Svadba v októbri 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky, zalozila som temu na svadbu v oktorbri 2011, tak dufam, ze sa nas zopar najde ;-)
Odpovedať
Ja sa pridavam..svadbu mam 8.10. a moj kamen urazu su oznamenia a vyzdoba... :) nemate nejake dobre stranky na oznamka?
Odpovedať
@katinka647 vitaj medzi nami "oktobrovkami" :-D no tie oznamka su kamenom urazu pre viacere z nas :-D ale tak este nejaky ten cas mame dod svadby...a akej farby vyzdobu by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
@katinka647 ahoj a vitak medzi nami :) vidim, ze tie oznamenia su fakt nejake problematicke pre vacsinu z nas :-D ja sa spolieham na to, ze si nejake vyberieme priamo na mieste u draheho stryka, lebo on sa tymto veciam venuje a robil mi aj promocne oznamka, tak snad uspesne nieco vyberieme :-D
Odpovedať
@nikol18 Tak to ja som si vybrala v jednej agenture z katalogu..a za par dni mi volali, ze ich nevedia spravit..Neviem naco to maju ako vzorku ked to nevedia spravit..takze som teraz taka sklamana z toho, ze mi to uz je snad jedno :(
Odpovedať
@adele15 No s vyzdobou mam problem, lebo chcem kazdy den inu farbu :( chcela som svetlo oranzovu..ale presla som na syto cervenu..tak uvidime ako to dopadne
Odpovedať
@katinka647 ja som este tiez neni rozhodnta na 100 % ... Kolegyna mala taku bleducko-zltu, az vanilkovu na svadbe a ja by som chela nieco take podobne, takze asi budem mat kopec veci na vyzdobu od nej, ale tiez ked kukam tie vyzbody, tak sa nejak neviem rozhodnut...
Odpovedať
Profilova fotka
@katinka647 @adele15 Ahojte kocky, ja som na tom podobne ako vy :-) vzdy som chcela fialovu vyzdobu, ale taku tmavofialovu, neskor som bola ochotna zmierit sa aj s bledofialkovou, no nakoniec do miestnosti, v ktorej je hostina sa fialova absolutne nehodi, takze som sa nakoniec rozhodla pre jemnu kremovu :-D
Odpovedať
@nikol18 uz si definitivne rozhodnuta? :-D Ja sa okrem vyzdoby neviem ani pre oznamka rozhodnut...Vzdy sme chceli nieco jednoduche, ale teraz ked kukam oznamka, tak sa neviem nejak rozhodnut... A moja sestra mi na to hovori, ze co si robim starosti s oznamkami, ze je jedno ake budu, ze aj tak ich kazdy vyhodi :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@adele15 uz viac menej ano :) ale definitivne sa to dohodne vlastne az pred svadbou :) teraz rozmyslam nad tymi oznameniami, ze ake...chcela by som nejake pekne, ale zase nechcem za to zbytocne vyhadzovat kopec penazi, kedze aj tak si to vacsina ludi, presne ako si pisala, nenechava :-)
Odpovedať
@nikol18 ved to, ze mne je tiez luto za to zbytocne vyhodit kopec penazi...lebo ono ked si clovek vezme cenu za jeden kus, tak je to v pohode, ale ked si zrata, ze kolko tych kusov bude potrebovat! :-S no este uvidime, mozno sa budem realizovat sama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesticky :) aj ja sa hlasim, oktober 2011, konkretne 15-ty :) citam, ze mate problem s oznamkami :) ja som si vyrobila sama, take vesele, dala vytlacit v tlaciarni a su naozaj krasne a originalne :) a za lacny peniaz :) a co sa tyka vyzdoby, prave vcera mi prisiel balik s vyzdobou, ktoru som si objednala na nete, super stranky, dokonca mi poslali aj par darcekov navyse, napr. 2 balony stastia v tvare srdc,vvystrelovacie konfety a par dalsich somariniek :-D farba vyzdoby bude zlato - smotanova, s detailami cokoladovohnedej, ale tej hnedej fakt len sem tam :) kamoska to mala podobne a super to vyzeralo, a kedze sala, kde bude svadba, je ladena do svetla, skvelo sa to tam hodi :) saty sa mi siju na objednavku v jednom svadobnom salone, obrucky sme si uz zajednali, uz len oblek drahemu, moje popolnocky, par detailov a moze byt svadba :-D
Odpovedať
@tulipan25 Vitaj medzi nami ;-) nehodis sem Vase oznamko, nech sa mozeme inspirovat, lebo to je kamen urazu viacerych z nas :-D som si vsimla, ze v albume mas tie iste obrucky, ktore sme si aj my vybrali, aj ste si ich dali nakoniec spravit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tulipan25 a este som sa chcela spytat cez aku stranku si si objednavala tu vyzdobu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tulipan25 ahoj a vitaj medzi nami :-) to uz mate celkom dost vybaveneho ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak pridavam to oznamko na inspiraciu ;)Adresa stranky , kde som objednavala vyzdobu je www.ccinspiration.eu ( dufam, ze mi to admin nevymaze : ))
Odpovedať
Profilova fotka
@nikol18 nooo , uz celkom hej :) ja radsej veci dopredu, ale aj kvoli tomu, ze zaciname staviat domcek, takze v lete nebudem mat moc casu na take vybavovacky :)
Odpovedať
@tulipan25 Ozaj mate to oznamko pekne, take vesele, plne optimizmu, ze ked to niekto niekto dostane, tak sa mu urcite hned zlepsi nalada :-D my sme domcek dostavali minulu jesen, takze teraz sa uz len na svadbu mozeme sustredit, ale prajem vam pevne nervy pri stavani x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@adele15 joj dakujem, my este len zajtra ideme zaklady kopat, ale uz mam toho dost :D Ale nie, vsetko sa zvladne, vlastny dom stoji za tie nervy :) to oznamko si este sama upravujem, dopredu davam pauzovaci papier a prichytim ho k oznamku maslickou vo farbe toho srdiecka co je na oznameni :) takze je take kvazi otvaracie :) i ked ten pauzacik je taky priesvitny, vyzera to pekne :) a hej hej, my sme chceli take vesele, lebo obaja sme taki veseli a blaznivi, tak nech nas to vystihuje ;) a moj drahy je taky tmavy, ja blondynka, takze tie ovecky su originalne :D
Odpovedať
Profilova fotka
@adele15 a este si sa pytala na obrucky, ako pozeram :D obrucky som objednavala zo zlatnictva Stacho, kamoska si tam davala robit obrucky a su fakt skvele, za super cenu :) my mame kombinaciu bieleho a zlteho zlata , v mojom budu este osadene zirkoniky, 7 zirkonikov :) nie take ako na obrazku ale celkom podobne su :)
Odpovedať
@tulipan25 veru ze vlastny domcek stoji za tie nervy pri stavbe...nam to zozaciatku islo velmi dobre, ziadne starosti sme v podtate nemali, lebo vsetko vybavoval stavbyveduci. ale potom, ked sa uz robilo tie vnutorne dokoncovacky, tak to uz bolo hrozne, ako by to nemalo konca kraja :-D ale zvladli sme to a urcite to zvladnete aj vy! x-) to s tym pauzakom je super napad, ja som tiez uvazovala nad nejakou maslickou v predu a vobec ma nenapadlo, ze dat tam pauzak a pritom som ho na vyske tolko pouzivala :-D
Odpovedať
@tulipan25 ja uz mam vybrateho super zlatnika, len sa bojim, ze ked si dame urobit obrucky len takto "na blint", ze potom budem sklamana, ked ich predtym neuvidim na prste...
Odpovedať
Profilova fotka
@adele15 no vidis, trosku som ta inspirovala ;) a mna zase v tomto inspirovala tato stranka :) a ty si mna zase povzbudila do tej stavby :) dakujem ;) a co sa obrucok tyka, ja tiez trosku stresujem ako budu na prste vyzerat, ale podobnu som si uz skusala, takze hadam to bude ok :)
Odpovedať
@tulipan25 tiez sa budem musiet spoliehat iba na to, ze si vyskusam nieco podobne a potom uvidim :-D joj a co sa stavby tyka, tak uvidis ako sa budete tesit, ked vam hruba stavba bude pekne rast pred ocami ;-) a aky dom idete stavat, bungalov ci poschodovy?
Odpovedať
Profilova fotka
@adele15 bungalov, krasny, prizemny :) joj, fakt sa tesim :) mame super pozemok v krasnom prostredi :) a vy? aky mate vy? a uz mate vsetucko vsetko hotove?
Odpovedať
@tulipan25 aj my mame bungalov, nechceli sme poschodovy a ani sa nam poschodove nepacia...aj my to mame na dobrom mieste, je to nova stvrt, len zopar domov na konci mesta, takze sme este v meste, ale mame klud 8-) no vo vnutri uz v podstate hej, len este ideme teraz sedacku objednavat a chceme novu postel do spalne v lete, ale co sa tyka roboty, tak uz aj celkom ano, este take drobnosti, ze kde tu zasilikonovat nieco v kupelni, nahodit zrkadlo v zachode a pod... ale vonkajsok este vobec nemame, teraz robime plot a uvidime ako budeme na tom s peniazkami, ci aj nejaku zelen tento rok poriesime... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@adele15 tak drzim palce, nech to vsetko dotiahnete do konca :) zavidim, ale v dobrom :) dufam ze aj nam sa vsetko podari :)
Odpovedať
@tulipan25 dakujeme ;-) a neboj, ani sa nenazdas a uz sa budete stahovat! predtym si ale este uzijete svadbicku! nas uz doma normalne zacina chytat taka svadobna atmoska :-D a volako odkedy som zacala vybavovat svadbu som sa ani normalne nevyspala, kazdu noc sa aspon raz zobudim a zacnem rozmyslat, co este vsetko treba a potom neviem zaspat!!! 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?