávam sa druhý krát. Prvú svadbu som mala v septembri - no a do 3 rokov som bola rozvedená.... Takže je jedno aký mesiac je to. Teším sa na všetko rozkvitnuté, voňavé a na teplúčko :) Tento krát som si vybrala úžasného človeka a dúfam že nám manželstvo vyjde.....sme spolu 3 roky a z toho polovicu spolu žijeme, tak sa dobre poznáme. Verím, že aj keď svadba bude v máji, nepostihnú nás žiadne máry... :D
Odpovedať
Profilova fotka
@evijan ahoj ahoj, tak vitaj v klube 25tiek :)
Odpovedať
Profilova fotka
@kirriana Vďaka :)))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?