Menu Forum

Svadobné šaty Mori Lee 1856

28. nov 2014  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
salondiamond
Svadobný salón DIAMOND
Diana PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Nitra
61

“Je to práve jedinečný a očarujúci čipkový živôtik, ktorý sa dostáva do popredia záujmu u týchto ohromujúcich svadobných šiat CHANDLER. Tak ako sú zaujímavé spredu, tak aj zozadu šiat Vás upúta výstrih tzv. “keyhole“, ktorý pôsobí sexy, no zároveň elegantne. Jemnosť šatám dodáva už len ľahká tylová sukňa. Tento snehovo-biely model šiat prestížnej značky Maggie Sottero vás čaká v salóne”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
salondiamond
Svadobný salón DIAMOND
Diana PRO

61

“Je to práve jedinečný a očarujúci čipkový živôtik, ktorý sa dostáva do popredia záujmu u týchto ohromujúcich svadobných šiat CHANDLER. Tak ako sú zaujímavé spredu, tak aj zozadu šiat Vás upúta výstrih tzv. “keyhole“, ktorý pôsobí sexy, no zároveň elegantne. Jemnosť šatám dodáva už len ľahká tylová sukňa. Tento snehovo-biely model šiat prestížnej značky Maggie Sottero vás čaká v salóne”
(Pred 5 mesiacmi)

@lienkaam Cenu ešte nemáme stanovenú, ale cca. 450-550,-€. Ich dostupnost mozete sledovat na nasej FB stránke.
4. dec 2013 o 17:01  •  Svadba bola v novembri 1999  •  www.salondiamond.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
salondiamond
Svadobný salón DIAMOND
Diana PRO

61

(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
salondiamond
Svadobný salón DIAMOND
Diana PRO

61

(Pred 5 mesiacmi)

@lienkaam do svadobného salonu DIAMOND v Bratislave príde model 1959 zaciatkom januára 2014 emoticon
4. dec 2013 o 17:06  •  Svadba bola v novembri 1999  •  www.salondiamond.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ewita11
Registrovala sa 10. mája 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 21 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ewita11
Registrovala sa 10. mája 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 21 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @katarinacopjan
Dobry den. A nemate nahodou aj model 2609? Nemozem ich nikde najst. Dakujem.
2. jan 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

“Https://www.youtube.com/watch?v=P4KGLts5BFE”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

(Pred 4 mesiacmi)

@ewita11 Dobry den prajem, model 2609 od Mori Lee sme zatial neobjednavali, no ak o neho mate zaujem, kontaktujete nas prosim na email a dohodneme sa emoticon Objednavali sme tieto, tiez prekrasne modely od Mori Lee a Victorie Jane :
2. jan 2014 o 14:37  •  www.soiree.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kuriatko14
5
Registrovala sa 28. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
kuriatko14
5
Registrovala sa 28. marca 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov.
 @lienkaam presne tieto šatičky majú v svadobnom salóne Línia v Leviciach, vyzerajú božsky emoticon ja som ich tam videla len vo výklade, lebo bohužiaľ práve vtedy mali zatvorené..
4. jan 2014 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarina372
Registrovala sa 12. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Levice.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katarina372
Registrovala sa 12. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Levice.
  • Nevie kedy bude svadba
 milé nevestičky, neviete mi poradiť kde by som zohnala mori lee 1966 alebo 1913, ako aj mgny meredith? s tým,že šaty potrebujem max na výšku 165 cm-už aj s topánkami (teda nutné ich bude skrátiť, čo v salónoch nechcú/ a korzet 36-38. Salón Diamond som v Nitre navštívila, krásne šaty, ale nie veľmi profesionálny prístup od predávajúcej, objednáš sa na skúšku a pani /čiernovlasá/ sa venuje kamarátke a ľuďom bez objednávky, druhá pani si klientky pekne vybavovala aj im povedala, čo všetko im salón ponúka, salón je pekný, len škoda, že objednávajú len veľkosti na ženy s výškou 170cm a B-čkami košíkmi, žena, ktorá má 160cm a väčšie prsia sa do korzetov veľkosti 34 nevojde, taktiež obrovská škoda, že nedisponujú šatami s rovnou sukňou aj pre nižšie ženy, mnoho modelov sa mi páčilo, ale ma odbili vetou- nedajú sa skrátiť
31. jan 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarina372
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
katarina372
  • Nevie kedy bude svadba
 @lienkaam , šaty majú v línii v leviciach a v diamonde v bratislave
31. jan 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sushi15
8
Registrovala sa 27. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
sushi15
8
Registrovala sa 27. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Poprad.
 @lienkaam mori lee 1959 majú určite v salóne ELLA Spišská Belá.. Len to máš asi dosť ďaleko :(
31. jan 2014 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
cermy
Registrovala sa 14. marca 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cermy
Registrovala sa 14. marca 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Prosim Vas neviete mi poradit kde zozeniem saty Mori lee 1241...asi je to zo starsej kolekcie, ale su uzastne emoticon dakujem
6. feb 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majluc
8
Registrovala sa 21. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
majluc
8
Registrovala sa 21. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 8 priateľov. Okres Bratislava.
 ja zhanam mori lee 1858, prosim vas neviete v ktorom salone by ich mohli mat?
19. mar 2014 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
katarinacopjan
Svadobný salón SOIRÉE
Katarína PRO

91

(Pred 4 mesiacmi)

@lienkaam Áno, tento kráááásny model 1959 od Mori Lee máme u nás- v svadobnom salóne Soirée v Nitre, čaká už na Vás nevestičky emoticon
20. mar 2014 o 12:09  •  www.soiree.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sandynkaaa
5
Registrovala sa 27. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky a 14 inzerátov. Má 13 priateľov. Okres Senica.
fotoportrét
fotoportrét
sandynkaaa
5
Registrovala sa 27. marca 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky a 14 inzerátov. Má 13 priateľov. Okres Senica.
 Ja mám Mori Lee tie prvéééé, na začiatku a bola som veľmi spokojná, všetkým sa šaty veeľmi páčili emoticon A už by som ich chcela vymeniť za kočár emoticon
28. nov 2014 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nizabel (30 r.)
Nizabel-fashion boutique
Ľubica Bíliková PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Trnava
7

“Milé nevestičky, nová kolekcia svadobných šiat Diane Legrand a Lisa Donetti už u nás :) Trnava a Žiar nad Hronom , www.satytrnava.sk, facebook - Nizabel-fashion boutique”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
nizabel (30 r.)
Nizabel-fashion boutique
Ľubica Bíliková PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Trnava
7

“Milé nevestičky, nová kolekcia svadobných šiat Diane Legrand a Lisa Donetti už u nás :) Trnava a Žiar nad Hronom , www.satytrnava.sk, facebook - Nizabel-fashion boutique”
(Pred 1 rokom)

my máme podobné, ale inej značky DIANE LEGRAND
28. nov 2014 o 16:22  •  www.satytrnava.sk www.salonvera.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to