Menu Forum

Svadobné návleky Trnava 25.4.2015

24. feb 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
thezuzu
1
Registrovala sa 22. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok a 4 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 25. apríla 2015
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
thezuzu
1
Registrovala sa 22. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 1 príspevok a 4 inzeráty. Má 3 priateľov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 25. apríla 2015
    okres Trnava
 Zháňam 110 kusov svadobných návlekov, najlepšie elastické na svadbu.
16. feb 2015 o 08:41  •  Svadba bola v apríli 2015  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
erzebet1983
Svadobna agentura Erika
PRO

Organizovanie svadieb - Okres Ilava
PRO Shop: 4 inzeráty
21

“Milé nevestičky spokojnosť s našou prácou narastá a preto už obsadzujeme termíny na rok 2017 a veľmi sa z toho tešíme, že budeme robiť radosť Vám. Ďakujeme už teraz všetkým, ktorí sa rozhodli pre naše služby, či už v minulosti alebo aj do budúcna.Tešíme sa na spoluprácu. Našu prácu si môžete pozrieť tu na MS alebo na FB. Svadobná Agentúra”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň ...ja prenajímam univerzálne návleky ak nezoženiete elastické,termín mám voľný.prikladám foto emoticon
16. feb 2015 o 12:38  •  www.facebook.com/svadobnaagenturaerika/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
noblesa
Svadobná a spoločenská agentúra Noblesa
Lucia Vachová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Senica
PRO Shop: 46 inzerátov
29

“Ponúkame na prenájom biele chiavari stoličky. Nevesty, ktoré majú u nás zarezervovanú svadbu na klúč ako aj nové nevesty, ktoré sa rozhodnú pre naše služby, majú stoličky za zvýhodnenú cenu. Možný je aj samotný prenájom bez ostatnej výzdoby. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.”
(Pred 1 rokom)

@thezuzu Dobrý deň, ak by ste mala záujem máme v ponuke biele elastické návleky. Sme zo Senice čiže je možný aj osobný odber.
16. feb 2015 o 15:13  •  www.noblesa.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olidekor
Svadby à la Oli
Oľga Ürge PRO

Kvety a dekorácia - Okres Pezinok
PRO Shop: 31 inzerátov
2
fotoportrét
fotoportrét
olidekor
Svadby à la Oli
Oľga Ürge PRO

Kvety a dekorácia - Okres Pezinok
PRO Shop: 31 inzerátov
2
 Dobrý deň,
my máme v ponuke saténové - 0,85eur na kus. Lokalita - Budmerice, dovoz môžem zabezpečiť. Oli
24. feb 2015 o 16:13  •  www.olidekor.eu  •  Páči sa mi to