Menu Forum

Dátum svadby apríl alebo máj 2013. Nevieme sa dohodnúť

17. apr 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
luga2
Registrovala sa 22. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
luga2
Registrovala sa 22. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 My sa tiez berieme v maji a z hodou okolnosti aj nastavajuci sa v ten den narodil,takze ja nemozem povedat zeby bol ten mesiac nestastny,ved keby ho nebolo tak by sme sa ani nebrali. A moji rodicia sa nebrali v maji a aj tak nie su uz spolu bohuzial.Podla mna je jedno kedy sa beriete,hlavne ze sa lubite a ze to chcete :D A co sa tyka pocasia tak jun byva viac uprsany ako maj :D
2. apr 2013 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arsy
Registrovala sa 10. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
arsy
  • Nevie kedy bude svadba
 My so snubencom mame svadbu naplanovanu na 26.10. ...Co myslite-ake bude pocasie vtedy?
10. apr 2013 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kirriana
188
Registrovala sa 19. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 163 príspevkov a 2 albumy. Má 108 priateľov. Bratislava-Ružinov, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
kirriana
188
Registrovala sa 19. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 163 príspevkov a 2 albumy. Má 108 priateľov. Bratislava-Ružinov, okres Bratislava.
 @arsy no tak pockaj? pozeram na oblohu... aaa uz to vidim, bude teplo a slnecno, zima tento rok zacne az v decembri emoticon
16. apr 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arsy
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
arsy
  • Nevie kedy bude svadba
 Haha mila kirriana...Ja len som chcela vediet ake skusenosti mate vy alebo vasi znami ludkovia... A este by ma zaujimalo ake obrucky su podla vas lepsie-z bieleho alebo obycajneho zlteho zlata?lebo som pocula ze biele sa rokmi skaredo olupu...?
16. apr 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kirriana
188
fotoportrét
fotoportrét
kirriana
188
 @arsy no vsak jasne, ja som si robila srandu emoticon
a k tym obruckam, tak my mame z bieleho a podla mna to ma zlato ma roky vyrdz, takze je jedno asi ci je biele, alebo zlte, zalezi ci si das obrucky nejak specialne opracovat, napr. matovanie, pieskovanie, tak toto sa casom isto vysucha, ale to je jedno ci na zltom alebo bielom, je to proste opracovanie, ktore treba casom stale opravovat. ja som si napr, dala 9 kamiekov, netusim aku ma toto zivostnost, ci mi donekoncna vydrzia take iste, alebo vypadnul. uvidime casom emoticon
16. apr 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arsy
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
arsy
  • Nevie kedy bude svadba
 Dik kirriana emoticon
17. apr 2013 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to