Svadba v lete 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte.planujeme svadbu na rok 2013.mesiac este nevieme,ale urcite to bude v lete....tie ktore tiez planujete svoj den D na leto 2013 piste prispevky...co mate vybavene..ako to mate naplanovane a potesime sa planovanim spolocne.poradime si a privedieme to do uspesneho konca. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
U nás bude svadba 8.6.2013 a Dj už len zaplatiit kameramana a fotografa z riesime v lete kedze teraz mam skusky Bc. a takisto aj salu.
Odpovedať
Ked uz nieco vyberies musis sa prestat po tom pozerat....musis vediet co chces.a s tymi satami.....mne sa napriklad ulavilo bo viem kde su a cakaju tam na mna... :-D Vybrat stay je velmi tazke ako mi bolo povedane..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tami263 aj my mame 6.7. 2013 :) a tiez uz vybavene miesto, fotograf, dj ;) my to vsetko vybavujeme z uk
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkii jeeeej, konecne niekto :) A kde budete mat hostinu? treba cim skor vybavovat podla toho co vidim, su uz niektori ludia a dodavatelia teraz obsadeny az na dva roky dopredu...
Odpovedať
Profilova fotka
@tami263 budeme to mat v cervenom klastore v dunajci :) je to neutralne miesto-kedze ja som z ke a priatel zo zapadu :) a pieninsky narodny park-uplne ze nadherne prostredie :) a vy? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ooooooo to bude nadherneee :) velmi pekny kompromis :) My to budeme mat v Mierove v Castel Pension & Restaurant vonku v stane...pozri si to tu na MS medzi profesionalmi :) A obrad v kostoliku asi 50 metrov od Castlu, takze to budeme mat vsetko na jednom mieste :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tami263 nadhera :) nadhera :) akurat pozeram :) fotky maju uzasne :) my to budeme mat obrad bud priamo v klastore al vonku na luke :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkii hej, my sme sa do tych fotiek zamilovali a hned ako sme mohli, sme tam sli :) nooo...vonku aj v klastore to musi byt nadherne...ale ja osobne by som sa po dlhom uvazovani asi predsalen rozhodla pre klastor :) zavisi od toho, ci chcete mat civilnu svadbu, alebo sa chcete zobrat pred Bohom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@tami263 aj civilna moze byt vonku v areali klastora :) aaa my sme si to vsetko bookovali online, videli sme to nazivo-miesto kde budu hostia ubytovani a kde bude hostina len v marci :) ale uplne mega super komunikacia mailova :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata ja som chcela svadbu na urade lebo som si myslela ze drahy nechce v kostole a nepojde na tie poucenia, ale dnes mala buduca svokra pripomienky ze jedine v kostole sa mame brat.. takze asi aj my budeme pred Bohom prisahat ;)
Odpovedať
@lenkii konecnš niekto z uk aj ja ju odtialto vybavujem, a preto uz vsetky dolezite uz je vybavene....
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzik2001 kde v uk si? :) kedyk budete mat svadbu? aj ja to mam radsej vsetko dolezite vybavit a potom sa kludom pomaly kupovat ostatne veci :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@papalinka7 a ty si chcela v kostole?
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 chcela, ale kvoli drahemu som myslela ze radsej na urade..
Odpovedať
@lenkii sme priamo v londyne a svadba bude 10.augusta 2013.neboj sa som taka ista vsetko dolezite je vybavene az na salu,ale tu ideme vybavit o 2 tyzdne....kedy je vasa svadba a kde si ty?si myslim ze to je English thing byt tak organizovany...vsetci moji kamarati su taky....naopak Moja rodina si mysli ze je este zavcasu planovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.tak konecne som doma.boli sme 5dni u svokrovcou cez sviatky.u nas tiez kazdy mudruje že je skoro na vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
Naša svadba bude 03.08.2013. Ešte nemáme nič zajednané, ale už vieme, že kde, kedy, ako a čo:) Takže dúfam, že sa my, nevesty 2013, navzájom podporíme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzik2001 aj my sme tu :) v londyne :) co tak stretko? :) xixi, juj tesim sa a ano unas tiez ze zavcasu, ale nemyslim ze zavcasu ;) vsewtko s kludom:)
Odpovedať
Profilova fotka
@22nikuska kazdy mudruje ze zavcasu, ale nikdy neni zavcasu, aspon mame cas na vsetko poriadne prmeyslat
Odpovedať
Profilova fotka
@michelaval jasneze podporime :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si myslím, že je lepšie mať na to viacej času, máš pokoj všetko si premyslieť a nestresuješ,že nestíhaš. Môžeš prejsť viac salónov a tak...pekne s kľudom. Veď je to VEĽKÝ DEŇ:) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michelaval presne tak :) a podporime sa, ked nas ini nechapu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@michelaval presne tak.. :) ja rada robim vsetko z predstihom :) pokoj, klud... viac napadov :)a postupne a inac menej to aj boli po finacnej stranke, ked sa to robi s predstihom :)
Odpovedať
Profilova fotka
@22nikuska @lenkii @papalinka7 @michelaval baby presne tak! nam tiez kazdy mudroval ze to je este skoro a ze naco nieco vybavovat a potom som sa ich spytala, ze ci oni sa idu brat, alebo my? a ze to ze sa budeme brat, sme im neoznamili preto, aby nam vsetci davali mudre rady o tom co a ako, lebo ak dobre viem, tak uz nezijeme v dobe, ked kazda svadba bola ako z kopiraku a clovek nemal moznosti si urobit svadbu podla seba...ved predsa ked ja mam presnu predstavu o tom, ze kde chcem mat svadbu, ktoreho fotografa, kameramana, atd tam chcem mat, tak akoze na co by som mala cakat? kym uz bude mat obsadeny nas termin svadby??? nechapem tu logiku, akoze teraz su vsetci mudri jak radio, ale keby nieco bolo treba pomoct s vybavovanim, tak by prd vybavili 8-( netreba ich pocuvat a hotovo
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, my planujeme svadbu 27.7.2013 a nastastie u nas vsetci rychlo pochopili, ze je uz najvyssi cas vybavovat zakladne veci, pretoze si chceme aj vybrat a nie zobrat len to, co ostane:) Takze mame zajednany hotel-salu, fotografa, najblizsie nam treba zriesit kameru( v tom sa vobec nevieme rozhodnut, lebo viac neviest potvrdilo, ze dolezitejsie su fotky, video si mrknete 2x za zivot,ale fotky budete vystavovat vsade a celej rodine, video si pozru len najblizsi), a caka nas aj navsteva miestnej fary a nauky.... takze pomaly ale isto sa to rozbieha, vyzdobu a podobne prkotinky budeme riesit o rok, a satky na jesen, tolko nasich priprav...musim mojho nastavujuceho pochvalit, ze on mi so vsetkym pomaha ako sa len da, ved bude to nasa svadba, nie len moja :-D a este aby som nezabudla, tak cez vikend ideme nakupit palenku,aby trosku odstala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mata0410 prepac nejako som pozabudla odpovedat na toho starejsieho...no ono starejsi bol davnejsie vzdy nejaky zabavac v rodine, ktory rad vykecaval a tak sa chytil tej ulohy a na svadbe zabaval hosti, lenze to bolo pred xy rokmi a na niektorych miestach to ostalo zvykom este aj teraz...dnes si uz vela parov najme pana, ktory sa tomuto zabavaniu venuje profesionalne a dlhe roky, co je podla mna velka vyhoda, kedze po 1.: nemusis nikoho z rodiny otravovat a prosit ho, aby vam robil starejsieho ...po 2.: aj ten dany clovek, ktoreho by si poprosila aby vam robil starejsieho, sa bude moct v klude zabavat po 3.: profesionalny starejsi sa vam tam NEOPIJE na mol :-D po 4.: zorganizuje vam cely priebeh svadby tak, ze aj ked nastane nejaka necakana situacia tak si nikto nic nevsimne a vsetko bude tip top po 5.: ludia nebudu chodit za tebou a tvojim drahym s otazkami typu: "a teraz co?", "kedy pojdeme do kostola?", kedy bude odobierka?" , "bude aj unos nevesty?", "stryko fedor sa opil na mol a nevie o sebe, kam ho mame dat?" a podobne blbosti :-D proste profik sa vam o vsetko postara a vam ostane uz len uzivat si vas velky den :)
Odpovedať
@lenkii presne to si myslim aj ja....a kde sa tak nachadzate...by bolo super skocit na pivko...
Odpovedať
ahojte....my mame svadbu v juli 2013 a uz teraz sa strachujem, ze ake saty, ako to vsetko bude.... =-) Mame miesto aj ubytko dohodnute. Ale inac nic... :D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzik2001 zuzik poslem ti cisielko na mna v sprave nech dame stretko :) a podrobnosti :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak mrzi ma ze Vam musim napisat SVADBU RUSIME.prisli nam do toho nejake skrty cez rozpocet tak sa neda inak to riesit len svadbu zrusit.prajem Vam prijemne planovanie a budem Vas tu priebezne sledovat,niekedy s Vami popisem co nove a ako pokracujete v svadbovani.Nech Vam vase spolocne cesty zivotom idu podla vasich predstav a nech dopadnu svadby na 1tku.drzim Vam palceky ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?