Svadba v októbri 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, zalozila som temu na svadbu v oktorbri 2011, tak dufam, ze sa nas zopar najde ;-)
Odpovedať
@zdenkovia ja som už včera pozerala tvoje fotky a myslím že som komentovala tie s tým nádherným ramienkom cez plece...veľmi sa mi páčili tie šatky, také sú iné, zaujímavé a aj farba sa mi veľmi páčila..vyzerajú luxusne :-)
Odpovedať
@zabkab30 peknucke su satocky ;-) zaujimavu suknu maju. nemas foto zo skusky, nech ich vidime lepsie a hlavne na tebe? ;-)
Odpovedať
@adele15 nemám, bolo zakázané fotografovať...ja som sama zvedavá, ako to budem vyzerať :-) ale vždy som túžila po týchto šatkách :-)
Odpovedať
@zabkab30 to fakt bolo zakazane fotografovat???? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabkab30 hej presne to povedali v salone, ze su take luxusne....na kralovsku svadbu :-D
Odpovedať
@adele15 áno, nemohli ma odfotiť ani s telefónom...
Odpovedať
@zdenkovia no ako som sa trafila..a ty si si ktoré vybrala? 8-)
Odpovedať
@zabkab30 to som ani nepocula este, ja som sa fotila v kazdych :-D , nech si to viem este doma v klude pokukat a este raz premysliet. Ale aspon budes potom viac potesena, ked si oblecies az na svadbu a nebudes mat uz samu seba okukanu z fotoiek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hi no neviem este sa rozhodujem....nechcem chodit po inych salonoch....Mne sa pacia tie co su na fotkach 1,2,3,4, a tie co su na 11,12,13,14....Co na ne povies?
Odpovedať
@adele15 aspoň ma v nich nikto neuvidí pred svadbou, lebo ako sa poznám, tak už by som každému ukazovala fotky zo skúšania :-) :-D
Odpovedať
@zabkab30 ako ja :-D ale zatial sa krotim, kriza bola hned ten druhy den po skuske :-D teraz uz je to lepsie!
Odpovedať
@zdenkovia keby to bolo na mne, tak si zvolím šatky na fotkách 11,12,13,14..podľa mňa krajšie ukážu na fotke, lebo nie sú lesklé ako tie prvé, aj sa mi zdajú pohodlnejšie...len ten závoj by som k nim nevolila s čipkou, ale bez, dlhý a čistučký...to je môj názor, ale základ je, čo sa tebe páči :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@adele15 tak moja kríza by ešte stále trvala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zabkab30 Hej moze byt, ten zavoj ani ja nechcem....ja vobec nechcem zavoj :-D To mi len panie zo salony davali na hlavu, ze aby som videla ako by to vyzeralo :-P
Odpovedať
@zdenkovia to robila aj mne pani v salone :-D a tiez som furt omielala, ze zavoj nechcem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a nakoniec ides mat?
Odpovedať
@zdenkovia ja budem mať závoj dlhý, sama som si ho kupovala, ale nie ten španielsky :-) v niektorých salónoch na mňa natrepali všelijaké ozdoby a bižutériu, to bolo hrozné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabkab30 ja mam v albume, tak hod na ne ocko :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zabkab30 @adele15 baby tak to presne poznam :-D ked som bola po prvej skuske siat, mala som strasnu chut ich ukazat drahemu, ale odolala soooom, takze bude mat prekvapko az v den D :-D
Odpovedať
@nikol18 veľmi pekné...stvorené pre inteligentnú ženu :-) budeš mať aj to ozdobené ramienko?
Odpovedať
Profilova fotka
@zabkab30 ano budem, ale da sa dat aj dole, tak ak by mi vadilo, pojde dole :-)
Odpovedať
@nikol18 ja to budem tak isto riešiť, ešte som myslela, že v kostole ho nebudem mať, lebo zrejme bude chladnejšie, tak budem mať nejaké bolerko, tak aby mi netŕčalo spod neho a potom si ho v sále dám...podľa nálady :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, ono tie saty uplne inak vyzeraju s tym ramienkom a bez neho :-) to mas ako keby 2 saty v jednom :-D ja len dufam, ze do nich uz nepriberiem, lebo sa nejak gulatim :-D
Odpovedať
@zdenkovia nebudem mat zavoj, lebo k ucesu co mam vybraty sa zavoj nehodi...
Odpovedať
kocky, tak konecne uz mame aj DJ-a zajednaneho, takze vsetko podstatne uz mame 8-) hrooozne moc sa tesime...sice este oznamka nam chybaju, ale tie maju este cas!
Odpovedať
Profilova fotka
@adele15 jeeej,no tak to je super :-) ja uz by som mala tiez oznamka najradsej z krku,ale este nemame vybavenu jednu matriku :-) teraz zhanam nejake spolocenske topanky a hlavne kvetinarstvo,kde si dam robit kyticku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@adele15 @zabkab30 ja zavoj mat tiez nebudem. Jednak sa mi ziadny nehodil a plus chcem mat len taky drdolovy jednoduchy uces s kvetinkou a to najkrajsie vyzera bez zavoja :-) ale mozno si ho zo salona vezmem,kedze je k satam zadarmo a vyuzijem ho pri cepceni ;-)
Odpovedať
@nikol18 a vybavujete na viacerych matrikach??? :-D :-D :-D no kvety som este neriesila a oznamka budu problem, ale aj tak chceme pockat, kym skolaudujeme dom a potom na oznamka uz dat spolocnu adresu (ale na to potrebujeme supisne cislo :-D )
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@adele15 hej hej, kedze obrad bude uplne mimo nasho bydliska, tak sme museli vybavit matriku v mieste draheho trvaleho bydliska a teraz nas caka este matrika v chorvatskom grobe, kedze svadba bude v hoteli :-) tak to verim, aspon nemusite vypisovat dve adresy :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?