Na akú farbu výzdoby sa chystáte v roku 2014?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Kočky tak ma napadlo urobiť prieskum :) na akú farbu výzdoby sa chystáte?
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyflybird Nadherna!!! Moja bude nieco z tychto: Teda ako Ta prva ale z kremových kvetin a na tom chcem mat take tie zelene travy, ako sa to taha ponad tu druhu kyticu :-D A aj tie zelene listky pod kyticou maju byt ako na tej druhej a nie na tej prvej...
Odpovedať
Profilova fotka
My rozmyslame nad svetlo ruzovou a ciernou alebo svetlo ruzovou a sivou... hmmm, co myslite?
Odpovedať
mne sa velmi paci kombinacia zlto biela s ciernymi prvkami
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat bielo-cyklamenovu :-)
Odpovedať
@meryde aj my :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekný deň,čítam Vaše príspevky, ktoré farby sú pre Vás "in" a tak ma napadlo ponúknuť Vám saténové stuhy, ktoré predávam v mojom shope za skvelé ceny. Momentálne sú to farby: ružová, smotanová (ale taká do zlata), levandulová(lila), cyklámenová, koralová(lososová). Cena 1,99€/15cmx9m a 3,99€/37cmx9m. Ak by ste mali záujem, link na shop: http://www.mojasvadba.sk/shops/seller... Iné farby na objednávku, avšak už len o dva mesiace najbližšie.
Odpovedať
ja ešte síce neviem na 100% lebo to každú chvíľu mením ale tak zatiaľ sa stále vrátim k čokoládovej kombinovanej so smotanovou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Naša bude svieza, jarna - jasna zlta :) pre viac foto kuk album :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pusinka111 mne osobne sa pozdava ta svetlo ruzova so sedou a mozno aj striebornou :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem skombinovat fialovu (moja naj farba) a zelenu (priatelova naj farba), aj v byte tak mame :-) ale len par detailov bude farebnych, kvety budu fialove a zelene budu jablcka na stole... a to je asi vsetko, povodne som chcela aj zelene servitky, ale uz sa mi to zda prilis :-D budeme vonku, vsetko naokolo bude zelene, myslim, ze je zbytocne pchat tam farebne detaily len riesim dilemu akej farby dat pompomy (ak budu), len cisto biele mi pridu trochu nudne, ale zas kombinovat fialove a zelene pripadne este s bielou, mi pride uz moc
Odpovedať
Profilova fotka
@marfushik ja myslim ze kedy bolo par fialovych a par zelenych tak by to bolo super :) a rovnomerne ich umiestnit :) no to je len moj nazor :) vec vkusu ako sa hovori :) kazdopadne velmi pekna kombinacia - moderna a zaujimava :)
Odpovedať
moja predstava je zatial cokolavovo hneda + staro ruzová (základ biely...), pretože priestory majú také decentné zlate zavesy tak hneda mi k tomu sedi a strop je dreveny , aj stlpy drevene v miestnosti tak to dufam bude sediet =))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak ja mam svadbu v aprili a chcem mat vyzdobu v zelenej farbe
Odpovedať
Profilova fotka
Mi budeme fialoví, tmavá so svetlou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme... :-N
Odpovedať
Staroruzova, biela, Ivory ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bledofialova a biela :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat fialovo - bielu(perletovu) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kedze budeme mat svadbu v auguste, nevedela som sa rozhodnut medzi zltou a tyrkysovou .. tak som to spojila .. budeme mat zlto-tyrkysovu vyzdobu ..
Odpovedať
kremovo- cokoladova :)
Odpovedať
Profilova fotka
fialkovo-zelena :-)
Odpovedať
žlto-biela :-)
Odpovedať
Já budem mať rozprávkovú, odtiene ružovej v kombinácie s krémovou bielou a doplnené bledunko modrou :-) :-) :)
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty, dneska som sa "pohrala" s farbami saténových stúh, ktoré zatiaľ mám na sklade. Výsledok -rôzne farebné kombinácie pre Vaše svadby plné elegancie a sviežosti:) Ak máte záujem o stuhy 15cmx9m alebo 37x9m /37cm budem mať ružovú zatiaľ, ale dá sa pekne nahradiť na stoloch dvoma 15cm/ - píšte kľudne IP. - ceny sú tiež skvelé. Link na shop: http://www.mojasvadba.sk/shops/seller...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@lenkaneumanova takúto kombináciu som robila asi pred 2 rokmi na jednu akciu, nie svadbu, asi 80 ľudí a vyzeralo to veľmi super, škoda - nemám dobré fotky,,,
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?