Termín svadby 17.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, ktoré sa nimi stanú 17. sept. 2011... podelme sa spolu o nápady :-)
Odpovedať
ani moj buduci manzel nevie tancovat, som zvedava, ci vobec prezijeme nas prvy tanec :) to bude pomaly sladak....:)
Odpovedať
ani my nevieme tancovat, nas tanec vyzera ako "medvedku dajlabku". najprv sme mali tancovat na valcik, ale sme nakoniec usudili, ze to bude trapas, tak sme zvolili sladak. o 3 tyzdne v tomto case uz budem sediet u kadernicky x-) @palculienka2011 ved je tam pocasie len do 10.9., pocas tyzdna sa to moze zmenit. vlastne nie ze moze, ale to sa musi zmenit, ci chce alebo nechce :-D ja chcem ist do parku na piknik :-p :-D
Odpovedať
no, my asi nebudeme vobec tancovat, asi ani ten sladak by nam spolu nesiel :-D ale to este skusim prekonzultovat s mojim drahym... inak dnes som dostala tip na fotenie. v rakusku, nie az tak daleko za hranicami, je tento zamok http://schlosshof.at/cms/index.php dnes sme isli sice len okolo, nechcelo sa mi nejak vystupovat z klimatizovaneho auta :-D ale akurat tam tiez prisli svodobcania, tipujem, ze teda tiez fotit... len to chce mat cas na presuvanie..
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaamato my sme povodne planovali schlosshof, je to tam kraaaasne, fontany, tavy, interier zamku, lenze 45minut cesty plus casova rezerva keby naaahodou po ceste daco a na fotenie mam pol hodinu :-| ked sme tam boli naposledy, konala sa tam svadba aj s obradom, to ste mali vidiet, brutaaaaaal, 150hosti, koc s konmi, vsetko bolo zladene do staroruzovej ja som este dumala nad neusiedler see, lenze to je to iste casovo. teraz mame akurat debatu, ze sak aj nedela je den, mozme sa ist fotit kolko chceme, no vyraz mojho snubenca stoji za to :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a dobre spravy, bola som na skuske svadobnych, zavoj co som si dala sit je akoby bol robeny direkt k tym satam, doteraz nechapem, ako sa nam to tak podarilo, ze este aj kvietky su takmer identicke s tymi na cipke siat 8-) a davam si cyklamenove nechty, aj na rukach aj na nohach a basta fidli.
Odpovedať
@palculienka2011 noo, ja este netusim, kolko casu bude na fotenie. ale keby sa mi podarilo vybavit kadernicku s vizazistkou na skoro rano, aby som bola co ja viem do takej max jedenastej hotova, tak by sme mali aspon 3 hodky. obrad je az 14.50, tak neviem.. do schlosshofu este asi pojdeme mrknut, ale ak je to tam take krasne ako pises.. juuj, no neviem... no a ako dopadla debata o foteni v nedelu? asi nic moc, ze? :-D mne by nevadilo ist sa fotit kedykolvek pred svadbou, pripadne aj po nej, ale na fotkach chcem byt namalovana a mat spravene vlasy a za to nemienim platit 2 krat :-D aj ked by to usetrilo veeela casu, ale ee..
Odpovedať
ahojte dievcata....aj ja to mam 17.septembra :-D
Odpovedať
@mili78 ahoj mili.. no a ako si na tom ty s pripravami? stresy uz su? :)
Odpovedať
baby budete mat knihu hosti? ak ano, kde ste ju zohnali?
Odpovedať
@zuzkaamato ....ahoj....uz je vsetko pripravene...netrvalo mi to ani 3 mesiace :)) uz moze byt svadba aj zajtra....a co je zaujimave zatial ziadny stres :))
Odpovedať
@mili78 jeeej, ty si sikulka. ale ked tak nad tym rozmyslam, my sme sa pre svadbu rozhodli v juli, takze ani nam to nejak dlho netrvalo :) ale aj tak by som uz chcela mat po tom a byt pani :-D to bude sranda.. ked ma niekto oslovi slecna, tak ja poviem "nie, uz pani" :-D
Odpovedať
@zuzkaamato .... aj my sme sa v juli rozhodli..nechapem ako niekto moze rok svadbu pripravovat, ved ja uz teraz nemam co robit :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no my si davame stare mesto,potom pri malom Dunaji pri Slovnafte a ideme do Bernolakova na rucaninu pri golfovom ihrisku,su tam neskutocne fotky a ked sa pekne usmejes pustia aj na golfove ihrisko,tak hlavne nestresovat,mala osm skusku siat,mam ich doma,kamaratka ma naviazala,skoro som zdochla od tepla,takze nech je maxi 20stupnov a slniecko. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D .Od vcera mam aj daku nervozitu,neviem preco,ale asi mi doslo,ze sa vydavam a jaj hlavne,nemam este popolnocne kokteilky,ale nevadi,ked tak nahodim rifle :-D :-D :-D :-D :-D ,aj tak budem mat pod satami najskor lodicky a potom tenisky kupene specialne na tuto prilezitost :-) :-) :-) :-) :-) :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
@dannii jeej aj ja som mala skusku siat v sobotu. Vysledok: davam si cyklamenove nechty aj na ruky aj na nohy, zavoj ktory mi sila jedna pani na mieru vyzera akoby bol sity priamo k mojim satam a salon, kde mam pozicane svadobne ho chce odkupit :-D :-D :-D v satach som stravila pol hodinu v chladnej miestnosti a tiekol mi pot po nohach, takze si prosim MAX 20stupnov na 17teho. Nacvicovala som v nich sedenie, klacanie v kostole, no vykon. Jedine co ma mrzi je, ze ked sa vypne vlecka, neni to moc pekne, ale snaaaad prezijeme :-D Konecne mame doma darceky pre hosti a tento tyzden ma caka ich speci balenie, co som si zase vymyslela, nuz, mam co robit A odoslali sme oznam pre svadobcanov, ze nechceme kytice, ak, tak kvety v kvetinaci, takze teraz dumam, ako dopravime z kostola cca 80kvetinacov :-D :-D :-D :-D :-D :-D o tom, ze doma budeme mat botanicku nehovorim :-D :-D este otazka? Torta sa kraja o polnoci a v svadobnych? Lebo ja by som sa chcela cim skor prezliect do popolnocnych, nech ich za tie peniaze predvediem co najviac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no torta sa kraja a o polnoci a potom sa ma ist nevesta prezliect :-) :-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D ,ja este popolnocky nemam,takze zaujimave to bude,teraz riesim vyzdobu na auto,zacala som konecne robit pierka,uz mam 11 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ,mam ich mat 60,takze vecerna romantika ako vysita :-D :-D :-D :-D ,aj my chceme kvetinace,tiez sme hlasili,no potom pofotime nase botaniccke zahrady :-D :-D :-D :-D :-D :-D ,tie saty,ze uff,zdochnem od tepla ked bude nad 20,ja osm skusala malu zdvihnut a sranda to nebola,muz sa snazil mi saty nadvihnut,dostal sa az po kruh,proste super,mam to jak pas cudnosti,ale co uz,vydrzime,ked chceme byt krasne a este licenie nech fakt neni teplo,lebo sa to vsetko roztopi :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@dannii no, tie cudne pocity mame spolocne. aj mne to asi pomaly zacina dochadzat, ze budem pani a vydata a to vsetko... ale dobre bude, ved sa na to predsa tesime a nerobime to nasilu... uz iba par dni slobody :)
Odpovedať
baby, to je super napad s tymi kvetinacmi namiesto kytic... ja teda zboznujem aj kytice, pretoze ich dostavam iba velmi vynimocne, ale zive rastlinky mam este radsej.. len neviem, ci by sa to u nasich hosti ujalo.. ale mozem to skusit navrhnut svokrovcom, co si o tom myslia.. ale super napad, to by sa mi pacilo :)
Odpovedať
inak kocky, co rozlucka so slobodou? budete mat nejaku? a kedy? ja nad nou uvazujem, ale neviem,kedy ju zorganizovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam 3 rozlucku,zevraj po mna pridu a dakam ma so satkou na ociach odnesu,tak osm fakt zvedava :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
kamarátky niečo plánujú, ale kedy to zorganizujú, netuším...neni čas :-D
Odpovedať
baby a vy vsetky sa idete po polnoci prezliect?
Odpovedať
ja sa prezleciem, ale mam len take uplne obycajne cierne koktejlky. tak si ich zoberiem so sebou a ked sa na to budem citit, tak sa prezleciem. ale hlavne prezujem do balerinok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne tiez baby chystaju rozlucku, bude to sobotu 10teho a je to pre mna prekvapko takze neviem nic, ale co som zachytila, tak striptera si neodpustia :-D :-D :-D :-D ale moc sa tesim, lebo sa konecne budeme mat moznost stretnut vsetky baby- moje naj kamosky plus sestra. A prezliekat sa budem, na popolnocky sa tesim snad viac nez na svadobne :-D :-D :-D :-D styl Carrie Bradshaw, 10cm opatky a pozicovne ma vyslo skoro ako svadobne :-N :-N :-N :-N :-N ale bola to laska na prvy pohlad a mala som ich vybrate skor ako svadobne. no a dnes mi v robote nasadili chrobaka do hlavy, lebo 15teho sa kona jedno fantasticke skolenie v Presove (som z BA) a ja dumam, ci ist ci nie, ale moc by som chcela, len ci to tu vsetko mozem dva dni pred nechat tak :-|
Odpovedať
@palculienka2011 podla mna chod na to skolenie, aspon v case najvacsich nervovo nebudes doma... ja by som sa tiez najradsej vyparila.. :) aj tak uz tie posledne 2 dni nebudes nic vybavovat ani riesit, tak co... :)
Odpovedať
Caute kocky, nejaky dobry tip na nechtove studio v Bratislave?
Odpovedať
no, veru, aj mne by sa nejake hodilo.. nechty som este neriesila...
Odpovedať
Profilova fotka
no ja idem na nechtiky ku kamoske,robi nadherne za 30evri :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
mne sa sice pacia umele nechty, teda gelove, ale nie na mne. jednak by sa mi neoplatili kvoli robote a aj doma by som z nich bola nervozna... tak na svadbu chcem len nejak pekne nalakovat a dozdobit... ale este stale nemam doriesene, kto mi to spravi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzkaamato tak ked budes mat nejaky tip na nechty, podel sa, budem vdacnaaaa ;-)
Odpovedať
@palculienka2011 hm, ziadny tip :( ale asi sa na to vyprdnem..ja si aj tak moc nelakujem nechty, tak kaslem na manikuru. v najhorsom si ich nalakujem sama, uz sa mi nechce zhanat este aj nejaku manikerku...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?