Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim VAAAS... ja tu tvrdo makam...milujem take "deadliny" tipu: Chcem to mat zajtra...takze opat nebudem spat...to uz asi 4. noc...a popri tom stahovanie... Dnes nam namontovali nasu prvu kuchynsku linku vlastnu, je uzasna, naozaj. Je to prenadherny pocit, mat vlastne hniezdocko. Este pendlujeme medzi dvomi bytikmi, ale coskoro sa to zmeni... Potom vas vsetkych "netovych" kamaratov pozyvam na kolaudacku!!! Ospravedlnujem sa, ze Vas zanedbavam, ale nemozem pri mojej praci a nestihackach byt zavisla aj na tejto stranke (aj ked rada), ale to by som fakt asi nic nespravila... Julinke moc blahozelam... Na Millusku myslim a drzim paste...aj pre nas bude posledny majovy den vynimocny (prva noc v novom bytiku)... Gustik, ako so svadbou??? Mavajte sa fajn
Odpovedať
Profilova fotka
akoze ... pre vsetky ... doma vsetci v poriadku hej ? :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ywett so svadbou je vsetko pozastavene ... teda aspon do pondelka. ked spravim skusky mozme pripravovat o stosest
Odpovedať
Profilova fotka
Tak Gustik drzim palce..lebo ja nemam o VAS ziadne infosky..aspon maila sem tam napiste... A co Mercedes, neplanujete ho, ked ste si ho pred rokom skusali, hm?
Odpovedať
gusti je tam napisane pre vsetkych :-D :-D :-D :-D :-D a uz mi konecne odpises ako sa ma BASKA??????????????????????????????????????????????? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok sak po pondelku si na vas vsetkych najdem cas a dozenieme vsetko ... slubujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Beriem Ta za slovo ;-)
Odpovedať
ywett ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooj to je super ze uz budete na novom x-) buduci vikend budem asi v sobotu v ba ale to Ti este dam blizsie vediet pozdrav manzelika a tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa na ladovu kavicku mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozvi sa, bo sme rozlietani...ale kavu dat mozme, ak tu budeme ;-) aj ty pozdrav
Odpovedať
no pekne..ja si na "chvilu" odskocim a tu sa toho popiiiiiiiiiiiiiiiise :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
bru noc tedaa.... za hodku je piatooooooooooooooooook x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
:-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak uz je piatok... 8-)
Odpovedať
a ty co nespis?? =-) =-) =-) pracujes este co? chudatko...davaj viac pozor na seba ;-)
Odpovedať
ja idem uz buvat.....sice som hodila slofika aj po praci ale tak....ja by som teraz stale len spala.. :-N tak krasny piatok, este krajsi weekendik... x-) x-) x-) a uz coskoro dostahujte...pridem kolaudovat :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Uz finisujem pomaly :-)
Odpovedať
tak to je supis 8-) nezabudni fotecky kuchyne poslat...som hrooooooozne zvedava x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zajtra mi to pripomen na prac. mailik...teraz som uz grogy... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Ywettka :o) gratulujem k novej kuchyne a bytíku tiež samozrejme :-) vidím že si pekne budujete to Vaše hniezdočko lásky... to poznám je krásne... :-) :-) Prajem krásny piatok a tiež aj víkendík... :o)
Odpovedať
mill-uz len 1-zajtra sa vydavas :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teda a mne tu bude niekto hovorit ze sem nechodim...a vy ste kde? od vcera tu nikto nebol... dokonca sa ocitlo toto forum na druhej strane medzi aktualnymi co si ani nepamatam ... c-c-c ]-(
Odpovedať
mill-uz dnes je s teba pani XXX mooooc Ti Gratulujem ;-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
mill, tak ako??????????????????????????????????????????// manzelka cerstva 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
zdravicko...u nas je prave totalna prietrz mracien. uz cakam kedy slahne blesk do nasho baraku x-)
Odpovedať
to fakt?? no pekne....tu je...tu je divno ale neprsi, nesnezi, nefuka, neslni...nic... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a uz zasa svieti slnko :-D
Odpovedať
tu ziadne zmena..len sa uz stmieva :-D :-D
Odpovedať
no caute tak ja som v tom najvacsom lejaku bola v aute na ceste domov, lebo som si u nasich spomenula ze som zabudla zatvorit okno v kuchyni :-p nastastie sa nic zle nestalo ale som sa bala lebo teda u nas bola riadna leja :-p :-p :-p :-p ako ste oslavili MDD? ja som mala krsniatko cely den tak sme si uzivali, najskor max potom detske kutiky x-) x-) x-) x-) ale bolo super ;-) :-) ale som total vystavena idem dobit energy 8-) ;-) :-) x-) majte sa a pekny snicky |-|
Odpovedať
jeeeeeeeeeee, gusti vsetko NAJ x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
miri akoze ma narodky ten nas gustik alebo akoze ma dnes svatecek???? :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?