Svadba v lete 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte.planujeme svadbu na rok 2013.mesiac este nevieme,ale urcite to bude v lete....tie ktore tiez planujete svoj den D na leto 2013 piste prispevky...co mate vybavene..ako to mate naplanovane a potesime sa planovanim spolocne.poradime si a privedieme to do uspesneho konca. :-D
Odpovedať
aj ja sa pripajam do diskusie...Nas den D je 13.7.2013, a cas obradu 16.30:) mame zajednanu salu, matriku v meste konania obradu, DJ, foto, kameraman. mam zajednanu navrharku na saty a musim este napisat na obrucky, len aby si objednavku zapisali, kedze sa zo zahranicia vratime 2 mesiace pred svadbou, aby stihali:) a ostatne ma cas az potom. zatial len pozeram aku vyzdobu si urobime, teda v akej farbicke sa to bude cele niest:) na tuto cast sa obzvlast tesim, ako si budem vsetko vyrabat a zhanat:)
Odpovedať
no zienky ako pokracujete?
Odpovedať
@livulienka my sme asi pred tyzdnom vybavili termin v kostole ;-)
Odpovedať
@22nikuska aj ja sa pripájam k letným nevestičkám :) máme svadbu 13.7.2013. na východe, máme zarezervovanú sálu, kameramana a fotografa, teraz momentálne riešime kostol a veci okolo toho.. este zarezervujeme si Dj a vybavíme matriku december prenechám vianočným trhom a Vianociam a od januára plánujem šatičky a obručky a potom postupne ostatné drobnosti..
Odpovedať
@tinulikpn my sme tiez chceli ist, ked sme boli na dusicky doma, ale nejako sme to nestihli :D nechavame to ne december. to sa hadam uz nejako dokopeme. a mali uz rezevrvovane terminy v kostole aj na leto 2013? trochu ma postras. nech sa rozhybeme :D lebo my mame na vsetko cas.
Odpovedať
@livulienka no postrasim ta teda poriadne... mne tam farar vyrazil dych.. isla som tam s tym, ze chceme sobas o 16tej.. a vies co mi povedal? ze je vsetko na ten den plne, ze jediny volny termin je o 14tej... tak mame sobas o 14tej, takze urcite chodte, netreba to podcenovat ;-)
Odpovedať
@tinulikpn fuha :D aj my sme chceli o 16tej. :D no asi sa rozhybeme len my mame takeho neprijemneho knaza, ze ten by nas poslal kadelahsie s dlhym nosom
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn @livulienka dievcata to mate nejaky vychyteny kostol :-) my sme boli asi pred mesiacom a na nas termin nikoho este nemal.. tak sme si mohli vybrat a mame 16.30
Odpovedať
@papalinka7 my mame v rk len jeden kostol kde byvaju svadby v meste pre 30000 ludi v takych po sidliskach svadby nebyvaju
Odpovedať
@livulienka fiha a to je co za farara? a nemozte si vybrat ineho? =-) @papalinka7 noooo, necakala som to veru, tak ale co uz ;-) hlavne je, ze aspon jeden termin bol v ten den volny, tak sme radi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@livulienka tak u nas sa asi nehrnie tolko ludi do manzelstva :-) @tinulikpn ved to je hlavne ze mate aspon nejaky :-) a ked sa pojdete fotit v iny den tak neni problem.. a nebudes ani stresovat zbytocne..
Odpovedať
@papalinka7 jasne, uz to mame vsetko premyslene, vsetko v pohodicke postihame, chceme klasicke fotky, mozno v parku, nic extra ;-) a aspon si dlhsie uzijem svadobne saty a celkovo bude svadobny den dlhsi x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tinulikpn ja akurat pozeram obrucky :-) celkom ma oslovili ocelove sperky a ked vidim tie ceny ze do 30 eur max. jeden prsten, tak asi zvolime tuto moznost.. ked viem ze moj drahy aj tak obrucku nosit nebude, tak su to vyhodene peniazky aby som dala 500euro za obrucky..
Odpovedať
@papalinka7 inak ja tiez zacinam uvazovat nad obruckami, k tomu este aj ceny zlata ide dost rychlo hore... tak neviem ci si nekupime k vianociam, uvidime este ;-) ale samozrejme, ak drahy obrucku nosit nebude, tak je myslim si ozaj zbytocne vyhodit za zlate prstene min.500€, urcite tento vas napad chvalim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn pobehame zlatnictva a ked nenajdeme nieco pekne za dobru cenu tak urcite ocelove :-)
Odpovedať
@papalinka7 Velmi dobry napad a vyzeraju na nerozoznanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn ved toto.. nechceme nic vysperkovane a drahy povedal ze si mam vybrat a radsej tie peniazky pouzijem inde ked je to fakt len o tom ze on ten prsten polozi na policku :-/
Odpovedať
@papalinka7 myslim ale ze ocelove obrucky sa na SVK nevyrabaju...ci? tak ked ju manzel nebude nosit daj si len ty zlatu vyrobit a je to:)
Odpovedať
Profilova fotka
Vidím, že dátum 13.7 je dosť populárny :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lili19 vydela som par stranok kde maju ocelove sperky a mali tam aj obrucky.. no len musi mat do kostola aj on obrucku a zas na fotke to ako bude ked ja taku a on inu? :-( ale brala by som, keby sa jeho obrucka dala len pozicat na obrad a potom by sa dala vratit :-D
Odpovedať
@papalinka7 uz je uplne bezne,ze maju rozdielne obrucky, aj rozdielenej farby zlata. takze tym sa nezatazuj. este sa celkom da vybrat za super cenu vybrat na svadobnych vystavach :)
Odpovedať
Profilova fotka
@livulienka tak to som nevedela, dakujem :-) a vystava je v BA tusim niekedy vo februari ze?
Odpovedať
@papalinka7 hej tak velka je v inchebe. a potom byva taka mensia v carlton hotely. ale su tam rovnaky vystavovatelia. dostanes aj 20% zlavu. mozes si to tam aj vsetko poskusat a dohodnut sa na upravach. dokonca sa nemusis ani rozhodniut hned na mieste
Odpovedať
Inak na tieto svadobne veltrhy sa chystam aj ja :-) uz sa tesiiiiiim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@livulienka drahy ma zrusil, ze on ziadne vystavy obiehat nebude, co sa mi paci nech si kupim normalne v obchode :) @tinulikpn
Odpovedať
@papalinka7 ja by som na to draheho ani nenahovarala, viem, ze by sa tam nudil :-D pojdem tam s kamaratkou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn len ja som tam chcela vybrat obrucky a to sama nemozem :(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pripájam sa k debate. My máme svadbu 20. júla a máme vybavenú miestnosť, kameramana, fotografa, dj-a, starejšieho a už sme stihli zajednať aj kostol a to najdôležitejšie: obrúčky. :D Odvšadiaľ počúvam len to, že som s tými vybavovačkami začala priskoro. Ale ako si tak doma vegetím a pozerám svoje rovesníčky ako sa snažia zohnať nejaké dobré priestory, tak sa trochu škodoradostne škerím, že predsa to nebolo asi priskoro :D Na ostatné je času dosť, si myslím. Ale od januára sa chystám pokračovať v svadobnom ošiali
Odpovedať
@weroni87 my mame tiez 20.7. 8-) zatial mame salu, ubytko, fotografa, uz sa pracuje na obrade, dohodnutu tetu na kolace, maneztove gombiky a objednane topanky :-D
Odpovedať
@papalinka7 jaaaaj, tak to ano :(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?