Menu Forum

Svadobna výzdoba Rožňava 25.4.2015

30. sep 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
marshmallow
12
Registrovala sa 8. novembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 116 príspevkov. Má 31 priateľov. Okres Rožňava.
fotoportrét
fotoportrét
marshmallow
12
Registrovala sa 8. novembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 116 príspevkov. Má 31 priateľov. Okres Rožňava.
 Poprosim ponuky....na tento datum...kto mi vyzdobi salu a kostol?Prijímam rozumné cenove ponuky....žiaden luxux emoticon dakujem za pochopenie emoticon
29. sep 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
aleasvadobnaagentura
Alea-svadobná agentúra
Mgr. Monika Flasková PRO

Organizovanie svadieb - Okres Nové Zámky
PRO Shop: 10 inzerátov
2

“Prajem krásny nedeľný dník milé nevestičky. Chystáte sa na veľký deň a potrebujete pomôcť zo svadobnou výzdobou. Som tu pre Vás. Kľudne ma kontaktujte.”
(Pred 1 rokom)

dobrý deň,

venujem sa výzdobe. Do ip som Vám poslala viacej ohladne výzdoby
Mgr. monika flasková, alea-svadobná agentúra
29. sep 2014 o 16:05  •  www.alea-svadobna-agentura.estranky.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
82

“DOVOLENKA: 21.11.-27.11.2016”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
mojaoslava
MOJAOSLAVA.SK s.r.o.
Lucia Veselá PRO

Kvety a dekorácia - Okres Košice
82

“DOVOLENKA: 21.11.-27.11.2016”
(Pred 1 týždňom)

@marshmallow Dobrý deň, skúste si pozrieť našu prácu a náš cenník. V prípade záujmu nám môžete poslať Vaše predstavy s rozpočtom a urobíme Vám ponuku. Pekný deň. p.s. Rožňava nie je problém, už sme v blízkosti výzdobu realizovali.
30. sep 2014 o 06:17  •  www.facebook.com/mojaoslava.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to