Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Ahoj Zuzi! máš pravdu, ja druhý dych práve chytám a môj drahý ho stráca :-D Všetko nechal pôvodne na mňa a keď ma videl s plánovacím zošitom, mal z toho trošku stresy... on si to snáď všetko predstavoval ako oslavu narodenín, čičo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dakujem sonulienka :-) no treba si stat za svojim a neustupit, lebo im na uradoch sa nechce robit, ani sa im necudujem mna by tiez taka praca nebavila mozno uz po 5 rokoch aj skor a oni tam sedia mozno 20 rokov, ale je to ich praca, tak nech ju robia poriadne :-) s tym kalendarom to je dobry napad :-D dnes je v Kosiciach krasny den, svieti slniecko a ani velmi nefuka len je trosku zima :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bihan: to asi vsetci chlapi, na vsetko maju cas, nic nemusia v podstate vybavovat,kto vie ako by to dopadlo, keby sme to nechali na nich :-D my zeny sme na taketo veci ako stvorene, no nie? len keby bolo viac casu hlavne cez den, lebo ked do siestej sedim v robote tak potom uz nic nevybavim akurat namiesto obednajsej prestavky.
Odpovedať
Profilova fotka
no u nás je to fakt také čudné, keď som sa stiahla ja, tak sa začína zaujímať môj milý, už mi to tak pripadá, že bude robiť stále všetko naopak ako ja
Odpovedať
ja budem mat tiež trošku pauzu, len začnem sa obzerat po šatách, všetko také dôležité čo sa týka organizácie už máme ako sálu, kameramana, fotografku, ešte dj a matrika nám chýba a kedže nemáme v rodine nikoho kto by bol vhodný ako starejší lepšie povedané organizátor čo na všetko dohliadne, vybavili sme si jednu pani čo to robí, takú veselú kopu, videla som ju na jednom dvd a vedela som že to je tá správna osoba, elán len tal z nej sršal :-) moja plovička si u mna zvykla že ja si všetko zapisujem takže teraz pri svadbe to berie ok :-D
Odpovedať
ale aspoň vždy jeden z vás má nový dych a nebudete mat žiadnu pauzu v plánovaní ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi sa zlakol ze sa nieco deje, ja sa len svoho opytam ci sa chce ozaj zenit a hned sa zacne zaujimat :-D ale u nas je to v podstate tak, ze ja povyberam moznosti, ktore by mohli byt ( napriklad miestosti na hostinu) a potom mu ich ukazem a spolocne sa rozhodneme pre jednu z nich a tak je to so vsetkym, aj ked mi povedal, ze bude tak ako chcem ja, ale nechcem aby mal pocit, ze som ho vynechala uplne z planovania, ved aj on sa zeni aj jemu sa to musi pacit.
Odpovedať
tak to áno nemali sme zabúdať na našich drahých však aj pre nich je to veľký deň ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dievcata, ja som bola vcera na prvej konzultacii o satach, zuzila som si vyber, ale zatial len teoreticky, lebo mali kopu ludi-neviest na skusani, takze ma objednali na prvu skusku na zaciatok decembra - bude aj nova kolekcia, tak uvidime co vyberiem... ja mam zatial stale len fotografa, mali sme salu ale nakoniec sa nam to nejako zkazilo, takze zatial hladame nahradu... ale drahy sa mi vcera vratil zo sluzobky, takze chcem aby sme sa spolu niekam pohli - teda co sa tyka saly...
Odpovedať
no ja ani neviem či sa u nás tiež objednáva pri skúšaní šiat musím zistiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u nas sa asi nemusi, len v tom salone ma mamina znamu, chceli sme s nou hovorit, preto sme sa objednali... ale kym sme s nou diskutovali, prisli tam take baby - tiez si chceli pozriet saty a povedali im aby prisli inokedy, lebo ze maju plno, asi to zavisi aj od toho kolko je tam "predavaciek" - ked je len jedna tak sa nemoze vsetkym venovat...
Odpovedať
no vyzistím ako je to u nás ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sonulienka, si zmenila foto aby sme sa nepodobali? :-D :-D
Odpovedať
ahojte babizne, nie :-) zuzi to som len tak skúšala ako by vyzerala táto fotka :-D :-D baby chcem sa spýtať čo si myslíte o únose nevesty ste za alebo proti :-) ja sa neviem rozhodnúť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, unos moze byt zaujimave spestrenie svadby. Ja som celkom aj za, na taku polhodku ma uniest niekam inam. Vcera som pozerala jedno DVD, kde uniesli nevestu do jedneho baru a si predstavte, ze sa tam stretli dve nevesty :-) na inej svadbe, co som bola sa konali dve svadby jedna v restike a druha v saloniku toho isteho hotela, takze nevesty len vymenili :-) asi by som to aj prijala, len by ma drahy mohol rychlo najst, nieze ma bude hladat dve hodiny :-D nie vzdy sa ro robi, tak neviem, ci my v tom mame nejake slovo asi to treba dohodnut dopredu.
Odpovedať
aby som bola úprimná, tak my prehodnocujeme všetky tradície a rozhodli sme sa, že vymažeme aspoň tie, ktorým nerozumieme a nezdajú sa nám zaujímavé... únos nevesty medzi ne patrí ;-)
Odpovedať
maminku skoro švihlo, keď som povedala, že odobierka nebude, lebo už spolu žijeme (čiže som sa už dávno odobrala sama) a navyše môj nastávajúci nehovorí po slovensky, tak si to neviem predstaviť... potom sme zrušili akékoľvek ďalšie vyberanie peňazí... či už do klobúka alebo šalátovej misy.. ak chcú, dajú nám svadobný dar, nič viac nechceme... A som fakt zvedavá, čo všetko ešte zušíme, keď sa začnem naplno hrabať v tom, čo by sme mali robiť... už som začala uvažovať aj nad čepčením, lebo žena sa zo mňa stala dávno... svadba na tom nič nezmení 8-)
Odpovedať
ja ohľadom únosu si to rozmislím, určite to nesmie trvať dlho možno max. 45 min. aby sme neboli dlho preč no ešte času dosť tak možem dumať, dík za názory :-D
Odpovedať
opravujem slovo rozmyslím, to by mi slovenčinárka dala, ale to som len zle tukla :-D
Odpovedať
Ja neviem či by som chcela aby ma uniesli, po prvé môže to trvať dosť dlho a potom prídem opekné chvíle zo svojej svadby a podla mna to ide aj dosť do penazí veď to plat íženích a alkoholu majú dosť aj na hostine a ešte budeme musieť davať pozor na požičané šaty a vieš keď ta zoberú niekde na diskoteku tam sa nikto nepozera že ti stúpi na šaty, takže asi skor nie ako ano ale nevesty sa asi nikto pýtať nebude proste keď ta bude chcieť niekto uniesť tak ťa unesie.Ináč babulky už máme vybavený aj termín v kostole takže je to potvrdené 28.04. 2007 o 16.00,tak som rada že už aj toto mame vybavené. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes už ten únos vlastne stratil ten zmysel , pre ktorý sa to začalo tradovať. Pôvodne družbovia uniesli nevestu žemníchovi, lebo má na ňu dávať pozor od prvej minúty ako mu je ženou a keď sa im podarilo ju ukmíniť, má to byť pre neho príučka, že niekedy stačí málo a žena je fuč. Potom ju hľadal z družičkami a čím dlhšie hľadal, vyššie bolo výkupné. Takže ten pravý symbol akosi zanikol, ale podstata tu ešte je, nevestu ukmíniť, účet vyrobiť a ženích nech hľadá. bihan, nesmieš byť taký radikalista, i keď plne zdieľam tvoj postoj, dosť máme podobné "nálady" . Ale keby si zrušila všetko čo urobí radosť tvojej mame a ostatným, tak by boli nešťastní. V prvom rade musí byť svadba podľa našich predstáv, ale niečo nechať pre radosť aj hosťom nieje zlé. Veď preto ich pozývame, aby si trocha užili a zaspomínali(tí starší hlavne) musela by si zrušiť ozdobu hlavy, lebo "vienok" už dávno nemáš, čepčenie je len vzdať sa ho,svadobnú noc,družičky a tak dúfam, že mi rozumieš a nehneváš sa, nemyslím to v zlom, ja som týmito dilemami už prešla´viac do IP
Odpovedať
no brat mojej polivičky ked sa ženil tak jeho nevesta sa nedala uniesť síce chceli ale nedala sa :-D
Odpovedať
ja som už začala robiť prieskum v ponuke šiat :-D , pokračujem zas cez víkend, dúfam, že nájdem také čo ma celú uchvátia a hned budem vediet že sú to oni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
držím palčeky a u vás sa cez víkend dajú pozrieť šaty?
Odpovedať
no cez víkend iba sobotu zle som to napísala, dokanca jeden salón je otvorený až do piatej v sobotu ale zrovna tam ma nič neuchvátilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si myslela, že piatky a soboty sa mi moc do salónu neoplatí, lebo šaty budú už u neviest.pondelky ich vrátia, utorok streda čistiareň, tak som chodila po svadobkách vo štvrtok.
Odpovedať
jáj vidíš to mna ani nenapadlo, ale ja cez týždeň veľmi nemôžem lebo kým prídem domov tak už zatvárajú a aj moje poradkyne môžu iba cez víkend ;-)
Odpovedať
Baby, našla som šaty svojich snov!!! Toto bola láska na prýv pohľad a už sa neviem dočkať, keď si ich objednám... a potom budem čakať ako divá, kým mi prídu... ale našla som ich.. to je pocit!!! Už čoskoro sa pustíme do tlače oznamiek a pozvánok...a potom to už máme skoro komplet...Dnes ideme pozerať nejaké obrúčky, lebo ich budeme potrebovať na civ. sobáš...Dnes je taký super deň!
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem a tesim sa s Tebou, viem si predstavit Tvoje pocity zo siat, ja som tiez bola nadsena, ked som skusala saty a nasla som tie prave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
niet nada krajší pocit ako nájsť čo hľadáš, wuaw a kde?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?