Svadobná výzdoba. Aké farby letia v roku 2011?

Baby, podľa vás, aké farby letia tento rok ako svadobná výzdoba na svadbách? Zatial ako kukám tak mám pocit, že ciklámenová so zelenou a fialová. Čo si myslíte vy?
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem co leti ale my budeme mat bordovo smotanovu :)
Odpovedať
my sme mali bordovo bielu :)
Odpovedať
netusim ake letia, ale viem aku chceme my... my sme za tu fialovu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby pripájam sa..aj my budeme mať fialovú..a už sa neviem dočkať :-))
Odpovedať
Profilova fotka
a ešte myslím že nejde o to čo letí ale čo sa Vám páči..asi tak...
Odpovedať
Profilova fotka
na začiatku som tiež pozerala na fialkovú ale nakoniec máme bielo bledoružovo cyklámenovú - tej som nevedela odolať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme chceli nieco svieze na leto tak budeme mat jablkovo zelenu... :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@corinno popol z ruží??? :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
wao,dakujem baby, ste super. Aj ja som toho názoru, ze komu sa čo páči, ale jedna kamoška, mi tak trocha zobrala chut od fialovej. radsej nepoviem ako, aby vás to neovplyvnilo :(
Odpovedať
@corinno to si poriadne rozvinula tie farby, a ja som si myslela, ze som vo farbách dobrá, a nechápala som, ako to je možné, ze muži poznajú len: červenú, zelenú, modrú, zltu, a ked poviem môjmu milému ze ciklámenová, tak nechápe :D ale teraz som z tých farieb aj ja mimo :D :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@corinno velmi je super kombinacia čo si pridala to modré s fialovou, zalúbená som do nej :) :)
Odpovedať
bola som namotana na prvú fotku - fialovú, a potom som zvazovala druhú fotku s ciklamenovo zelenú (ale viac ciklamenovej), a teraz som sa namotala na tú tretiu fotku čo pridala corinno s tou modrou - tá ma dost dostala, no a teraz neviem :D :D tá firma čo mi to bude robiť, tak určite odpadne, ak im poviem dalsiu verziu :D :D :D asi im to poviem az 3 týzdne pred svadbou, lebo sa bojim, ze to este zopár krát zmením :D :D :D najradšej by som teraz aj obývačku premalovala na tú modro fialovú :D :D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Corinno ma pravdu, tú farbu by si mala včas nahlásit, aby potom nebol problem ho zohnať. my budeme mať tiež fialovú výzdobu, kukala som didu777 tvoj album, a vidim tam zopar podobných veci, ktoré sa aj mne páčia, bude vám robiť výzdobu pretty wedding z NZ?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?