Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Dobré ránko všetkým, dúfam, že ste prežili krásny víkend :-D aj ja si všetko píšem, lebo moja hlava deravá :-D, včera sme pozerali svadobné dvd, prácu kameramana, to bolo krásne, so sestrou sme boli celé dojaté :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dobre ranko a pekny slnecny dnicek, aspon u nas v TN svieti slniecko. K tomu kameramanovi: neviem sa zatial rozhodnut ci budeme mat kameru, ale skor nie, radsej by som chcela viac peknych a kvalitnych fotiek ako dvd? co vy na to? J.
Odpovedať
ahoj jankazaba, aj my sme sa rozhodli len pre foto... nejako sa mi nechce pozerať na 4-hodinový film.. jediná osoba, ktorú to bude baviť, môžem byť ja...skôr som za fotky...radšej tie peniažky potom vrazím do živej hudby, než do kameramana ;-)
Odpovedať
ja neviem, my včera čo sme pozerali to dvd bolo to super, krásna svadba, ja určite chcem kameramana :-)
Odpovedať
ja niekedy už neviem ani to, či chcem svadbu ;-) Ale nie, teraz mám zase také čudné obodbie, že neviem, kde mi hlava stojí, tak by som to najradšej všetko zabalila...ale na kameramanovi sme sa dohodli obaja, že nechceme a to ma môj chlap dosť prekvapil, lebo ma prinútil kúpiť si DVD aj z promócií...strašná nuda...
Odpovedať
ale na druhej strane môžete tie peniažky dať niekde inde aj to má svoje výhody :-D ja som sem tam tiež na vážkach či chcem svabdu alebo nie a tak podobne, no včera po tom pozeraní ma chytilo také nadšenie, uvidím do kedy vydrží :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa to tiez nechce pozerat - skusenosti zo stuzkovej a promocii, pozerala som to len raz, a tiez sme sa zhodli na tom obaja, ze radsej kvalitnejsie fotky
Odpovedať
mňa opustilo nadšenie, keď sa do NAŠICH príprav pustila moja mamča a starká, lebo sa rodičia rozhodli nám to zaplatiť...A potom ešte nechutné množstvo papierovačiek, ale to je len moja starosť... a to všetko len kôli jednému dňu...Nechutne sa teším na svadbu, ale čím viac sa dátum približuje, tým častejšie sa sama seba pýtam na čo to všetko. Na fotky dôvod vidím... kameraman mi tam nejako nesedí :-) Včera som videla moju malú družičku prvýkrát v šatočkách, čo som jej kúpila.. normálne som bola namäkko!
Odpovedať
u nás ešte aj tak asi budú aj súkromne natáčať, pretože rodina mojej polovičky je taká videová a radi všetko točia hlavne jeho krstná a jej rodina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte všetky ;-) bihan, vidím, že asi niečo lieta vo vzduchu, keď sa aj nad tvojou svadbou zaťahujú mráčky. Tak asi dáme pauzu v myšlienkach a budeme sa tešiť od valentína :-D
Odpovedať
ináč s tým staraním, aj naši rodičia sem tam poškulujú. že sa im to a to nepáči, ale je to náš deň a máme právo ho mať taký ako chceme, takže sa treba len obrniť a nedať sa, rodina mojej polovičky je strašne spevavá, skoro všetci tam spievaju a prevažná väčšina sa tým aj živí, takže sa bojím aby ich nechytali spevavé hodiny :-| , lebo to by sme veľmi nechceli, no dúfam, že to nejak zmákneme :-)
Odpovedať
dobre ranko nevesty :-D my tiez nechceme kameramana, aj tak to potom nikto nepozera. len dufam, ze bude pekne pocasie, lebo fotky v atelieri tiez nechcem. nie ze nakoniec nebudeme mat ani dvd ani foto...
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja by som chcela fotky vonku, možno kebyže jemne prší ešte by sa dalo aj to by bolo zaujímavé, ale čo tie šaty :-|
Odpovedať
Ahojte budúce nevestičky! pripájam sa do debaty.... tiež si myslím že kameraman na svadbe je tak trochu zbytočná vec. Ja osobne mám veľmi rada fotky....do nich sa podľa mňa oplatí investovať. Na nasej svadbe točil len švagor na kameru, a uplne to stačilo. Máme asi 1,5 hod. zostrih ako pamiatku. No skoro vobec to nepozeráme. Ak máme chuť pozrieme si fotky, ktorých máme dva plné albumy.
Odpovedať
aj ja ešte uvidím čo, už ste ma úplne nakazili :-D
Odpovedať
haloooo, kde ste vsetci ...
Odpovedať
marcellinka, ja som este tu. No o chvilu budem musiet ist. Pride pre mna manzel.
Odpovedať
Teším sa, že máte konečne foto! Také ste pekné a nechceli ste sa ukázať!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ahoj, dnes som sa bola vyfotit v svadobnych satach tak sa vytesujem z tych fotiek :-D uz som pomaly aj zabudla ako vyzeraju a to presiel len tyzden od skusania. vy uz mate saty? teda ja som si myslela ze to bude ovela väcsi problem ale hned v prvom salone co som skusala sa mi zapacili aj mi sadli asi 3 modely, tak som si vybrala a aj rezervovala. prajem vela stastia v planovani :-)
Odpovedať
ja este nemam saty, len predstavu ake by mali byt... ale uz kazdu chvilu by som chcela ist popozerat...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala jedny vysnivane, ale krasne boli len na obrazku na mne nie, takze potom uz som len skusala a skusala a nechala som si poradit, inak som nemala ziadnu predstavu ani farbe ani o strihu aj ano, ale nakoniec maju uplne iny strih, ale hlavne ze su mi dobre a hlavne podla nazoru mamy a svedkyne mojej buducej a konecne sa pacim aj sama sebe. u mna sa to skusanie zomlelo dost rychlo, prisla som zo sluzobky a mama mala vtedy volno tak sme isli len tak pozerat a nahodou ak nejake budu tak vyskusam ze ako budem vyzerat, prvykrat v zivote v svadobnych satach a nakoniec som vyskusala asi 8 - 10 modelov a dopadlo to takto, podla mojich predstav :-D neviem ako inde, ale v KE este nemaju nove kolekcie len v katalogoch, ale na prieskum salonov a siat nikdy nie je skoro ani neskoro ;-)
Odpovedať
No ja uz mam konecne hudbu, uz len ten kostol ma riadne stve! Lebo farar povedal, ze mam prist vo februari a co poznam ludi co sa beru v aprili, tak oni uz maju aj hodinu sobasa ]-( Ta este ostanem na ulici aj s panom fararom. Ozaj mate uz niekto vybavenu hodinu sobasa???? Ja si satky nechavam na tu zimu, aby som vyskusala aj novu kolekciu. Asi by ma mrzelo, keby som ich rezervovala teraz a nakoniec sa mi zapoacia ine, takze radsej pockam x-) D_anjel_a : prosim posli mi do ip link na tu stranku, kde si objednavala vestu pre draheho. Toto by som uz aj mohla objednat. Dik
Odpovedať
dobré ránko aprílove nevesty
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, cely utorok som sa snazila o otvorenie tejto stranky, ale nedalo sa mi to, bol tam nejaky problem... k tym satam, ja idem dnes na prvu obhlaidku salona, objednala som sa dopredu takze budu mat cas len na mna, dufam... tesim sa, mam strasne vela siat vybranych, ale neviem ako v nich budem vyzerat :-)
Odpovedať
ja začnem až o týžden v sobotu som zvedavá čo nájdem ale ako sa poznám bude to ťažké mne sa skoro nikdy nič nepáči no uvidím, beriem so sebou sestru a nastávajúcu švagrinkú, tak hádam si to užijeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem dnes len s mamou, kamoska musela odcestovat, ale ved nejdem posledny krat, mozno nic nenajdem, alebo sa nebudem vediet rozhodnut... ja som vaha, takze sa tazsie rozhodujem, na to mam draheho, no bohuzial saty nesmie pred svadbou vidiet... :-)
Odpovedať
:-)
Odpovedať
moja sestra ked si kupovala šaty v madarsku, lebo u nás ešte mnoho nebolo, využila šoféra kedže mal uniformu ako ženíchá a vravela že niektoré šaty samy o sebe boli krásne ale ked sa vedla nej postavil tak akoby zanikli, najlepšie by bolo ksušať aj so ženíchom aby obaja videli ako sa im to bude hodiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to by bolo najlepsie... ale ked tie tradicie hovoria, zeby to bola smola, keby ma videl v statach...
Odpovedať
jasne a nebolo by to potom pre neho prekvapenie ked uvidí svoju vyvolenú v tých krásnych šatách, má to svoje čaro vidieť sa v plnej kráse až v svadobný deň :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?