Svadba v máji 2007. Kto má vtedy svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babenky :-D aprilovky sa nam uz skoncili,tak nech pribudnu dalsie,a to tie kde patrim aj ja ;-) Svadba bude v maji 2007 pravdepodobne 6.maja,tak kto ma este vtedy svadbu? Co uz mate zaistene?,alebo si myslite ze je este cas? ;-)
Odpovedať
nam ich nepokvapka - mame civilny sobas ;-)...druzicku sice mam jednu malu, ale neriskovala by som...naodou sa potkne a obrucky aj s vankusikom su v haaaji a mali by sme len polhodku na to, aby sme ich nasli :-)...asi nakoniec vyuzijeme to, co nam daju v obrad. sieni...cize nejaku tu lesklu tacku :-D
Odpovedať
je to prave na to ze mala druzicka ich s velkou váznostou nesie....xi :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak akoze ak nastrcim vankusik, tak sa pouzije ten? ale to je divne.. ved to akoze ma ktosi len vybrat z vrecka, ci nie? ja som taka nepripravena nevesta ze az :-S :-D
Odpovedať
improvizova nakoniec budeme asi vsetky...takze pohodaaa :-D :-D
Odpovedať
idem ja do postielky kuk toho zenicha....majte sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobru noc lucu ja to tu asi tiez pomaly zabalim, chcela som este nejake adresy povypisovat, nech mozem zajtra naklusat na postu :-D to bude asi moja najvacsia improvizacia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak idem tiez kade lahsie, pekny zvysok vecera vam prajem :-)
Odpovedať
no a pripajam sa aj ja vykupana :-)...dobru nocku nevesticky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aojte krasavice... dolamana zatial nejsom, zajtra v noci dorazim domov takze v utorok mozeme dat tu banku... sampo mozes naskocit zajtra vecer v mikulasi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani oukej, naskocim, ale pre efekt uz do rozbiehajuceho sa vlaku, aby to bolo viac akcne :-D inak kde ste boli lyzovat, ked toto pocasie uz nacvicuje jar? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
No teda ste sa poriadne rozpisali :-) ledva som to vsetko pocitala... Snad sa teraz niekto prida a pokecam si aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
potvorka ja som tu, aj ked odbieham. Ako? co fotograf? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My sme totizto sli v piatok na vecer ku rodicom - dubnica ;-( nemam to rada, byvat zase u nasich, aj ked maju velky 4izbak a mame s drahym svoju izbu.. resp. po gympli som ukoncila byvanie u nasich - najprv len intrak a potom v garsonke sama a teda za nic na svete si neviem predstavit byt znova s nimi (nie to este so svokrou ]-( 8-( ) teda mate moj tichy obdiv x-) Ale aj tak bol vikend celkom uspesny, lebo sme drahemu zajednali bledy oblek, kupili koselu a topanky a mne bizu.A moj milacik - prvy krat v obleku- aky fesak 8-) ze nech si dam aj ja saty a odbavime to tam a hned - slniecko svietilo :-D A este sme kupili papiera amaslicky na oznamenia, tak snad to dame dako dokopy :-N Az na vcerajsiu polhodinu o svokry- to som si zachranila svadbu tym, ze som sa zbalila a odisla cakat do auta... ]-( 8-( no my sa teda nemusime :-p a na fotografa mam asi 3 kontakty, tak to scem dnes obvolat a dohodnut...
Odpovedať
Profilova fotka
potvorka no ked si si uz takto zvykla... ja sa stale niekde presuvam, bud som doma u nasich (kde je ale mimoriadne dobre :-D) alebo na intraku alebo u svokrovcov. Tam mame oddeleny byt, ale aj tak...ten pocit. Ja si s nimi ale celkom rozumiem, akurat uz chcem tu vlastnu kuchynu, nech nemam pocit, ze ich stale vyzieram. :-N my sme boli cez vikend u farara, dohodnut kolace, zaplatit zalohu za ubytko pre cezpolnych :-) a oblek neviem kedy a neviem kde zozenieme :-x
Odpovedať
Profilova fotka
my sme oblek len pozicali, ale som velmi spokojna, lebo som sa bala, ako v tom bude vyzerat, ale fakt ze super!!! :-) kvoli kolacom musime zavolat mamine, aby som jej to pripomenula a kostol - nauky vybavime tento vikend v blave :-) takze sobota a nedela a mame to!! a mimochodom, dnes mame druhe vyrocie ;-) a o dva mesiace svadbu =-) :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, tak to je iny system.. my mozeme len kazdy druhy vikend, tak to trochu trva :-) kde ste pozicali oblek?
Odpovedať
Profilova fotka
mi to hovor, mala som 4 soboty po sebe skolenie, od 9,00 - 17,00 tak preto sa snazime az teraz to vsetko dovybavovat :-S no a na oblek sme bezali do trencina, lebo ked mi julovana napisala cenu v blave, tak som skoro odpadla :-S a v trencine 1500 oblek (novy) a 700 vesta s kravatou aj to kratkou sirokou.. :-D takze 2200 s usmevom na tvari, neoplati sa mi spekulovat ci a aky kupit... a je to v tom salone ako ja saty, tak nieje problem to zobrat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tiez chceli ist do Trencina, ale skor asi nieco kupit, lebo pozicanie by bolo komplikovane.. nikoho odtial nemame, ze by to tam aspon siel vratit potom :-S
Odpovedať
ahojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
julova nemohla si o tri minutky skor prist? (aspon 12.37?) idem teraz na postu... potom sa tu isto este vyskytnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola zase papat, ale uz som tu :-D
Odpovedať
hl8sim sa.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa hlasim :-D som tu tak priebezne.. (ako vzdy) :-D 8-)
Odpovedať
ja som prisla y robotkz....stihla som vzvencit havka...a asi pojdem do postielkz...od rana smoklim... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
chorôbka? to je blbé, ešte keď je vonku tak pekne :-)
Odpovedať
sa hlasim :-D...neuveritelne...v akom hojnom pocte sme sa zisli -D
Odpovedať
nos uz mam cervený ako paradajku.... ]-( :-( ....
Odpovedať
ja som si tym presla asi pred mesiacom luc :-)...tak nech ta nepremoze nejaka choroba...ja som to len odnadchovala nastastie...tak vela potit treba :-p ;-)
Odpovedať
nemam s kým...drahý je doma :-( :-) ....musim sama :-S ,,,,ok idem na to...sa zatial majte
Odpovedať
tak sa skoro uzdrav luc ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?