Termín svadby - máj 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte plánuje tu niekto svadbu v máji 2012? :-)
Odpovedať
dakujem si velmi zlata uz som trochu pokojnejsia kupila som si cokoladu vraj to je dobre na nervy potom sa ozvem ked bude po vsetkom
Odpovedať
@verca99 čokoláda vraj fakt ukludňuje, to si dobre spravila a potom daj vedieť ako to všetko dopadlo....
Odpovedať
cavte takze dopadlo to dobre moje zabiatko mi volalo a povedalo ze zajtra pride domov ak sa nic nezmeni takze sa tesim 8-)
Odpovedať
@verca99 Super!!!Som hovorila...
Odpovedať
ahoj, mozem sa pridat? my planujeme zatial neoficialne niekedy v maji ale zacinam mat obavy ze to zas posunieme lebo uz mali asi prebiehat nejake pripravy :D
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby Ahojky! Ja mám tiež problém s veľkosťou topánok... :( Ja mám 41 a vidím, že nie som sama s väčšou nohou. Najradšej nakupujem v Daichmane. :) Tam majú naše čísla. Ale svadobné.. hmm... to ešte tiež neviem. :-| Uvidíme!
Odpovedať
@katka_mis Ahojky, aj my sme sa len teraz rozhodli pre svadbu, ale ako vidím, už je dosť neskoro, keďže miestnosť, ktorú sme chceli je už obsadená tak neviem, neviem.....Budeme asi posúvať aj my... :-( Čo sa topánok týka tak ja nosím vačšinou tiež 41 ale viac krát je to 41,4 až 42, ale v Deichmane som si ešte nikdy nekúpila topánky, lebo nemali veľkosti, asi chodím neskoro, ale svadobné to asi nehrozí, také som tam ešte nikdy nevidela...
Odpovedať
Ahojte! My máme svadbu 5.5.2012 v Piešťanoch. Zatiaľ stále riešime miesto na hostinu, pretože mame asi 70 ľudí a priestory nam nejako nevyhovujú. Hudbu mame predbežne zajednanú a aj dievčatá zo súboru, ktoré ma prídu odčepčiťa pomaly vyberám šaty. Kedy je vhodný čas ísť zajednať kostol?
Odpovedať
Profilova fotka
@claudibaby Ahojky!!! :) Juj, neskoro? No neviem. Podľa toho, aký ste si dali štandard. Ja som síce všetko objednávala skôr, ale to na mňa pozerali ako na blázna. Myslím, že máš ešte čas. Ale teraz je ten najvyšší. Neviem, chcete nejakého úplne šupového fotografa? Alebo to bude niekto bežný? A čo kameraman? Takí prvotriedni sú rýchlo zajednaní, ale môžete mať šťastie. Niekomu na tom tak veľmi nezáleží. Nechce veľmi investovať do 1 dňa. Ide o to, či vy áno, alebo nie. Mne to napr. za to stojí. :) Ale môžete i kľudne posunúť dátum. Veď to zbehneeee... Keď som sa tu registrovala, bolo okolo 500 dní do svadby a zrazu 294.. či jak, neviem presne. Ale už nie ani 300. Tak nechápem! Čiže zbytočne by som sa až tak neponáhľala, lebo to zbehne veľmi rýchlo. V Daichmane som si ja zasa stále kúpila. Vždy tam mali moje veľké čísla! Asi jediný taký obchod. Asi si nemala šťastie. :( Ja som chodila do PP a do KE do Daichmanu, tam som videla vpohodičke i 42. Keď som v inom obchode a poprosím číslo 41, tak na mňa pozerajú jak na mimozemšťana. :( Nechápem... Nie sú na nás vôbec pripravení predajcovia. A ma to riadne štve. No a svadobné som tam nepozerala... hmm.. no neviem ešte ani ja kde budem zháňať, ale páčia sa mi vysoké, to potom s číslom nebude problém.. :) Skôr s bolesťami!!! :D Držííím prsty!!! ;-)
Odpovedať
@katka_mis Ahojky!!!Takže mne na tom jednom dni strašne veľmi záleží a veľmi chcem aby bolo všetko dokonalé a čo najlepšie...Boli sme totižto v sobotu na svadbe a poviem ti, že sa snažili mať všetko perfektné, ale nič sa im nepodarilo, mali frmol, hudba nestála zanič takže ja takéto niečo nechcem, chcem aby bolo všetko pekné a aby sa každý zabávala a hlavne nech má miestnosť dosť priestoru na tancovanie, čo sa nám zatiaľ veľmi nedarí, lebo tu sú strašne obmedzené priestory tak cca na 80ludí takže neviem ako to poriešime. Našla som jednu suprovú, ale bohu žial už je na 12-ho obsadená, jedine ak by sa nám podarilo rýchlejšie zaplatiť rezervu, tak sa tam asi dnes stavíme na večeru a uvidíme ako varia a potom sa rozhodnem...Hudbu sme si včera rezervovali, kameramana a fotografa ešte tiež nemáme a tiež čakám na súhlas či sa môžme brať v kostole. Inak topánky ja som dosť vysoká, takže ja vysoké mať ani nemôžem, ale akosi v nich neviem ani chodiť takže uvidíme, že čo zoženiem, ale nádejne to teda nevyzerá...Našla som jednu stránku, kde sa dajú topánky vyskladať takže si to nechávam do rezervy a potom uvidíme....Držím prsty aby si si teda vedela nájsť také topánočky aké si si vysnila... ;-)
Odpovedať
Ahojte baby ja mam vsetko objednane o nieco sa mi postaraju rodicia aj fararik bol ustretovy, som happy, stresy nabok uz iba malickosti ma cakaju =-) svadobne saty, obrucky, este mam vela casu :-D :-D esteze mam super rodinku na ktoru sa da spolahnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babulky - majove 2012 No, ako tak pozeram na zoznam hosti, z dohodnutych 70-75 ludi, bude 80-85 :-) Esteze mame velku salu :-) Rozmyslali ste uz nad oznamkom? Ako bude vyzerat.... farby...atd
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@petrisorka ahojky, no ja som najskôr chcela aby sme si robili oznamko sami, ale potom mi to môj macino vyhovoril, že by to nebolo také krásne ako ked to vytlačia normálne na veľkokapacitných tlačiarňach atd, tak som teda dala na neho a dáme si oznamká robiť. Ale chceli by sme len nejaké také jednoduché, žiadne prečačkané, žiadne holubice ani koče ani neviem čo, aj ked viem, že mnohým sa to páči, mne to príde gýčové. Ale zatial neobjednávame. U nás v NR býva každý rok vo februári svadobný veľtrh a aj tento rok tam bolo veľa firiem, tak počkáme do toho februára. Snád nám potom nejak do konca apríla stihnú spraviť a doručit tie oznamká
Odpovedať
...juuj tak do dovolenky máme už len 31 dní :D ... jupíííí .... a dva mesiace pred svadbou prídeme domov,hádam to stačí aj pre matriku a ostatné veci....snáď to všetko stihneme vybaviť :o) ... a chcem sa opýtať...keď idem domov teraz v septembri mám si zriešiť svadobné oznamka teraz alebo až keď prídeme domov tie dva mesiace pred svadbou? .., poraďte prosím...Ďakujem :o)
Odpovedať
Profilova fotka
@stankarobko malo by to stačiť aj potom, vraj je väčšina dodávateľov schopná ich urobiť do týždňa, dvoch od objednania, ale tak vždy sa môžu vyskytnúť nejaké problémy...
Odpovedať
Profilova fotka
včera sme mali zásnuby! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 blahoželááám ;-)
Odpovedať
@lulumumu ... Ďakujem moja....tiež si myslím,žeby to mohlo stačiť....nechceme nič špeciálne čo by museli vyrábať dva mesiace :D ..... ale čo sa týka problémov,to si trafila klinec po hlavičke...stále sa môže všeličo stať....
Odpovedať
Profilova fotka
@lulumumu ďakujem
Odpovedať
@tinka1811 Gratulujeeeeeeeeeeeeeeem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 aj ja sa pridavam a gratulujem :))) a mame spolocný datum svadby :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 a este tinka dokonca mame aj rovnaky snubny prstienok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte akosi som tu ku vam zabludila :-) drzim vam prsty nech vam vase svadby dopadnu ako si predstavujete:D ja som mala svadbu 1.5.2010...a bolo super:D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanageratova dakujeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
matusxka tak to je riadna náhoda a zároven aj sranda!! som sa nad tým zasmiala.... dokonca som teraz jednej dievčine tiež videla v albume taký istý snubný prstienok ako máme my! vidím, že je oblubený aj u iných a to ma teší!
Odpovedať
ahojte, my plánujeme svadbu tiež na máj 2012, ale ešte sme nič nevybavili a potom, čo tu čítam mám dosť veľký stres :-| . Ktorá z vás bude mať svadbu v Ba???
Odpovedať
Profilova fotka
už ma nebaví počúvat tie reči od rodiny, že sa v máji nemáme brať, že to sú potom neštastné manželstvá a sú rozvody! My to proste chceme mať v máji a hotovo! neveríme takýmto poverám! aj vám to hovoria?!
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka1811 ano aj mne to hovorili, ale moji rodičia sa brali v máji a sú spolu už 25 rokov bez problémov, takže ja takýmto rečiam neverím vôbec
Odpovedať
Profilova fotka
s drahým sme mali naplanovanu svadbu na 3.september,,,ale museli sme ju preloziť..a dohodli sme sa na 5.máj 2012,,,vôbec neverim tým rečiam, a je mi to aj v podstate jedno...každý si riadi svoj život..a ako si ho zariadi tak ho bude mať...
Odpovedať
Profilova fotka
no ved presne ako si budeme žiť, tak bude a ja tiež neverím takých rečiam o nešťastnom manželstve v máji.... len ma zaujímalo, či to aj vám hovoria alebo len moja rodina je taká poverčivá a má trápne názory na svadbu v máji!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?