Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Cav kbrt! som rada, ze sa na mojasvadba.sk nasla dalsia osobka, ktora sa rozhodla vtupit do manzelstva na Velku noc.. Mozem ti povedat, ze ja som zacala vybavovat tak pred dvomi mesiacmi, ale cisto z praktickeho hladiska, lebo na Slovensko pred svadbou dorazim 2x. Co sa tyka cirkevneho sobasa, tak sme s datumom nemali ziadny problem, ani restiky a fotografovia a vsetko okolo nenamietali ani slovickom... Ale priznam sa, ze na matrike som este nebola, to ma caka v oktobri. Kazdopadne zo zakona je sobasiacim dnom sobota a o ziadnej vynimke sa koli sviatkom nehovori, Biela sobota ziadnym sviatkom nie je, tak sa fakt nedaj a stoj si za svojim. A ze ti to nechcu potvrdit je dalsia debilina, lebo si podavaju ziadosti ludia uz na jul (7.7. nie?) a nemaju ziadny problem s tym, ze to bolo niekedy aj rok dopredu (info z prvej ruky) Takze drzim palcek a nedaj sa! podla mna je Velka noc idealnym casom na svadbu, lebo kazdy ma kopec volna, ako moja starka povedala, kolace uz budu napecene a tak...
Odpovedať
Ďakujem ale nerob si starosti. Ja to nejak vybojujem. Všetci už máte aspoň miesto, takže si to dávam ako úloha No.1. Ostatné detaily mám v hlave - potom to dotiahnem. Mali ste zásnuby? Myslím rodiačia a tak? Ja to plánujem na sobotu - tak som zvedavá na reakciu rodičov. Stále sa mi zdá že je to skoro. Mal ma požiadať až tak v decembri aby som z toho nešílela. Ale keďže plánujeme aj mimi tak by som nerada aby sa hovorilo že sa museli. I keď po 10 rokoch sa už fakt iba musíme.
Odpovedať
Profilova fotka
tak po dlhom vahani a rozhodovani sa medzi dvoma terminmi t.j. 7.10.2006 a 21.4.2007, vyhral ten aprilovy, lebo svokre do oktobra nikto zakusky neupecie, tak sa k vam hlasim
Odpovedať
Ale nehovor! aj vy planujete mimi? ja v novembri koncim s tabletkami a od noveho roka sa toho chceme pustit naplno, tak ak vsetko pojde podla planu, na svadbe by som uz mohla mat mini brusko, ale je mi naozaj uplne jedno, co si kto bude mysliet, lebo vsetci u nas v rodine to vedia, ze mame (zatial) vsetko iba v plane... U nas sa oficialne zasnuby nerobili, lebo nasi rodicia by si nerozumeli :-| tak on to oznamil svojim a ja svojim :-D Ale inak klobuk dolu, ze ste sa k tomu konecne po 10 rokoch dopracovali 8-) Ja som s jednym chlapikom chodila 6 rokov a o svadbe nikdy nebola ani rec a s mojim nastavajucim oslavime 4.9. prve vyrocie ;-)
Odpovedať
:-) my chceme ufonika uz buduci december x-) kbrt, kde budete mat zasnuby? My sme to spachali uz davno davno na moje promocie. Povedala som si, ze naco robit dve oslavy, ked to mozme spojit.. pozvala som petovych rodicov na slavnostny obed do restiky + moji rodicia a surodenci .. a vsetci boli spokojni 8-)
Odpovedať
Zásnuby budú na chate. Teda pre mojich rodičov a potom sa to oznámime priateľovým rodičom. Bývame spolu s priateľom fakt 10 rokov takže to vlastne bude len také stanovenie termínu. Mimi sme plánovali už na máj, ale v poslednej sekunde (to boli iba mikrosekundy) si to priateľ rozmyslel. Keďže verím na znamenie tak okrem býka to môže byť ešte rak alebo strelec, Ale dúfam že to bude rak. Takže na svadbe by som chcela mať už riadne bruško. Preto šaty ani nezháňam, uvidíme či sa zadarí. Všetci píšete o svokrách - tak aby ste vedeli moja nás do svadby 8 rokov netlačila (asi nebola spokojná s nevestou) a posledná dva roky sníva iba o svadobných koláčoch, takže ju asi potešíme. ;-) P.S. Priebežne jej kupujeme čokoládobé torty a veterníky aby o tom moc nehovorila.
Odpovedať
:-D ale si si ju "vycvicila" ;-) urcite sa uz nevie dockat vnucatka
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa včera definitívne dohodli piatok 13.apríla.
Odpovedať
nie si ani trosicku poverciva? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vlastne som a preto práve preto, buď - alebo. ;-)
Odpovedať
uvidis co to da :-)
Odpovedať
ja som chcela 5,5,2007 ... ale draheho starka je presvedcena, ze majove svadby su nestastne... :-) tak sme to kusok posunuli, aby sa nebala :-D . Pre mna nie je datum najdolezitejsi...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sme chceli 07.07.07 ale máme takú skôr sezónnu firmu, takže v lete robíme a robíme a tak. Tak sme hľadali niečo pred letom Chceli sme 30.03. vtedy sme to aj začali spolu ťahať, lenže "svokruška" sa trošku hnevala, že je ešte pôst, že až po Veľkej noci a bla bla a vtom mi padli oči na piatok 13teho. Mareka som presviedčala 2týždne a včera pr :-) ivolil
Odpovedať
:-D mas nanho pozitivny vplyv.... mna sa mama hned opytala ..."a nebude to este post ? "... =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pôst končí piatok pred Veľkou Nocou a tá je v r.2007 6.4. Inak 28.4. má narodky môj otec, to len tak naokraj :-N
Odpovedať
Vy ste sa ale rozpisali dnes. Inak pozerala som do kalendara a uz je to fakr za dverami :-N . Kedy sa chystate vyberat saty? Bude staci v decembri?
Odpovedať
jeej ahoj ama, ty mas krasny fialovy album, nenormalne si ma inspirovala v urcitych veciach ;-) ja mam v hlave milion typov siat ake by som chcela, a na 95% si ich davam usit x-) ... uz len vybrat tie najnaj..
Odpovedať
Profilova fotka
podľa toho, čo som zisťovala, tak ak chceš z požičovne, okolo novembra dostávajú kolekciu 2007, ak chceš kúpiť, alebo ušiť, máš najvyšší čas. vôbec to nie je sranda. Zohnať dobrú látku, alebo hotové ten správny strih... :-(
Odpovedať
Aj ja som rozmyslala nad sitim a uplne som to nezavrhla, ale chcem pozriet aj v salonoch, mozno na novu kolekciu co ma bude inspirovat. Len neviem ci uz mam chodit teraz, alebo neskor to bude stacit. Kedy si davas sit tie svoje?
Odpovedať
no asi pockam do toho novembra a potom uvidim. Ved potom tu mam este 5 mesiacov na usitie, co si myslim je dost, ale s tou latkou mam obavy, hlavne nejakou peknou krajkou, co nebude moc nacacana, s tym je problem u nas na Slovensku :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak hlavne krajka!!! Ale vraj sa dá dobre kúpiť krajka v Budapešti, to zas nie je tak ďaleko.
Odpovedať
oooo Budapest, to neviem ci risknem. Po madarsky ani ceknut neviem :-D :-D . Rozmyslala som este o viedni ci mozno prahe. Ale zas ked precestujem pol cesto koli krajke tak moje saty budu stat nie 10 000 ale 50 000. A to si uz asi potom rovno kupim znackove ake maju v salonoch :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som sa tiez rozhodla nechat si saty usit, resp. si ich objednam cez internet, ale mienim s tym pockat tak dlho, ako to len bude mozne, prave koli tomu, ze ak sa nam zadari, budem potrebovat nieco speci na schovanie bruska.. v podstate uz mam predstavu jasnu, jednoduchy strih, bez obrovskych sukni s krajkou.. ale priznam sa, ze keby som si to mala zhanat sama, tak ma urcite porazi.. a potom hladat krajcirku, chodit na skusky.. brrr...a hlavne ma zaraza, kolko pytaju pozicovne za saty... za 9 tis. mozem zohnat aj svadobne aj popolnocne a moje vlastne...
Odpovedať
a potom je tu otazka naco kupovat to co maju v salone za pozicovne :-D Ale som to domotalo co???????? :-D
Odpovedať
No daju sa kupit krasne saty za 12 000 -20 000 v Polsku. A su tvoje a neriskujes poplaty za poskodenie v pozicovni. No a tiez vies, ze ich mas krasne vonave v skrini a nikto ich pred tebou nedral :-D . Koli tomu zvazujem mat vlastne.
Odpovedať
ja by som chcela saticky uplne novucke, neupravene, nie x-krat nosene po inych nevestickach... co ak prave tyzden predo mnou budu saty znicene?... tak som si povedala, ze za pozicovne z najnovsej kolekcie si to dam radsej usit na mieru a nebudem mat stres... :-) este uvazujem aj nad tou variantou, ze spodna cast - od stehien dole bude extravagantnejsia - farebna. A mozno tie satky vyuzijem aj na nejaky ples alebo odovzdanie grammy alebo oscara... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kamoška kúpila v Poľsku bohovské. Všetko aj z ozdobami, úpravami ... za 9 000. Boli perfektné, vizerala v nich bombovo. A s tým máš pravdu. Sesterka má spolužiačku, čo robí v svad. salóne, daj pokoj, keĎ sa dozvedela, že aby ušetrili, ani nedajú šaty vyčistiť .... Ja som na to... No proste brrr
Odpovedať
tak tak, ja chcem mat istotu, ze mi visia v skrini a mozem si ich obcas obliect a predvychutnat si ten pocit "som nevesta". skoda, ze ja to mam do Polska prilis daleko. A nikto z rodiny alebo znamych tam nezvykne chodit na nakupy..
Odpovedať
Tak ten oskar nema chybu, stretneme sa tam obe a urcite budeme stredobodom novinarov :-D Inak velmi sa mi pacia aj tieto saty, len skoda ze to neni vo fialovej, to by som nevahala ani chvilku x-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Na nete sa daju objednat saty do 5 tis.. a usiju ti ich na mier! a su tvoje, ciste, krasne, vonave... 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?