Svadba v júni 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Junove nevesty :) Nas termin svadby je 15.6.2013. Zacali ste uz planovat?Co vsetko uz mate a co si nechavate na poslednu chvilu? My zatial mame len tie zakladne veci ako hudba, miesto, fotografa a vsetko na dialku som vybavovala. Kedy zacinate s kupou - skuskou siat? V akom style bude vasa svadba? Potesim sa kazdemu prispevku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,my mame 15.6. na Zochovej Chate v Modre. Mame uz teda miesto,matriku,zakusky,vizazistku,fotografa,saty,svadobne menu a to je asi vsetko. Teraz si dam par mesiacov volno a potom zacnem zasa s pripravami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mufik7 Ahoj, aj my mame svadbu 8.6.2013 a velmi sa uz tesim: mame taktiez salu, kameramana, fotografa, kamarat mi bude robit vyzdobu a to kremovu, hnedu a bielu a samozrejme nebudu chybat svietniky na kazdom stole...velmi sa to paci, tak dufam, ze to na nasej svadbe tiez dobre vynikne:-)taktiez kostolik mame zajednani a oznamka ci saty, to mi robi trosku problem:(...saty som skusala korzetove okolo krku a velmi pekne mi sadli, su take netradicne...:-) takze tak a hosti tiez planujeme mat okolo 80.a samozrejme zivu hudbu tiez zajednanu, este pohare a obrucky kupit a kopec drobnosti........normalne zacinam mat nocne mory co mi este chyba....
Odpovedať
Profilova fotka
@moly87 jeej my máme rovnaký termín a vybavené približne to isté :-) nočné mory už mátajú aj mňa, asi je to normálne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak v to dufam, ze je to normalne:-) to je ake mile...rovnaky termin, podobne vybavene veci..:-) a kde sa budete sobasit? my to mame v Presove:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame 29.6.2013 Zemplinska Sirava penzion Juliana..:)) pomaly si vsetko zhanam..:)
Odpovedať
@moly87 tiež myslím na kopu drobností, ktoré ešte musím vybaviť a stále dúfam že na nič nezabudnem. Minule som rozmýšlala nad popolnočnými šatami a nemohla som ani za svet zaspať, stále mi to chodilo hlavou...ak nemôžem teraz spávať, neviem čo budem robiť tesne pred svadbou :-D
Odpovedať
my mame 8.6. a ako tak čítam, asi by sme sa mali rozhýbať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 aj my a uz mame všetko co satyka kaemraman fotograf dj kostol sala a postupne uz kupujeme doplnky
Odpovedať
@anjelivka tak aby som nezaostavala... sala, kamera, fotograf, dj...... a dnes sme si vybrali a objednali prstene :-) ... viem ze je to dost skoro, ale teraz mam peniazky a od januara vraj ide zlato hore, tak sme si vybrali.... tesim sa....
Odpovedať
Profilova fotka
@kacenka_1 vazne no tak to aby sme sa poponahlali
Odpovedať
Profilova fotka
aj my chceme posledný júnový víkend...ale pre zlomenú nohu nemám ešte vôbec nič vybavené :(((( ešte týždeň musím vydržať...verím že potom niečo ešte nájdeme voľné :-S
Odpovedať
Profilova fotka
my máme 22.6.2013 :))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My sme sa dohodli na priatelove, otcove, bratove, svagrove meniny :D 29.6. ...a oslava snad mojich statnic :D zatial mame, kostol (chyba nam knaz k omsi, kedze to je prik.sviatok a miestny povedal, ze nam vie poskytnut len obrad bez omse, jedine ak si zohname vlastneho knaza....kus problem), dalej salu, predbezne svadobne menu, spevokol v kostole (známi), fotograf (kamarát)...kameramana sme vynechali..zbytocnost....vyzdobu si robim sama - bielo zlata a zbieram drobnosti a prkotiny z netu a bazaru :D...zacinam vyrabat pierka
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule .. tiež sa k vám hlásim , len neviem,, nemáte náhodou súkromnú miestnosť? je tu x tém na rok 2013 @moly87 @klaudi86
Odpovedať
Profilova fotka
@beltain_drobnostky skus spravit lebo jeden spravi a potom za nim dalsi 10
Odpovedať
Profilova fotka
@anjelivka ved toto, sa len pýtam, by nám ju admini nezamkli - celkovo myslím, ked sa spraví nová miestnosť no idem na to teda. ked mám povolenie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
anjelivka; moly87; klaudi86; @mesiacik25; @nikolla2; @mufik7; @januelaa; @monulkava; @7misela7; @laura2912; @ericelli; @veronika90; @ivka_ivka; crystynka; sem .. http://www.mojasvadba.sk/forum/sukrom...
Odpovedať
@moly87 oznamka skus u luluwedding, urcite spolu nieco vymyslite :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty. Pokiaľ ešte nemáte objednané služby svadobného kameramana alebo fotografa veľmi rád by som Vám dal do pozornosti našu firmu. Samozrejmosťou je vyhotovenie videozáznamu v HD kvalite. Novomanželom sme k dispozícii počas celého svadobného dňa. Sme z Krompách, ale veľa času trávime aj v KE, nemáme problém v prípade záujmu za Vami aj pricestovať. Čo sa týka ceny vieme sa vždy dohodnúť tak, aby boli spokojné obe strany. Ak sme Vás zaujali budeme radi, ak si pozriete náš profil, internetovú stránku. Môžete nás kontaktovať aj telefonicky alebo e-mailom. Boli by sme však veľmi radi, ak by sme sa mohli stretnúť aj osobne. Takto by sme mohli prebrať všetky Vaše požiadavky ohľadom Vašej svadby a videli by ste naše ukážky. Stretnutie je nezáväzne, takže nemáte čo stratiť, môžete len získať. Radi zodpovieme na Vaše otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcence, mam neskutocne nervy nato, ze vkuse menim farbu vyzdoby, raz chcem taku inokedy takuto.....normalne sa neviem rozhodnut....sa nespoznavam:( ma este niekto taky problenm, ci som v tom sama...je to dost blbe, pretoze od toho sa odvyjaju dalsie veci a ja sa neviem tym padom pohnut...:(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj moja tak co ako pokracujete v planovani?
Odpovedať
@moly87 ja som mala podobny problem so satami :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moly87 urob si ententiky a sa rozhodni:))) zybtocne potom do penazi ked uz co to nakupujes ide..
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 22.6.2013... ;-) cca 100 ludi... ;-) uz mame zabezpecene najzakladnejsie veci... hudbu, salu, kameramana, fotografa a svadobnu agenturu... :-) vyzdoba bude bielo-fialkova... :-) satky si idem dat sit na mieru, ale az tak februar-marec... ;-) dnes mi akurat dosli svadobne pierka, su prekrasneee.. :)) a vy ste ako na tom s pripravami?? ;-)
Odpovedať
My mame 8.6. a zabezpecene miesto a fotografa; momentalne komunikujem s DJ..vyskusala som par siat, ale zatial som si nebola schopna nic vybrat :(
Odpovedať
Ahojte my mame 1.6. Zatial mame salu, kostol+farar, a DJ-a. Uz som vyskusala nejake saty, a viem akym smerom sa mam vydat. Tak uvidim co z toho bude. :-) :-D
Odpovedať
@axelina Ahoj aj my máme svadbu 1.6.2013. Som rada že nie som sama na tento deň. :-)
Odpovedať
@andrea123456 Ahoj, ahoj, vitaj v klube :-) Den deti je nas den, snad nam to aj pekne vyjde. :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@axelina @andrea123456 baby tesime sa uz???? :) ja hrozne :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?