Svadba v júni 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte Junove nevesty :) Nas termin svadby je 15.6.2013. Zacali ste uz planovat?Co vsetko uz mate a co si nechavate na poslednu chvilu? My zatial mame len tie zakladne veci ako hudba, miesto, fotografa a vsetko na dialku som vybavovala. Kedy zacinate s kupou - skuskou siat? V akom style bude vasa svadba? Potesim sa kazdemu prispevku :)
Odpovedať
@papalinka7 Pravdaze sa tesime, a ty??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@axelina no ale iba trosku, lebo cim viac tym sa vzdy nieco pokazi..
Odpovedať
@papalinka7 ano, to tak zvykne byt. ja sa tiez snazim brat s nadladom a mam stale pripraveneaj plan "B". ;-) :-)
Odpovedať
@papalinka7 Ahoj jasne že sa tešíme, ale stále mám pocit, že nestihnem všetko vybaviť a pripraviť podľa svojich predstáv. A vy ako ste na tom? Už máte všetko vybavené :o)
Odpovedať
Profilova fotka
@andrea123456 nieeeeee :D mame salu,kostol,foto,video,dj a par prkotin do vyzdoby a tot vsjo :) ale blbe je ze stale nemam pocit ze by som uz mala daco dalsie riesit :)
Odpovedať
@papalinka7 Ahoj tak to sme na tom podobne :-). Ja stále sadnem za PC a hľadám inšpirácie, ale na realizáciu ešte stále neprišlo. Neviem sa rozhodnúť čo vlastne chcem :-( Myslím napr. akej farby výzdobu, aké poháre a pod. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@andrea123456 :) no co sa tyka vyzdoby tak ja aku taku predstavu mam, len musim ist za pani majitelkou kde bude hostina aby sme sa dohodli co a ako.. a pohare - ak nebudem brat saty tam kde mi ich da zadarmo tento mesiac pani majitelka tak asi ani nebudu :D
Odpovedať
@papalinka7 aku mas predstanu co sa tyka vyzdoby??? Ja mam rezervovanu sala ktora trosku tmavsia na moj vkus takze mozem odznova vymyslat vyzdobu. Povodnesom mala rezervovanu jednu pekne svetlu sala, ale nie sa zblblo, tak sme museli zmenit a tu mam dilemu. 1 moznost bola zeleno-hnedo-kremova.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame termin 29.6. a svadba je v Chorvatsku na ostrove RAB :) ideme na dva tyzdne na dovo a v strede tych tyzdnov si urobime svadobnu zurku :) mame uz skoro vsetko, pripravy, organizovanie a vybavovanie bolo rychlejsie asi ako tu na SR... tak, nech nam to vyjde :) a vam tiez :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme svadbu 15.6., obaja už po druhý x ;-) Ja budem mať svadbu 3 týždne pre mojou 40-tkou 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?