Termín svadby 17.9.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, ktoré sa nimi stanú 17. sept. 2011... podelme sa spolu o nápady :-)
Odpovedať
noooo to si praje kazda nevesta :-D
Odpovedať
kocky, ja som sa tiez modlila za pekne pocko ;-) 8-) ale ked niekolko tyzdnov pred svadbou stale prsalo,tak som to vzdala :-| :-| este v piatok sme boli po tortu a pod. a lialo ako z krhly, ja som mala jesennu vestu hrubu na sebe :-| bola som zmierena s tym, ze nam bude prsat stastie.. ;-) ale pan bozko ma nakoniec vyslisal :-N :-N x-) v sobotu som sa zobudila do krasneho slencneho rana x-) a okolo 10tej som vydrzala sa fotit aj bez bolerka ;-) x-) bolo to super prekvapko ;-) x-) pocasie vie fakt vylepsit,abo zneprijemnit svadobny den, tak vam prajem, nech 17.9. oskarko svieti cely den 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
no, tak uvidime, ake bude pocasie, v kazdom pripade to bude uzasny den :) akurat rozmyslam, ake asi bolerko budem potrebovat... pacilo by sa mi take cipkovane, len ani neviem, kde nejake pekne zohnat...
Odpovedať
No tak ja sa modlim už odteraz aby bolo krasne počasie. Dnes rano keď som sa zobudila a videla čo je vonku,hneď ma napadlo že keď takto bude aj na svadbe ani nevyleziem z postele :-)
Odpovedať
@martynnka to je najlepsie zo svadobneho salonu,odkial mas saty.. nakombinovat k nim nejake bolerko x-) ja som mala saty, bolero, zavoj z jedneho salonu a vyzeralo to super :-N :-N ;-)
Odpovedať
@ikka14 17.9.2010 takto bolo,presne taketo iste neprijemne pocasie :-S :-S
Odpovedať
@mariynka no ani ma nestraš. Och keby som mala čarovnú guľu aby som vedela ako bude :-)
Odpovedať
@ikka14 ked budes verit, ze bude pekne, aj bude ;-) 8-)
Odpovedať
no to teda verím.iné si ani nepripúšťam ;-)
Odpovedať
baby uz mate asi vsetky DJ, vsak? ja sa prave snazim zohnat nejakeho, s ktorym by som bola spokojna, ale zatial neuspesne :( a uvedomujem si, ze uz je neskorooo :(
Odpovedať
@martynnka my máme DJ-a zajednaného ešte od minulého septembra :-) my sme vedeli od začiatku, koho chceme, tak sme si u neho hned zajednali termín, a dobre sme urobili, lebo už v oktobri mal plno na celý september 2011
Odpovedať
no, my sme sa len v decembri zasnubili, takze asi v januari sme sa rozhodli, ze svadba bude v septembri a vo februari sme si zajednali miestnost. a odvtedy cas leti a ja ani neviem ako :-) cely den v robote a potom sa svadbe nestiham venovat tak, ako by som chcela :-) ale mam teraz jedneho DJ, ktory je volny, dostali sme odporucanie, takze asi ho vezmeme... a zajtra ideme na matriku zaniest vyplneny ten formular, co tam treba vypisat svoje udaje :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@martynnka my mame formular doma, ale este sme ho nevypisali :-N mas pravdu, cas leti...a leti...my sme sa zasnubili minuly rok v juli, sme si vraveli, ze este do svadby je kopa casu....ale odvtedy to tak rychlo vsetko ubehlo, a uz je pomaly jun, leto ubehne ako nic a bude tu september...
Odpovedať
@vcielkamaja formular na matrike mame odovzdany :-) este z fary potrebujeme krstny listok a formality by uz boli. mate uz aj oznamka poriesene? viem, ze uz je na to cas, ale my to ideme teraz riesit. uz mame pribliznu predstavu, tak sa snad tento tyzden do toho pustime...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte po dlhom case, ktory ani neviem, ako usiel :-o kukam, ze viacere uz len odfukujete po tazkej drine a prudko zavidim. Nam k odpadnutiu najvacsieho stresu chyba uz len DJ, ktory sa snad rozhodne v sobotu, lebo cakam na referenciu od kamosky, co sa vydava v piatok. Ak ale bude na prd, alebo uz obsadeny, tak v skutku neviem, co urobim. Do minuleho tyzdna som ani nespala od stresu, predstavte si, ze kostol sme mali rezervovany a knaz ziaden :-D :-D :-D ani jeden zo sirokej kolekcie nemal cas alebo sa mu nechcelo, ja som neverila vlastnym usiam, cize sme si museli svojpomocne najst vlastneho z inej farnosti, ale vsetko zle je na nieco dobre a nasli sme uplne genialneho mladeho knaza s ktorym sme si hned padli do noty tak sa straaasne vytesujem. Teraz najblizsie nas cakaju oznamka, chceme nieco total origos, tak by sme si mali svihnut a potom uz len take "detaily" ako zenichov oblek :-D tak si drzme palce, nech vsetko ide ako ma ps: nepoznate nejakeho operneho spevaka + huslitu z BA?
Odpovedať
@palculienka2011 si na tom podobne ako ja :) Dj este rezervovat (myslim, ze uz sme si vybrali) a tento tyzden ideme zacat riesit oznamka :) takze ste uz mali pripravu s tym mladym knazom?
Odpovedať
ahojte my sme si ešte minulý rok dohodli s priateľom dátum 17.september :) som rada, že nie som sama, ktorá si vybrala taký dátum :)
Odpovedať
@mallinka0507 ahoj, takých nás je tu veeeeeeeelmi vela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@martynnka prvu pripravu mame na plane az deviateho. Ale ze budu dokopy len styri, tak v poho stihame. A baby podla coho ste si dali zrovna 17.9.?? Lebo u nas to je hotova alchymia :-D :-D 17tka nas totiz sprevadza celym vztahom a ako inak, nemoze ani v den svadby, ktory bude zaroven aj nasim vyrocim: 7rokov a 11mesiacov (zase z cisel poskladam 17), bude to po dvoch rokoch a 17 dnoch od zasnubenia a este k tomu 17.9. 1+7+9=sedemnaaaaaaast :-D :-D :-D nie, nesibe mi
Odpovedať
@palculienka2011 my máme september nabitý oslavami a zrovna 17.9.nikto nič nemá, tak sme sa rozhodli pre tento dátum. týžden pred svadbou sú oslavy, týždeň po svadbe sú oslavy...a medzitým bude naša svadba :-D ale nijak extra sme nevymýšlali s dátumom, žiadne výpočty ani nič podobné. len už neskôr, ked sme stanovili termín, tak som zistila takú menšiu zhodu, že 19.7. (2010)sme sa zasnúbili a 17.9 (2011)sa berieme....sa to bude ľahko pamätať :-) ale pôvodne som chcela svadbu niekedy v máji, júni, len môj snúbenec, že ee, že máme čas a nakoniec padla volba na september :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby potrebujem sa poradit ohladom torty a tutok prispevky o tortach su dost stare, tak neviem, ci by mi niekto odpovedal. Nasla som si pani, co pecie torty, cena 10eur/kg, tak za prve potrebujem vediet, ci je to ok cena a za druhe, ona odporuca na hlavu 200g torty, ale mne sa to zda straaaasne vela. Matne si daco spominam, ze tu na mojasvadba davali baby 100g na hlavu. Tak vcul, nejake napady? Dakujem a inac akooo? :-)
Odpovedať
@palculienka2011 my sme este zakusky a tortu neriesili, ale ked budem vediet, tak to poviem :) no a preco 17.09.? Tak chceli sme svadbu v septembri a pri tomto datume je vo stvrtok sviatok, v piatok si vezmem dovolenku a este mam aj v piatok narodeniny... Tak sme sa nejak rozhodli pre 17.09. :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ani my sme este neriesili tortu a zakusky. A ani oznamenia nemame :-) stale si hovorim, ze mame casu dost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby co mate nove? nejak to tu utichlo, takze asi pilne pracujete na predposlednych detailoch,ze? :-D my sa odhodlavame dofotit fotky na oznamko a konecne ho nejak zbuchat, ale ani za svet. Okrem toho vyrabam pierkove pierka pre svadobcanov a to som rada, ze ako skoro som sa do toho pustila, lebo mi to trvaaa a trvaaaa. Zajtra si idem po svadob. a popolnoc. topanky, tak som zvedava, ci sadnu, bola to macka vo vreci kupena cez net. No a chyba nam oblek-teda mne chyba, zenich ma casuuuu a casuuuuu 8-( koniec hlasenia
Odpovedať
@palculienka2011 ahoooooj :-) predposledne detaily? ja uz ani neviem, co mam planovat a doladovat... :-D v pondelok sme kupili pre zenicha topanky, koselu, vybavili matriku... urobila som si plan, ci treba vybavit v juli, auguste, septembri...to aby som sa nezblaznila, lebo som prednedavnom mala stav, ze mi doslova siblo a ostala som v neuveritelnom strese, ze ved my nic nestihame...ale potom som si to rozvrhla a upokojila sa. ved este nam ostava do svadby 11 tyzdnov x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vcielkamaja tak mne sa uz stihlo snivat, ze sme presunuli datum svadby na skorsie a zabudli sme to oznamit vsetkym dookola a ja som dosla na svadbu a tam nikto. A dosla som tam s mastnymi vlasmi a nemala som ani saty, lebo ani v salone nevedeli, ze sme zmenili termin. Hroooooza :-D :-D :-D :-D snad si nocne mory odbijem uz teraz a v septembri bude klud. Zavidim zenichovu vybavu, cakam na zazrak, kedy sa ten moj spamata. Ale uz sme urobili pokrok, boli sme v Alan Delon a vyskusal si JEDNO sako-prosim potlesk a fanfary :-D
Odpovedať
@palculienka2011 tramtatataaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D :-D keby toho mojho do toho nedotlacim, aby si isiel kupit koselu a topanky, tak by ich nemal do svadby...si nemysli, ze to bol jeho napad :-p :-D ach jaj, svadobne nocne mory...aj mna trapia, ale tak snad uz nebudu dlho trvat ;-) inak....vo sne som znova zmlatila kvetinarku, lebo kytica nebola taka, aku som chcela. uz si pripadam ako brutalna Nikita :-D :-D zajtra roznasame pozvanky zenichovej strane...a kedy sa dopracujeme k tej mojej, netusim.. dnes som pozerala na TA3 kralovsku svadbu v Monaku, nevesta bola velmi pekna x-)
Odpovedať
tak ako pokračujete v prípravách nevestičky?
Odpovedať
Profilova fotka
holaa holaaa, hlasim 26dniiii, neuveritelne to ubehlo. nocne mory na dennom-nocnom poriadku, zacina to byt zabavne :-D :-D :-D chybaju mi svadobne topanky, zato mame dve vesty pre zenicha :-D zhanam doporucenie na gelove nechty v BA (moja jedina sanca na pekne fotky, tie moje si hryziem :-N ) dosiel zavoj-absolutne presne aky som chcela a v sobotu idem na finalnu skusku siat, juch juch, koniec hlasenia
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?